SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення > Транспондери

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.11.2011, 21:49   #141
funt3
Передовик
 
Аватар для funt3
 
Реєстрація: 29.06.2010
Дописи: 4.185

Надіслати повідомлення для funt3 на ICQ
Типово

На каналі "Україна" стартує серіал з головною героїнею "Глухаря"



На каналі "Україна" 4 листопада завершується показ серіалу "Глухар", але історія героїв триває. Вже 7 листопада о 20:20 відбудеться прем'єра детективної історії "П'ятницький", головною героїнею якої стане одна з головних героїнь популярного серіалу Вікторія Тарасова.

Події серіалу "П'ятницький" відбуваються паралельно з дією третього сезону "Глухаря". Начальниця відділу підполковник Ірина Зіміна вариться в казані побутових і робочих проблем. Всіма силами вона намагається особисто брати участь у всіх справах своїх підлеглих і колег. Тим часом новий перфект округу хоче поставити на місце Зіміної свою людину. Але герої "Глухаря" не допустять цього. Справитися з префектом допомагають нові оперативні співробітники та телебачення.

За словами виконавиці головної ролі Вікторії Тарасової, перед глядачами телеканалу "Україна" постане зовсім інша Зіміна. "Мені доведеться вирішувати проблеми, знаходити вихід із заплутаних життєвих ситуацій. Ви побачите Зіміну не тільки в робочій обстановці ", - розповідає Вікторія Тарасова.

Зі своєю героїнею за кілька років зйомок актриса практично зріднилася, хоча і не приховує: "Мені здається, що моя героїня в душі - дуже складна людина. Вона так втомлюється, що їй вже нічого не хочеться. Зіміна добра і ніколи не зробить підлого вчинку. Але я все одно не хотіла б нею бути. Не жіноча це справа - злочинців ловити".

Нагадаємо, серіал "П'ятницький" - це відгалуження основної сюжетної лінії серіалу "Глухар". Кожна картина циклу присвячена одному з головних героїв "Глухаря". Перша частина серіалу розповідала про Дениса Рожкова, друга - про Миколу Тарасового, третя частина присвячена Ірині Зіміній.

Серіал "П'ятницький" виходитиме в ефір телеканалу "Україна" з понеділка по п'ятницю о 20:20. У день прем'єри буде показано відразу дві серії.
funt3 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2011, 23:42   #142
funt3
Передовик
 
Аватар для funt3
 
Реєстрація: 29.06.2010
Дописи: 4.185

Надіслати повідомлення для funt3 на ICQ
Типово

Телеканал К1 покаже осінню серію ігор українського клубу "Що ? Де ? Коли ? "



У суботу, 5 листопада, о 23:00 в ефірі телеканалу К1 стартує осіння серія ігор українського елітарного клубу « Що? Де ? Коли ? ». Про це повідомляє прес - служба каналу К1.

Згідно з новими правилами, команда, що програла телеглядачам, назавжди позбудеться одного гравця. А для результативної полювання на « Кришталеву сову » знавцям на цей раз потрібно здобути три перемоги поспіль. У зимову серію пройдуть лише три команди з п'яти, а у фіналі за приз боротимуться одна команда.

Першою за дзеркальний стіл сяде команда Арсена Малиновського. Найдосвідченіші і самі харизматичні. Услід в боротьбу вступлять новачки - команда Андрія Діхтяренко. І це буде перша в клубі гра знавців -новачків з жовтня 2009 року. У третій грі осені з телеглядачами битимуться вічні фаворити - команда Володимира Ітигіна. Далі в капітанському кріслі виявиться В'ячеслав Лісіцин. Нарешті, завершить ігри осінньої серії шістка Руслана Горусева.
funt3 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.11.2011, 00:11   #143
funt3
Передовик
 
Аватар для funt3
 
Реєстрація: 29.06.2010
Дописи: 4.185

Надіслати повідомлення для funt3 на ICQ
Типово

Перший національний проведе мистецький телемарафон до Дня визволення Києва



6 листопада 1943 року Київ було визволено від фашистських загарбників. Перший національний поздоровляє всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни з річницею визволення столиці України.

3 листопада о 19:30, низько вклоняючись живим і присвячуючи пам'яті загиблих, Перший національний проведе мистецький телемарафон до Дня визволення Києва. І покаже концерт "Подвигом Вашим живем".

Свій музичний подарунок глядачам Першого національного приготували: Володимир Гришко, Олександр Пономарьов, Ян Табачник, Степан Гіга, Олексій Матіас, Alyosha, дует "Алібі", Злата Огнєвич, Наталія Валевська, Іво Бобул, Віктор Павлік, Наталія Бучинська, Оксана Пекун та інші артисти.

Усі вони виконають улюблені народом пісні воєнних і післявоєнних років: "Жди мене", "Альоша", "Синій платочок", "Тальяночка", "У лісі прифронтовому", "Ми за ціною не постоїмо", "Від героїв минулих часів", "Степом, степом", "Катюша" ... Тетяна Цимбал прочитає вірш Ліни Костенко "Мій перший вірш, написаний в окопі".

Після запису пісні з кінофільму "17 миттєвостей весни", молодий вокаліст Олексій Матіас сказав: "Своїм виступом я висловлюю від молодого покоління повагу ветеранам. Мені дуже подобається ця пісня. Я хочу, щоб мої однолітки приймали цю творчість. І цей час. День Перемоги дуже значимий і для нас, і для старшого покоління. Якби не було моїх дідусів, бабусь, – не було б і мене. Я вдячний їм і за Перемогу, і за життя, яке мені подарували. Мої прадідусі і прабабусі воювали, але їх вже немає в живих. На щастя, живі бабусі й дідусі, які теж пройшли тяготи війни. Я кожен рік вітаю їх з Днем Перемоги".

Співачка Alyosha, одягнувши військову форму, виконала пісню "У лісі прифронтовому". А після запису розповіла, що для неї означає День Перемоги: "Я дуже ціную те, що завдяки людям, які воювали і перемогли, ми маємо мирне небо над головою. Іноді ми забуваємо про це. На жаль, ми не цінуємо те, що зараз маємо. Говоримо, що погано живемо. Насправді, ми прекрасно живемо. Потрібно берегти це. Берегти те, що нам залишили наші предки. Люди, які пройшли воєнне пекло. Не знаю, що я можу зробити для них. Мої предки теж воювали. Зараз ми не можемо зрозуміти наскільки це страшно. Навіть за допомогою кіно. Мені дуже подобається один з останніх фільмів про війну "Ми з майбутнього". Там чуттєво показана атмосфера цього суворого часу. Думаю, так воно і було".

Для виконання кожної композиції режисер приготував реквізит, що відображає воєнну епоху: старий портативний патефон, гасова лампа, етажерка, друкарська машинка, тотожна тим, на яких "строчили накази" у воєнний час. Усе це створює відповідну атмосферу, і перетворює концерт на музичний міні-спектакль.

Під час запису цієї концертної програми за столиками сиділи почесні гості – старенькі ветерани. Через вік і хвороби багато хто з них пересувається лише зі сторонньою допомогою. Але, незважаючи ні на що, прикрашені орденами і медалями, вони приїхали на концерт.

Артисти, виходячи на сцену, від усієї душі бажали ветеранам здоров'я і довголіття.
funt3 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.11.2011, 00:11   #144
funt3
Передовик
 
Аватар для funt3
 
Реєстрація: 29.06.2010
Дописи: 4.185

Надіслати повідомлення для funt3 на ICQ
Типово

ТЕТ запустить другий сезон проекту "Твою маму"



Телеканал ТЕТ має намір запустити другий сезон проекту "Твою маму". Про це йдеться на сайті каналу.

Раніше канал повідомляв про те, що не має наміру продовжувати цей проекту. Однак, як розповіли у прес-службі, другий сезон шоу "Твою маму" вийде в іншому форматі. Якщо раніше тільки хлопці зустрічалися з мамами дівчат, то тепер і хлопці, і дівчата зустрічатимуться з батьками або матерями своїх обранців. Тому телеканал розпочинає кастинги на цей проект.

У повідомлення щодо кастингів ідеться: "Знайомство з батьками - один з найстрашніших етапів у будь-яких стосунках, але той, хто лякається труднощів, ніколи не виграє! ТЕТ пропонує "взяти бика за роги" вже на першому побаченні, перетворивши зустріч з батьками на один з пам'ятних моментів життя".

За інформацією каналу, у проекті хлопець чи дівчина зустрічатимуться з батьками потенційної "другої половинки", а вони у свою чергу вмовлятимуть "обрати саме їхнього сина, або доньку".

Вихід програми в ефір запланований у лютому.

Нагадаємо, шоу "Твою маму!" створювалося за оригінальним форматом Date my mom компанії Shine International. У кожному випуску шоу брали участь троє "матусь" із дорослими доньками та один хлопець, який після побачення з мамами робить вибір, з чиєю донькою він хоче зустрічатися.
funt3 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.11.2011, 00:12   #145
funt3
Передовик
 
Аватар для funt3
 
Реєстрація: 29.06.2010
Дописи: 4.185

Надіслати повідомлення для funt3 на ICQ
Типово

Сіті запускає проект про дизайн інтер'єрів для підлітків



З 7 листопада на телеканалі Сіті виходитиме програма про дизайн інтер'єрів для підлітків "Твоя стильна кімната" (Сhange Ta Chambre).

На думку авторів проекту, коли вік тінейджера вимагає абсолютних змін, поруч мають бути професіонали, які зрозуміють необхідність цих змін і обов'язково простягнуть підліткам руку допомоги в оновленні його кімнати. Тож у кожному випуску програми "Твоя стильна кімната" її команда допомагатиме герою-тінейджеру модернізувати кімнату відповідно до його вікових потреб, смаків і побажань.

Наприклад, змінити кольори: небесно-блакитний на чорний, підвісити скляну кулю на стелю, а замість невеликого ліжка поставити королівське ложе!

Ведучий, дизайнер інтер'єрів, майстер і асистент подбають про те, щоб створити справді затишне гніздечко для героя програми. А глядачі нехай готуються побачити новаторські ідеї, тінейджерів і справжнє дизайнерське шоу!
funt3 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.11.2011, 00:17   #146
funt3
Передовик
 
Аватар для funt3
 
Реєстрація: 29.06.2010
Дописи: 4.185

Надіслати повідомлення для funt3 на ICQ
Типово

М1 покаже пряму трансляцію Аmerican music awards

Телеканал М1 20 листопада з 2:00 до 6:00 покаже у прямій трансляції церемонії нагородження премією Аmerican music awards. Про це повідомляє прес - служба каналу.

39- я щорічна церемонія відбудеться 20 листопада в Лос - Анджелесі. За традицією, переможців обирають глядачі шляхом голосування, яке триватиме до 11 листопада.

На нинішньому шоу виступлять Крістіна Агілера, Джастін Бібер, Мері Джей Блайдж, Келлі Кларксон і група Maroon 5. Вони приєднаються до раніше оголошеним Кеті Перрі та пітбуля. Крістіна Агілера і Maroon 5 представлять спільну композицію Moves Like Jagger.

Цього року за право отримати статуетку в номінації «Артист року» змагатимуться Адель, Леді Гага, Кеті Перрі, Ліл Уейн і Тейлор Сфіфт. Молода британська виконавиця Адель отримала найбільшу кількість номінацій: чотири. Найбільшу конкуренцію їй складуть Кеті Перрі та Леді Гага, які представлені в трьох номінаціях.
funt3 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2011, 14:42   #147
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

На телеканалі Авто Плюс відбудеться пряма трансляція MotoGP сезон-2011

У ці вихідні у Валенсії відбудеться остання гонка сезону-2011, сезону який назавжди запам'ятається не тільки чудовими змаганнями кращих мотогонщиків планети, радістю перемог і гіркотою поразок, а ще й непоправною втратою одного з найкращих пілотів - Марко Сімончеллі.

Гран-прі Валенсії буде гонкою пам'яті Марко.

У суботу 5 листопада в прямому ефірі телеканалу "Авто Плюс" дивіться кваліфікаційні заїзди Гран-прі Валенсії. Всі три класи - MotoGP, Moto2 і 125 сс.

Початок трансляції о 15.55 за московським часом.

У неділю 6 листопада - пряма трансляція гонок. Класі 125 сс, Moto2 і MotoGP, початок трансляції о 13:45 за московським часом.

За традицією в неділю в перерві між гонками Moto2 і MotoGP всі бажаючі зможуть у прямому ефірі поставити свої запитання коментаторам змагань Андрію Бойко, Дмитру Дьяченко і, звичайно ж, спеціальному гостю у студії.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2011, 14:49   #148
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

На каналі ZIK стартує новий політичний спецпроект

Новий політичний спецпроект телеканалу ZIK "Люстрація" стартує 8 листопада. Про це повідомляє прес-служба каналу.

Програма, в якій герої будуть проходити "журналістський контроль на політичну чесність" виходитиме щовівторка о 22:15. Керівник та ведучий - Павло Бук.

Спецпроект розповідати про політиків і чиновників. За словами пана Бука, "Люстрація" - своєрідна родичка програми "Хто тут живе?". "Якщо" Хто тут живе? "- Це наслідки корупційної діяльності, то" Люстрація "покаже її причини", - говорить він.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2011, 21:23   #149
funt3
Передовик
 
Аватар для funt3
 
Реєстрація: 29.06.2010
Дописи: 4.185

Надіслати повідомлення для funt3 на ICQ
Типово

8 листопада на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра восьмисерійного гостросюжетного фільму «Вендета по-російськи». Дія картини відбувається в Середній Азії, в спеціально «створеної» для зйомок країні Хаджестан.

Новий детектив розповість про помсту, почутті обов'язку та любові. Наркобарон Костянтин Олійник багато років конфліктує зі своїм хаджестанскім постачальником Фарадою Батировим. Нарешті Олійник вирішує знищити свого конкурента. Замовлення на вбивство передається двом невтішним батькам - льотчикові Зубову і спецназівцю Суханову. Кілька років тому Батиров вбив наркоманку Галину, які першими приходять рідний, а другому - хрещеною дочкою. У мафіозні розбирання виявляється втягнутою невезуча журналістка, яка з цікавості залазить в літак кілерів.

У багатосерійної картині режисера Олега Туранського знялося чимало відомих акторів, серед яких Анатолій Журавльов, Микола Добринін, Костянтин Соловйов, Євгенія Лоза, Олександр Тютін, Володимир Яковлєв та інші. Фільм знятий за романом Андрія Троїцького «Хрещена дочка».

Серіал «Вендета по-російськи» на телеканалі «Україна» будуть показувати з вівторка по п'ятницю о 21:15.

Як уже писав "МедіаБізнес", 4 листопада на каналі "Україна" завершився показ серіалу "Глухар", а 7 листопада має стартувати детективна багатосерійка "П'ятницький".
funt3 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2011, 21:23   #150
funt3
Передовик
 
Аватар для funt3
 
Реєстрація: 29.06.2010
Дописи: 4.185

Надіслати повідомлення для funt3 на ICQ
Типово

Проект з Поляковою на М1 стартує 14 листопада




Реаліті-шоу "Привіт, декрет!" із "супербілявкою" Ольгою Поляковою на М1 стартує 14 листопада.

Программа виходитиме з 14 по 22 листопада по буднях о 19:00.

Нагадаємо, реаліті "Привіт, декрет!" розкаже про вагітність і особливості передпологової відпустки. Участь у проекті візьме ведуча і співачка Ольга Полякова: в ефірі покажуть її пологи.
funt3 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Технічні новини телеканалів. sat-prof Транспондери 3336 03.02.2021 11:36


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:27.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум