SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV > LIVE трансляції

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.05.2020, 10:47   #31
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 981
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 23
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

Відомий німецький боксер Домінік Безель, діючий чемпіон світу, наздогнав і затримав злочинця у Фрайбурзі.

Спортсмен сказав, що побачив, як чоловік вибіг з магазину і почав тікати. Домінік зумів наздогнати злодія та затримати його без використання додаткових засобів. Як виявилося, 29-річний чоловік вкрав сигарети.

Домінік Безель є чемпіоном світу в напівважкій вазі за версією IBO та тимчасовим чемпіоном світу за версією WBA, чемпіоном Європи за версією EBU. Титули чемпіона світу він завоював в листопаді минулого року, нокаутувавши в 11-му раунді шведа Свена Форнлінга. Перший захист титулів проти австралійця Зака ​​Данна повинен був відбутися 28 березня, але бій був відкладений.
Мініатюри долучень
orig_487798.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.05.2020, 09:47   #32
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Український боксер Макс Бурсак, колишній претендент на пояс чемпіона світу, прокоментував словесну перепалку між боксером Олександром Усиком і борцем Богданом Грицаєм:

«Я взагалі не знаю, хто такий Грицай. Це клоунада, шоу. Чесно кажучи, навіть не хочу це коментувати. Хто такий Грицай? За якими правилами вони битися будуть, хто гонорари платити буде, чи потрібно це Усику? Я теж можу зараз кинути виклик комусь. Платіть гроші і давайте зробимо.

У Усика свій шлях, є мета – Джошуа, Вайлдер. Який Грицай? При чому тут він? Навіщо він кидає виклик? Усик – боксер, а не борець, не рукопашник. Нехай Грицаю кине виклик стрілок з пістолета. Скаже: «Давай».

Усика стихія – це бокс. Хочеш боксувати – давай. Але хто гонорари буде платити, кому потрібен цей бій? Може тільки в якості спарингу. А так ... Хто купить трансляцію? Хто такий Грицай? Хто заплатить за цей бій? Усику потрібно витратити на цей бій свій часу, підготовку, здоров'я. Тобто, взагалі не цікаво. Я вважаю, що Саня прав і не розумію, звідки цей Грицай взявся, навіщо він це зробить, з якою метою?

Давайте я кину виклик Євгену Коноплянці. Скажу: «Коноплянка, ти хороший футболіст, але давай в ринг заходь». А він каже, що він футболіст, причому тут бокс. Я чув про цю ситуацію, але навіть не хочу коментувати. Це неадеквати якісь. Ну, я маю на увазі цього Грицая. Хто це такий? Хороший борець? Це він, напевно, вирішив пропіаритися на імені Саші, це все в мережі запулити. Не можу зрозуміти сенсу цього.

Саня – спортсмен, для якого спорт – це бізнес. Він виходить в ринг, і йому платять за це гроші, там 1–1,5 мільйона доларів. Хто заплатить за бій з Грицаєм? Дайте мені 1 мільйон доларів, і я теж з Грицаєм буду битися. Але хто платити буде, хто купить трансляцію, хто профінансує?

Ну а просто битися Сані, щоб побити Грицая... Ну поб'є він його, і що це йому дасть? Саня заробляє гроші, це його бізнес, він багато років йшов до того, щоб стати абсолютним чемпіоном світу і заробляти гроші. А тут якийсь хлопець молодий вийшов і кличе в клітку битися. І що? Навіщо воно потрібно?

Це не тому, що Саня боїться. Я навіть не думаю, що за правилами боксу йому потрібен цей бій. Взагалі ігнорувати потрібно, тому що піаритися хлопець просто буде».
Мініатюри долучень
orig_487966.jpg  
Старий 17.05.2020, 08:59   #33
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Британець Едді Хірн, промоутер Олександра Усика, шокував публіку, коли оприлюднив свій незвичайний план по поверненню елітного боксу у Великобританію.

Керівник Matchroom Boxing збирається влаштувати великі бої на задньому дворі свого будинку. Хірн має намір організовувати шоу боксу 4 суботи поспіль на території площею 15 акрів в своїй резиденції в Брентвуді, Ессекс.

Його план на 1 мільйон фунтів стерлінгів полягає в тому, щоб розпочати з жіночого чемпіонського бою між Террі Харпер і Наташею Джонас в середині липня, а потім завершити великим поєдинком за титул чемпіона WBC у суперважкій вазі між Ділліаном Вайтом і Алєксандром Повєткіним в першу або другу суботу серпня.

Шоправда, бокс зможуть побачити тільки 90 осыб у кожному поєдинку через обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу. Пропозиція, яка зараз серйозно обговорюється, включає 4 вечори боксу по 5 боїв за 28-денний відрізок.

Едді Хірн розповів: «У фінансовому плані це буде болісно для нас. Але ми старанно працювали останні 10 років, і я не збираюся дозволяти боксу залишити нас. У той час, як інші хлопці працюють на порожніх аренах, у нас все буде виглядати зовсім по-іншому.

Просто уявіть це. Літо, будинок весь освітлений, і починається феєрверк. Потім по схилу пагорба йдуть Ділліан Вайт і Алєксандр Повєткін, які голосно рвуть мою галявину. Чемпіонат світу з боксу в моєму саду? Так, ви це побачите!»
Мініатюри долучень
orig_488035.jpg  
Старий 18.05.2020, 09:26   #34
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Колишня чемпіонка світу з кікбоксингу та претендентка на чемпіонський титул з професійного боксу, 48-річна Олена Твердохліб прокоментувала скандальну ситуацію навколо українських боксерів Олександра Усика і Василя Ломаченка, які знялися в російському фільмі про православ'я:

«Набагато важливіше, ніж будь-які безперспективні у практичному сенсі словесні дуелі між Грицаєм та Усиком, є те, що нарешті, на сьомому році війни, Усику і Ломаченку виказали своє обурення і неприйняття їхньої колаборантської позиції і поведінки тисячі фанатів. І, що мене навіть дивує, діючих спортсменів. Бо те, що будь-яке патріотичне виховання в українському спорті було втрачене – це, на жаль, факт, наслідки чого ми спостерігаємо не лише в професійному боксі, але і в олімпійських видах спорту. В них тривалий час тренери і спортсмени важко уявляли собі, як це вони будуть жити і тренуватися без любих братів з Росії.

Наших спортивних діячів у братніх відносинах з Росією і росіянами не зупиняв навіть факт військової агресії Росії як держави і росіян як народу проти України і українців, відверта готовність росіян знищити і Україну, і українців, про що вони з люттю заявляли з екранів телебачення. Огидно, але ще восени 2014-го і у 2015-у точилася дискусія, чи можливо збірній України з біатлону, лижних перегонів та інших зимових видів спорту їхати до Росії на збори разом зі збірною Росії – бо вони ж такі друзі. Наших українських спортивних діячів навіть не зупиняло те, що російські спортсмени і тренери у повному складі підтримували окупацію Криму, закликали Путіна захопити Київ і Львів, і покінчити з українським фашизмом, а заблудших хохлів взагалі відправити до Сибіру на перевиховання.

Так от, саме прозріння значної частини українців я вважаю головним досягненням. Хоча значна частина населення України просто тихенько сидить під гаслом: аби не було войни, і їм байдуже, чи буде Незалежна Україна чи ні. Головне, аби не заважали їм зустрічатися з російськими кумами. І це головна проблема України. Поки Україна не подолає цей кумівський зв'язок з ворогом, та зв'язок через діяльність російської церкви в Україні, Україна буде у небезпеці. Як тут не згадати російське: «Не было бы счастья, да несчастье помогло». Насправді Московія і росіяни за ці шість років самі зробили більше, ніж будь-яка бандерівська українська пропаганда – якої, на жаль, майже не було – для руйнування цих небезпечних для України і українців зв'язків.

Безперечно, Усик і Ломаченко заслуговують на своє почесне місце у базі Миротворець, бо свідомо пішли на цю пропагандистьку провокаційну акцію. Враховуючи, що вони є бізнесменами, які заробили мільйони, немає сенсу їх вважати наївними, які б на громадських засадах почали нищити власні відносини з вболівальниками. Але й гроші їм, я впевнена, не платили.

Чому ж тоді вони пішли на такий ризикований репутаційний крок? Та тому, що це була саме та пропозиція, від якої неможливо відмовитись. Не сумніваюся, що представники російських спецслужб, так чи інакше, через служителів так званого Московського патріархату, контактували і з Усиком, і з Ломаченком. Те, що Усик, з початком окупації Криму, офіційно взяв на себе певні зобов'язання перед ФСБ, сумнівів немає ні в кого. Зокрема, я впевнена, [нема сумнівів] і у СБУ. У Усика по-іншому просто не вийде, поки Крим залишається окупованим. В нього і особиста нерухомість в Криму, і родичі в Криму з нерухомістю.

Їх негайно поставлять під прес, якщо Усик не погодиться виконувати певні прохання ФСБ. А Ломаченко, швидше за все у нього під наглядом, як у кума. Це не означає, звичайно, що Усик, прихопивши з собою Василя, завтра натягне маскхалат і поповзе мінувати нафтобазу або склад з боєприпасами. Для цього у ворога є інша агентура. Такого роду медійно розкручені популярні агенти, як Усик і Ломаченко, використовуються ворогом насамперед для пропаганди і медійних диверсій. І фільм з їхньою участю – це конкретний приклад використання таких агентів.

І тому, якщо ви спитаєте у мене, чи є вони агентами Кремля, то я відповім – так, безумовно. І ніяка масова критика вболівальників не зупинить і не змінить світогляд Усика чи Ломаченка. Бо це люди, які вже заробили мільйони і їм є, що втрачати. А позбавити їх радощів життя може ФСБ. Тому вони бояться ФСБ значно більше ніж уболівальників, яких вони в гробу бачили, як і усіх тих, хто загинув за Незалежність України. Бо це не їхня війна, вони за мир... за русскій мир».
Мініатюри долучень
orig_488156.jpg  
Старий 18.05.2020, 12:09   #35
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Екс-чемпіон світу в крузервейті Тоні Беллью назвав Олександра Усика найкращим боксером, з ким він бився за кар'єру.

У той же час, Беллью не впевнений, що Олександр зможе впоратися з великими бійцями суперважкої ваги.

«Усик - особливий. Це найкращий боєць, з яким я коли-небудь стикався, без тіні сумніву.

Він феноменальний в плані спритності рук і роботи ніг. Він блискучий боєць і відмінний хлопець. Усик домінував у важкій вазі і хоче повторити успіх в суперважкій вазі

Чи вважаю я, що він являє собою реальну загрозу для суперважкого дивізіону? Абсолютно так. Але чи переможе він по-справжньому великих хлопців? Я не думаю, що він може з ними впоратися. Це єдине побоювання.

Зрозумійте, Джошуа і Ф'юрі - дуже великі хлопці. Але для будь-якого бійця такого статури Усик буде серйозним завданням, вирішити яку буде непросто», - сказав Беллью.
Мініатюри долучень
orig_488175.jpg  
Старий 18.05.2020, 16:55   #36
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Промоутер Едді Хірн визнав, що не бачить сенсу проводити бій Ентоні Джошуа - Кубрат Пулєв без уболівальників, тому поєдинок, швидше за все, перенесуть з Великобританії.

«Чесно кажучи, ми не бачимо бій Джошуа без фанів на трибунах. Це просто буде не так, як повинно. Тому ми оцінюємо інші локації. Говорили про Хорватію, а також країни Середнього Сходу».

«Хочеться бачити бій в Англії, але це зараз просто неможливо. Тому шукаємо альтернативи в інших країнах. Я бачу, що бій пройде в проміжку з вересня по листопад», - сказав Хірн.

Раніше повідомлялося, що і бій Олександр Усик - Дерек Чісора пройде не в Англії.
Мініатюри долучень
orig_488198.jpg  
Старий 20.05.2020, 12:03   #37
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Колишній абсолютний чемпіон світу з боксу Евандер Холіфілд висловився про можливість провести бій з Майком Тайсоном.

«Є кілька впливових людей, які хочуть організувати наш бій із Тайсоном. Я вважаю так, давайте організуємо бій, якщо є така можливість. Я - це я, а Майк є Майк. Я знаю, що з цього може вийти щось серйозне.

Одного разу ми з Майком говорили про виставковий бій. Зараз у нас немає угоди, але наші команди продовжать переговори», - сказав Холіфілд.

Нагадаємо, що 53-річний Тайсон оголосив, що повертається в бокс. Після цього 57-річний Холіфілд також оголосив про повернення.
Мініатюри долучень
orig_488401.jpg  
Старий 20.05.2020, 15:57   #38
yyyyyhhh
Moderator

Типово

У соцмережах опубліковано відео запального танцю Олександра Усика та Ольги Полякової.

Український боксер недавно потрапив до бази Миротворець і потрапив у скандал після зйомок в російському фільмі про православ'я.
Мініатюри долучень
orig_488412.jpg  
Старий Нині, 09:54   #39
Ltnar
Активіст

Дописи: 285
Дякую (Поставлено): 712
Дякую (Получено): 1839
Флуда (Получено): 2
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Як Усик готується до бою з Чісорою

Український боксер активно тренується в ринзі

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

33-річний український боксер Олександр Усик (17-0, 13 КО) продовжує підготовку до поєдинку з 36-річним британським бійцем Дереком Чісорою (32-9, 23 КО).

Поєдинок Усик — Чісора повинен був відбутися 23-го травня в Лондоні на арені О2, але був перенесений на липень через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19. Нове місце проведення бою поки невідоме

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Бокс на SAT-TV SLAVASAM Спорт на SAT-TV 874 19.05.2020 09:02

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:51.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум