SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.01.2012, 15:06   #41
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

"Карпати" і "Чорноморець" не зійшлися у ціні

Серед новачків "Чорноморця" могли виявитися двоє гравців з "Карпат" - Сергій Кузнецов і Михайло Кополовець.

З першим з них велися переговори, проте до переходу справа так і не дійшла.

Що стосується другого, то за неофіційною інформацією, львівський клуб запросив за Кополовця 500 тисяч доларів, у той час як одесити готові були віддати лише сумою вдвічі менше.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.01.2012, 15:17   #42
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

ПСЖ пропонує Мілану €28 млн. за Пато

ПСЖ надіслали до Італії своїх представників з пропозицією для Пато. Паризький клуб пропонує Мілану 28 млн. євро, повідомляє Gazzetta dello Sport.

Відомо, що Мілан не збирається продавати Пато, принаймі за менш, ніж 40 млн. євро.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.01.2012, 17:30   #43
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

"Металіст" підписав бразильця

Бразильський півзахисник Марлос підписав із "Металістом" п'ятирічний контракт. Ромеро Бонфім буде виступати під 25 номером.

Відразу після підписання новачок харківського клубу поділився своїми емоціями: "Я радий підписати контракт із "Металістом" і докладу всіх зусиль, щоб "Металіст" тільки перемагав. У мене було багато пропозицій від бразильських клубів та з інших країн, але я надав перевагу приїхати сюди і упевнений, що не помилився зі своїм вибором. Мені було добре в Бразилії, було досить важко їхати, але це новий крок у моїй кар'єрі і я щасливий. Я грав проти Тайсона і Клейтона в Бразилії, думаю, вони допоможуть мені адаптуватися тут. Я звик грати на правій бровці, але готовий виступати на будь-якій позиції, щоб приносити успіх команді. Думаю, на тренуваннях та іграх я і команда зігрємося і будемо разом робити одну велику і добру роботу".

Всього за кар'єру провів 130 матчів. На рахунку бразильця - 12 забитих м'ячів і 22 гольові передачі.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.01.2012, 18:25   #44
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Кехілл підпише контракт з Челсі


Захисник "Болтона" Гарі Кехілл невдовзі приєднається до "Челсі". Очікується, що трансфер можуть оформити вже сьогодні, 11 січня.

Сторони вже давно узгодили суму відступних, а от щодо особистого контракту футболіст не міг домовитись, повідомляє Sky Sports.

У поточному чемпіонаті Англії захисник провів 19 матчів і забив один гол.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.01.2012, 22:32   #45
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

ПСЖ близький до підписання гравця "Барселони"30-річний лівий захисник "Барселони" Максвелл веде переговори з французьким ПСЖ.

Цю інформацію підтвердив виданню AS головний тренер "Барселони" Хосеп Гвардьола.

"Максвелл повідомив про своє бажання перейти в ПСЖ. Якщо людина не хоче грати в "Барселоні", то ми не будемо нікого тримати", - сказав він.

"Питання з його переходом ще не вирішене, але переговори ведуться. За команду будуть виступати тільки ті футболісти, які дійсно цього хочуть", - додав Пеп.

У нинішньому сезоні бразилець провів лише сім матчів у чемпіонаті Іспанії, повідомляє sport-express.ru
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2012, 12:18   #46
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Нігерійський опорний півзахисник Самсон Годвін може покинути львівські "Карпати".

Годвін виявив бажання вирушити на оглядини в одну з кіпрських команд, - повідомляє офіційний сайт львівських "Карпат".

Нігерієць у цьому сезоні за "зелено-білих" провів вісім матчів. Нагадаємо на початку сезону Самсон був відправлений в оренду у луцьку "Волинь" але через конфлікти з головним тренером повернувся назад до Львова.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2012, 15:26   #47
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Махновський став гравцем "Оболоні"
Голкіпер Костянтин Махновський, який виступав на правах оренди в "Оболоні" минулої весни, підписав з клубом угоду на 2,5 роки.

Також на зборах у Трускавці до команди приєднались ще два потенційних новачки, пише прес-служба клубу.

Це добре відомий київським вболівальникам захисник Андрій Конюшенко, який ще зовсім недавно захищав кольори "Оболоні".

А також півзахисник Ярослав Захаревич (24.09.1989), який має у своєму активі матч за молодіжну збірну України (виступав за "Арсенал" Київ, "Нива" Тернопіль і "Кривбас")
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2012, 22:36   #48
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Максвелл став гравцем ПСЖЛідер чемпіонату Франції з футболу "Парі Сен-Жермен" уклав угоду із захисником іспанської "Барселони" Максвеллом.

Про це йдеться у повідомленні на на офіційному сайті паризького клубу.

Термін угоди з бразильцем розрахований на 3,5 роки. До "Барселони" 30-річний Максвелл грав за "Крузейро", "Аякс" та "Інтер"
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2012, 17:05   #49
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Евертон" підписав гравця "Ман. Юнайтед"Хавбек "Манчестер Юнайтед" та збірної Ірландії Даррен Гібсон став гравцем "Евертона".

Про це повідомляє офіційний сайт ліверпульського клубу.

Термін угоди з гравцем, котрий цього сезону випав з ротації "Юнайтед" (лише 1 матч в АПЛ), становить 4,5 роки
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2012, 11:22   #50
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Де Россі відхилив пропозицію "Манчестер Сіті"

Центральний півзахисник "Роми" і збірної Італії Даніеле де Россі, навколо трансферу якого в Європі йде справжня битва, судячи з усього, не стане гравцем "Манчестер Сіті". Футболіст відхилив пропозицію контракту з боку англійського клубу, який пропонував італійцеві € 9 млн на рік. Наголошується, що на рішення футболіста вплинула його дівчина Сара, яка не бажає жити в Манчестері.

Нагадаємо, що контракт де Россі закінчується в червні нинішнього року.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:36.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум