SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.02.2012, 21:24   #341
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Чісору оштрафували на 50 тисяч доларів за ляпас Кличку

Президент Всесвітньої боксерської ради (WBC) Хосе Сулейман розлючений діями Дерека Чісори на церемонії зважування напередодні бою з Кличком.

Організація оштрафувала британського претендента на 50 тисяч доларів за ляпас, який він дав Кличку-старшому, стверджує Boxingscene.com.

Сулейман назвав такий вчинок "абсолютною ганьбою".

"Це неповага до спорту. Вирішили покарати його за цей дешевий вчинок. Він не джентельмен. Думаю, Віталій заплатить за такі дії безпосередньо у рингу", - заявив він.

За словами Сулеймана, сума штрафу піду на благодійність.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.02.2012, 16:30   #342
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Шевченко: "Віталій - справжній чемпіон"

Віталій Кличко - справжній чеміпон.

Таку думку висловив форвард "Динамо" Андрій Шевченко, коментуючи бій старшого Кличка з Дереком Чісорою.

"Віталій - справжній чемпіон. Адже йому вже сорок років, а як блискуче він зберіг фізичні кондиції і майстерність", - сказав він.

"Суперник був у нього досить серйозний і потужний, але Кличко зумів переконливо довести свою перевагу і відстояти титул найсильнішого боксера-важкоатлета планети. Втім, спостерігаючи за боєм по телевізору, ні на секунду не сумнівався в успішному його завершенні", - цитує Шевченка sport-express.ua.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.02.2012, 23:43   #343
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Чісора: Я був не правий, прошу вибачення, я збентежений

Поведінка Дерека Чісори до та після поєдинку з Віталієм Кличком вийшла за межі прийнятного та образила всіх поціновувачів боксу та спорту загалом.

Про це йдеться у заяві, котру розмістив на порталі boxingscene.com сам британець.

"Після широкого огляду пресою мого бою з Віталієм Кличком в Мюнхені в минулі вихідні, я відчуваю, що маю щиро вибачитися за свою участь в сценах і до, і після бою, який повинен був стати найбільшим у моїй кар'єрі.

Моїй поведінці нема прощення, а моїм діям немає виправдань. Я не хочу вдаватися в конкретні деталі зараз, адже дисциплінарний комітет британської федерації боксу ще буде розслідувати це, а також мій конфлікт з Девідом Хеєм, в якому мені дісталося пляшкою.

Я визнаю, що мої дії були абсолютно непрофесійними, з або без провокацій. Тепер, з холодною головою і після всього, розумію - мої дії у вихідні були невиправданими, і я глибоко збентежений всім тим, про що пишуть ЗМІ.

Як професійний боксер я повинен вести себе належним чином завжди, особливо контролювати свою агресію Я принизив багато людей в суботу ввечері, в тому числі і себе, мені щиро шкода.

У Мюнхені я в повній мірі співпрацював з німецькими властями, і в результаті був звільнений без пред'явлення звинувачень. На даному етапі я не буду робити ніяких подальших коментарів, очікуючи результату формального слухання", - йдеться в заяві.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.02.2012, 23:44   #344
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Віталій Кличко не йде з боксу

Чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко (44-2, 40 КО) не збирається йти з боксу.

Про це "Чемпіону" повідомили у прес-службі Фонду братів Кличків.

У прес-службі зазначили, що інформація про відхід українського чемпіона з боксу не відповідає дісйності.

Наразі готується прес-реліз зі спростуванням.

Окрім того, було повідомлено, що поки точно невідомо, наскільки травма Віталія є серйозною.

"На це запитання може відповісти сам Віталій", - повідомили "Чемпіону".

Нагадаємо, на сторінці Віталія Кличка у Твіттері з'явився запис, що українець завершує кар'єру через травму плеча.

Як виявилося, ця сторінка у мережі Віталію Кличку не належить.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2012, 16:25   #345
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Кличко на цьому тижні розповість чи буде завершувати кар`єру

Український супертяж Віталій Кличко заявив, що не писав у "Твіттер" повідомлень про завершення кар'єри через травму плеча.

"Жодного повідомлення в "Твіттер" ні я, ні уповноважені мною особи не писали. Єдине представництво братів Кличків в "Твіттері" - це сторінка Klitschko News, яка дублює повідомлення офіційного сайту.

Із здивуванням прочитав деякі сайти з посиланням на нібито мої слова в "Твіттері". Про усі свої плани зі спорту я особисто повідомлю цього тижня", - цитує Кличка прес-служба партії "Удар".
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2012, 19:17   #346
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Хук каже, що у Кличка інсценували ляпас Віталію від Чісори

Менеджер Віталія Кличка Бернд Бенте причетний до інциденту, що виник перед боєм українця проти Дерека Чісори, коли британець дав супернику ляпаса.

Про це заявив супертяж Марко Хук, пише Bild.

"Менеджер Кличка Бернд Бенте інсценував ляпас перед боєм, щоб збільшити глядацьку аудиторію. Це йому дуже добре вдалося зробити", - заявив Хук.

Нагадаємо, британський боксер Дерек Чісора перед боєм проти Віталія Кличка дав українцю ляпаса, що викликало великий резонанс у боксерському світі. Виходячи на ринг, британець плюнув в обличчя Володимиру Кличку.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2012, 19:29   #347
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Чісора буде оштрафований на 100 000 доларів?

Англійськаий боксер Дерек Чісора, який оскандалився до, під час і після програного бою з чемпіоном світу за версією WBC Віталієм Кличком, буде оштрафований на 100 000 доларів.

Саме таку суму на рахунку заморозив Союз німецьких професійних боксерів, інформує портал Bild.

"50 000 доларів Чісора заплатить за ляпас Віталію, 25 - за плювок в обличчя Володимиру і ще 25 - за бійку з Хеєм", - розповів президент Союзу німецьких професійних боксерів Томас Пютц.

Спочатку планувалося, що Чісору оштрафують лише на 70 000. Остаточне рішення за величиною штрафу буде прийнято WBC, пише sport-express.ru.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2012, 17:26   #348
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Хрюнов: "Скоро переможемо братів Кличків і зберемо всі титули"

Вже зовсім скоро російський супертяж Алєксандр Повєткін переможе обох братів Кличків і відбере їхні титули.

Про це заявив менеджер росіянина Владімір Хрюнов, відповідаючи на питання, чи згодний він з тим, що звання регулярного чемпіона WBA, за яке битиметься його підопічний з Марко Хуком, виглядає якимось неповноцінним.

"Цей титул неповноцінний тільки для України. Хук знаходиться в прекрасній формі, а Повєткін - справжній чемпіон світу. Він переміг Руслана Чагаєва, а назва ... це якась умовність, і не більше", - сказав він.

"Нічого, скоро переможемо братів Кличків і об'єднаємо всі титули", - пообіцяв sportsdaily.ru Хрюнов.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2012, 21:01   #349
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Кличко: "Хук такий же базіка, як і Хей"

Марко Хук не зможе перемогти росіянина Алєксанра Повєткіна у поєдинку, запланованому на 25-е лютого.

Таку думку висловив українець Віталій Кличко виданню Sportschau.

"Я не думаю, що Хук зможе перемогти Повєткіна. Марко завжди багато базікає. У зв'язку з цим, він мені дуже нагадує британця Хея", - сказав він.

"І необхідно враховувати те, що між надважким і важким дивізіонами велика різниця. Думаю, у Хука немає шансів", - цитує Віталія gorodokboxing.com.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2012, 18:09   #350
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Тато Чісори: Дерек зганьбив нашу сім`ю

Британський супертяж Дерек Чісора, який 18 лютого в Мюнхені влаштував бійку зі своїм співвітчизником екс-чемпіоном світу в суперважкій вазі за версією WBA Девідом Хеєм, і отримав за це грошовий штраф у розмірі $ 100 000, розчарував своєю поведінкою батька.

"Я в недвозначних висловах пояснив Дереку, що він був неправий і що був дуже-дуже сильно розчарований його поведінкою.

Загалом Дерек вже повинен був подорослішати, щоб не дозволяти собі подібних витівок.
Дерек зганьбив усю нашу сім'ю і прізвище", - цитує Чісору-старшого championat з посиланням на Metro.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:08.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум