10.04.2010, 11:31 | #11 |
Moderator
|
Футбол на супутникових каналах: Субота, 10 квітня
Вашій увазі пропонується розклад супутникових трансляцій провідних європейських чемпіонатів та кубків з футболу. В статті вказана назва європейського чемпіонату, учасники та час матчу, супутник, канал, що здійснюватиме трансляцію відповідного матчу, а також кодування. 13:00 Премьер-Лига (Росія): Крылья Советов - Сатурн - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) 15:15 Премьер-лига (Росія): Спартак М - Терек - Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3) - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) - Ring.bg (0.8W - Conax) - SKY Calcio 3 (13E - Videoguard) 16:00 Прем'єр-ліга (Україна): Шахтар - Дніпро - Polsat Futbol (13E - Nagravision 3) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) - Inter + (5E - BISS) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Hannover 96 - Schalke 04 - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax) - Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - SKY Calcio 1 (13E - Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2) - Sport TV (30W - Nagravision 3) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Hertha Berlin - Stuttgart - Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Hoffenheim - FC Cologne - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Mainz 05 - Borussia Dortmund - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Werder Bremen - Freiburg - Eurosport Nordic (0.8W - Conax) - Спорт1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) 17:00 Premier League (Англія): West Ham United - Sunderland - Canal 9 Denmark (0.8W - Conax) - Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - Спорт2 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) - OSN Show Sports 2 (7W - Irdeto 2) - Prima Cool (23,5E - Cryptoworks) - Setanta Ireland (28.5E - Videoguard) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) 17:00 Premier League (Англія): Hull City - Burnley - Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks) - НТВ+Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) - OSN Show Sports 3 (7W - Irdeto 2) - Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - SKY Super Calcio (13E - Videoguard) - Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2) - STV 3 (23.5 - Cryptoworks) 17:30 Премьер-Лига (Росія): Динамо - Томь - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) 19:00 FA Cup (Anglia): Aston Villa - Chelsea - SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax) - ITV 1 (28.2E - FTA) - ITV HD (28.5E - FTA) - Ulster TV (28.2E - FTA) - NTV Spor (42E - FTA/BISS) - 6'eren (0.8W - Conax) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - France 4 (19.2E & 13E - Seca 2/4 i Viaccess PC 2.5) - Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks) - Setanta Ireland (28.5E - Videoguard) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard) - Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - Sport TV HD (30W - Nagravision 3) - SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard) - Tring Sport News (16E - Conax) - Viasat Football Norge (5E - Videoguard) - Viasat Football Sweden (5E - Videoguard) - Viasat Sport HD (5E - Videoguard) 19:00 LFP Primera División (Іспанія): Málaga - Sevilla - Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax) - Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax) - Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) 19:00 Serie A (Італія): Napoli - Parma - Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3) - Спорт2 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) 19:30 Bundesliga (Німеччина): Bayer Leverkusen - Bayern Munich - Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4) - Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3) - Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3) - Спорт1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - НТВ+Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) - Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2) 20:00 Ligue 1 (Франція): Le Mans - Montpelier - A la Carté 1 (19.2E - Seca 2) 20:00 Ligue 1 (Франція): Lens - Boulogne - A la Carté 2 (19.2E - Seca 2) 20:00 Ligue 1 (Франція): Lorient - Rennes - A la Carté 3 (19.2E - Seca 2) - SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard) 20:00 Ligue 1 (Франція): Monaco - Valenciennes - A la Carté 4 (19.2E - Seca 2) 20:00 Ligue 1 (Франція): Sochaux - St Etienne - A la Carté 5 (19.2E - Seca 2) 20:00 Ligue 1 (Франція): Toulouse - Grenoble - A la Carté 6 (19.2E - Seca 2) 21:00 LFP Primera División (Іспанія): Villarreal - Sporting Gijón - Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax) - Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax) - Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - SKY Calcio 3 (13E - Videoguard) - SKY Calcio 3 HD (13E - Videoguard) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) 21:00 LFP Primera División (Ісранія): Xerez - Getafe - SKY Super Calcio (13E - Videoguard) - Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3) 21:00 LFP Primera División (Іспанія): Tenerife - Valladolid - Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3) 21:45 Serie A (Італія): Fiorentina - Internazionale - Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4) - NTV Spor (42E - FTA/BISS) - Rustavi 2 (42E - FTA/BISS) - Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Спорт1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax) - Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3) - ESPN UK (28,2E - Videoguard) - НТВ+Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) - SKY Calcio 1 (13E - Videoguard) - Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard) - Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2) - Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard) - Viasat Football Sweden (5E - Videoguard) 22:00 Ligue 1 (Франція): Paris St Germain - Bordeaux - Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0) - Orange Sport France HD (13E & 5W - Viaccess PC 3.0) - SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard) - Viasat Football Norge (5E - Videoguard) - Viasat Sport HD (5E - Videoguard) 23:00 LFP Primera División (Іспанія): Real Madrid - Barcelona - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Canal+ Sport HD (13E - Seca 4) - NTV Türk (42E - FTA/BISS) - Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) - Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax) - Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3) - La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3) - НТВ+Спорт (36E - Viaccess PC 2.5) - SKAI Hellas (13E - Irdeto 2) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard) - Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard) - SKY Super Calcio (13E - Videoguard) - SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) - TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2) 23:15 Super Liga (Португалія): Rio Ave - FC Porto - RTP International (19.2E & 13E - FTA) - Boom Sport One (4W - Videoguard) - RTP 1 (30W - Nagravision 3) - RTP Africa (30W - Nagravision 3) - RTP Madeira (30W - Nagravision 3) - SIC International (16E - Viaccess PC 2.3/2.4/2.5) - Sport TV HD (30W - Nagravision 3) час початку подій - київський
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462) Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T . Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
|
11.04.2010, 13:39 | #12 |
Moderator
|
Футбол на супутникових каналах: Неділя, 11 квітня
Вашій увазі пропонується розклад супутникових трансляцій провідних європейських чемпіонатів та кубків з футболу. В статті вказана назва європейського чемпіонату, учасники та час матчу, супутник, канал, що здійснюватиме трансляцію відповідного матчу, а також кодування. 10:30 Премьер-Лига (Росія): Сибирь - Анжи - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5)) 13:00 Премьер-Лига (Росія): Зенит - Локомотив - Первый канал Europe (13E - FTA) - Первый канал Россия (40E - FTA/MPEG-4) - Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6) - Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) - Ring.bg (0.8W - Conax) - SKY Calcio 8 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - SKY Super Calcio (13E - Videoguard) - SportKlub Serbia (16E - Videoguard) - SportKlub Slovenija (16E - Videoguard) 13:30 Eredivisie (Голландія): PSV Eindhoven - Feyenoord - Polsat Futbol (13E - Nagravision 3) - Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax) - Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2) - Futbol Smart (42E - Videoguard) - НТВ+Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) 14:00 Premier League (Anglia): Wolves - Stoke City - Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2) - OSN Show Sports 3 (7W - Irdeto 2) 14:00 Прем'єр-Ліга (Україна): Іллічівець - Металург Донецьк - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) - Boom Sport Two (4W - Videoguard) 15:15 Premier League (Росія): Алания - ЦСКА - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) 15:30 Premier League (Англія): Blackburn Rovers - Manchester United - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Canal+ Sport HD (13E - Seca 4) - BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Спорт2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3) - Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3) - Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks) - Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2) - НТВ+Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) - OSN Show Sports 1 (7W - Irdeto 2) - OSN Show Sports 2 (7W - Irdeto 2) - Pink M (16E - Irdeto 2) - RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5) - SKY Calcio 8 (13E - Videoguard) - SKY Calcio 8 HD (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard) - Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard) - Spormax (7E - Cryptoworks) - Spormax HD (7E - Cryptoworks) - Sport 1 HD Nederland (23,5E - Irdeto 2/Seca 2) - Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - Sport TV HD (30W - Nagravision 3) - Tele Deporte (19.2E & 30W - Nagravision 3) 16:00 Serie A (Італія): Roma - Atalanta - Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax) - SKY Calcio 3 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - Sport TV 2 (30W - Nagravision 3) - Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3) 16:00 Serie A (Італія): AC Milan - Catania - Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4) - NTV Spor (42E - FTA/BISS) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2) - Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Спорт1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - НТВ+Спорт Классик (36E - Viaccess PC 2.5) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard) - Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks) 16:00 Прем'єр-Ліга (Україна): Закарпаття - Карпати - Inter + (5E - BISS) - Перший (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) 16:00 Serie A (Італія): Juventus - Cagliari - Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Arena Sport 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3) - SKY Calcio 1 (13E - Videoguard) 16:00 Serie A (Італія): Bologna - Lazio - SKY Calcio 4 (13E - Videoguard) - Viasat Football Sweden (5E - Videoguard) 16:00 Serie A (Італія): Palermo - Chievo - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - SKY Calcio 5 (13E - Videoguard) 16:00 Serie A (Італія): Siena - Bari - SKY Calcio 6 (13E - Videoguard) 16:00 Serie A (Італія): Livorno - Udinese - SKY Calcio 7 (13E - Videoguard) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Bochum - Hamburg - Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4) - Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA) - TRT 3 (42E & 7E - FTA) - ESPN UK (28,2E - Videoguard) - Спорт3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) 17:00 Premier League (Англія): Liverpool - Fulham - Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3) - Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2) - OSN Show Sports 3 (7W - Irdeto 2) - Spormax (7E - Cryptoworks) - Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0) 17:30 Премьер-Лига (Росія): Ростов - Амкар - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) 18:00 Premier League (Англія): Manchester City - Birmingham City - Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4) - BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax) - Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - НТВ+Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) - OSN Show Sports 1 (7W - Irdeto 2) - OSN Show Sports 2 (7W - Irdeto 2) - Pink M (16E - Irdeto 2) - SKY Calcio 9 (13E - Videoguard) - Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard) - Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard) - Spormax (7E - Cryptoworks) - Spormax HD (7E - Cryptoworks) - Sport 1 HD Nederland (23,5E - Irdeto 2/Seca 2) - Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2) 18:00 FA Cup (Anglia): Tottenham Hotspur - Portsmouth - SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax) - DSF (19.2E - FTA & Analog) - ITV 1 (28.2E - FTA) - ITV HD (28.5E - FTA) - Ulster TV (28.2E - FTA) - NTV Spor (42E - FTA/BISS) - 6'eren (0.8W - Conax) - Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks) - Setanta Ireland (28.5E - Videoguard) - SKY Calcio 10 (13E - Videoguard) - SKY Super Calcio (13E - Videoguard) - SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard) - Sport 1 HD Nederland (23,5E - Irdeto 2/Seca 2) - Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2) - SportKlub Serbia (16E - Videoguard) - Viasat Football Norge (5E - Videoguard) - Viasat Football Sweden (5E - Videoguard) - Viasat Sport HD (5E - Videoguard) 18:00 Ligue 1 (Франція): Lyon - Lille - Kanal A (42E - FTA) - A la Carté 1 (19.2E - Seca 2) - Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard) 18:00 Ligue 1 (Франція): Nancy - Auxerre - A la Carté 2 (19.2E - Seca 2) 18:00 LFP Primera División (Іспанія): Osasuna - Real Zaragoza - Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3) 18:00 LFP Primera División (Іспанія): Athletic Bilbao - Almería - Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3) 18:00 Прем'єр-Ліга (Україна): Таврія - Зоря - Inter + (5E - BISS) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) 18:00 LFP Primera División (Іспанія): Deportivo La Coruńa - Racing Santander - Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2) - Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax) - Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3) 18:30 Bundesliga (Німеччина): Nurnberg - Wolfsburg - Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4) - Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA) - TRT 3 (42E & 7E - FTA) - ESPN UK (28,2E - Videoguard) - Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax) - НТВ+Спорт Онлайн (36E - Viaccess PC 2.5) - Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3) 20:00 LFP Primera División (Іспанія): Espanyol - Atlético Madrid - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2) - Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax) - SKY Calcio 9 (13E - Videoguard) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard) - SKY Super Calcio (13E - Videoguard) - SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - Sport TV HD (30W - Nagravision 3) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) 21:45 Serie A (Італія): Sampdoria - Genoa - Polsat Futbol (13E - Nagravision 3) - Rustavi 2 (42E - FTA/BISS) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Спорт1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - ESPN UK (28,2E - Videoguard) - НТВ+Спорт Онлайн (36E - Viaccess PC 2.5) - SKY Calcio 1 (13E - Videoguard) - Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard) - Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks) 22:00 Ligue 1 (Франція): Marseille - Nice - Kanal A (42E - FTA) - Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard) - Viasat Football Norge (5E - Videoguard) - Viasat Football Sweden (5E - Videoguard) - Viasat Sport HD (5E - Videoguard) 22:00 LFP Primera División (Іспанія): Mallorca - Valencia - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) - Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax) - Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax) - Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard) - SKY Super Calcio (13E - Videoguard) - SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) час початку подій - київський
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462) Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T . Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
|
01.05.2010, 19:08 | #14 |
Moderator
|
Футбол на супутникових каналах: Субота, 1 травня
14:00 Прем'єр-Ліга (Україна): Кривбас - Дніпро - TET (5E - BISS) 14:30 Premier League (Шотландія): Hibernian - Hearts - ESPN HD (28,2E - Videoguard) - ESPN UK (28,2E - Videoguard) - OSN Show Sports 1 (7W - Irdeto 2) - Setanta Africa (68.5E - Conax) - SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard) 14:45 Premier League (Англія): Birmingham City - Burnley - Alfa TV (13E - Irdeto 2) - BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax) - DigitAlb HD2 (16E - Conax) - Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6) - Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax) - Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2) - OSN Show Sports 2 (7W - Irdeto 2) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) 17:00 Прем'єр-Ліга (Україна): Чорноморець - Металіст - Inter+ (5E - BISS) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) - Перший (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard) 15:15 Премьер-Лига (Росія): Терек - Локомотив - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) 17:00 Прем'єр-Ліга (Україна): Динамо - Закарпаття - TET (5E - BISS) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Bayer Leverkusen - Hertha Berlin - Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Bayern Munich - Bochum - Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4) - Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA) - Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - DigitAlb HD3 (16E - Conax) - Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax) - НТВ+Спорт Classic (36E - Viaccess PC 2.5) - Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - SKY Calcio 1 (13E - Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Borussia Dortmund - Wolfsburg - Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Eintracht Frankfurt - Hoffenheim - Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) 16:30 Bundesliga (Німеччина): FC Koln - Freiburg - Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Hamburg - Nurnberg - Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Hannover 96 - Monchengladbach - Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Schalke 04 - Werder Bremen - Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4) - Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3) - Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3) - Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax) - НТВ+Спорт On-Line (36E - Viaccess PC 2.5) - Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Спорт1 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) - SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax) 16:30 Bundesliga (Німеччина): Stuttgart - Mainz 05 - Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) - Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard) 17:00 Premier League (Англія): Manchester City - Aston Villa - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6) - Alfa TV (13E - Irdeto 2) - BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5) - Canal 9 Denmark (0.8W - Conax) - Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6) - OSN Show Sports 1 (7W - Irdeto 2) - RTS 2 (16E - Videoguard) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - Spormax (7E - Cryptoworks) - Спорт3 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) - Sport TV 2 (30W - Nagravision 3) - SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax) 17:00 Premier League (Англія): Portsmouth - Wolves - Fox Sports ME (8W - BISS) 17:00 Premier League (Англія): Tottenham Hotspur - Bolton Wanderers - Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax) - OSN ShowMovies Kids (7W - Irdeto 2) - SKY Super Calcio (13E - Videoguard) - Спорт2 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) - SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax) - TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5) 17:00 Premier League (Англія): Stoke City - Everton - Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax) 17:00 Прем'єр-Ліга (Україна): Металург Запоріжжя - Шахтар - Boom Sport Two (4W - Videoguard) - Inter+ (5E - BISS) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) 17:30 Премьер-Лига (Росія): Нальчик - Динамо - Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3) - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) - Ring.bg (0.8W - Conax) 19:00 Прем'єр-Ліга (Україна): Таврія - Карпати - Inter+ (5E - BISS) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) 19:00 Serie A (Італія): Parma - Roma - Polsat Futbol (13E - Nagravision 3) - NTV Spor (42E - FTA/BISS) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2) - НТВ+Спорт On-Line (36E - Viaccess PC 2.5) - Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0) - SKY Calcio 1 (13E - Videoguard) - SKY Super Calcio (13E - Videoguard) - Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks) - Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax) 19:00 LFP Primera División (Іспанія): Valladolid - Getafе - Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3) 19:00 LFP Primera División (Іспанія): Tenerife - Racing Santander - Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) 19:00 LFP Primera División (Іспанія): Deportivo La Coruńa - Real Zaragoza - Canal 9 Denmark (0.8W - Conax) - Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3) 19:00 LFP Primera División (Іспанія): Málaga - Sporting Gijón - Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3) 19:00 LFP Primera División (Іспанія): Xerez - Almería - Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3) 21:00 LFP Primera División (Іспанія): Espanyol - Valencia - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2) - Alfa TV (13E - Irdeto 2) - Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal 9 Denmark (0.8W - Conax) - Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - SKY Super Calcio (13E - Videoguard) - Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport TV 2 (30W - Nagravision 3) - SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) - TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2) 21:15 1. HNL Ozujsko (Хорватія): Dinamo Zagreb - Hajduk Split - HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5) 21:45 Coupe de France (Франція): Monaco - Paris St Germain - France 2 (5W - FTA & Analog) - Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Sport 1 Romania (0.8W - Conax) 21:45 Serie A (Італія): AC Milan - Fiorentina - Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax) - ESPN UK (28,2E - Videoguard) - Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2) - НТВ+Футбол(36E - Viaccess PC 2.5) - SKY Calcio 1 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - Спорт1 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) - Sport 2 Czech (4W - Seca 1) - Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Viasat Football Sweden (5E - Videoguard) 23:00 LFP Primera División (Іспанія): Villarreal - Barcelona - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Canal+ Sport HD (13E - Seca 4) - NTV Spor (42E - FTA/BISS) - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2) - Alternativna (16E - Videoguard) - Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal 9 Denmark (0.8W - Conax) - Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax) - DigitAlb HD4 (16E - Conax) - La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3) - NTV Hayat BiH (4W - Viaccess PC 2.5) - SKAI Hellas (13E - Irdeto 2) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - SKY Super Calcio (13E - Videoguard) - Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport TV 2 (30W - Nagravision 3) - SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax) - TРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) - TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2) час початку подій - київський
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462) Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T . Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
|
02.05.2010, 16:05 | #15 |
Moderator
|
Футбол на супутникових каналах: Неділя, 2 травня
Вашій увазі пропонується розклад супутникових трансляцій провідних європейських чемпіонатів та кубків з футболу. В статті вказана назва європейського чемпіонату, учасники та час матчу, супутник, канал, що здійснюватиме трансляцію відповідного матчу, а також кодування. 13:00 Премьер-Лига (Росія): Сатурн - Зенит - Polsat Futbol (13E - Nagravision 3) - Первый канал Europe (13E - FTA) - Первый канал Россия (40E - FTA/MPEG-4) - Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2) - НТВ+Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) - Ring.bg (0.8W - Conax) - SKY Calcio 8 HD (13E - Videoguard) - SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks) - SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard) 13:00 Премьер-Лига (Росія): ЦСКА - Томь - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) - Спорт+Россия (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0) 15:15 Премьер-Лига (Росія): Алания - Рубин - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) 15:30 Premier League (Англія): Liverpool - Chelsea - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Canal+ Sport HD (13E - Seca 4) - Alfa TV (13E - Irdeto 2) - BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax) - Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks) - RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5) - RTS 1 (16E - Videoguard) - SKY Calcio 8 (13E - Videoguard) - SKY Calcio 8 HD (13E - Videoguard) - Spormax (7E - Cryptoworks) - Спорт1 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) - СпортHD Україна (36E - Viaccess PC 2.5) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - Sport TV HD (30W - Nagravision 3) 16:00 Serie A (Італія): Catania - Juventus - NTV Spor (42E - FTA/BISS) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2) - Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3) - DigitAlb HD2 (16E - Conax) - SKY Calcio 1 (13E - Videoguard) - Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5) 16:00 Serie A (Італія): Cagliari - Udinese - Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - SKY Calcio 5 (13E - Videoguard) - Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3) 16:00 Serie A (Італія): Chievo - Napoli - Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) 16:00 Serie A (Італія): Siena - Palermo - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3) - SKY Calcio 3 (13E - Videoguard) - Спорт2 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) 16:00 Serie A (Італія): Atalanta - Bologna - SKY Calcio 7 (13E - Videoguard) - SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax) 16:00 Serie A (Італія): Sampdoria - Livorno - Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0) - SKY Calcio 4 (13E - Videoguard) 16:00 Serie A (Італія): Bari - Genoa - SKY Calcio 6 (13E - Videoguard) 17:00 Premier League (Англія): Fulham - West Ham United - Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6) - Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2) - OSN Show Sports 3 (7W - Irdeto 2) 17:30 Премьер-Лига (Росія): Амкар - Спартак - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) 18:00 Premier League (Англія): Sunderland - Manchester United - Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4) - BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax) - Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3) - Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3) - SKY Calcio 9 (13E - Videoguard) - SKY Super Calcio (13E - Videoguard) - SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard) - Спорт1 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) - СпортHD Україна (36E - Viaccess PC 2.5) - Tele Deporte (19.2E & 30W - Nagravision 3) 18:00 Ligue 1 (Франція): Bordeaux - Toulouse - A la Carté 1 (19.2E - Seca 2) - Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard) 18:00 Ligue 1 (Франція): Boulogne - Nice - A la Carté 2 (19.2E - Seca 2) 18:00 Ligue 1 (Франція): Lille - Nancy - A la Carté 3 (19.2E - Seca 2) 18:00 Ligue 1 (Франція): Rennes - Sochaux - A la Carté 4 (19.2E - Seca 2) 18:00 Ligue 1 (Франція): St Etienne - Lens - A la Carté 5 (19.2E - Seca 2) 18:00 Ligue 1 (Франція): Valenciennes - Lorient - A la Carté 6 (19.2E - Seca 2) 18:00 LFP Primera División (Іспанія): Sevilla - Atlético Madrid - Canal+ Sport 3 (13E - Seca 4) - Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2) - DigitAlb HD4 (16E - Conax) - TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) 18:30 Super Ligaen (Данія): Brоndby - FC Copenhagen - TV 3+ Denmark (5E - Videoguard) 19:00 Super League (Греція): Olympiacos - AEK - ERT World (39E & 13E - FTA) - Alfa TV (13E - Irdeto 2) - Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) 20:00 LFP Primera División (Іспанія): Real Madrid - Osasuna - Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4) - NTV Türk (42E - FTA/BISS) - 6'eren (0.8W - Conax) - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2) - Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3) - Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3) - DigitAlb HD4 (16E - Conax) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) 21:45 Serie A (Італія): Lazio - Inter - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Canal+ Sport HD (13E - Seca 4) - NTV Spor (42E - FTA/BISS) - Rustavi 2 (42E - FTA/BISS) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - ESPN UK (28,2E - Videoguard) - Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax) - Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2) - SKY Calcio 1 (13E - Videoguard) - Спорт1 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) 22:00 Ligue 1 (Франція): Montpelier - Lyon - Canal+ Sport 3 (13E - Seca 4) - Orange Sport Info (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0) - Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2) - SportKlub Slovenija (16E - Videoguard) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) - Viasat Sport HD (5E - Videoguard) 22:00 LFP Primera División (Іспанія): Athletic Bilbao - Mallorca - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2) - Alfa TV (13E - Irdeto 2) - Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal 9 Denmark (0.8W - Conax) - Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3) - DigitAlb HD4 (16E - Conax) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) 22:15 Super Liga (Португалія): FC Porto - Benfica - Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0) - Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard) 22:15 Super Liga (Португалія): Sporting Lisbon - Na - RTP International (19.2E & 13E - FTA) - RTP 1 (30W - Nagravision 3) - RTP Africa (30W - Nagravision 3) - SIC International (16E - Viaccess PC 2.3/2.4/2.5) 00:30 Primera División (Аргентина): Independiente - Boca Juniors - Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA) - Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2) - SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard) час початку подій - київський
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462) Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T . Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
|
09.05.2010, 16:04 | #17 |
Moderator
|
Футбол на супутникових каналах: Неділя, 9 травня
Вашій увазі пропонується розклад супутникових трансляцій провідних європейських чемпіонатів та кубків з футболу. В статті вказана назва європейського чемпіонату, учасники та час матчу, супутник, канал, що здійснюватиме трансляцію відповідного матчу, а також кодування. 15:15 Championship Play Off (Anglia): Leicester City - Cardiff City - SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax) - Sport Italia (12.5W - FTA) - Futbol Smart (42E - Videoguard) - Ring.bg (0.8W - Conax) - Sport 1 Romania (0.8W - Conax) - SportKlub Slovenija (16E - Videoguard) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) - Viasat Football Norge (5E - Videoguard) 16:00 Прем'єр-Ліга (Україна): Таврія - Шахтар - Inter + (5E - BISS) - НТВ+Наш Футбол (36E - Viaccess PC 2.5) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) 16:00 Прем'єр-Ліга (Україна): Динамо - Металург З - TET (5E - BISS) 16:00 Serie A (Італія): Internazionale - Chievo - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Canal+ Sport HD (13E - Seca 4) - NTV Spor (42E - FTA/BISS) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2) - Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3) - Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2) - Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks) - Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - Sport TV HD (30W - Nagravision 3) - SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax) - TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5) 16:00 Serie A (Італія): Roma - Cagliari - NTV Türk (42E - FTA/BISS) - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport 2 Czech (4W - Seca 1) - Спорт2 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) - Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3) - SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax) - TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2) 16:00 Serie A (Італія): Genoa - AC Milan - Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Arena Sport 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard) - Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3) 16:00 Serie A (Італія): Juventus - Parma - Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax) 16:00 Serie A (Італія): Napoli - Atalanta - SKY Calcio 5 (13E - Videoguard) 16:00 Serie A (Італія): Livorno - Lazio - SKY Calcio 6 (13E - Videoguard) 16:00 Serie A (Італія): Bologna - Catania - SKY Calcio 7 (13E - Videoguard) 16:00 Serie A (Італія): Fiorentina - Siena - SKY Calcio 8 (13E - Videoguard) 16:00 Serie A (Італія): Udinese - Bari - SKY Calcio 9 (13E - Videoguard) 18:00 Premier League (Англія): Burnley - Tottenham Hotspur - ESPN HD (28,2E - Videoguard) - ESPN UK (28,2E - Videoguard) - Nova Sports 6 (13E - Irdeto 2) 18:00 Premier League (Англія): Chelsea - Wigan Athletic - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - IRIB TV 3 (62E - FTA) - Lider TV (36E & 13E - FTA/RAS) - Alfa TV (13E - Irdeto 2) - Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax) - DigitAlb HD4 (16E - Conax) - Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6) - RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5) - Спорт1 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) - Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2) - SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax) - TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5) 18:00 Premier League (Англія): Manchester United - Stoke City - Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4) - Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6) - Canal 9 Denmark (0.8W - Conax) - Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax) - Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3) - Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3) - Спорт2 Україна (36E - Viaccess PC 2.5) - SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax) 18:00 Premier League (Англія): Arsenal - Fulham - Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2) - OSN Show Sports 4 (7W - Irdeto 2) 18:00 Premier League (Англія): West Ham United - Manchester City - Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3) - OSN ShowMovies Kids (7W - Irdeto 2) - SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax) 18:00 Premier League (Англія): Hull City - Liverpool - OSN Extreme Sports (7W - Irdeto 2) - Setanta Ireland (28.5E - Videoguard) 18:00 Premier League (Англія): Aston Villa - Blackburn - Fox Sports ME (8W - BISS) 19:00 Super League (Греція): Olympiacos - PAOK - ERT World (39E & 13E - FTA) - Lumiere TV (13E - Irdeto 2) - NET Hellas (13E - Irdeto 2) 20:00 Super Liga (Португалія): Benfica - Rio Ave - Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0) - Sport Italia (12.5W - FTA) - DigitAlb HD3 (16E - Conax) - ESPN UK (28,2E - Videoguard) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport 2 Czech (4W - Seca 1) - SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax) - ТРК Футбол (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6) час початку подій - київський
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462) Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T . Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
|
17.05.2010, 00:47 | #18 |
Administrator
|
17-05-2010
ESPN America EU 01:00 LIVE Philadelphia - Montreal [H] GSP Romania 16:00 LIVE Otelul Galati - Vaslui NRK 2 Sport 1 Germany [DSF] ~ STV 3 16:15 LIVE Norway - Switzerland [H] CT 2 Sport 1 Germany [DSF] ~ STV 1 Rossiya 2 N. N. Sport 1 RO 16:15 LIVE Finland - Slovakia [H] DigiSport RO 19:00 LIVE Unirea Urziceni - Ceahlaul Sport 1 Germany [DSF] ~ STV 3 20:15 LIVE Belarus - Denmark [H] CT 2 Sport 1 Germany [DSF] ~ Rossiya 2 N. N. 20:15 LIVE Czech Republic - Latvia [H] NDR BR Fernsehen Eurosport 2 NEE Eurosport 2 FAPL 20:30 LIVE Hansa Rostock - Ingolstadt Ring.bg 20:45 LIVE Charlton Athletic - Swindon Town Antena Internacional Antena 1 20:45 LIVE Pandurii - FC Timisoara 18-05-2010
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof) |
25.05.2010, 10:04 | #20 |
Moderator
|
Чемпіонат світу з футболу 2010. Графік трансляцій на Першому національному
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! ТелеПростір пропонує Вашій увазі повний графік трансляцій ХІХ чемпіонату світу з футболу ФІФА, фінальний турнір якого відбудеться влітку цього року в Південно-Африканській Республіці. Телеканал - Перший національний 11 червня: 15:00 – Церемонія відкриття 17:00 – Група А: ПАР – МЕКСИКА 12 червня: 14:30 – Група В: ПІВДЕННА КОРЕЯ – ГРЕЦІЯ 17:00 – Група В: АРГЕНТИНА – НІГЕРІЯ 21:30 – Група С: АНГЛІЯ – США 13 червня: 14:30 – Група С: АЛЖИР – СЛОВЕНІЯ 17:00 – Група D: СЕРБІЯ – ГАНА 21:30 – Група D: НІМЕЧЧИНА – АВСТРАЛІЯ 14 червня: 14:30 – Група Е: НІДЕРЛАНДИ – ДАНІЯ 17:00 – Група Е: ЯПОНІЯ – КАМЕРУН 21:30 – Група F: ІТАЛІЯ – ПАРАГВАЙ 15 червня: 14:30 – Група F: НОВА ЗЕЛАНДІЯ – СЛОВАЧЧИНА 17:00 – Група G: КОТ Д’ІВУАР – ПОРТУГАЛІЯ 21:30 – Група G: БРАЗИЛІЯ – ПІВНІЧНА КОРЕЯ 16 червня: 14:30 – Група Н: ГОНДУРАС – ЧИЛІ 17:00 – Група Н: ІСПАНІЯ – ШВЕЙЦАРІЯ 21:30 – Група А: ПАР – УРУГВАЙ 17 червня: 14:30 – Група В: АРГЕНТИНА – ПІВДЕННА КОРЕЯ 17:00 – Група В: ГРЕЦІЯ – НІГЕРІЯ 21:30 – Група А: ФРАНЦІЯ – МЕКСИКА 18 червня: 14:30 – Група D: НІМЕЧЧИНА – СЕРБІЯ 17:00 – Група С: СЛОВЕНІЯ – США 21:30 – Група С: АНГЛІЯ – АЛЖИР 19 червня: 14:30 – Група Е: НІДЕРЛАНДИ – ЯПОНІЯ 17:00 – Група D: ГАНА – АВСТРАЛІЯ 21:30 – Група Е: КАМЕРУН – ДАНІЯ 20 червня: 14:30 – Група F: СЛОВАЧЧИНА – ПАРАГВАЙ 17:00 – Група F: ІТАЛІЯ – НОВА ЗЕЛАНДІЯ 21:30 – Група G: БРАЗИЛІЯ – КОТ Д’ІВУАР 21 червня: 14:30 – Група G: ПОРТУГАЛІЯ – ПІВНІЧНА КОРЕЯ 17:00 – Група Н: ЧИЛІ – ШВЕЙЦАРІЯ 21:30 – Група Н: ІСПАНІЯ – ГОНДУРАС 22 червня: 17:00 – Група А: ФРАНЦІЯ – ПАР 21:30 – Група В: ГРЕЦІЯ – АРГЕНТИНА 23 червня: 17:00 – Група С: СЛОВЕНІЯ – АНГЛІЯ 21:30 – Група D: АВСТРАЛІЯ – СЕРБІЯ 24 червня: 17:00 – Група F: СЛОВАЧЧИНА – ІТАЛІЯ 21:30 – Група Е: КАМЕРУН – НІДЕРЛАНДИ 25 червня: 17:00 – Група G: ПОРТУГАЛІЯ – БРАЗИЛІЯ 21:30 – Група Н: ШВЕЙЦАРІЯ – ГОНДУРАС 26 червня: 17:00 – 1А – 2В: 49 27 червня: 21:30 – 1B – 2A: 52 28 червня: 17:00 – 1E – 2F: 53 29 червня: 21:30 – 1H – 2G: 56 2 липня: 17:00 – W53 – W54: 57 3 липня: 21:30 – W55 – W56: 60 6 липня: 21:30 – W58 – W57: 61 7 липня: 21:30 – W59 – W60: 62 10 липня: 21:30 – L61 – L62 11 липня: 21:30 – W61 – W62
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462) Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T . Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
|
Закладки |
Параметри теми | |
Параметри перегляду | |
|
|