SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.02.2010, 11:05   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Говоримо на різні теми!

Говоримо на різні теми!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Torrents.ru - Закрито!


"Доменне ім'я torrents.ru було закрито слідчими органами в рамках розслідування кримінальної справи відносно москвича, який поширював через цей домен контрафактну програму "Autodesk AutoCAD", повідомляє СКП.

"За даними слідства, 26 січня 2010 житель міста Москви за грошову винагороду в розмірі 1,5 тис. рублів записав на жорсткий диск ЕОМ контрафактну програму Autodesk AutoCAD російська версія, авторські права на яку належать компанії Autodesk, вартістю понад 106 тис. рублів", - говориться в повідомленні на сайті СКП РФ.

Слідчі з'ясували, що "за допомогою веб-сайту з доменним ім'ям torrents.ru неодноразово здійснювалося розповсюдження шкідливих програм і контрафактних примірників творів, що тягне за собою порушення авторських прав компаній Autodesk AutoCAD, ЗАТ "1С" та інших законних правовласників у великому і особливо великому розмірах".

"З метою вжиття заходів щодо усунення обставин, що сприяють вчиненню злочину, запобігання вчинення подібних злочинів, встановлення причетності до скоєння даних злочинів власників доменного імені, у порядку ч.2 ст.158 КПК РФ органами слідства внесено подання про призупинення делегування доменного імені torrents.ru на час проведення попереднього слідства, повідомили у відомстві.

Як повідомляла газета Взгляд, найбільший російський сервер торрентів Torrents.ru в четвер вимушено змінив ім'я: російський реєстратор доменних імен "Ру-Центр" припинив делегування домену власникам сайту. Це було зроблено за поданням Чертанівської міжрайонної прокуратури, що стало першим подібним випадком в російській історії. Робота трекера була відновлена на іншому домені за адресою rutracker.org. Проте, станом на 14.25 за київським часом 19 лютого, rutracker.org також не відповідає на запити.

Torrents.ru, як і багато подібних сервісів, раніше неодноразово стикався з претензіями щодо авторських прав на розміщені за допомогою трекера матеріали. У більшості випадків такі претензії вирішувалися без залучення правоохоронних органів шляхом видалення нелегального контенту. Зокрема, на ресурсі правовласникам видавався обліковий запис з правом закривати роздачі, де поширюються матеріали з їх контентом. Тому причина, з якої вжиті настільки радикальні заходи відносно ресурсу, незрозуміла."
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 14.10.2013 о 21:51.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2015, 20:45   #521
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

«Всякий входящий в него плевать будет»: Мережу підірвало пророцтво Ванги про Путіна

У мережі новою хвилею почало ширитися старе пророцтво Ванги, повідомляють Патріоти України. За словами користувачів мережі, пророчиця, напевно, говорила саме про главу РФ і останні події в Росії.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Пророцтва для РФ невтішні.

Цитата:
“… Возле красной стены, на такой же площади мертвого Владимира вынут и закопают. Живого Владимира приведут и посадят. Был склеп, теперь там тюрьма. И будут там его держать днём привязанным к ложе.

А ложе то будет и не кровать совсем, а бочка из под нефти, чтобы не мог он на ней лежать, а только сидеть мог. А чтобы не околел он на железе, будут ту бочку газом подогревать, как кастрюлю на плите.

И превратится бывшее святилище безбожников в зловонную клоаку, ибо нужду свою справлять днём только в одежды Владимир сможет.

И будут говорить многие: Чего возжелал другим ты, то и с тобой случилось.

И очередь людей стоять будет с носами зажатыми. Смотреть на него. Но не за деньги. Всякий входящий, в сидящего, плевать будет. А узнику будут только хлеб давать, воды давать не будут. Будет он пить вместо воды слюну людскую. А хлеб промакивать солью со лба своего.

Но будут иные люди не только плевать, но и кидать в сидельца часами тяжёлыми. А те из них, что брильянтами украшены, будут больно ранить. И кожу его и душу.
Ведь многих кидающих он знал и из грязи поднял.

И печальна будет судьба тех, кто приехал на дорогой машине и не кинул в живого Владимира часами дорогими…. ”
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2015, 01:51   #522
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Шокуюче зізнання: «Моего мужа давно нет в живых» – Людмила Путіна

Німецька газета Die Welt опублікувала сенсаційне інтерв’ю колишньої дружини президента Росії Людмили Путіної.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Цитата:
Моего мужа, к сожалению, уже давно нет в живых. Я вынуждена признаться в этом публично, потому что не могу больше видеть, что творится от его имени. Это страшные люди. Они не перед чем не остановятся. Я боюсь, что теперь они убьют меня и дочерей также, как убили его.

Нашу семью нельзя было назвать идеальной. Когда я выходила замуж, я была влюблена в офицера-разведчика. Но реальность оказалась совсем иной. Путин оказался подлым, жестоким человеком, тираном. Он никогда не считался со мной, просто не замечал моего существования. Я была нужна ему только для справки о составе семьи и как мать для его детей. Мне трудно об этом говорить, но Путин бил меня, унижал, издевался надо мной. Жизнь с ним была пыткой.

Я пыталась бороться, не раз собиралась подать на развод. Но для этого человека не было ничего святого. Чтобы заставить меня замолчать он сдал меня в психиатрическую клинику. Я прошла через все круги ада… Наркотики, психотропные вещества, издевательства. На долгое время меня запирали в изоляторе и я подолгу не видела солнечного света, не видела людей. До сих пор вспоминаю это с содроганием. Из молодой и уверенной в себе женщины я превратилась в тень, воля моя была сломлена, я согалсилась на все условия, только чтобы выйти оттуда.

Но то, что началось после его смерти вообще не поддается описанию.
У него тогда был сложный период. Мне он конечно ничего не рассказывал, стал еще более замкнутым. За месяц до смерти, ночью, без предупреждения вывез дочерей — я даже не знала куда.

А потом он совсем пропал. Ночью к нам домой приехали какие-то люди — кого-то из них я знала, кого-то видела впервые. Перерыли все вверх дном, пересмотрели все бумаги, все стены в доме простучали. Мне они сказали только одно: «Если хочешь жить — молчи». На все вопросы о муже коротко отвечали, что он скоро приедет, что у него важное выездное совещание и что в интересах национальной безопасности мне не стоит это ни с кем обсуждать. Через несколько дней появился его первый… дублер. Потом уже я узнала, что убийство Владимира готовилось загодя, его устранили тогда, когда первый двойник был практически готов занять его место. Внешне он конечно был очень похож на Путина — я была поражена. Но это был совершенно другой человек.

Им как-то удалось выследить девочек. И мне выдвинули ультиматум — или я играю роль преданной жены, или ни мне, ни дочерям больше не жить. У меня не было выбора. Я и прежде старалась избегать публичных мероприятий. Въедливое внимание журналистов, интриги и сплетни — все это мне претит. Но притворяться женой чужого мне человека было еще страшнее.

Поэтому они готовили двойника и для меня — чтобы когда я говорила что-то не так, как запланировано по сценарию, заглаживать конфузы. Если бы они успели довести моего двойника до более-менее удачного сходства, меня давно бы убили.

Чудом нам удалось спастись. По понятным причинам я не могу назвать людей, которые помогли нам прекратить эту страшную инсценировку и скрыться. «Развод» был моим избавлением. Сейчас я живу за рубежом, у меня все хорошо. Но мне страшно смотреть, что происходит с Россией.

Люди, опомнитесь! Вы живете как нищие, еле сводите концы с концами, потому что вас нещадно обоворовывают и обманывают. И теперь уже стоит вопрос о выживании коренного народа России. Если вы не перестанете трусить и игнорировать то, что происходит в стране — вам не жить.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2015, 20:24   #523
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

50 корисних звичок.

1. Починайте день з посмішки. Ніщо не заряджає позитивом краще.
2. Випивайте склянку води перед сніданком.
3. Почніть бігати.
4. Відмовтеся від сигарет і алкоголю.
5. Навчіться планувати майбутній день.
6. Щодня з'їдайте по кілька свіжих фруктів або овочів.
7. Думайте позитивно.
8. Тримайте поставу, ходіть прямо.
9. Робіть ранкову зарядку.
10. Харчуйтеся добротно: 4-5 разів на день в один і той же час.
11. Забудьте про ліфт. Піднімайтеся і спускайтеся пішки.
12. Вранці приймайте контрастний душ допомагає прокинутися не гірше, ніж чашка міцної кави.
13. Висипайтеся. Привчіть себе лягати і вставати в один і той же час.
14. Влаштовуйте щоденні прогулянки на свіжому повітрі.
15. Готуйте одяг на майбутній день з вечора.
16. Раз на рік проходьте загальне медичне обстеження.
17. Відразу записуйте цікаві думки та корисні ідеї, що прийшли вам в голову.
18. Пийте достатню кількість чистої негазованої води: не менше 1500 мл на день.
19. Провітрюйте кімнату перед сном. Спіть в прохолоді.
20. Кожен день приділяйте прибиранню в кімнаті 15 хвилин.
21. Балуйте себе: приємні покупки, косметичні процедури або просто хороший фільм, переглянутий у приємній компанії - це потужний заряд позитиву.
22. Умивайтеся перед сном.
23. Заведіть програму домашньої бухгалтерії. Візьміть витрати під контроль.
24. Повернувшись додому з роботи, приділіть собі 15 хвилин для релаксації під приємну музику.
25. Раз на тиждень відвідуйте лазню або сауну.
26. Думайте, що їсте. Виключіть зі свого раціону фаст-фуд та іншу важку їжу.
27. Побудьте тиждень вегетаріанцем. А раптом вам сподобається!
28. Навчіться методом «сліпого друку на клавіатурі.
29. Будьте пунктуальні.
30. Говоріть людям компліменти, будьте доброзичливі.
31. Займайтеся спортом 2-3 рази в тиждень по 1 годині.
32. Тренуйте мозок: вчіть вірші, розгадуйте кросворди, грайте в шахи.
33. Вчіть 10 іноземних слів кожен день.
34. Щодня приділяйте читанню хоча б 30 хвилин.
35. Телефонуйте коханим і батькам просто так.
36. Займіться йогою або дихальними вправами.
37. Заведіть особистий щоденник і записуйте туди всі свої досягнення і успіхи.
38. Висловлюйтеся красиво і грамотно. Слідкуйте за мовою. Виключіть з лексикону лайливі слова і слова-паразити.
39. Фотографуйте яскраві події.
40. Робіть гімнастику для очей.
41. Щодня вживайте кисломолочні продукти: нежирний сир, йогурт без добавок, кефір.
42. Перейдіть на зерновий хліб.
43. Вдома не засиджуйтеся за комп'ютером довше 2 годин.
44. Обливайте ноги холодною водою - це відмінна закалююча процедура.
45. Користуйтеся тільки якісною косметикою.
46. Викиньте з дому весь непотрібний мотлох.
47. Вчіться новому, кожен день дізнавайтеся щось цікаве.
48. Пийте свіжі соки.
49. Проводите вихідні з користю: вибирайтеся на природу, їздите на екскурсії, насолоджуйтесь новими пейзажами і спілкуванням із новими людьми.
50. Думайте тільки про хороше. Пам'ятайте: мрії - не відхід від дійсності, а засіб наблизитися до неї.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 01.04.2015 о 20:29.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.04.2015, 17:23   #524
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вы за что там воюете, с*ки? Російський поет посвятив вірш солдатам РФ на Донбасі

Відомий російський поет Олександр Бившев, який займає проукраїнську позицію, опублікував вірш про події на Донбасі, повідомляють Патріоти України. Наводимо текст без змін:

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Гинуть за Путіна.

Цитата:
Уж по локоть в крови ваши руки.

Множить жертвы вошли вы во вкус…

Вы за что там воюете, суки?

За покойный Советский Союз?

За величие прошлых столетий?

Для забавы? За деньги? За что

Вы хотите несчастных соседей

Превратить всех подряд в решето?

Кремль легко, не моргнул даже глазом,

(Что ему жизнь таких молодых!)

Вас использует пушечным мясом

В политических играх своих.

Возвратится сполна столько зла вам.

Не испить вам Победы вино.

Вам погибнуть в забвенье бесславном

На позорной войне суждено.

Сбросят ваши останки в канавы.

(Обойдётесь без жён и невест),

Получив от любимой державы

Деревянный заслуженный крест.

Суд истории ждёт вас в грядущем.

Жаль,конечно,мне вашу родню…

Но по вам,на чужбине гниющим,

И слезинки я не пророню.

P.S. Кстати, вот выдержка из уголовного кодекса Российской Федерации.

Статья 359. Наемничество

(Уголовный кодекс РФ, глава 34, статья 359)

Вербовка, обучение, финансирование или иное материальное обеспечение наемника, а равно его использование в вооруженном конфликте или военных действиях – наказываются лишением свободы на срок от четырех до восьми лет с ограничением свободы на срок до двух лет либо без такового.

Те же деяния, совершенные лицом с использованием своего служебного положения или в отношении несовершеннолетнего, – наказываются лишением свободы на срок от семи до пятнадцати лет со штрафом в размере до пятисот тысяч рублей или в размере заработной платы или иного дохода осужденного за период до трех лет либо без такового и с ограничением свободы на срок от одного года до двух лет либо без такового.

Участие наемника в вооруженном конфликте или военных действиях – наказывается лишением свободы на срок от трех до семи лет с ограничением свободы на срок до одного года либо без такового.

Примечание. Наемником признается лицо, действующее в целях получения материального вознаграждения и не являющееся гражданином государства, участвующего в вооруженном конфликте или военных действиях, не проживающее постоянно на его территории, а также не являющееся лицом, направленным для исполнения официальных обязанностей.

Исходя из этого, вы имеете полное право уничтожать вооружённых негодяев, покусившихся на территориальную целостность вашей страны, тем более наёмников из других государств. И чем больше цинковых гробов с телами этих «солдат удачи» прибудет в том числе и в Россию, тем лучше – чтобы иным ублюдкам не было повадно за пределами своей страны устанавливать в независимом суверенном государстве свои криминальные «порядки».

И да поможет вам Господь! Позор фашистской России-агрессору! СЛАВА УКРАИНЕ!

С уважением и наилучшими пожеланиями, Александр Бывшев, Россия, Орловская область, пос.Кромы, 42 года, автор 3 поэтических книг, член Союза писателей 21 века, обвиняемый по 2 уголовным делам за стихи в поддержку территориальной целостности Украины.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.04.2015, 13:03   #525
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

МЗС України нагадав Росії, що колись Крим анексувала Катерина II

Міністерство закордонних справ України нагадало, що 8 квітня 1783 російська імператриця Катерина II анексувала Крим. Про це у своєму Twitter написав речник МЗС Євген Перебийніс, передають Патріоти України. “8 квітня 1783 Катерина II маніфестом оголосила про анексію Криму. Як і в 2014 році, аргументація злочину – верх цинізму”, – написав Перебийніс і виклав скан маніфесту.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2015, 19:28   #526
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Президент Коморовський у Верховній Раді: повний текст історичного виступу

9 квітня президент Польщі Броніслав Коморовський виступив у Верховній раді України. Це був перший виступ польського лідера в українському парламенті.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Президент Польщі Броніслав Коморовський сьогодні виступив в українському парламенті. Фото:Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

На засіданні були присутні депутати, президент та увесь склад Кабміну. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на видання Європейська правда.

Україна, і Польща на рівні найвищих політиків вже назвали цей виступ історичним. Пропонуємо до уваги читачів повний текст виступу Броніслава Коморовського.

“Шановний президенте, шановний пане спікер, шановні депутати.

“Не загинула ще Польща” – так розпочинається гімн Польщі. Схожими словами починається український гімн – “Ще не вмерла України ні слава, ні воля”. Могила Михайла Вербицького, автора музики гімну України, знаходиться на території Польщі, в селищі Млини неподалік Перемишля. Там він багато років був греко-католицьким пастором. Цього року ми відзначали 200 років з дня його народження. Відзначали на знак пам’яті про спільне минуле наших народів, симпатії і солідарності між ними.

Через цей глибокий зв’язок сьогодні я маю можливість стояти тут, у будинку Верховної ради, і звертатись до вас у цей важливий для України час. Думаю, це особливий привілей і знак довіри з боку українських друзів, дякую за це…

Шановні депутати! Коли в 2014 році гурт “Тарака” співав пісню “Подай руку Україні”, в серця поляків запали ці слова, і тут, на Батьківщині поета Тараса Шевченка, не можна не згадати про подібність цієї пісні з його віршем “До поляків”, де він закликає: “Подай руку козакові”. Польща подає руку Україні. Польща робить і зробить усе, щоб Україні подали руку інші країни вільного Заходу.

Рука Польщі – то не питання політичної кон’юнктури, але наше розуміння історичних процесів, які сприяють баченню України як важливого партнера і сусіда.

Йдеться не про минуле, а про майбутнє польсько-українських відносин. Про майбутнє, хоча його бачення значно вкорінене в минулому.

Понад тисячу років долі поляків і українців тісно переплетені. Варто лише згадати князя Данила Галицького, коронованого як король Русі в Дорогочині і похованого на польській стороні Бугу в Хелмі. 600 років потому в Хелмі народився Михайло Грушевський, видатний український історик і ікона українського народного руху.

Протягом століть наші предки жили в одній країні – Речі Посполитій. Через короткозорість тогочасних еліт не була вона державою трьох рівноправних народів – польського, литовського і руського чи – сьогодні – українського. Однак пам’ятаємо, що у XVIII столітті ми заплатили за цю помилку страшну ціну, втративши нашу державу.

Варто нагадати, що вже тоді ми мали почуття приналежності до спільної європейської родини: козаки гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного зробили вирішальний внесок в перемогу над силами османів у 1621 році під Хотином, а обороною Замостя від Червоної Армії в 1920 році керував генерал УНР Марко Безручко, похований на православному цвинтарі у Варшаві. Сьогодні в Замості про нього нагадує меморіальна дошка.

Поєднує нас спільний історичний досвід – тривалий період спільної державності, творення основ національного буття за відсутності власної державності, навіть жорстокі репресії іноземної держави-гегемона. У нас схожі мови, звичаї, костюми, пісні. Тим не менш, у XIX столітті і поляки, і українці піддались боротьбі за національне визволення і стали один проти одного.

Трагічним апогеєм цього конфлікту стали роки Другої світової війни, коли було пролито багато і польської, і української крові. Варто згадати – коли поляки і українці боролись один з одним, з того завжди користався хтось третій; хтось, хто зазіхав на нашу незалежність і свободу.

Шановні депутати. Маю надію, що нинішній діалог наших країн і народів не зруйнує стара ворожнеча, що поляки і українці не зіткнуться в дискусіях про історію конфліктів і їхні трагічні наслідки.

Добре знаємо, що правильний шлях – у взаємному прощенні і примиренні.

І щоб це не було порожнім жестом, а щоб були спільні польсько-українські дії: вшанування пам’яті жертв братовбивчих війн у місцях їх страждання і смерті. Це наш спільний борг перед предками. Заходи на території сильних і незалежних Польщі та України – найкращий спосіб вшанувати дідів і прадідів, які постраждали від наших конфліктів.

Тут я хотів би нагадати про роль контактів між молоддю у зближенні наших націй. Томуособливо підтримую зміцнення контактів молодого покоління. Не варто забувати про присутність польської молоді і – я завжди з гордістю про це згадую – моїх власних дітей – на українських майданах, про їхню солідарність і готовність допомогти Україні.

Ми всі повинні радіти, бо сьогодні на території Польщі навчаються 23 тисячі українців, серед них – група стипендіатів польського уряду з охоплених війною регіонів України. Сподіваюся, найближчими тижнями буде підписано угоду про молодіжні обміни. Цей проект – важлива інвестиція в майбутнє, контакти молоді будуватимуть нову якість польсько-українських відносин.

Шановне панство. Ми зустрічаємось в час, коли Україна фактично у стані війни. Коли окупація Криму Росією і її агресія на сході України обірвала святкування 25-річчя відновлення нашої свободи.

Ми зустрічаємося в час, коли російська агресія жорстоко намагається відібрати в України право до самостановлення, до вільного вибору та способів демократичного розвитку. Польське свято свободи не могло бути повним, коли в близькій нашому серцю Україні гинуть люди лише тому, що прагнуть такої самої волі, за яку боролося в Польщі моє покоління.

Йдеться про свободу суверенного формування власного майбутнього, волю, що вираженанезгодою на повернення політики, яка спирається на логіку зон впливів, на поверненняімперського домінування сильнішого над слабшим.

Проти такого акту насильства і виступив український народ, віддаючи найбільшу жертву – жертву людського життя на майданах під час Революції Гідності захищаючи свою незалежність і цінності, на яких побудовано Європейський союз – свободу, гідність, справедливість і солідарність.

Тому Європа ніколи не може забути про жертви героїв Небесної Сотні.

Як президент Польщі я особливо гордий з того, що серед хлопців з Небесної Сотні, були ті, хто мав польське коріння.

Вони приєдналися до численного грона прекрасних постатей в нашій спільній історії, які нагадують нам важливий лозунг: за нашу і вашу свободу.

В Польщі я мав багато зустрічей з активістами Євромайдану, з пораненими під час революції гідності. Багато з них були прийняті польськими лікарнями. Особливо зворушливими були зустрічі з українськими солдатами. Я почув, що натхненням для них були слова вашого гімну: душу й тіло ми положим за нашу свободу, і покажем, що ми браття козацького роду.

Я переконаний, що лише сини великих народів говорять про власну жертву і свою любов до Батьківщини такими величними словами.

Спротив політиці насильства має сьогодні додатковий вимір. Незабаром будемо відзначати 70-ту річницю закінчення Другої світової війни, а сьогодні разом з президентом України ми схилимо голови перед жертвами сталінського тоталітаризму у Биківні. В 75-ту річницю Катиньського злочину вшануємо пам’ять польських офіцерів, розстріляних НКВС за наказом Сталіна, але і десятки тисяч українських жертв сталінського режиму з 30-х років минулого століття. Це є символ, який поєднує долі поляків і українців.

Революція Гідності, яка розпочалася з захисту європейського вибору України, показала що українці знаходяться на боці європейських цінностей.

Сьогодні, коли сини України гинуть на сході, захищаючи свою незалежність, вони також захищають Європу від повернення імперського мислення від рішень, які загрожують всій Європі.

Не можна не бачити, що в Україні є солдати, танки, БТРи, зенітні установки агресора.

З брехнею світ пройдеш, але назад не повернешся – так говорить українське прислів’я. Сьогодні цієї брехні недобачають лише сліпі. Західний світ мусить зрозуміти, що буде безпечний тоді, коли буде безпечною Україна.

Тому ми підтримуємо будь-які дії, які мають на меті вирішення цього конфлікту, зокрема мінські домовленості. Сподіваємося, що ці домовленості будуть дотримуватися і впроваджуватися в життя як спосіб забезпечення територіальної цілісності України і її безпеки.

Шановні депутати, наші предки спільно творили державу, яка займала важливе місце на політичній і культурній мапі Європи. Болісний досвід нашої частини Європи каже, що потрібно полишити спроби вибору між Сходом і Заходом, він каже йти до європейської інтеграції. Польща зустрічає цей український вибір з задоволенням, бо ми пам’ятаємо, що творець польської незалежної держави після Першої світової війни маршал Юзеф Пілсудський був переконаний, що не буде вільної Польщі без вільної України.

Сьогодні ми разом маємо сказати більше: не буде стабільної, безпечної Європи, якщо її частиною не стане Україна.

Двері до структур західного світу, а зокрема до ЄС мають бути відкритими для України. Знаючи умови і нелегкі критерії, які необхідно виконати, Україна робить свій власний вибір. Але ніхто не може обмежувати її права до таких устремлінь, тим паче, що українці словом і ділом довели, що вони бачать своє майбутнє у вільній, демократичній і безпечній Європі.

Силою, яка об’єднує Україну є ваше особливе відчуття національної гідності та любов до своєї землі.

Проєвропейська революція, героям якої ми віддали шану 22 лютого під час Маршу гідності у Києві, продовжується. Українці зробили свій вибір, зараз час важкої роботи задля побудови нової суверенної держави і захисту її території. Для всіх без винятку. Тому що під час Революції Гідності і під час війни на Донбасі зміцнилося громадянське суспільство.

Наступного року Україна буде святкувати 25-річчя своєї незалежності. Це означає, що вже ціле покоління українців живе неперервно в незалежній державі. Країни ЄС і НАТО визнають територіальну цілісність України в кордонах, встановлених у 1991 році.

Зміни цих кордонів силою попри волю українського народу ніколи не будуть нами прийняті і завжди будуть нами засуджуватися.

Ми всі свідомі того, що перед Україною стоять великі виклики. До головних з них належить захист власної території перед збройною агресією східного сусіда, але також запровадження в життя глибоких реформ: політичних, суспільних і економічних. Це дуже важке завдання, яке стоїть перед кожним з вас.

Підтримка цього з боку друзів України зміцнює ваші зусилля багатократно. Я глибоко переконаний, що ми спільно досягнемо цієї мети. З боку України необхідна мудра послідовність для реформ, з боку західного світу – готовність бути терплячими і допомагати економічно, політично і таким чином, щоб зміцнити оборонну систему.

Шановні депутати, Польща це особливий сусід України, ми хочемо бачити у своєму східному сусідові сильну і ефективну державу.

В травні мине 25 років з часу важливої зустрічі польських і українських депутатів в Яблонні під Варшавою в час, коли народжувались незалежні Польща і Україна. Ще перед схваленням Декларації про державний суверенітет України вони розмовляли про важке минуле, але і про побудову спільного майбутнього. Роком пізніше Польща першою у світі визнала українську незалежність.

З того часу Польща ніколи не залишала України,

підтримуючи її трансформаційні європейські зусилля і устремління. Ніколи, навіть у важкі часи нам у Польщі не бракло віри, що спільні польсько-українські зусилля наближають нас до мети, якою є гідне життя у спільному європейському домі свободи. Це стосується всіх важливих польських політичних сил, всіх президентів і всіх урядів.

Ми хочемо, щоб близький нам український народ жив у добробуті і використовував цивілізаційні досягнення західного світу. Шлях до стабільної свободи і добробуту завжди пролягає через важкі зміни, через реформи, тому викликає пошану готовність, з якою президент України, прем’єр-міністр і український парламент декларують започаткування глибоких реформ.

Реформи, яких на жаль не було проведено раніше, припадають на дуже складний період, час війни. Ми цього свідомі, але ми також пам’ятаємо власний досвід, коли необхідні реформи проводилися під час глибокої економічної кризи на зламі 80-90-х років.

Наш польський досвід говорить, що часом варто заплатити політичну ціну за необхідні реформи, які відкривають краще майбутнє для власного народу.

Ми знаємо, що Польща сьогодні не була б там де вона є, якби 20 років тому не провела реформ, які змінили всю ідею функціонування держави і відносин держава-громадянин, якби не провела суспільних політичних реформ, реформи місцевого самоврядування.

Роблячи свій вибір у 1989 році ми бачили, що на шляху у нас багато перешкод і проблем, але ми розуміли, що мету можна досягнути. А цією метою була можливість вирватися з комуністичного минулого. Це була можливість самостійно вирішувати про своє майбутнє і забезпечення добробуту кожному громадянину.

Тиждень тому я зустрівся у Варшаві з групою депутатів Верховної ради України, які представляли нове покоління українських депутатів. Бачу деякі обличчя в цьому залі сьогодні. Був дуже зворушений під час цієї зустрічі, бо я дивився на групу молодих людей, які служать своїй Батьківщині так, як моє середовище служило 25 років тому.

Це було середовище “Солідарності”, яке разом протистояло дійсності і намагалося її змінити в рамках служби в уряді або парламенті. Я сказав молодим українським депутатам те, у що я вірю: що польський досвід говорить чітко – в час найбільшої загрози іноді найлегше знайти в собі глибоку готовність до дій, до проведення реформ.

В часи, коли легко, цього робити не хочеться, коли важко – є розуміння, що інакше не можна. Бажаю вам, щоб готовність до змін давала результати. Нам це вдалося і вам теж вдасться, я в це глибоко вірю, бо сам знаю смак успіху в результаті важких ризикованих рішень, які потім сприймалися з вдячністю, бо давали шлях до майбутнього.

Немає універсального рецепту успіху, кожний народ має знайти свій шлях.

Не всі рішення можна вдало перенести на національний грунт, тим не менш я хотів би поділитися з українськими друзями найбільш важливим: великі зміни в Польщі зробила “Солідарність”, рух людей з різними поглядами, який був табором реформ.

Фундамент першого некомуністичного уряду Тадеуша Мазовецького було закладено під час політичного порозуміння між колишніми опонентами. Це не було легко, але це окупилося. Без цієї елементарної згоди на етапі прийняття рішень нам би нічого не вдалося. Згода – це умова успіху.

Угода про асоціацію з ЄС відкриває можливості для дій, уможливлює динамізацію співпраці з ЄС у політичній і економічній сферах, створює умови розвитку міжлюдських контактів. Виконання її економічної частини, зокрема, призведе до змін і остаточно виведе Україну з пострадянського простору. Великим шансом є впровадження безвізового режиму, Польща буде це послідовно підтримувати.

Глибокі реформи – дерегуляція, децентралізація, зміцнення судочинства, боротьба з корупцією разом з фінансовою підтримкою Заходу будуть зміцнювати Україну як незалежну суверенну державу.

Мій візит в Україну відбувається в особливий момент, між католицьким і православним Великоднем. Це особливий час символічної перемоги добра над злом, це надія і шанс на новий початок. Надія є частиною українського гімну: ще нам браття-українці усміхнеться доля.Я вірю, що доля до нас усміхнеться у спільному європейському домі.

Коли Тарас Шевченко говорив: подай же руку, козаку, він говорив і про те, що “ми воскресимо наш тихий рай”. Тому я кажу: подаймо собі руку і разом будуємо європейське майбутнє для нас і для наступних поколінь поляків і українців.

За нашу і вашу свободу! Хай живе вільна, демократична і європейська Україна.

Броніслав Коморовський,

9 квітня 2015 року

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.04.2015, 20:40   #527
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У наших міністрів і депутатів героїзму і сміливості менше, ніж у цих українок - на патріотах сьогодні і тримається нація.

Владі має бути соромно, що, в той час, як молоді дівчата захищають Україну, вона в питаннях захисту держави і проведенні реформ поводиться так, 'ліш би Путіна нє абідєть'..


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2015, 14:34   #528
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Путін перекинув у Крим солдат-смертників, наближається кінець – полковник ГРУ

Окупувавши Крим, Путін підписав собі вирок.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Полковник ГРУ Володимир Бородач.

Цитата:
Политическое руководство России под аплодисменты взяло курс на развал страны. Агрессия в Крыму – это начало конца великой безумной России.

Владимир Бородач: Вошедшие на полуостров Крым войска с бронированными коробками – смертники
Ведь российское руководство не собирается жить в своей стране. Президент России исчез, молчит, а, может, сбежал? На олимпиаде он сказал больше, чем в судный для страны час.

«Пока не вмешалось русское руководство, в Украине ничто не угрожало русским. Но при таком раскладе русским людям не только Россия, Беларусь и Украина, но и весь мир может показаться адом. Снимите пелену с глаз, россияне, займитесь своими проблемами, смените безумное руководство, а мы вам поможем. Вам ли не хватает земли! Вам не хватает одного – рассудка. Если вы решили уничтожить славян, мы этого не допустим», – заявляет полковник спецназа ГРУ Владимир Бородач.
Благодаря посадке Путиным русских офицеров спецназа Квачкова и Хабарова русское общество сегодня не имеет своих экспертов по военным вопросам

Владимир Бородач анализирует причины и последствия российской агрессии в Крыму.

– Президент России подполковник КГБ СССР Владимир Путин, вернувшийся из Германии после провала своей миссии, ведет себя как агент ЦРУ или неадекватный политик. Безусловно, военная акция в Крыму поднимает подорванный у граждан имидж, но несет непоправимый ущерб славянскому союзу России, Украины и Беларуси.Под видом конфронтации славянских народов НАТО убивает нас при помощи Путина нашими же руками. Почти не вкладывая и доллара, враг России опустошает казну и добивает генофонд нации.События развиваются не по плану руководства России, а по плану США.
В результате провокации В.В.Путина НАТО развернет свои базы в Украине. Крым не даст России тактических преимуществ перед ее стратегическими потерями. Куда поплывут корабли Черноморского флота, в чем их польза, если танки НАТО стоят у границ России? Москва окажется в зоне поражения обычным средствами. Но сегодня акция в Крыму позволит ввести в заблуждение россиян и сохранить имидж преступного политического руководства страны, которое будет готовить Россию к полному поражению.

Кто выступает союзником В.Путина?

Это сбежавший с 50-миллиардным капиталом из ограбленной страны Янукович со своей не менее богатой воровской командой. Если Путин и Госдума России не в курсе, то последние прекрасно знают, что вор защищает вора, а не жертву.

Законную власть в Украине (замечу, парламент Украины, где большинство представляет Партию регионов Януковича) не признают.

Воровское руководство России.

Временным союзником в лице обманутого пропагандой выступает часть русского (замечу русского) народа. До первых эшелонов гробов.

ОДКБ. Лукашенко и Назарбаев не дураки, хотя это и не решающий проблему потенциал.

Дрожащие после Майдана, требующие защиты от своих народов диктаторы.

Вялая (это для начала) реакция Запада и США на агрессию России. Но это для затуманивания мозгов россиянам, адреналина, возбуждения животных инстинктов. Наживка должна быть глубже заглотана, чтоб рыбка не сорвалась.

Не волнуйтесь, войны не будет. Об этом ниже. Россию возьмут голыми руками за их же деньги. Зачем тревожить ядерную свалку? Для этого врагам России нужны будут путины.

Деградированное руководство России хоронит свой политический имидж и ведет собственную страну к развалу. Спасти самую богатую и нищую страну мира, по примеру Украины, может народ России, посему его выгодно ослабить и обескровить. Обанкротившимся политикам этой страны, потерпевшим сокрушительное стратегическое поражение мирового масштаба, необходимо загладить его маленькой победой. Кремль будет спекулировать Восточными областями, замахиваться на Крым, но остановится в Севастополе, который и без войны является сегодня русским городом. Это единственный выход сейчас у В.В.Путина. Народы России будут восторгаться громом побед, не заметив поражения. Волшебные слова («Мочить в сортире») дали ему возможность сыграть на чувствах русских людей и спасти не страну, а обанкротившуюся команду Ельцина. Это внутреннее и, может быть, святое дело. Хотя в России не только Чечня держит нож за пазухой.

Правда, русскому народу после этого не стало лучше. Прошли десятилетия, но воровская команда не остановилась, и как результат – великая Россия, потеряв Украину, превратилась в страну третьего мира. Скрыть этот сокрушительный провал во внутренней и внешней политике от всего мира невозможно. Смешны будут дальнейшие шаги по созданию немощных евроазиатских экономических союзов, зон. Гротеском покажутся интеграционные проекты. Придется спасать своих подельников-диктаторов и давить народы у себя дома. А посему надо замазать свои ошибки кровью и сыграть на звериных чувствах людей.

Кровь за кровь, смерть за смерть.

Мне это чувство знакомо. Я, будучи капитаном спецназа ГРУ ГШ, был брошен в мясорубку сомнительной войны. Потери «врагов» шли на тысячи, наши – на десятки, сотни. Мы убивали без ненависти, с сожалением, за звездочку, орден, за то, чтобы просто выжить. Но больше всего, как принято, за соотечественника – 10 трупов, за товарища – 50, за друга -100. Но, вернувшись, домой на могилу друга майора Балюлина в город Волжский, я не мог купить в пустых магазинах закуски на кладбище. Закусывали и давились, рыдая, водкой. Те, кто отправлял нас на эту бойню, проиграли войну, развалили СССР. Те, кто выжил и понял жизнь, понимают смысл этих войн, преступлений. Но на смену нам пришла молодежь, которая попалась на прежний крючок и пошла по нашим кровавым следам.

В верхах ничего не изменилось. На смену выжившего из ума советского руководства пришли воры и деградированные политики. Им нет равных только в воровстве, на большее никто не способен. Они не могут конкурировать в мире с профессионалами, и все проиграли. У них одна задача – отвлечь обворованных сограждан. Украина – это не Чечня, не Афганистан. Но это другая ситуация, хотя игра на психологии голодных и обворованных людей продолжается. Ума не надо: «Наших бьют»! Кому нравится, когда бьют «наших» – русских, украинцев, белорусов? Но сейчас нас заставляют уничтожать самих себя.

Противниками авантюры российского руководства являются:

1. Нищета обворованных российских граждан, которые с первыми гробами выйдут с протестами на улицы.

2. Воровское не профессиональное и не конкурентоспособное российское руководство страны.

3. Украина. Ее волевой героический освободившийся от бандитов народ.

4. Законный парламент страны, принявший на себя после сбежавшего Януковича власть в стране и выступающий против агрессии Москвы.

5. Противники агрессии: Украина, Беларусь и другой славянский мир, исламский мир, Запад и США (в скором времени).

6. Несопоставимые военные, политические, экономические, стратегические, моральные, нравственные потенциалы.

7. Весь цивилизованный мир.

8. Гарантии 1994 года, данные США и Россией о неделимости Украины.

Политическое руководство России под аплодисменты направило свою страну к развалу. Это начало конца Великой безумной России. Ведь российское руководство не собирается жить в своей стране. Президент России исчез, молчит, а, может, сбежал? На олимпиаде он сказал больше, чем в судный для страны час.

Активы, жирные счета в банках, недвижимость, дети российской «элиты» находятся за границей. Они рванут перед Майданом (Русским бунтом) на подготовленные «аэродромы». Зачем им опустошенная страна с обманутым, злым и нищим народом? Пугает их одна вещь – арест их активов и запрет на выезд за границу. Посему они сделают все, чтобы этого не случилось, все, что им подскажут из США, Запада.

А мои последователи: офицеры, солдатики – будут лить кровь за звездочку на погоны, за премию в 100 баксов из кармана миллиардера Абрамовича, Прохорова, Путина… Но что они будут кушать и куда поедут их дети, когда закончатся эти преступные игры? Так не бывает, чтобы домой возвратились все живыми, с ногами, руками, глазами. Ведь Янукович не купил «Беркутам» дома за 52 миллиона долларов в Подмосковье.

Пока не вмешалось русское руководство, в Украине ничто не угрожало русским. Но при таком раскладе русским людям не только Россия, Беларусь и Украина, но и весь мир может показаться адом. Снимите пелену с глаз, россияне, займитесь своими проблемами, смените безумное руководство, а мы вам поможем. Вам ли не хватает земли! Вам не хватает одного – рассудка. Если вы решили уничтожить славян, мы этого не допустим.

Войны не будет. Россия не способна вести подобную войну. Это понимает Путин, и, возможно, уже согласовал свои действия с Вашингтоном. Спасительная ядерная кнопка не сработает. Уж очень богат… Уже не в деньгах счастье…

Война обычными средствами приведет к большим потерям русских солдат и к уничтожению имиджа Путина. Призраком маячит за спиной Путина Русский бунт. Его боятся больше, чем НАТО.

Что дальше? Части в Крыму могут применить оружие при попытке захвата их российскими войсками. Командиры, сдавшие свои части захватчикам, предстанут перед законом как предатели. Украина временно воздержится от применения оружия, стянет к району конфликта средства ПВО, ракетные части, задействует флот. В последующем будут отрезаны наземные пути отхода и прибытие в Крым резервов российских войск. Населению Крыма, расположенному вблизи размещения российских военных, будет дано время оставить зону боевых действий. Думаю, руководство России приготовилось к приему и содержанию в человеческих условиях миллионы беженцев с учетом того, что назад они уже никогда не вернутся? Фактически вошедшие на полуостров войска с бронированными коробками – смертники.

Дальше – хуже. Подойдут войска НАТО: средства ПВО, ударные высокоточные комплексы, разведывательные ударные комплексы, которые «купит» у них в долг Украина (расплатится русской нефтью и газом) вместе с «советниками» и последний раз попросит выйти, теперь уже вместе с Севастополем, русские войска. Но это в том случае, если не прольется кровь и если НАТО захочет оставить Путина во главе России или ее части.

В противном случае зашедшие в Крым солдаты и офицеры умрут и даже не увидят своего противника. Что–то быстро забыта Югославия с бравыми десантниками на аэродромах. За все будет платить в последующем российский народ.

Опомнитесь, россияне, освидетельствуйте своих политических банкротов.

Бородач Владимир Викторович, полковник запаса, в 1970 году окончил Минское суворовское военное училище, в 1974-м — Рязанское высшее воздушно-десантное училище, в 1986-м — военную академию имени Фрунзе.

Приветствовал образование независимого белорусского государства. За патриотическую деятельность был уволен из рядов вооруженных сил. Был активным сторонником оппозиционного кандидата Лукашенко на выборах 1994 года. После референдумов 95 и 96 годов, организованных Лукашенко для укрепления своего политического положения, стал его активным оппонентом.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2015, 07:39   #529
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

“Воронка ада”: Чому РФ охопили пекельні пожежі

Горять ліси – і в той же час тонуть міста.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Росія в огні.

Цитата:
Молчала, но следила конечно же за открывшейся воронкой ада в России. Туда стремительно летит всё подряд, причём как традиционные вещи (экономика, золотовалютка, тупо сжигаемая на беспонтовую поддержку падающего на фоне санкций и убитой же экономики рубля, психика населения и уровень жизни, жалкое положение в геополитике с этими бравадами по вмешательству в воздушные пространства других стран, позор с взятием за руку в пособничестве арабским террористам, что конечно не впервой, но так подставиться перед Израилем и СА надо было ещё постараться, на списке согласившихся принять участие в параде в честь 70-летия победы во 2 МВ стран даже не остановлюсь, всё давно обстёбано вдоль и поперёк, причём список с завидным постоянством корректируется в печальную для нынешних хозяев Кремля сторону), так и стремительно набирающие обороты катаклизмы.

Всего не перечислить, там и затопленные по причине возгорания подводные лодки, и сожженные пол-Сибири с десятками полностью уничтоженных населённых пунктов и десятками тысяч пострадавших, причём горят сейчас уже и другие регионы, и затонувшие корабли, и очередные ни хрена не взлетевшие ракеты, и вышедшие из строя турбодвигатели атомных электростанций, и пожар на российском танкере возле берегов Испании, и взрыв на нефтеперерабатывающем заводе Роснефти, и задымление Мокши, и прорыв дамбы на речке Тула, пожар в библитотеке РАН, пожар в Новодевичьем монастыре, да и вообще хрен знает что ещё, добавьте, если я запамятовала, хоть это и не столь важно. К чему это я, тут мнения сильно разделились на предмет проявления и не проявления признаков слабости в виде сочувствия пострадавшим во всех этих бедах.

Моё ИМХО. Не рада. Ловлю себя на том, что какими-то молниями сочувствую людям. С одной стороны. С другой – не могу им простить смерти и лишения наших ребят, моих друзей и просто граждан Украины. С третьей стороны, я там родилась и выросла, я русская наполовину, я помню, что были и другие.

С четвёртой и окончательной стороны, я вспоминаю радость от “едем давить укропов”, убийства украинцев при захвате Крыма, досихпорное щемление татар там же, те страшные ночи, когда ни сна, ни нерва не оставалось и все глаза в монитор и телевизор – что вообще в Крыму??…,избиения за украинскую символику в Харькове, ту бабу-суку, пинавшую на ступеньках перехода парня-патриота, соль в распоротом животе Рыбака, фото на фоне наших раздавленных пацанов, подставы и низкий расстрел в Иловайске, Саур Могилу, каждое, КАЖДОЕ лицо киборгов и ту ночь, которую прорыдала, пересматривая их фотографии, помните? – когда ушли из ДАП…,

Надю в тюрьме, умирающую ужасными муками голодовки, лица донбасских детей и лица детей из Боинга, гнусную рожу вечно брешущего Чуркина в СБ ООН, блевотного козломордого мотороллу, хвалящегося тем, что убивал наших, наконец украденную стеллу из Дебальцево на выставке в Москве, ну и попутно то, что от меня все родственники оттуда ещё во время Майдана отказались и… ненависть.

Нет, не ненависть – презрение. Всё, что есть в сухом остатке. Не жаль мне их. И не чувствую себя виноватой. Ибо я не радуюсь, но и не скорблю. Только сухой расчёт. Не буду даже пока называть какой. Россияне, хотите потушить пожары по стране? Сожгите Кремль.

Kateryna Zolotarova
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2015, 20:22   #530
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Клімкін спантеличив росіян заявою по Криму

Очільник українського МЗС в Гаазі висловив свою думку щодо подальшої долі російський окупантів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Павло Клімкін.

Окупація Криму закінчиться раніше, ніж цього можна було очікувати. Про це під час виступу в Гаазькому інституті глобального правосуддя заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє прес-служба посольства України в Нідерландах у Twitter, передають Патріоти України.

“Крим це Україна. Його окупація закінчиться раніше, ніж більшість очікує”, – цитує Клімкіна прес-служба.

Minister @PavloKlimkin at @HagueInstitute : #CrimeaIsUkraine. Its occupation will end sooner than most expect. pic.twitter.com/Zk2O4BL1ke

— UKR Embassy in NLD (@UKRinNLD) April 17, 2015

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Різні схеми для роадіолюбителів! sat-prof Технічне спілкування 18 19.02.2019 00:12
Обговорення(різні питання)Globo 7010А та т.п. sat-prof Globo 7010A,8300A 402 02.01.2017 15:08
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:35.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум