SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 03.08.2020, 08:00   #841
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 1.745
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 34
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

Збірна України з біатлону під керівництвом Юрая Санітри завершила другий збір нинішнього міжсезоння, який проходив у Львівській області.

Як повідомив головний тренер збірної Юрай Санітра, умови для підготовки в Сянках повністю задовольняли потреби команди в червні-липні, проте далі це питання стане більш гостро.

Традиційно в серпні команда повинна була відправитися на високогірний збір в Європу, однак через закриття кордонів у зв'язку з пандемією, зробити це не представляється можливим.

Повідомляється, що третій збір спортсмени знову проведуть у Сянках, а його початок заплановано на 3 серпня. Санітра сподівається, що до середини вересня ситуація більш проясниться, і команда все-таки зможе виїхати на повноцінний збір за кордон.

Читайте також: Богдан ЦИМБАЛ: «Комплекс в Сянках не поступається закордонним базам»
Мініатюри долучень
orig_497904.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2020, 07:38   #842
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Олімпійська чемпіонка в лижних гонках Стіна Нільссон, що перейшла в біатлон, розповіла про проходження допінг-тестів.

«Тестів було менше, ніж зазвичай. Навесні мене тестували лише двічі. Я була така рада, коли до мене прийшли допінг-офіцери з IBU - я відчула, що IBU піклується про спортсменів», - сказала Нільссон.

Читайте також: З кого взяла приклад Стіна Нільссон? Шість найяскравіших лижниць в біатлоні
Мініатюри долучень
orig_497890.jpg  
Старий 05.08.2020, 07:57   #843
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоністи збірної України провели кілька міні-контрольних тренувань, в яких могли позмагатися між собою.

Спринт на 5 км у чоловіків виграв Богдан Цимбал, у жінок аналогічну дисципліну на 3 км - Валя Семеренко.

Потім в гонці із загального старту впевнену перемогу здобув Дмитро Підручний, а серед жінок тріумфувала Дар'я Блашко.

Раніше повідомлялося, що збірна України потребує закордонного збору, але не може виїхати в Європу.
Мініатюри долучень
orig_498152.jpg  
Старий 07.08.2020, 08:52   #844
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Старший тренер збірної України Юрай Санітра розповів, навіщо будуть проведені контрольні тренування на лижороллерах, які заплановані на 20-21 серпня в Сянках.

«Я ніколи не роблю висновки з контрольних тренувань на роллерах, бо якби робив, багатьох спортсменів могло б вже не бути в команді. Наприклад, Дудченка, який 2 чи 3 роки тому дуже погано виступив на літньому чемпіонаті України в Чернігові.

Тому це зроблено в першу чергу для спортсменів, щоб вони відчули психологічний тиск, конкуренцію між собою, а тренерам це покаже, як хто готовий в плані стрільби, техніки на роллерах, по швидкості. Щоб в подальшому можна було зробити корективи.

А вже серйозні контрольні з відбором на старти будуть в листопаді-грудні. Саме вони покажуть, як спортсмени працювали влітку, і як вони готові до стартів у новому сезоні», - сказав Санітра.

Читайте також: Юрай САНІТРА: «У Цимбала бачу прогрес, він вже не робить дурних помилок»
Мініатюри долучень
orig_498475.jpg  
Старий Вчора, 06:51   #845
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Старший збірної України з біатлону Юрай Санітра розповів, коли і куди команда планує вирушити на збори, якщо кордони будуть відкриті.

«Зараз важко сказати, як і що буде. Ніхто не знає, як буде розвиватися ситуація. Розглядаємо і такий варіант, при якому ми залишимося в Україні. Можливий варіант з виїздом в Болгарію, на Бельмекен, але найоптимальніший варіант - це якщо б ми змогли виїхати до Австрії - в Обертілліях або Рамзау.

Я зацікавлений в тому, щоб ми змогли довести тренувальний процес до логічного завершення, утримати прогрес спортсменів до сезону, щоб потім не виправдовуватися тим, що у нас не було умов, а коронавірус всьому завадив. Я до цього не прагну, а налаштовую команду на 100% готовність до сезону.

На цей час можу сказати, що нам нічого не заважало виконувати тренувальну роботу. Як буде в вересні і далі - буде видно», - сказав Санітра.

Читайте також: Юрай САНІТРА: «У Цимбала бачу прогрес, він вже не робить дурних помилок»

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_498544.jpg  
Старий Нині, 07:37   #846
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Старший тренер збірної України з біатлону Юрай Санітра розповів, як йдуть справи з підготовкою до сезону у чоловічої команди.

«По хлопцям можу сказати, що з ними дуже комфортно працювати, вони все розуміють, орють як коні. Я вже не можу придумати їм таке тренування, з яким б вони не впоралися.

Хлопці налаштовані дуже серйозно, мають хороші відносини між собою: на тренуваннях - вони конкуренти, після - друзі.

Радий, що і Сергій Семенов в цьому сезоні готується в загальній групі. Бажаю, щоб така робоча атмосфера і професіоналізм зберігалися і надалі», - сказав Санітра.

Читайте також: Юрай САНІТРА: «Задоволений ставленням дівчат до роботи»
Мініатюри долучень
orig_498649.jpg  
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:09.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум