SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 12.08.2015, 10:58   #1001
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

“Ти тільки повернись, благаю, чуєш?”: Вірш школярки, присвячений бійцям АТО, зворушив мережу

Дитяче серце гостро відчуває війну, що відбувається в країні.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Юлія Бощенко.

Одинадцятирічна школярка Юлія Бощенко з села Крижанівка Одеської області написала вірш українським військовослужбовцям, які воюють в зоні антитерористичної операції на сході України. Творіння дівчинки “Солдатові!” на своїй сторінці в Facebook розмістив користувач Ігор Колесник, повідомляють Патріоти України.

СОЛДАТОВІ!

Привіт, Солдате! Ти мене не знаєш,
Я просто дівчина, живу собі як всі,
В моєму місті тихо, не стріляють.
Але війна торкнулася душі!

Чому пишу тобі? Бо серце просить,
Бо я так звикла і вірші, що на душі,
Я викладаю на листі!
В моїй країні сльози, біль і розпач,
І так нестримно пишуться листи.

Ти зараз там на сході України,
Душею б’єшся на передовій,
Там дуже страшно,постріли лунають,
Та не здаєшся ти, ідеш вперед!

Ідеш у бій і остраху не маєш!
Ти борешся за волю України,
За незалежність та її життя,
І за майбутнє кожної людини,
а серед них живу і я!

Ти тільки повернись благаю, чуєш,
Ти не лети далеко в небеса,
Бо тут на цій землі тебе чекають
Батьки, родина… Вся сім`я.

І вся країна молиться за тебе,
Щоб швидше повертався ти живий,
І я також щодня молюся небу,
Аби в моїй країні настав мир…

Я сподіваюсь ці рядки почуєш,
А може прочитаєш у листі,
Я дякую тобі за те, що захищаєш,
Мою країну… Дякую тобі!..
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 12.08.2015 о 11:12.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.08.2015, 09:57   #1002
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Тисячі зрадників: Матіос назвав жахливу кількість силовиків-терористів

Військовий прокурор переконаний, що усі зрадники рано чи піздно будуть покарані.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Анатолій Матіос.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляє, що на бік противника перейшло 5000 правоохоронців і 3 тисяч військових. Про це він сказав на брифінгу, передають Патріоти України з посиланням на Українську Правду.

“У нас є повні списки по 5 тисячам правоохоронців і військових близько 3 тисяч, які перейшли на бік ворога”, – сказав він. Прокурор зазначив, що серед них і ті, які зараз перебувають в анексованому Росією Криму.

Матіос переконаний, що всі зрадники будуть притягнуті до відповідальності. Як відомо, раніше військова прокуратура повідомила 144 колишнім співробітникам прокуратури Криму про підозру в державній зраді.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.08.2015, 19:48   #1003
Nalot
Moderator
 
Аватар для Nalot
 
Реєстрація: 30.05.2011
Дописи: 1.847
Ukraine
Мій ресівер: GI Phoenix(Фенікс)28,2-90E+Т2.
Типово

П'ятниця стала «найгарячішим» днем за останні місяці / АТО /
У п'ятницю, 14 серпня, в зоні АТО, вогнева активність противника була найбільшою за останні місяці. Про це, як стало відомо «Фраза», повідомляє прес-центр АТО в Facebook.
«З 18 години і до опівночі, російсько-терористичні війська зосередили обстріли українських позиції на Донецькому напрямку. Так, в кінці доби, під вогнем 120-міліметрових мінометів 5 раз опинилися наші опорні пункти в Красногорівці. Близько 21 по Авдіївці, а майже в 22 по селищах Новоселівка, Новомихайлівка, Новобахмутівка, Водяне била ворожа артилерія калібру 152 міліметра. А з 21.50, в черговий раз цинічно порушивши мирні домовленості, бойовики із «Градів» з боку шахти Абакумова, вели вогонь по Невельському, Пісків, Дослідному, Водяному. Також з 22 і до 22.25 по наших позиціях в населеному пункті Первомайське працювала ворожа артилерія калібру 152 міліметра і «Гради» », - йдеться в повідомленні.
У районі Маріуполя, ввечері, бойовики двічі з реактивної артилерії і один раз з 120-міліметрових мінометів били по Талаківці. На Артемівському напрямку, з 18 години і до опівночі, під вогонь артилерії потрапили позиції сил АТО в Дзержинську, Ленінському, Санжарівка. А близько половини дев'ятого вечора бойовики з танків і 120-міліметрових мінометів били по селищу Зайцеве.
«Крім того, цілеспрямовано руйнуючи інфраструктуру Донбасу, о 22.25 по житлових кварталах Авдіївки, а в 23.45 за Павлопіль злочинці били із« Градів »», - повідомляє прес-центр.
В цілому, протягом минулої доби бойовики 175 раз порушували режим припинення вогню. 25 раз вони застосовували артилерію, 64 - міномети, 19 - реактивні системи залпового вогню БМ-21 «Град», 93 - стрілецьку зброю і гранатомети.
«Після півночі, 15 серпня, бандформування продовжили обстріли наших позицій в основному на Донецькому напрямку. А в 3.16 в черговий раз із «Градів» били по силам АТО в Первомайському », - додають у прес-центрі АТО.
__________________
Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя
.

Востаннє редагував D-Misha: 18.08.2015 о 16:16.
Nalot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.08.2015, 12:49   #1004
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.08.2015, 21:57   #1005
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Досі ніхто не глушить сепарские канали і не відключив росс. ТВ. Поки вони говорять - так і буде з мізками.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.08.2015, 11:43   #1006
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Безжально і твердо: Кравчук запропонував відрізати окупований Донбас від України

«… перестаємо говорити порожні слова – «гуманізм», «там наші люди живуть», «їм треба допомагати», «ми повинні тут збирати податки і їм допомагати, тому що їм погано»

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що окупований Донбас необхідно на час відрізати від решти України. Про це він розповів в інтерв’ю Новому часу, зазначають Патріоти України.

«Є лінія розмежування. Це не межа між Росією і Україною, але лінія розмежування між Україною і бойовиками ЛНР і ДНР. Цю лінію ми приймаємо як статус-кво, як тимчасову лінію розмежування і перестаємо говорити порожні слова – «гуманізм», «там наші люди живуть», «їм треба допомагати», «ми повинні тут збирати податки і їм допомагати, тому що їм погано». Ми повинні відрізати цю територію на час, поки не зможемо її звільнити », – пропонує Кравчук.

За словами екс-президента, Донбас завжди був проблемним.

«Я пам’ятаю, коли балотувався на президентських виборах, то їздив і на Донбас – був у Донецьку, в Луганську, у багатьох шахтарських селищах. Збиралися люди прямо на площах. Я таких ненависних очей, які були у багатьох з тих людей, що стояли на майданах, у своєму житті фактично не бачив. Якби їм дали можливість, вони б розтерзали мене», – згадує перший президент України.

«Вони говорили мені дуже образливі слова: «Ви придумали Шевченко, ви придумали Лесю Українку, ви придумали якусь українську мову». Я все це терпів. Я знав, що там є частина людей, які дивляться тільки в одну сторону – до Росії, і будуть довго дивитися. І ось настав час для них. ДНР і ЛНР – це продукт тієї ж ситуації. Україна не могла вирішити все одночасно. Так, ми допустили багато помилок, ми не займалися глибоко цими питаннями. Але, я думаю, якщо вовка посадити в клітку, то скільки його не годуй, а він все одно в ліс дивиться», – розповів Кравчук.

Леонід Макарович озвучив свою позицію по Донбасу.

«Кордон залишається священним, нашим, і буде священним. Але сьогодні треба дати бойовикам, якими керує Кремль, покерувати «своєї» територією. Подивимося, які гроші там будуть ходити. Ми повинні припинити з ними економічні, політичні та інші відносини. Якщо люди, які живуть на непідконтрольній Україні території, хочуть нового життя – нехай знімуть їх (бойовиків, – ред) з п’єдесталу, як зняли владу на Майдані в Києві. Адже зняли? Зняли. Зніміть і ви, будь-ласка, свою неугодну владу – і двері для вас відкриті», – сказав перший український президент.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.08.2015, 16:14   #1007
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Не буде спокою на тому світі: Партизани розгромили морг з сепаратистами і знищили техніку ворога

Партизани продовжують завдавати ударів по окупантам.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Партизани.

Російсько-терористичні війська так званої “ДНР” продовжують нести нічні втрати від діяльності партизанського руху. Так голова партизанського руху «Тіні» Олександр Гладкий повідомив через соцмережі статистику втрат бойовиків в тилу на окупованій території.

На сторінках своєї сторінки Facebook Гладкий зазначив статистику за останні ночі: в Петровському районі міста Донецька було ліквідовано сім танків, три самохідні установки САУ і дев’ять гарматних розрахунків російсько-терористичних груп. Також повідомляється про знищення моргу з сепаратистами, «попутно» в районі полігону в Поганий Балці. Головною метою партизан було знищення техніки на полігоні.

У селища Олександрівка терористи втратили один «Град», дві самохідні установки САУ. На териконах поблизу Мар’їнки бойовики втратили три БТРи. Склад боєприпасів, що знаходиться в цьому районі, не постраждав.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.08.2015, 00:05   #1008
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

“В Іловайську нас врятувала 90-річна бабуся”, – боєць «Донбасу»

Добровольці згадали загиблих побратимів та місцевих мешканців, які врятували їм життя.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Іловайськ.

Декілька бійців батальйону «Донбас» зібралися в Ірпені, щоб згадати загиблих під Іловайськом побратимів. У цей день їм не дуже хотілося згадувати про криваві бої, про вдалу чи не вдалу тактику командування. Вони розповіли Радіо Свобода про смерть їхнього найкращого командира Сергія Шкарівського,передають Патріоти України.

Ще добровольці розповіли про те, як вибиралися з Іловайська на таксі, та про відважну жінку-медика, в якої духу було більше, ніж у всієї роти. Андрій Поляков, позивний «Поляк»: Коли ми десятого числа заходили в Іловайськ, перший захід, у роті був перший 200-й. Це був «Самольот». Так сталося, що ми не змогли його забрати. Нам просто не дали. Пройшов деякий час. Мене це дуже хвилювало. У нас було прийнято забирати своїх, незалежно від того, загинув він чи поранений.

Я підійшов до нашого ротного, кажу: «Шульц», ну чому так, чому саме «Самольот», він найвеселіший у нашій роті! І «Шульц» сказав одну дуже просту річ: «Поляк», розумієш, туди забирають найкращих. Значить, ми з тобою ще не найкращі, значить нам є до чого прагнути. Ця розмова з часом стерлася з пам’яті.

А згадав я про неї 19 серпня 2014 року. Я як санітар вивозив «Шульца», закривав йому очі. І тоді згадав, що туди забирають найкращих. І стало зрозуміло, що він кращий, а мені є куди прагнути, і не тільки мені.

Євген Нікітченко: Так вийшло, що мене й мого товариша, мого командира, поранило. Він отримав кулю в голову, але залишився живий, у напівнепритомному стані, але на ходу. Я отримав наскрізне поранення в коліно. Я пересувався, на одній нозі стрибав. Ми сховалися в одному з будинків у центрі Іловайська, де провели близько трьох тижнів.

Пізніше бойові дії притихли. Терористи трішки розслабилися, і ми вирішили виходити. Люди, жителі Іловайська, принесли нам одяг, телефон, трішки грошей. І ми просто викликали таксі і поїхали з Іловайська в Донецьк.

А з Донецька вже вийжджали маршруткою із підробленими документами, таким чином виїхали як цивільні. При цьому, у сепаратистів ми викликали підозру на блокпостах, нас витягували з машин. З нами довго бесідували, допитували, не знаю, чому. Врешті-решт, нас відпустили. Ми як-не-як «відмазалися» і поїхали. Просто виїхали з Іловайська на таксі.

Хочу сказати велике спасибі жителям Іловайська, які нас всі три тижні забезпечували їжею, водою, телефонним зв’язком, одягом, і які нас не здали. Дякую їм!

– Як ви із пораненням впоралися?

– У цій квартирі жила бабуся років 90. Як виявилося, вона абсолютно проукраїнськи налаштована. Ми їй одразу розповіли, хто ми і що тут робимо, що відбувається. Вона сказала: «Я за вас, хлопці, я вас підтримаю». Їй вдалося якимсь чином покликати своїх племінників, яким уже років під 50. Вони нам приносили їжу, воду, забезпечили зв’язком. Цивільний одяг принесли нам. Сусіди нам дуже допомагали, забезпечували водою.

Води в домі не було, електрики не було, телефонного зв’язку теж не було. Сусіди несли кудись наші телефони, заряджали. Воду носили із пожежного гідранта, що в підвалі. Її можна було пити. Приносили їжу, яку тут же, під будинком, готували на вогні. Якісь котлети, не знаю «із кого». Пиріжки смажили просто на вогні під нашими вікнами. Там же, під нашими вікнами, був блокпост терористів. Був такий момент, коли я попросив цигарку, сусідка пішла, у терористів попросила декілька цигарок, і принесла їх нам.

За весь цей час був обстріл Іловайська. Наш будинок стояв «обличчям» до Тореза. Був дикий обстріл Іловайська зі сторони Тореза. За нашим будинком уже були наші позиції. Але чомусь снаряди летіли в центр Іловайська з боку Тореза. Тому що попало ще й у наш дім, на третій поверх. На моїх очах це був факт того, що терористи обстрілюють «свою» територію. Я не знаю, яка у них мета, але це було на моїх очах. Стріляли з їхнього боку і потрапляло це в центр Іловайська.

Павло Морозов, позивний «Хоттаб»: Багато думаю про Іловайськ – про Іловайськ як подію. Не хочеться згадувати щось погане, але хочеться згадувати тих героїв, тих солдатів, які були в Іловайську. Які хотіли звільнити не тільки Іловайськ, але і всю нашу країну від окупантів. Із усіх історій, які були в Іловайську, мабуть, найбільше запам’яталася історія про дівчину Аліну, вона у нас в «Донбасі» була медиком.

Всі чоловіки, які були поряд, не мали стільки духу, як у неї. Незважаючи на те, що свистіли кулі, вибухи, вона бігала і рятувала поранених. Це те, що найбільше запам’яталося. Це людина, яка жертвувала собою заради того, аби спасти хлопців у Іловайську. Я пам’ятаю, як вона під кулями, не дивлячись ні на що, ні на хвилину не задумуючись, бігала за пораненими, витягувала вбитих хлопців. Вони завантажували «Газель», їхали, потім поверталися знову.

Уже коли була команда на відступ, коли ми були практично на виході, виявилося, що не вистачає нашого командира і хлопця з нашого відділення. Вони, виявляється, залишилися прикривати наш відступ. І Аліна, одна із небагатьох, бо всі казали: «давайте швидше відходити, треба вже виходити, бо зараз замкнуть кільце, ми взагалі не вийдемо», і Аліна одна з небагатьох, яка запропонувала обвішати «Газель» бронежилетами і повернутися за ними. Одна із 80 чоловік, мужчин, єдина, хто не просто якісь голослівні слова закидав, вона готова була бігти під кулі для того, щоб забрати наших хлопців. Слава Богу, що ті хлопці, які там залишилися, вижили і вийшли з Іловайська.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.08.2015, 10:51   #1009
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

23 серпня – День Державного Прапора України. Прикрасимо нашу країну синьо-жовтими стягами. Вивіси прапор у цю неділю!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.08.2015, 18:08   #1010
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У Києві на честь Героя Небесної Сотні відкриють меморіальну дошку

Герой України Сергій Шаповал, пам’ять якого вшанують у меморіалі, загинув 18 лютого 2014 року під час розстрілів Небесної сотні.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У Києві 23 серпня о 10:30 відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя Небесної Сотні, Героя України – Сергія Шаповала. Про це повідомляють в Оболонській РДА, передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.

Сергій Шаповал загинув 18 лютого 2014 на вул. Михайла Грушевського під час Революції Гідності, отримавши два кульові поранення. Його тіло знайшли в Будинку офіцерів. На меморіальній дошці буде напис: “Герою України Шаповалу Сергію, який загинув за честь і гідність України”.

Захід відбудеться за адресою: вул. Маршала Малиновського, 32-А, 3 під’їзд.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:15.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум