SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 07.07.2020, 11:45   #321
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

20-річний пілот Макларена Ландо Норріс, який посів третє місце на Гран-прі Австрії, в захваті від свого результату.

«Не можу повірити, що за кілька днів я перетворився зі стрімера на одного з наймолодших призерів в історії Формули-1», - написав Норріс в Twitter.

Нагадаємо, що Ландо Норріс - третій наймолодший володар подіуму в історії Ф-1.

Британець є фанатом відеоігор і кіберспорту. Під час пандемії коронавірусу Норріс почав проводити стріми на Twitch, де він грав в гоночні симулятори та інші популярні ігри. Він також грав разом з іншими пілотами Формули-1.
Мініатюри долучень
orig_494167.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.07.2020, 09:02   #322
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

За інформацією Motorsport, Sky Sports та іспанської преси, вже в середу Рено оголосить про дворічний контракт з Фернандо Алонсо.

38-річний пілот покинув Формулу-1 в 2018 році, зосередившись на інших серіях.

Алонсо замінить в Рено Даніеля Ріккардо, який в 2021 році переходить в Макларен. Фернандо стане напарником Естебана Окона.

Іспанський гонщик саме в складі Рено ставав дворазовим чемпіоном світу Ф-1 в 2005 і 2006 роках.
Мініатюри долучень
orig_494283.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.07.2020, 09:10   #323
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Команда Формули-1 Рено офіційно оголосила про підписання контракту з 38-річним пілотом Фернандо Алонсо.

Договір іспанського гонщика діє на сезон-2021. Це підтверджено офіційно, хоча ЗМІ інформують про контракт на 2 роки з можливістю продовження на третій.

Для Алонсо це третій перехід в Рено в кар'єрі. Він стане першим пілотом в історії Ф-1, хто з перервами тричі виступав би за одну команду.

У 2005 і 2006 роках Фернандо в складі французької команди виграв два чемпіонських титули.

Крім Рено пілот виступав за Мінарді, Макларен і Феррарі. У Ф-1 провів 314 етапів, виграв 32 гонки і 97 разів приїжджав на подіум.

У 2018 році покинув Формулу-1 і зосередився на інших серіях: брав участь в гонках Інді, WEC, 24 години Ле Мана і ралі Дакар.

Напарником в складі Рено буде Естебан Окон.
Мініатюри долучень
orig_494372.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.07.2020, 09:14   #324
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Пілот Мерседеса і 6-кратний чемпіон світу Формули-1 Льюїс Хемілтон активно бере участь в акціях проти расизму Black Lives Matter, але не вважає, що це відволікає його від роботи.

Раніше британець виходив на акції протесту в Лондоні, а перед стартом сезону Ф-1 попросив пілотів стати на коліно.

«Я не вважаю, що мені потрібно щось змінювати у своїй концентрації. Я провів непогану гонку. Мені потрібно бути ще швидшим, але я не можу сказати, що я був сконцентрований на інших речах».

«Зараз я веду боротьбу за 7-й чемпіонський титул і борюся з расизмом і дискримінацією. Я зосереджений на цих двох речах», - сказав Хемілтон.

У першій гонці сезону в Австрії пілот фінішував 4-м.
Мініатюри долучень
orig_494591.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2020, 10:46   #325
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Перед стартом другого етапу сезону Формули-1 Себастьян Феттель визнав, що вів переговори з Рено, проте французька команда вирішила підписати Фернандо Алонсо.

Крім того, 4-кратний чемпіон світу визнав, що не проти повернутися в Ред Булл, де він виграв всі свої титули.

«Я вже стільки років у Ф-1, що знаю багатьох у всіх командах. Так, переговори з Рено були, але вже немає сенсу це обговорювати, тому що вони прийняли своє рішення».

«Що стосується Ред Булла, то, звичайно, у них відмінна команда, де я багатьох знаю. Погодився б я підписати з ними контракт? У них швидкий болід і класна команда, так що, напевно, так, я був би готовий повернутися», - сказав Феттель.

Пізніше бос Ред Булла Крістіан Хорнер заявив, що команда не планує запрошувати пілота.
Мініатюри долучень
orig_494652.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.07.2020, 08:02   #326
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Формула-1 скасувала третю практику Гран-прі Австрії через складні погодні умови - над автодромом кілька годин йде сильний дощ.

Під питанням і кваліфікація, яка повинна стартувати о 16:00.

Не виключено, що кваліфікаційний заїзд відбудеться пізніше ввечері або буде перенесений на ранок неділі.

У гіршому випадку, якщо і завтра не вдасться провести кваліфікацію, то стартова решітка гонки буде сформована за підсумками другої практики.
Мініатюри долучень
orig_494758.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2020, 09:04   #327
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

За підсумками Гран-прі Австрії команда Формули-1 Рено опротестувала легальність боліда команди Рейсінг Поінт.

Ще з передсезонних тестів багато конкурентів обурювалися, що Рейсінг Поінт скопіювала машину Мерседеса 2019 року. У самій команді, яку почали називати рожевий Мерседес, це не приховували.

При цьому в правилах не написано, що такі дії заборонені.

Проте, Рено стала першою командою, яка за підсумками двох етапів сезону подала протест на машину конкурента.
Мініатюри долучень
orig_494979.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.07.2020, 09:07   #328
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

За інформацією Motorsport, команда Формули-1 Мерседес домовилася про продовження контрактів нинішніх пілотів Льюїса Хемілтона і Валттері Боттаса.

Поточні договори гонщиків закінчуються в кінці року. Нові контракти будуть розраховані на сезон-2021.

У Мерседесі задоволені тим, як працює дует, тому запрошувати Себастьяна Феттеля, який залишає Феррарі, не збирається.

Офіційно про контракти повинні оголосити найближчим часом.
Мініатюри долучень
orig_495126.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.07.2020, 09:50   #329
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Команда Феррарі провалила Гран-прі Австрії, коли на першому колі між собою зіткнулися пілоти Себастьян Феттель і Шарль Леклер, які зійшли з гонки.

Раніше команда терміново привезла оновлення машини на 2-й етап, проте вони не спрацювали і зараз Феррарі тільки 5-та за темпом команда чемпіонату.

«Гірше вже не придумати. Ситуація негативна і ми дуже розчаровані, проте не час шукати винних. На жаль, оновлення боліда, переднє антикрило і дно, не спрацювали і не показали свою цінність».

«Поганий вікенд, а зіткнення пілотів - найгірший результат гонки», - вважає бос команди Маттіа Бінотто.

Третій етап сезону відбудеться 17-19 липня в Угорщині.
Мініатюри долучень
orig_495176.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.07.2020, 09:19   #330
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Пілот Себастьян Феттель залишає Феррарі в кінці року, однак німецький гонщик поки не готовий завершити кар'єру.

Повідомляється, що 4-кратний чемпіон світу веде переговори і готовий підписати контракт з командою Рейсінг Поінт, яка з 2021 року перетворюється на Астон Мартін.

У складі Астон Мартіна Феттель повинен замінити Серхіо Переса. Раніше команда озвучувала амбітні плани бути серед топ-3 з 2021 року.

По суті, це єдиний варіант Себастьяна залишитися у Формулі-1, оскільки місць в інших командах немає.
Мініатюри долучень
orig_495360.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:52.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум