SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 07.01.2021, 10:50   #971
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 4.103
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 41
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

8-го січня спринтерськими гонками у жінок і чоловіків стартує 5-й етап Кубка світу з біатлону, який пройде в німецькому Обергофі.

Стали відомі склади збірних України на спринти.

Чоловічий склад на спринт: Дмитро Підручний, Артем Прима, Руслан Ткаленко, Тарас Лесюк, Артем Тищенко.

Жіночий склад на спринт: Дар'я Блашко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Катерина Бех, Віта Семеренко або Анастасія Меркушина.

Вибір між Вітою Семеренко і Меркушиною тренер Юрай Санітра зробить пізніше.
Мініатюри долучень
orig_519213.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2021, 09:57   #972
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Старший тренер збірної України з біатлону Юрай Санітра розповів про умови в Обергофі, де пройдуть п'ятий і шостий етапи Кубка світу.

«Я здивований, що в Обергофі є натуральний сніг. У середу на тренування був і сніг, і типовий для Обергофа туман. Але за прогнозом - на вихідні може бути холодніше, до -8℃ і без туману.

Загалом в Обергофі дуже багато змін, готують стадіон до чемпіонату світу. Змінили старт та штрафне коло, інший рельєф траси, побачимо, як впораємося. Хороший подарунок зробили спортсменам - одразу після старту йтиме дуже довгий та великий підйом, який дасть відчути усім, що таке Обергоф.

Думаю, у світі більше нема такого підйому як тут в Обергофі - він дуже довгий, кут підйому такий, що доведеться добре працювати», - сказав Санітра.

Біатлонний сезон-2020/21: розклад, анонси, трансляції, результати
Мініатюри долучень
orig_519364.jpg  
Старий 09.01.2021, 10:52   #973
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоніст збірної Норвегії Йоханнес Бьо прокоментував перемогу в спринті на п'ятому етапі Кубка світу в німецькому Обергофі.

«Хороша гонка! Ми чекали снігопад, тому заздалегідь підготували лижі. Вся наша команда показала сьогодні високу швидкість на трасі і хорошу роботу на вогневих. Саме тому четверо з нас фінішували в топ-6.

50 перемог - це здорово! Радий досягненню мети, але вже завтра я буду боротися за підкорення нових вершин (сміється).

Не впевнений, що це мій максимум. Може, наступного тижня я буду виступати ще краще. Сьогодні у мене вийшло провести хорошу гонку - від старту до фінішу. Я правильно розподілив сили по дистанції, тому зміг боротися за перемогу навіть з одним промахом.

Зараз я задоволений своєю формою. Сподіваюся, у мене вийде весь триместр стабільно показувати високі результати», - сказав Йоханнес Бьо.

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати
Мініатюри долучень
orig_519504.jpg  
Старий 10.01.2021, 10:22   #974
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Український біатлоніст Артем Прима оцінив свою поточну фізичну форму після 30-го місця в гонці переслідування на етапі Кубка світу в Оберхофі:

«Передноворічний збір проходив в Обертілліаху, де була гарна погода і дуже багато снігу. Загалом, збір пройшов нормально, добре попрацювали. Але, як я казав раніше, що після паузи і важкого тренувального підготовчого циклу перші старти завжди даються важко. Я знаю, що мені потрібно розбігтися. Після виконаної тренувальної роботи мені потрібно два-три старти, щоб результати були кращими.

Що стосується сьогоднішньої гонки, то відчував себе набагато краще, ніж учора. Сподіваюся, що через кілька гонок ввійду в свій змагальний ритм і з кожним стартом буде тільки краще. Ми будемо працювати, щоб увійти в форму і показувати хороші результати».
Мініатюри долучень
orig_519586.jpg  
Старий 12.01.2021, 12:50   #975
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Після минулих гонок в рамках п'ятого етапу Кубка світу в Обергофі, тренерський штаб збірної України визначився зі спортсменами, які відправляться на Кубок IBU.

Основну команду покинуть Богдан Цимбал і Тарас Лесюк, а також Анастасія Меркушина та Катерина Бех.

Повний склад збірної України на перший в нинішньому сезоні етап Кубка IBU:

Чоловіки: Богдан Цимбал, Тарас Лесюк, Андрій Доценко, Віталій Труш, Руслан Бригадир, Денис Насико, Сергій Телень.

Жінки: Анастасія Меркушина, Катерина Бех, Ірина Петренко, Надія Бєлкіна, Анна Кривонос, Христина Дмитренко, Оксана Москаленко, Юлія Городна.

Етап Кубка IBU в Арбері стартує 14 січня індивідуальними гонками. У свою чергу шостий етап Кубка світу в Обергофі продовжиться спринтами починаючи з середи, 13 січня.

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати
Мініатюри долучень
orig_519832.jpg  
Старий 13.01.2021, 08:51   #976
yyyyyhhh
Moderator

Типово

З 13 по 17 січня в німецькому Обергофі відбудеться шостий етап Кубка світу з біатлону сезону 2020/21.

Став відомий склад чоловічої збірної України на спринтерську гонку: Артем Тищенко, Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Артем Прима, Руслан Ткаленко.

Гонка стартує о 15:30.

Жіночий спринт відбудеться 14-го січня.
Мініатюри долучень
orig_519980.jpg  
Старий 15.01.2021, 14:45   #977
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоністка збірної Італії Доротея Вірер прокоментувала друге місце у спринті на шостому етапі Кубка світу в німецькому Обергофі.

«На цьому тижні відчуваю себе вже набагато краще. Довгий час мені не вдавалося пройти вогневі рубежі без промахів, тому дуже задоволена чистою стрільбою! Лижі котили здорово. Сьогодні все склалося, в результаті - я на п'єдесталі (посміхається).

Звичайно, я все ще не в оптимальній формі, але вже знаю, над чим потрібно працювати. До Чемпіонату світу є час на доопрацювання деталей. Сподіваюся, я встигну вчасно вийти на свій пік», - сказала Вірер.
Мініатюри долучень
orig_520322.jpg  
Старий 16.01.2021, 09:23   #978
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоніст збірної України Артем Прима прокоментував шосте місце в естафеті на шостому етапі Кубка світу в німецькому Обергофі.

«На моєму етапі усе вийшло нормально, але треба відзначити командну роботу - усі хлопці добре спрацювали, тому в підсумку вийшов хороший результат. На даний момент для нас шосте місце - це хороша позиція. Приємно, що [використали] два додаткові патрони на команду - зі стрільбою усе було добре. Залишилося додати в якості ходу, щоб усе було добре з ковзанням, тоді буде супер.

Усі добре працювати, в першу чергу на стрільбі. Далі - у кожного були свої нюанси по дистанції, це чисто індивідуально. Але добре, що спрацювали на вогневих рубежах, тому й вийшов хороший результат. Як казав Юрай перед естафетою, це була пробна четвірка, експериментальна, він вирішив так розставити по етапах. Десь не всі вірили чи були задоволені, але добре склалося. Ми раді, що потрапили у топ-6, а як буде далі - побачимо», - сказав Прима.

Біатлонний сезон-2020/21: розклад, анонси, трансляції, результати
Мініатюри долучень
orig_520468.jpg  
Старий 18.01.2021, 14:50   #979
yyyyyhhh
Moderator

Типово

В результаті падіння на останньому колі в мас-старті шостого етапу Кубка світу в німецькому Обергофі, австрійка Ліза Тереза Хаузер втратила не тільки шанс на призове місце, але і приклад гвинтівки, з якою вона завоювала свої перші особисті подіуми на Кубку світу.

Про це сама австрійська спортсменка повідомила уболівальникам на своїй сторінці в Instagram з коментарем:

«Радість і смуток йдуть рука об руку. #БезумнийОбергоф», - написала Хаузер.
Мініатюри долучень
orig_520765.jpg  
Старий 19.01.2021, 08:49   #980
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний поділився очікуваннями від наступного етапу Кубка світу в італійському Антхольці:

«Антхольц - не моє улюблене місце, але треба потерпіти, відпрацювати і далі готуватися. Ставлюся до нього як до будь-якого іншого етапу. Можливо доведеться стартувати три дні поспіль, якщо відібратися в мас-старт, тому чекають дуже важкі старти. Індивідуальна гонка і мас-старт - найдовші дистанції в біатлоні. Розумію, що буде нелегко.

Після Антхольца буду готуватися до чемпіонату світу. Я на чемпіонат Європи не збираюся їхати, щоб там не було буду готуватися до чемпіонату світу. Європа не входить в мої плани підготовки до чемпіонату світу».

Вчора Підручний став 20-м у мас-старті в Оберхофі.
Мініатюри долучень
orig_520802.jpg  
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 07:32.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум