SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 18.09.2020, 08:18   #881
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Біатлоністка збірної України Олена Підгрушна розповіла про формат міської шоу-гонки в Тернополі.

«Тут буде дещо видозмінено все: ми стрілятимемо не зі своєї зброї. Гонка буде цікавою і для нас, бо я особисто не тримала цю зброю в руках. Тому не знаю, чи зможу з нею впоратися.

Спочатку буде дуельна стрільба, потім естафети і потім за результатами першого заїзду буде стартувати другий — теж в естафетному форматі. Жінки бігтимуть по 4 кола, а хлопці - по 5.

Не знаю, як відбувалося жеребкування, але мені сказали, що його проводив Юрай Санітра. Судячи з пар, він самостійно нас якось розподілив. Але за яким принципом - не знаю», - сказала Підгрушна.

Нагадаємо, міська біатлонна шоу-гонка City Biathlon Ternopil відбудеться 20 вересня в Тернополі. Партнером Підгрушної стане капітан чоловічої збірної Дмитро Підручний.
Мініатюри долучень
orig_503977.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2020, 08:11   #882
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

До недавнього часу головним злом світового біатлону і спорту в цілому був допінг. Мало того, що заборонені препарати шкодять здоров'ю спортсменів, які вирішили ризикнути і таємно приймають їх, так ще й ускладнюють життя чесним атлетам, часто не дозволяючи їм завоювати бажану медаль в чесній боротьбі.

У новому сезоні розмови про допінг, ймовірно, відійдуть на другий план, адже з'явиться нове зло. І це, як не дивно, фтор.

Що трапилося?

Під час літнього міжсезоння Міжнародний союз біатлоністів ввів заборону на використання фторовмісних засобів для лиж, без яких останні як мінімум пару десятків років не можуть уявити своє життя працівники сервіс-бригад.

Але проблема в тому, що виділення фтору надзвичайно шкідливі для навколишнього середовища, і ведуть, в тому числі, до глобального потепління. Вже зараз в Європі заборонили продаж і використання порошків з вмістом фтору в будь-яких цілях. Цей засіб, за оцінками фахівців, допомагає підвищити швидкість ковзання лиж на 15 відсотків.



Перевіряти лижі на наявність фтору будуть за допомогою спеціальної машини-детектора, яка буде представлена ​​в жовтні. І якщо спійманого на допінгу біатлоніста можуть відсторонити від спорту на кілька років (або навіть довічно, в разі повторного упіймання), то в ситуації з фтором найгірше, що може загрожувати спортсмену - відсторонення від гонки. Тому, ймовірно, багато хто спробує якимось чином обдурити детектор.

Думка сервісменів

«Наш головний страх в тому, що деякі збірні додумаються до чогось нового, чого немає в інших. До того ж ми дуже переживаємо, що вся ця система просто не буде працювати. Багато хто спробує обдурити її і тоді це буде навіть гірше, ніж допінг.

Ми боїмося, що багато хто буде все одно використовувати фтор, але приховувати його, щоб цього не помітила спеціальна машина-детектор. Ми розмовляли про це з норвежцями і фіннами - вони теж бояться такої ситуації», - зазначив головний сервісмени збірної Швеції Юхан Вальстрьом.

Колега Вальстрьома з Норвегії, Тобіас Даль Фенре в інтерв'ю NRK висловив думку, що високі біатлоністи, в зв'язку з нововведеннями, не зможуть розраховувати на великі успіхи, а також спрогнозував появу нових топових збірних: «У Тіріл Екгофф висока частота відштовхувань, вона легка. У неї буде перевага над Деніз Херрманн, яка важча, має більшу потужність і більш довгі поштовхи.



У всіх є підстави побоюватися всіх. Буде великий розкид з кожним днем, в залежності від якості лижні. Це призведе до того, що в топі з'являться нові гонщики. І раптово може виявитися, що в Іспанії є те рішення з лижами, яке дозволить випередити Норвегію».

За великим рахунком, мастильникам доведеться вчитися всьому з нуля, адже практично всі їхні знання грунтуються на фторі. І перший час перевага буде у тих, хто першим навчиться вичавлювати максимум з дозволених засобів.

А що думають спортсмени?

Найкращий біатлоніст світу Йоханнес Бьо, який останні два сезони впевнено домінував на Кубку світу, переживає, що йому доведеться відмовитися від усіх своїх лиж. Як відомо, топові біатлоністи мають у своєму арсеналі близько 20 пар. Тепер же доведеться заново підбирати відповідний інвентар.

«Можливо, доведеться спалити всі свої лижі, адже фтор проникає вглиб. Якщо доведеться відмовитися від всіх лиж, з якими ми працювали, це буде великою втратою, наші сервісмени дуже турбуються. Але якщо це необхідно заради максимальної справедливості, то ми повинні прийняти це», - сказав Бьо-молодший.

Що буде далі?

Часи змінюються, спорт не стоїть на місці. Ймовірно, вже через кілька років ми не впізнаємо біатлон. Ще минулої зими ходили розмови про можливу заборону використання свинцю в спорті на відкритому повітрі, що призведе до вимушеного переходу на лазерні гвинтівки. Багато хто побоюється, що в зв'язку з цим біатлон втратить видовищність.

Читайте також: Біатлон втратить видовищність. Нюанси переходу на лазерні гвинтівки

Нам же залишається тільки змиритися. І запам'ятати той «шкідливий» біатлон, який ми полюбили, - з високими швидкостями і дзвінким пострілом. Мабуть, настав час подбати про екологію.

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_503047.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2020, 08:37   #883
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Біатлоністка збірної України Юлія Джима сьогодні, 19 вересня, святкує свій 30-й день народження.

Нагадаємо, Джима в 2014 році стала олімпійською чемпіонкою, вигравши в команді з сестрами Семеренко та Оленою Підгрушної жіночу естафету в Сочі.

Спортсменка продовжує кар'єру і зараз готується до нового сезону разом зі збірною Словенії, під керівництвом особистого тренера Уроша Велепця.
Мініатюри долучень
orig_504228.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.09.2020, 08:35   #884
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Дмитро Підручний та Валя Семеренко не виступатимуть на літньому чемпіонаті України з біатлону в Чернігові. Про це повідомив капітан чоловічої збірної.

«Мене та Валентини Семеренко у Чернігові не буде, ми будемо готуватися до виступу в німецькому Вісбадені. На чемпіонаті України не виступатимемо», - сказав Підручний.

Інші біатлоністи команди «А» виступлять в Чернігові, куди вони доберуться з Сянок, де проходив тренувальний збір.

Між кінцівкою збору та початком чемпіонату України мала відбутися шоу-гонка в Тернополі, однак вона була скасована за три дні до старту.

Шоу-гонка в німецькому Вісбадені відбудеться у суботу, 27 вересня. Українські біатлоністи вилетять туди за день до гонки, 26 вересня. У той ж час літній чемпіонат України триватиме з 22 по 26 вересня.

Після змагань у Вісбадені Підручний та Валя Семеренко залишаться в Європі, де продовжать підготовку до сезону.

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_504486.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.09.2020, 08:16   #885
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Один з лідерів чоловічої збірної України з біатлону Артем Прима дав інтерв'ю Sport.ua після перемоги в спринті на літньому чемпіонаті України в Чернігові.

- У нас зараз підготовчий період. Ми цілеспрямовано готуємося до зими. Хороші і тривалі тренування, і силові. Вся підготовка йде на зиму. А це для нас контрольні старти, щоб ми могли перевірити себе, в якій формі ти знаходишся на даний момент. Не більше того. Тобто ніхто жодних завдань не ставив. Потрібно просто пробігти, постаратися чисто відпрацювати на вогневому рубежі, ну і подивитися, в яких кондиціях знаходишся на даний момент.

- Відсутність закордонних підготовчих зборів сильно вплине на результати взимку?
- Про це можна буде зробити висновки вже взимку, коли пройдуть старти. Зараз важко щось сказати. У попередні роки ми весь час готувалися в Європі, оскільки в Україні немає нормальних баз. Слава Богу, зараз ми перевірили в Сянках, там хороша база, хороші умови. Буквально ще 2 кілометри роллерки докласти і буде взагалі здорово. Ця база в даний момент найкраща в Україні. Нехай вона і не наша, а паралімпійська, тобто не чисто для біатлону її робили, але, тим не менш, вона нас прийняла, ми там добре попрацювали. Провели чотири збори, дуже дякуємо. Подивимося, як воно буде після зими.

- Ви повинні були виступити в Тернополі на шоу-гонці, але її відмінили. Як поставилися до цього і як вам ідея змагань в такому форматі?
- Такі гонки - це добре, і добре, що хоча б одне місто зробило крок вперед. І керівництво міста, і Діма Підручний старався, і інші хлопці допомагали її провести. Дуже шкода, що не вдалося її провести, тому що потрібно робити вищу популярність біатлону. Тому що це такий вид спорту, думаю, дуже цікавий. У світі багато хто дивиться. Такими шоу-гонками можна залучити не тільки уболівальників, молодь, а й спонсорів. Думаю, інтерес буде рости божевільний. Так що дуже шкода, що не вийшло. Сподіваємося, що в наступному році щось таке буде проводитися і в Тернополі, і в інших містах нашої країни. Ми всі хлопці і дівчата із задоволенням би там виступили. Нам це тільки в плюс.

- Вийти на рівень подібних гонок в Гельзенкірхені і Вісбадені реально?
- Та все реально. Немає ніколи жодних планок, які не можна поліпшити. Завжди можна зробити краще. Я вважаю, що можна підкорити будь-які вершини, якщо до цього йти.

- З нового сезону забороняють використання фтору в біатлоні. Позитивно чи негативно до цього ставитеся?
- Важко сказати, немає жодних думок. Багато що говорять, багато про що пишуть. Прийде зима, буде якесь зібрання зі спортсменами. Тобто більш детально все скажуть, тому що це так навколо все. Начебто так, але не на 100 відсотків. Тобто начебто заборонили, але ближче до стартів скажуть. Може спробуємо, і тоді вже буде видно, наскільки це добре чи погано.

- У минулому сезоні в Нове-Мєсто ви посіли друге місце в естафеті на етапі Кубка світу. Чи можна замахнутися на медаль Олімпійських ігор-2022 в Пекіні?
- Це біатлон. Не можна сказати, що щось неможливо. Можливо, в принципі, все. Якщо естафетна четвірка спрацює, то може бути хороший результат, а там вже Богу видно.

Денис ШАХОВЕЦЬ з Чернігова


Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_504736.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.09.2020, 08:38   #886
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Українська біатлоністка Яна Бондар оголосила про завершення кар'єри в 29 років.

Спортсменка розповіла про своє рішення після гонки переслідування на літньому чемпіонаті України, де Бондар посіла 18-е місце.

Попередній міжнародний сезон Бондар пропустила. В активі Яни особиста бронза чемпіонату Європи, а також естафетні медалі на чемпіонаті Європи і юніорському чемпіонаті світу.

На етапах Кубка IBU у Бондар три особистих і три естафетних подіуми, в тому числі перемога в змішаній естафеті в Арбері.
Мініатюри долучень
orig_504885.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.09.2020, 08:24   #887
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

На початку кар'єри Дар'я Блашко заявила про себе, як про одну з найбільш перспективних біатлоністок світу. За підсумками сезону 2015/16 білоруска виграла загальний залік Юніорського Кубка IBU і навіть дебютувала на Кубку світу у віці 20 років. Але вже через рік керівництво Білоруської федерації біатлону початок більше вірити в інших спортсменок, тому талановита дівчина зважилася на сміливий крок і змінила спортивне громадянство на українське.

Білорусь відпускати свою біатлоністку без карантину не захотіла, і Блашко довелося пропустити 2 роки міжнародної кар'єри. Минулий сезон почався для неї дуже непогано: в грудні Дар'я кілька разів потрапила в топ-30 на гонках Кубка світу і навіть виступила в мас-старті на етапі у французькому Ансі. Однак, після нового року підвело здоров'я, і ​​кінцівку сезону біатлоністка пропустила.

Зараз Дар'ї Блашко 24 роки. На літньому чемпіонаті України-2020 в Чернігові вона виграла гонку переслідування і стала 8-разовою тріумфаторкою цих змагань. Після переможної гонки спортсменка дала ексклюзивне інтерв'ю Sport.ua:

— Вітаю з перемогою! Сьогодні 13-й номер вийшов для тебе вдалим. Чекала, що вийде виграти?
— Звичайно, я готувалася до цього. Тому, в принципі це не сюрприз. Ми для цього працюємо. Я б сказала: це не те щоб очікувано або несподівано, це наша робота.

— Складно порахувати всі твої перемоги на ЛЧУ. Чи вдасться перенести такі класні результати на зиму?
— Я намагаюся. В принципі, ми ніколи до цих стартів (ЛЧУ, - прим.) не готувалися цілеспрямовано. Це гоночна практика. Вся робота все одно йде на зиму. Коли виходить — добре. Коли не виходить, як вчора (13-е місце в спринті, - прим.), — просто робиш висновки, чому не вийшло, як виправити. Може, це були психологічні моменти або просто мої помилки, наприклад. Потрібно робити висновки. Не завжди погано те, що погано. Краще помилок наробити влітку.



— Чи задоволена роботою і комунікацією з тренерами в команді Юрая Санітри?
— Так, жодних проблем. Робоча обстановка. Все добре. Всі добре працюють, але завжди індикатором є зимовий результат. Зараз будується важка, марудна робота. Я сподіваюся, що це дасть свої плоди. В цілому, я вважаю, що ми виконуємо грамотну роботу. Залишилося тільки увійти в зиму, сподіваємося, що вона трапиться для нас, і все піде за планом.

— Минулий сезон став для тебе дебютним на Кубку світу за збірну України. Але його друга частина змазалася через проблеми зі здоров'ям. Чи вдалося усунути їх?
— Так. В принципі, я вважаю, що все нормально. Але, знову ж таки, все покаже сезон.

— Після ЛЧУ основна команда їде на збір в Рупольдинг. Ти приєднаєшся?
— Так, планується, що їду.

— Які очікування від майбутнього сезону?
— Думаю, зараз не варто говорити про очікування. У минулому році я відчувала, що дуже добре готова. Але сталося, як сталося. У цьому сезоні я просто роблю роботу. Буду намагатися виконати максимум. А як вийде — ніхто не знає.

— Як ставишся до заборони фтору в біатлоні?
— Якщо чесно, мені дуже важко судити на цю тему. На перший погляд буде дуже важко. Тому що фтор майже завжди був основою і базою для гонок. Якщо його не буде, в якийсь певний момент лижі будуть їхати дуже погано. Але це буде у всіх. Це нова для всіх ситуація. І хто як з неї вийде — це питання кожної команди. Хто готовий працювати, приймати нові виклики... Я сподіваюся, що ми готові. Тому що у нас хлопці (сервісмени, - прим.) класні. Ще невідомо, що буде з фтором. Все разом навалилося: пандемія, заборона фтору. Дуже складно, треба перешліфувати всі лижі. Я не знаю, як це буде.

— Білорусь — рідна країна для тебе. Як можеш прокоментувати поточні події на батьківщині?
— Дуже складно щось коментувати. Важка тема. В першу чергу, це боляче. Складно судити з боку. Якщо чесно, не хочу на цю тему говорити. Але мені особисто боляче бачити і боляче чути. Білоруси, як ви бачите, хочуть, щоб все було мирно. Але поки не виходить. Навіть в гімні є слова «Мы, беларусы — мірныя людзі». Так було завжди.

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_504951.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.09.2020, 09:50   #888
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Російської біатлоністці Ользі Вілухіній повернули срібну медаль Олімпіади в Сочі-2014 в спринтерській гонці.

Бронзу в тій гонці виграла українка Віта Семеренко, але з моменту дискваліфікації Вілухіної в 2017 році вона вважалася срібним призером. Тепер у Віти знову третє місце, Вілухіна – на другому. Олімпійською чемпіонкою тоді стала Анастасія Кузьміна зі Словаччини.

Спортивний арбітражний суд (CAS) розглянув апеляції російських біатлоністок Яни Романової, Ольги Вілухіної та Ольги Зайцевої у допінговій справи на Олімпіаді 2014. Раніше три російські біатлоністки було довічно усунені від біатлону, а їх результати в Сочі-2014 анульовані.

Суд повністю задовольнив апеляції Ольги Вілухіної та Яни Романової. Оскільки мова йшла про підозру в допінгу, а факт порушення антидопінгових правил доведений не був, двох росіянок виправдали. Їх результати будуть повернуті, а довічна дискваліфікація від біатлону знята.

А от росіянку Ольгу Зайцеву виправдали лише частково і скасували тільки довічне відсторонення. Збірна Росії залишилася дискваліфікованою в жіночій естафеті Сочі-2014, де команда посіла друге місце після збірної України.
Мініатюри долучень
orig_505127.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2020, 09:23   #889
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Міжнародний союз біатлоністів (IBU) вніс зміни в календар першого триместру сезону. У цих планах не знайшлося місця звичним етапах в Остерсунді і Ансі, а стартові 4 етапи пройдуть в двох місцях - спершу два етапи в фінському Контіолахті, а потім ще два в австрійському Хохфільцені.

Чемпіонат світу з біатлону відбудеться 9-21 лютого 2021 року в Поклюці (Словенія).

Рішення про розклад січневих етапів Кубка світу буде прийнято в жовтні 2020 року, а розклад змагань в лютому і березні 2021 року визначено в листопаді 2020 року.

Перший етап Кубка світу стартує 27-29 листопада.
Мініатюри долучень
orig_505291.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2020, 08:45   #890
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Біатлоністка збірної України Яна Бондар прокоментувала своє рішення завершити кар'єру після виступу на літньому чемпіонаті України-2020 в Чернігові.

– Важко було приймати це рішення?
– Ні, абсолютно, ось навіть зараз говорю про це і посміхаюся. Адже я пробувала повернутися, але треба об'єктивно дивитися на речі - у мене це вийшло не дуже добре, скажімо так. Не хочу плямувати біатлон своїм ім'ям (сміється).

– Коли у тебе будуть діти, то вони напевно поставлять запитання: «Мам, а якою біатлоністкою була Яна Бондар?». Що ти їм відповіси?
– Скажу так, що це була та біатлоністка, яка жодного разу не зійшла з дистанції за свою спортивну кар'єру. Я ось сьогодні була максимально близька до того, щоб все ж зробити це, тому що гонка не задалася з самого початку, але ні. Соромно ж це робити, погодься. Особливо в останній гонці, як би вона там не йшла.

– Ти ж напевно будеш сумувати за всією цією біатлонною атмосферою.
– Звичайно ж буду. В цілому буду страшенно сумувати за біатлоном, адже він, по суті, і є моїм життям. Сумно буде, якщо майбутній сезон взагалі не відбудеться, хоча кажуть, що Кубок світу точно пробіжать, тільки незрозуміло в якому форматі. Але як зовсім бути без біатлону? Навіть ті, хто просто вболівають за нас, за українських біатлоністів, теж є частинкою мого життя. Але тепер вже я буду по той бік екрану вболівати і тримати кулачки за наших.

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_505483.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:48.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум