SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.06.2020, 08:34   #881
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 2.418
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 36
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

Сьогодні вночі в Лас-Вегасі відбувся бій між чемпіоном світу за версією WBA в найлегшій вазі Ендрю Молоні і претендентом на титул Джошуа Франко.

Досить несподівано перевага в бою було повністю на боці Франко. Він здобув перемогу одноголосним рішенням суддів і став новим чемпіоном.

Також ця перемога дала Франко право провести бій з чемпіоном WBA у другій найлегшій вазі Романом Гонсалесом.
Мініатюри долучень
orig_492507.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2020, 06:45   #882
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Чемпіон світу за версією WBC в надважкій вазі Тайсон Ф'юрі (30-0-1, 21 KO) не впевнений, що його бій проти володаря поясів за версіями WBA, WBO, IBF, IBO Ентоні Джошуа (23-1, 21 КО) може все-таки відбутися.

«Я ніколи не був впевнений, що буду битися з Ентоні Джошуа. А як я можу бути впевнений? Якщо він ще повинен битися з Пулєвим і Усиком. Як я можу бути впевнений, що він впорається з цими боями?

Як я можу бути впевнений, що я знищу Вайлдера ще раз? Деонтей може знести мене протягом одного раунду, і все буде скінчено в одну мить.

На шляху до цього бою дуже багато перешкод. Тому я ненавиджу говорити про гіпотетичні поєдинки. Я не можу сказати, що наш бій точно відбудеться. Але якщо ми обидва переможемо в двох наступних поєдинках, то я знаю, що це станеться», - сказав Ф'юрі.
Мініатюри долучень
orig_492659.jpg  
Старий 26.06.2020, 21:30   #883
Ltnar
Активіст

Дописи: 309
Дякую (Поставлено): 712
Дякую (Получено): 1839
Флуда (Получено): 2
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Хто такий Райан Гарсія – майбутня зірка і суперник для Ломаченка?

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Лев Кравців – про головного легковаговика найближчого майбутнього.

Райан Гарсія – боксер, на якого явно роблять ставку в «Golden Boy Promotions». Цей хлопець вже давно є популярнішим за багатьох боксерів, але зараз добрався і до серйозних поєдинків. Кидає виклик головним бійцям легкої ваги, вимагає великих гонорарів і точно стане одним з найбільш грошових боксерів у найближчі кілька років.

Звідки він взявся?

У цього хлопця непогана аматорська кар'єра. Він брав участь у всеамериканських турнірах різного масштабу, вигравав юнацький чемпіонат США 2016- го, але майбутнім професіоналам у більшості випадків програвав.

На любительському рингу його двічі перемагали Девін Хейні і Шакур Стівенсон. Варто відзначити, що одного разу Гарсія все ж переміг Хейні, але загальна кількість перемог все ж на боці нинішнього чемпіона WBC.

Але головним поштовхом до популярності став не тільки і навіть не стільки бокс, скільки інстаграм. Досі Райана часто називають інстаграмним боксером. Своїми відео американець отримав популярність, а передплатники росли швидше, ніж у багатьох нинішніх чемпіонів.

Старий 27.06.2020, 11:57   #884
Ltnar
Активіст

Ukraine
Типово

Без шансів:

Український боксер зазнав нищівної поразки в Польщі

Цей бій не буде включений в офіційну статистику боксерів, так як юридично був виставковим.

Відомий український боксер Сергій Радченко (7-6, 2 KO) без шансів програв польському ексчемпіону Європи Матеушу Мастернаку (41-5, 28 КО), передають Патріоти України.

Зустріч на шоу в Кельце (Польща) Suzuki Boxing Night II в рамках крузервейту (до 90,7 кг) завершилася одноголосним рішенням суддів 79-72, 80-71, 80-71.

Лише в стартові хвилини 32-річний уродженець Кременчука зміг чинити гідний опір опоненту. У 5-му раунді українець потрапив у нокдаун, провівши залишок бою в режимі виживання.

Відзначимо, що цей бій не буде включений в офіційну статистику боксерів, так як юридично був виставковим через те, що поляк планує поїхати на Олімпіаду-2021.

Старий 27.06.2020, 23:17   #885
Ltnar
Активіст

Ukraine
Типово

Відправить Усика на пенсію? Кличко назвав ім'я нового чемпіона-супертяжа

Легендарний український боксер Володимир Кличко заявив, що хорватський боксер Філіп Хрговіч у майбутньому стане чемпіоном світу в хевівейті, зазначають Патріоти України.

"Філіп надзвичайно талановитий. Він показує це завдяки своїм олімпійським досягненням і професійним рекордам. Я спарингував із ним, і він був дуже, дуже жорстокий, навіть у мої найкращі часи. Чи вважаю я, що він стане чемпіоном світу? Безумовно. У нього є шанс? Абсолютно, так", – цитує слова Кличка-молодшого видання klitschko-brothers.com.

Відзначимо, що Хргович є бронзовим призером Олімпійських ігор-2016 і чемпіоном Європи серед любителів у 2015 році. На його рахунку 10 перемог у 10 поєдинках на професійному рівні, вісім з яких були здобуті нокаутом.

Старий 28.06.2020, 11:57   #886
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Перший великий поєдинок в Великобританії після карантину відбудеться 22-го серпня, коли в ринг вийдуть Ділліан Вайт і Олександр Повєткін.

Бій супертяжів пройде в рамках шоу Fight Camp, яким в Великобританії будуть поступово повертати великий бокс. Шоу стартує 1-го серпня і завершиться 22-го числа боєм Вайт - Повєткін.

Вайт захищатиме титул тимчасового чемпіона WBC. Володар пояса стане обов'язковим претендентом на основний титул, яким зараз володіє Тайсон Ф'юрі.

Раніше бій Вайт - Повєткін був першим з трьох великих боїв, призначених на весну-літо 2020. Про те, коли відбудуться бої Усик - Чісора і Джошуа - Пулєв, інформації поки немає.
Мініатюри долучень
orig_492898.jpg  
Старий 28.06.2020, 16:27   #887
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Чемпіон світу в легкій вазі за версією IBF Теофімо Лопес прокоментував можливі бої проти Василя Ломаченка, Девіна Хейні і Хосе Раміреса:

«Вони мене викликають? Вони не хочуть цього лайна. Вони не розуміють, що я збираюся зробити з ними. Немає таких, як я. Подзвони мені, назви місце, і я буду там. Я один такий.

Ми працюємо. Поки немає дати бою з Ломаченко, але ми тренуємося. Вони не розуміють, що роблять, коли викликають мене на бій.

Ніхто з цих хлопців не хоче битися зі мною. Вони налякані. Всі вони налякані. Подзвони мені і я буду поруч. Я можу зробити так, як ви захочете».

Раніше BoxRec віддав Ломаченко лише дев'яте місце в рейтингу кращих боксерів світу.
Мініатюри долучень
orig_493035.jpg  
Старий 29.06.2020, 06:53   #888
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Чемпіон світу WBC у другій напівлегкій вазі Мігель Берчельт (37–1, 1 NC) ефектно захистив свій титул, вже в 7-й раз у своїй кар'єрі.

У 6-му раунді 28-річний мексиканець нокаутував претендента на титул – свого співвітчизника Елеасара Валенсуела (21–13–4, 2 NC).

Берчельт провів потужну атаку та завдав серію ударів. Рефері довелося зафіксувати нокаут і достроково завершити поєдинок.

Однак, офіційно бій не зарахували! Справа в тому, що через обмеження, пов'язані з COVID-19, професійний спорт в Мексиці все ще знаходиться під забороною місцевого уряду, і на вечорі боксу не були присутні офіційні представники боксерських організацій.

У підсумку обом боксерам у рекорд записано NC (not counted) – бій, завершений без результату.
Мініатюри долучень
orig_493053.jpg  
Старий 30.06.2020, 06:32   #889
yyyyyhhh
Moderator

Типово

33-летний украинский боксер Александр Усик (17-0, 13 КО) продолжает активную подготовку к поединку с 36-летним британским бойцом Дереком Чисорой (32-9, 23 КО).

Свежее видео жесткой работы Усика на мешке было опубликовано в Instagram.

Поединок Усик — Чисора должен был состояться 23-го мая в Лондоне на арене О2, но был перенесен на июль из-за пандемии коронавирусной болезни COVID-19. Новое место проведения боя пока неизвестно.
Мініатюри долучень
orig_493198.jpg  
Старий 01.07.2020, 07:29   #890
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Український напівсередньоваговик Віктор Постол ще в лютому повинен був битися з Хосе Раміресом за титули WBC і WBO, проте через коронавірус поєдинок переносили два рази.

«Я вже ветеран, але таке в спорті у мене вперше. Два перенесення бою і вже втретє готуюся до одного і того ж поєдинку. Божевілля».

«І я не можу точно стверджувати, коли бій все ж відбудеться. Як ми бачимо, всяке може трапитися, тому нічого не стверджую. Сподіваюся, в серпні ми вийдемо в ринг», - сказав Постол.
Мініатюри долучень
orig_493339.jpg  
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:47.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум