SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 09.04.2021, 11:48   #1041
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 4.984
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 42
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна згадала про ситуацію під час змішаної естафети на чемпіонаті світу-2021, коли звинуватила шведку Ганну Еберг у брудній боротьбі.

«Там були і мої помилки, і її нахабство. До сих пір у нас багато суперечок, багато обговорень цієї гонки, і коли знову піднімається ця тема, я вже прошу своїх друзів і рідних: «Давайте не будемо, дайте я просто забуду цей день».

Поки не вдається його забути, і я дійсно через це дуже сильно переживаю», - сказала Підгрушна.
Мініатюри долучень
orig_532481.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2021, 16:45   #1042
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоніст збірної України Богдан Цимбал прокоментував свої виступи у минулому сезоні.

– Яку оцінку ставиш собі за сезон за десятибальною шкалою?
– Шість. Було багато стартів, які мені не сподобалися. З огляду на те, як ми працювали у підготовчий сезон, планку ставив набагато вище. Чим вище стоїть планка – тим більше ти робиш для того, щоб подолати всі перешкоди на своєму шляху. Були проміжні цілі, і частину вдалося досягнути. Цей сезон був хороший, але зі своїми мінусами. Не було тієї стабільності, яку я хотів, було невелике провалля в результатах.

Читайте також: Нові зірки біатлону: 5 головних відкриттів минулого сезону
Мініатюри долучень
orig_532690.jpg  
Старий 11.04.2021, 19:06   #1043
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів, як йде будівництво біатлонного стадіону в Буковелі, а також оцінив проведення чемпіонату України.

«По будівництву стадіону ми рухаємося згідно з планом, тому що всі заплановані до цього часу роботи виконані, стіну над стрільбищем зробили, траси готові. Всі інші роботи будуть виконуватися, коли розтане сніг, зайдуть гроші до замовників. В першу чергу будемо робити роллерну трасу, тунелі для стрільбища, зони спортсменів...

Що стосується змагань, то провели їх на хорошому рівні. Звичайно, бачимо проблему у відсутності резерву. Великі розриви зі спортсменами основної команди. Це потрібно виправляти, і будемо думати, як саме. Багато спортсменів команди Б захворіли на період чемпіонату, хоча ми хотіли б бачити їх в гонках», - сказав Бринзак.
Мініатюри долучень
orig_532364.jpg  
Старий Вчора, 12:01   #1044
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна прокоментувала непотрапляння у топ-5 Кубка націй.

«Я не можу сказати, що на нас це впливає психологічно. Кожного року ми починаємо сезон із думкою про те, що нам необхідна квота, і що для цього ми маємо робити все можливе.

Якби ми думали лише про свій результат, то ми б виходили на старт лише тоді коли це потрібно нам, тобто у момент, коли ти в хорошій формі, в хорошому настрої і з чудовим самопочуттям.

А так, не дивлячись на свій фізичний стан, ми все ж виходимо на кожен старт і максимально викладаємось у цих гонках, навіть у своїх найгірших фізичних кондиціях», - сказала Підгрушна.
Мініатюри долучень
orig_532195.jpg  
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:21.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум