SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Інша техніка

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.11.2010, 01:19   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово ББЖ і все що з ним звязано

Придбав собі УПСа (ББЖ) WAR-600 на 300w, без інструкції (є тільки гарантійний талон на 12місяців).Не знаю, як з ним обходитися. Нині вирубився комп і я не знав що робити. На УПСі погасла зелена лампочка, я так все залишив(не відключав) ,через 2 години УПС знову почав працювати. До цього я прошив два тюнера ,а якби таке сталося при прошивці? Може, взагалі, його відключити і підєднати комп напряму до мережі?як було у мене раніше.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2010, 02:31   #2
Porter
Передовик
 
Аватар для Porter
 
Реєстрація: 10.03.2010
Вік: 43
Дописи: 493

Типово

При всій повазі до вас... Модель вказали не правильно... (powercom WAR-600A)
У гунла не питали...
Ось, перше посилання у гугла: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Який ви приклад подаєте форумчанам?!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Що підключено до УПСа? Скільки комп жере? БЖ без PFC надіюсь?
Надіюсь, в курсі про неприпустимість роботи УПСа на реактивне навантаження???

ІМХО, АРС поможе. ціна у них відповідна, як у людської техніки. Віддав я 180 уо 5 років тому
за пристрій і до тепер спокій маю Навіть акуми рідні ще живі!
__________________
Sir + Am + Hb + W4, Мамбо 90 см.
SS2 + ProgDVB 6.x + CSC + ADSL, TT S-3200 + DVBDream 1.4 + CSC + ADSL, Dream DM-500s v4.4.0+ MgCamd 1.31 + ADSL
Porter зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2010, 13:16   #3
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Porter, така модель ББЖ WAR-600 , вказана у гарантійному талоні ,на самому приборі вказана його потужність-300 Wmax. П ошуком не користувався, бо порахував за не потрібне, хотів почути поради тут на форумі від користувачів, які давно користуються БЖ. Нема бажання сперечатися з вами, вдячний вам за посилання(констатують те, що є у мене) і поради. Що таке реактивне навантаження?Що таке БЖ без PFC?До УПСа підключено комп (системний блок,монітор, колонки ,камера і ще, тюнер при прошивці_)Скільки жере, не знаю. От бачите, я в цих питаннях профан. Замітив ,уже другий раз, що БЖ вирубується, коли я довший час слухаю музику!За 180 yo купити новий, не маю можливості. А може вийшла зарядка?і треба заряджати? скільки годин? А приклад користувачам який?Стараюся, але не без помилок. .А саме головне-прислухаюсь до вашої поради і буду дружити з гугл, по технічним питанням ,а не з вами. У розділі "Рибалка....", я можу робити дописи і без "корони"
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 01.11.2010 о 13:55.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2010, 13:31   #4
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

У мене китаез 600 два роки дав був за нього 300грн

Сам вирубується як тільки перегруз!Сама батарея тягнула телевізор і два тюнера,комп та монітор 19цятка,
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2010, 16:01   #5
korneef
Активіст
 
Аватар для korneef
 
Реєстрація: 08.03.2010
Вік: 58
Дописи: 231
Житомирська обл
Мій ресівер: 4060сх аміко 8900
Типово

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
Придбав собі УПСа (ББЖ) WAR-600 на 300w, без інструкції (є тільки гарантійний талон на 12місяців).Не знаю, як з ним обходитися. Нині вирубився комп і я не знав що робити. На УПСі погасла зелена лампочка, я так все залишив(не відключав) ,через 2 години УПС знову почав працювати. До цього я прошив два тюнера ,а якби таке сталося при прошивці? Може, взагалі, його відключити і підєднати комп напряму до мережі?як було у мене раніше.
треба розібрати та подивитись можливо непропай на платі, подивиться ось тутЩоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
korneef зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2010, 16:46   #6
Porter
Передовик
 
Аватар для Porter
 
Реєстрація: 10.03.2010
Вік: 43
Дописи: 493

Типово

D-Misha, про корону не доречно... В тім проїхали...

Реактивне навантаження спрощено - котушки. PFC (Power factor corektor) - модуль корекції навантаження, так званого косинуса фі. Вони бувають активні і пасивні. Пасивний PFC - дросель.

Тепер повернемось до УПСів. Усі УПСи нижнього та середнього класів мають на виході не синус а апроксимацію синусоїди. Тому, при роботі на реактивне навантаження (дроселі, котушки, мотори, трансформатори) УПСи перевантажуються, перегріваються, грорблять навантаження...

У вашому випадку - залиште на УПСі ЛИШЕ системник, мон і тюнер і буде вам щастя. Також пам'ятайте що вказана макс. потужність у ВольтАмперах, що НІЯК НЕ РІВНЕ Ватам! Реальна максимальна потужність у ватах складе лише 70 - 80 % від вказаної (Ги, знову таки косинус фі замішаний, значення якого коливається в межах від 0,7 до 0,8 ). Також, варто пам'ятати, що пускові струми пристроїв втрикрат вищі номінальних!
На першому фото видно синус мережевої напруги (піки зрізані через завантаження мережі і так звані реактивні струми. Ну от, знову про косинус фі згадали...). На другому фото видно апроксимацію синусоїди середнячків та дешевих УПСів. Як бвчите. синусом і не пахне... І через гістерезіс трасформаторів і котушок, вони не можуть нормально працювати з такими формами струму...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Мініатюри долучень
sinus.jpg   aprox.jpg  
__________________
Sir + Am + Hb + W4, Мамбо 90 см.
SS2 + ProgDVB 6.x + CSC + ADSL, TT S-3200 + DVBDream 1.4 + CSC + ADSL, Dream DM-500s v4.4.0+ MgCamd 1.31 + ADSL

Востаннє редагував Porter: 05.11.2010 о 10:37.
Porter зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:27.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум