SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення > Транспондери

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.12.2009, 18:35   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Exclamation Технічні новини телеканалів.

Тут пишемо тільки технічні новини телеканалів! (Без обговорень!)

Востаннє редагував savsav: 19.01.2012 о 12:54.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2010, 01:24   #521
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

1+1: Діма Білан виступить у якості гостя на "Суперзірці"

Наступного тижня спеціальним гостем програми "Суперзірка" стане Діма Білан

Черговим іменитим гостем вокального конкурсу "Суперзірка" на каналі "1+1" стане зірка російської сцени Діма Білан.

Переможець конкурсу "Євробачення-2008" прийняв запрошення продюсерів проекту після того, як подивився в записі кілька ефірів програми і оцінив рівень шоу і вокальні дані учасників проекту, які співають наживо.

Діма Білан візьме участь у програмі "Суперзірка" у середу, 28 квітня. За попередньою інформацією, в ефірі каналу "1+1" він виконає два своїх хіти – "Believe" і "Я так люблю тебя".

Нагадаємо, спеціальними гостями шоу "Суперзірка" вже були представниця України на конкурсі "Євробачення-2010" Alyosha (Альона Кучер), румунський дует Morandi та російський співак, колишній соліст групи "Ласковый май" Юрій Шатунов.
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2010, 09:07   #522
SLAVASAM
Передовик
 
Аватар для SLAVASAM
 
Реєстрація: 13.03.2010
Дописи: 1.433

Типово

Cartoon Network поверне Багсі Банні і Даффі Дака на телеекран

Телемережа Cartoon Network вирішила відродити класичний мультсеріал "Looney Tunes", головними героями якого є Багсі Банні і Даффі Дак, повідомляє The Hollywood Reporter.
Cartoon Network поверне Багсі Банні і Даффі Дака на телеекран

Телемережа Cartoon Network вирішила відродити класичний мультсеріал "Looney Tunes", головними героями якого є Багсі Банні і Даффі Дак, повідомляє The Hollywood Reporter.
Cartoon Network поверне Багсі Банні і Даффі Дака на телеекран

Телемережа Cartoon Network вирішила відродити класичний мультсеріал "Looney Tunes", головними героями якого є Багсі Банні і Даффі Дак, повідомляє The Hollywood Reporter.
Незважаючи на те, що шоу має відродитися в оригінальному форматі, керівництво каналу пропонує внести деякі зміни. Так, дію всіх епізодів розгортатиметься в місті.Сусідами головних героїв будуть персонажі інших мультфільмів - Йосеміт Сем (Yosemite Sam), пташка Твіті (Tweety) і кіт Сильвестр (Sylvester).

Крім того серії будуть перериватися традиційними вставками про Хитрого Койот (Wile E. Coyote) і Дорожнього бігуна (Road Runner).В описі вставок фігурує термін CG, тобто computer graphic - комп'ютерна графіка. Як конкретно це позначиться на візуальному стилі мультфільму, поки сказати важко.

Оголошення було зроблено в рамках прес-конференції, присвяченій планам компанії на найближчий час.Крім відродження класичного серіалу, представники Cartoon Network оголосили, що випустять серіал з живими акторами і обзаведуться власної нагородою, яку вручатимуть спортсменам.

Серед іншого можна відзначити анонс нового мультсеріалу "KROG" від Марка Ріверса, який, зокрема, написав сценарій одного епізоду серіалу "Metalocalypse". Нове шоу розповість про музичній групі монстрів, які надіслані на Землю, щоб її захопити.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
SLAVASAM зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2010, 14:13   #523
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Телеканал "Футбол" покаже матч "Сарагоса" – "Реал"

Пряма трансляція матчу 34 туру чемпіонату Іспанії. Скромна "Сарагоса" на своєму полі прийме грізний "Реал".

Команда Хосе Ауреліо намагається врятуватися від вильоту в Сегунду. Останні матчі були не дуже багаті в плані поповнення очкової скарбнички. Клуб зумів домогтися кількох нічиїх, що дозволило покинути зону вильоту, проте загроза залишити еліту іспанського футболу ще залишається. У майбутньому матчі з "Реалом" господарям особливу увагу варто приділити своїй захисній лінії, яка в минулих матчах регулярно провалювалася. Такі майстри, як Роналду та Ігуаїн, неодмінно скористаються будь-якою помилкою оборони суперника.

Говорячи детальніше про Королівський клуб, варто відзначити, що саме в чемпіонаті команда демонструє яскравий і атакуючий футбол. У Лізі чемпіонів були лише окремі проблиски чемпіонської гри, а цього замало для завоювання титулу. У Примері все складається навпаки – "галактікос" від матчу до матчу додають у видовищності, здобуваючи такі важливі перемоги. Чемпіонська битва з "Барселоною" в самому розпалі, тому в матчі із "Сарагосою" мадридський гранд розраховує тільки на перемогу.

Не пропустіть пряму трансляцію матчу "Сарагоса" – "Реал" у суботу о 20:55 на телеканалі "Футбол".
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2010, 15:53   #524
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

"Суперзірка" на "1+1": Вєра Варламова та Діляра побилися на кухні

Після виснажливих виступів, репетицій і концертів учасники шоу "Суперзірка" використовують кожну хвилину, щоб відпочити і перекусити.

Деякі майбутні суперзірки люблять не тільки пожувати, але і приготувати що-небудь смачненьке. У гуртожитку, де мешкають учасники проекту "Суперзірка”, дівчатам досить рідко випадає нагода продемонструвати свої кулінарні вміння. Саме тому Вєра Варламова та Діляра з ентузіазмом відгукнулися на пропозицію команди „Сніданку з 1+1” приготувати щось смачненьке в рамках ранкової передачі.

Спробувати себе в ролі шеф-кухаря кожна з дівчат хотіла першою, тому на кухні навіть зав’язалася жартівлива бійка. Втім, дівчат швидко розсудили: Вєрі віддалі пательню, а Ділярі – блендер. З цим кухонним приладдям конкурсанткам довелося готувати імпровізований сніданок. Як виявилося, Варламова надає перевагу гарячим стравам, а ось Діляра – обома руками за здорове харчування.

Вєра Варламова та Діляра побилися на кухні

Діляра приготувала дуже популярне у гламурній тусовці шоу-бізнесу страву "смузі" - дуже легкий фруктово-йогуртовий мус з м'ятою, рецепт якого підказав шеф-кухар одного з найкращих ресторанів Києва. Позгадувавши про смачні і поживні страви татарської кухні, які для Діляри готує бабуся і до яких вона звикла з дитинства, дівчина спершу з недовірою поставилася до подібного екзотичного для неї рецепту. Але мус ніжно-рожевого кольору вийшов настільки гарним і смачним, що Діляра сама здивувалась своїм здібностям і записала рецепт, пообіцявши порадувати колег-конкурсантів. "Вдома я готую дуже рідко, - каже дывчина. - Але як випадає нагода, то моєю коронною стравою є піцца: я сама і тісто замішую, і начинку розкладаю, і випікаю”.

Вєрі ж належало готувати більш традиційний для сніданку омлет. "Я дуже люблю готувати, - зізналася Вєра, - особливо я люблю пекти торти і пиріжки, це у мене від мами, я завжди їй допомагаю і ми дуже любимо готувати разом. Люблю балувати своїх рідних якимись делікатесами. На жаль, така можливість є не завжди, адже мені хочеться зробити щось екзотичне, а для цього потрібні досить дорогі продукти. На студії я готувала омлет з креветками та шпинатом. Вийшло оригінально та смачно, проте цю страву я робила вперше в житті”.

Треба сказати, що рівень кулінарної майстерності Вєри став очевидним відразу, щойно вона почала збивати яйця – вручну, а не міксером. Така легка і здорова страва обрана не випадково. Як ми всі пам'ятаємо, на одному з ефірів "Суперзірки" тезка Варламової, член журі Віра Брежнєва, порадила конкурсантці уважно стежити за фігурою. Віра дуже сумує за маминими пиріжками, але заради перемоги у шоу "Суперзірка" вона готова від них відмовитися, хоча за рідними вона дуже сумує. "Звичайно, хочеться побачити рідних і друзів, обійняти їх і потім скоріше повернутися сюди! Дуже хочеться пожити в Києві", - зізналася Віра Варламова.

Зроблені в ефірі ранкової телепередачі страви виявилися неймовірно смачними, адже їх дегустували не тільки самі дівчата, а й уся знімальна група. "Сніданок – це найважливіший прийом їжі, адже завдяки йому ми отримуємо заряд енергії та поживних речовин на увесь день. Ми – те, що ми їмо. Отже, слідкуйте за своїм раціоном дуже ретельно!” – радить Діляра.
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2010, 15:54   #525
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

На ТЕТі стартує новий праймовий серіал російського виробництва

2 травня на ТЕТі стартує новий праймовий серіал російського виробництва - "Серцеїдки". Про це повідомляє прес-служба каналу.

Цей серіал виробництва продакшну "Леан-М" вийшов у 2008 році на телеканалі СТС, однак протримався в ефірі кілька місяців і був знятий звідти, найімовірніше, через невисокі показники.

"Серцеїдки" замінять виходитимуть щонеділі о 20.30. У сітці ТЕТу вони замінять проект "Українці афігенні".

У головних ролях - Олена Ксенофонтова, Тетяна Васильєва та Марія Кожевнікова. Серіал розповідає про аферистку Соф'ю Печоріну, яка вирішила заволодіти статками американського мільйонера Джона Гудмена.

За матеріалами: Телекритика
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2010, 15:56   #526
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Наприкінці травня керівництво НТКУ визначиться з переліком співробітників, які мають залишити канал

Наприкінці травня керівництво Національної телерадіокомпанії України визначиться з переліком співробітників, які мають залишити канал. Про це розповів генеральний директор Першого Єгор Бенкендорф.

За його словами, нині тривають співбесіди керівників підрозділів з працівниками Першого національного. Зараз на телекомпанії працює близько 1780 осіб.

Як розповів пан Бенкендорф, кадрові рішення прийматимуть за два тижні, після наради з керівниками підрозділів

"Після проведення аналізу у нас відбудуться скорочення і ми виявимо людей, які дублювали обов'язки тих чи інших співробітників. Наприклад, якщо йдеться про котрогось із заступників керівника підрозділу, вивільнені кошти можна використати на розвиток технічний засобів чи запуск нових проектів", - зазначив Єгор Бенкендорф.

За матеріалами: Телекритика
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2010, 15:59   #527
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Альона Вінницька після вильоту Гайтани з шоу "Народна зірка": "Мені її бракуватиме"

Співачку засмутив виліт із шоу "Народна зірка – 2" її подруги Гайтани.

Незважаючи на те, що всі учасники телепроекту "Народна зірка – 2" є конкурентами, за лаштунками вони добре спілкуються й навіть заводять дружбу. Так, Альона Вінницька дуже засмутилася після того, як шоу залишила пара Гайтана – Сергій Камецький.

– Ми з нею здружилися, й тепер мені буде її бракуватиме, – коментує виліт Гайтани Альона Вінницька. – А взагалі, щоразу сумно, коли хтось вибуває, такі непевні почуття приходять.

Крім того, шостий тур додав труднощів і самій Альоні. Адже, за правилами шоу, тепер кожна пара має готувати по два номери.

– Складність полягає в часі, який важко знайти, особливо для мене. Саші, я думаю, трохи простіше, бо він саме цим і займається, у його розпорядженні цілий тиждень. Загалом, за тиждень вивчити дві пісні не так складно. Проблема полягає в тому, що спочатку була одна пісня, а потім стало дві. Тому психологічно складно переходити на інший темп, – скаржиться співачка.

Останній ефір був для пари Альона Вінницька та Олександр Кузьмін одним із найвдаліших за оцінками

Проте саме останній ефір був для пари Альона Вінницька та Олександр Кузьмін одним із найвдаліших за оцінками...

– Ми, взагалі-то, виклалися й були молодцями, – згадує співачка виступ. – Але ще мені дуже сподобався номер "Королева красоты" – мені здається, Саша там був просто вражаючим.

Своєю сильною стороною в шоу співачка вважає чарівність:

– Я думаю, в нас одна з найпривабливіших і найхаризматичніших пар. Навіть коли щось у нас не виходить, однаково ми викликаємо симпатію й інтерес у глядача, – каже Альона.
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2010, 18:29   #528
SLAVASAM
Передовик
 
Аватар для SLAVASAM
 
Реєстрація: 13.03.2010
Дописи: 1.433

Типово

Телеканал «Живи!» Зажив онлайн-життям



ТЕЛЕКАНАЛ «Живи!» - Перший телевізійний фітнес-клуб почав онлайн-трансляцію на сайті Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Запуск онлайн-мовлення телеканалу «Живи!»Дасть можливість всій аудиторії глобальної мережі займатися фітнесом, оздоровчими практиками, танцями, йогою, не виходячи з будинку в будь-який зручний для них час.

Темп сучасного життя змушує багатьох людей серйозно задуматися про своє здоров'я і спосіб життя, який вони ведуть.Аудиторією каналу «Живи!» Є люди, які ведуть активний спосіб життя і займаються спортом у фітнес-клубах або будинку, шукають способи зняття стресу, замислюються про необхідність правильного харчування і важливості правильного догляду за собою.

Завдяки телеканалу «Живи!»Глядачі отримують можливість тренуватися за підходящої їм системі. Провідні інструктори Москви розробили комплекси вправ спеціально для фітнес-клубу телеканалу.Глядачам онлайн-ТБ надана можливість зосередитися на улюблених дисциплінах і практикувати їх не лише під час ефіру, а й у будь-який зручний час. Для цього всього лише необхідно буде скористатися сервісом «Обери заняття».

Особливість мультимедійного проекту «Живи!»Полягає в тому, що глядачі мають безпосередню можливість не тільки регулярно займатися різними дисциплінами в будь-який зручний для них час, але і спілкуватися зі своїми тренерами по всіх питаннях, що цікавлять на сайті.Також для всіх бажаючих передбачена можливість зустрічатися з тренерами особисто: в рамках туристичних поїздок, вікендів та інших wellness-заходів, що організовуються проектом «Живи!»

Протягом перших трьох місяців тестове онлайн-мовлення телеканалу «Живи!»Буде безкоштовним, а далі залишиться доступним для всіх бажаючих, тому що щомісячна вартість користування онлайн-каналом буде менше вартості разового заняття у фітнес-клубі.

Джерело: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
SLAVASAM зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2010, 21:43   #529
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

На "Платформі HD" ропочав мовлення телеканал Nat Geo Wild HD

23 квітня 2010 року телеканал Nat Geo Wild HD розпочав мовлення на платформі "Платформа HD". Повідомляється, що з додаванням у пакет "Платформа HD" каналу Nat Geo Wild HD розмір абонентської плати не збільшиться.

Технічні параметри:

Супутник: Eurobird 9E;
Частота: 12380 МГц;
Поляризація: Вертикальна (V);
Стандарт передачі: DVB-S2;
Модуляція: 8PSK/Pilot ON;
Символьна швидкість: 26400;
FEC: 2/3
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2010, 21:44   #530
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Eurosport HD, Eurosport 2 HD, NatGeo Wild HD і MTVNHD розпочнуть мовлення на платформі Orange?

Польське профільне інтернет-видання Satkurier повідомляє, що до складу пакету польського супутникового оператора Orange увійдуть телеканали: Eurosport HD, Eurosport 2 HD, NatGeo Wild HD і MTVNHD. Ця інформація цілком може відповідати дійсності, адже зараз на вищезазначеній платформі мовлення у форматі HD не ведеться.

Технічні параметри Eurosport HD:

HOT BIRD 9 (13E)
tp.4 (11,278 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3 / 4; DVB-S2/8PSK)
ID: ESP HD Polish
PID V: 3000
PID A: 3201 (англійська), 3210 (польська)
PID PCR: 3000
SID: 13070
PID PMT: 1070
Кодування: Nagra MA (S4 - Cyfra +, N3 - Cyfrowy Polsat), Viaccess PC 3.0 (Orange & кабельні мережі), Viaccess PC 4.0 (кабельні мережі), Conax (n), Irdeto 2, VideoGuard, CryptoWorks

Технічні параметри MTVNHD:
HOT BIRD 6 (13 ° E)
tp.128 (11,075 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3 / 4)
ID: MTVNHD
PID V: 1011
PID A: 1012 (stereo), 1013 (AC3)
PID PCR: 1011
SID: 1
PID PMT: 1010
Кодування: Cryptoworks (кабельні мережі), Nagra MA (S4 - Cyfra +, N3 - Cyfrowy Polsat), Conax (n) і Viaccess PC 3.0 (Orange)

Технічні параметри Eurosport 2 HD:
HOT BIRD 9 (13E)
tp. 3 (11,258 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3 / 4; DVB-S2/8PSK)
ID: Eurosport 2 HD
PID V: 538
PID A: 638 (польська), 738 (англійська)
PID PCR: 538
SID: 15203
PID PMT: 1053
Кодування: Conax (n), Nagra MA (S4 - Cyfra +, N3 - Cyfrowy Polsat), Viaccess PC 3.0 (Orange)

Технічні параметри NatGeo Wild HD:
HOT BIRD 9 (13E)
tp. 3 (11,258 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3 / 4; DVB-S2/8PSK)
ID: Nat Geo Wild HD
PID V: 540
PID A: 640 (AC3)
PID PCR: 540
SID: 15205
PID PMT: 1056
Кодування: Conax CAS7 (0x0B01 - n), Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat), Viaccess PC 3.0 (Orange)
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Globo / Orton X80 PVR, X80 / X80RF, X80 HDmi MPEG 2 / DVB-S Опис. Технічні характер Zinge Globo (Orton) X80 6 04.01.2019 21:01
Анонси телеканалів woods1007 Транспондери 535 21.10.2017 21:29
Технічні характеристики ресівера Samsung 9500 EM Via sat-prof Samsung 9500 1 29.09.2011 02:46


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:06.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум