SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 03.04.2021, 13:02   #511
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 4.984
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 42
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

Пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон на першому етапі сезону Формули-1 в Бахрейні в напруженій боротьбі зумів стримати Макса Ферстаппена і виграти гонку.

Британець радіє, що може показати людям свій клас і здатність перемагати навіть не в кращому боліді.

«Я радію, що вийшла така гонка. Перемога в Бахрейні - мій шанс показати, що люди помиляються з приводу мене. Ви бачите, що Ред Булл неймовірно сильний і швидкий».

«Хоча я давно в Ф-1 і раніше вже демонстрував все, що вмію. Сподіваюся, надалі у мене будуть ще шанси показати себе, як це трапилося в Бахрейні», - сказав Хемілтон.

Ред Булл на старт сезону підготував більш швидкий болід, проте виграти в першій гонці не вдалося.
Мініатюри долучень
orig_531669.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.04.2021, 12:35   #512
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Гельмут Марко, один з керівників команди Формули-1 Ред Булл, вважає, що Себастьяну Феттелю потрібно було пропустити сезон-2021 і подумати про майбутнє.

Пілот Астон Мартін в першому гран-прі чемпіонату допустив ряд помилок і отримав штрафи за підсумками кваліфікації і гонки.

«Феттелю після Феррарі потрібно було взяти рік відпустки і подумати, що робити далі. У 2022 році у нього було б достатньо можливостей в Ф-1».

«Він вирішив цього не робити, відразу перейшов в Астон Мартін, у якого є проблеми з болідом. Вони зараз 6-ті або 7-мі за швидкістю».

«Вони поліпшать ситуацію, але та аварія, коли Себ врізався в Окона, вона не пов'язана з машиною», - вважає Марко.

Феттель в складі Ред Булла виграв 4 чемпіонські титули.
Мініатюри долучень
orig_532237.jpg  
Старий 08.04.2021, 15:10   #513
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Бос команди Формули-1 Мерседес Тото Вольфф розповів, що більше не допустить в колективі такій ситуації, яка була між пілотами Льюїсом Хемілтоном і Ніко Росбергом з 2014 по 2016 роки.

Гонщики були друзями з дитинства, однак потім з якоїсь причини посварилися, що шкодило команді і призводило до аварій на трасі.

«Нам було з ними дуже важко, але я змусив їх поважати команду. Попереджав, що в разі постійних аварій ми просто дискваліфікуємо їх, будуть пропускати гонки».

«У команді відчувалася атмосфера ворожнечі. І це погано впливає на всіх, коли два пілота терпіти один одного не можуть. Такого я більше в Мерседесі не допущу».

«Що цікаво, ми до сих пір не знаємо і, напевно, ніколи не дізнаємося причину їхньої ворожнечі. Що сталося між ними? Є якийсь підтекст, якого ми не знаємо», - сказала Вольфф.

Ніко Росберг в 2016 році зумів виграти у Хемілтона свій єдиний титул і відразу ж завершив кар'єру.
Мініатюри долучень
orig_532393.jpg  
Старий 09.04.2021, 11:53   #514
yyyyyhhh
Moderator

Типово

За інформацією ЗМІ, Формула-1 і команди узгодили появу в нинішньому сезоні спринтерських гонок - коротких заїздів, які будуть проходити в суботу замість кваліфікації.

Такі гонки в вигляді тесту повинні пройти на Гран-прі Великобританії, Італії і Бразилії. За підсумками сезону Ф-1 вирішить, чи залишати спринтерські гонки на постійній основі.

Офіційно з усіма деталями Ф-1 повинна оголосити про це найближчим часом.

Крім того, Формула-1 і команди готові з 2022 року ввести ліміт на зарплати пілотів - не більш ніж 30 мільйонів євро на двох основних гонщиків і резервістів.

З цього сезону в Ф-1 діє загальний ліміт на витрати (145 мільйонів на команду на рік), але зарплати пілотів і менеджменту не враховуються.
Мініатюри долучень
orig_532576.jpg  
Старий 10.04.2021, 16:51   #515
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Поточний контракт 7-разового чемпіона Формули-1 Льюїса Хемілтона завершується в кінці року, а Мерседес не проти продовжити відносини.

Однак чекати рішення пілота до зими, як це трапилося перед нинішнім сезоном, команда не збирається.

«Я сподіваюся, що Льюїс залишиться в команді і ми продовжимо нашу співпрацю. Однак чекати до зими з приводу контракту ми не будемо».

«Все повинно бути зроблено влітку, тягнути до зими з пілотами ми більше не будемо», - сказав бос Мерседеса Тото Вольфф.

Раніше багатьох здивувало, що Хемілтон підписав контракт тільки на рік. Не виключено, що пілот завершить кар'єру після цього сезону.
Мініатюри долучень
orig_532708.jpg  
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:32.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум