SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV > Трансляції

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 22.04.2020, 08:45   #11
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

У лютому 2019 року тоді ще лінійний чемпіон світу в надважкій вазі Тайсон Ф'юрі підписав контракт з промоутерською компанією Top Rank, яку очолює Боб Арум.

За умовами угоди, британець повинен був проводити мінімум два бої за рік в США. За цей час Тайсон виграв три бої в Лас-Вегасі, третім з яких став чемпіонський поєдинок з Деонтеєм Вайлдером.

Компанія Top Rank пропонує згадати найкращі моменти боїв з Вайлдером, а також з Отто Валліном і Томом Шварцом.
Мініатюри долучень
orig_485388.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.04.2020, 13:41   #12
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Промоутер Олександр Красюк розповів, коли запланований поєдинок в суперважкій вазі між Олександром Усиком і Дереком Чісорою.

«Поєдинок Усик-Чісора повинен відбутися в середині або наприкінці липня. Цей час може бути на руку як боксерам, так і нам для просування цієї події», - сказав Красюк.

Відзначимо, що спочатку бій повинен був відбутися 23 травня в Лондоні, але був перенесений через пандемію коронавіруса в світі.

Раніше Красюк говорив, що Усик і Чісора можуть зустрітися не в Лондоні, а в Саудівській Аравії, яка раніше може вийти з карантину.
Мініатюри долучень
orig_485468.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2020, 12:40   #13
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Чемпіон світу за версією IBF в легкій вазі Теофімо Лопес (15-0, 12 КО) розповів, як йому вдалося вивести з себе володаря поясів WBA, WBO і WBC Василя Ломаченка (14-1, 10 КО).

«Нам вдалося залізти в голову до Ломаченка. Мій батько зробив це. Ви ніколи не бачили, щоб «Лома» говорив якісь нісенітниці, за Василя завжди говорять його кулаки. Він знищує бійців і змушує їх здаватися, це його фішка.

Але з нами Ломаченко відчув загрозу. Василь сказав, що після бою хоче подивитися нам в обличчя і сказати щось на кшталт «більше ніколи не смійте демонструвати неповагу до мене». Але я абсолютно впевнений в тому, що нокаутую Ломаченка. Неважливо, яка рука це зробить. Одна з них відправить його дупу в нокаут», - сказав Лопес.

Нагадаємо, бій між Лопесом та Ломаченком перенесений на невизначений термін у зв'язку з пандемією коронавірусу.
Мініатюри долучень
orig_485565.jpg  

Востаннє редагував yyyyyhhh: 23.04.2020 о 12:43.
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2020, 16:38   #14
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Американський боксер легкої ваги Девін Хейні (24-0, 15 KO) стверджує, що отримує смертельні погрози через расистські висловлювання про Ломаченка.

«Я не хотів нікого засмутити. Всі мої знайомі знають, що я не расист і не мав на увазі нічого поганого. Я отримую багато гнівних і божевільних повідомлень, мені погрожують смертю і все таке. Але ви ж знаєте, що я не робив це навмисно. Я всього лише хочу битися з найкращими.

Ми даємо стільки інтерв'ю, а люди виривають висловлювання з контексту і повністю змінюють їхню суть. Але я не мав на увазі нічого такого», - сказав Девін.
Мініатюри долучень
orig_485574.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.04.2020, 10:56   #15
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

36-річний український боксер Віктор Постол (31-2, 12 КО) продовжує активно тренуватися під час карантину, введеного через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19. Постол займається на вулиці.

«Робота на свіжому повітрі під час карантину!», — написав Постол в Instagram.

Раніше повідомлялося, що чемпіонський бій Постола з Хосе Раміресом перенесений на невизначений термін через пандемію.
Мініатюри долучень
orig_485549.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.04.2020, 13:45   #16
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Колишній чемпіон світу з боксу в надважкій вазі росіянин Олег Маскаєв (39-7, 28 КО) згадав, як він переміг Віталія Кличка на чемпіонаті Збройних сил СРСР в 1991 році.

«У фіналі я вийшов проти Віталія. Бій і одного раунду не пройшов, тому що я був в ударі і добре відчував себе морально після важливої ​​перемоги в півфіналі. Для мене в той час Кличко був ніким. Вже потім Віталій почав вигравати і підніматися. А тоді він був прохідним суперником, якого я побив в першому раунді.

Пам'ятаю, що два рази влучив в нього, збив його з ніг. Навіть рефері Кокошкін не рахував. Тренер Кличко просто рушник викинув. Він зрозумів, що йому там робити зі мною нічого. Тому бій і зупинили.

Віталій каже, що зламав руку. Як він міг зламати руку, якщо жодного разу не завдав удар? З кутка в куток літав, а потім два рази підсів на дупу. Треба було відкривати рахунок, але Кокошкін сказав, що я б'ю відкритою рукавичкою. Який відкритою рукавичкою, коли він на п’ятій точці сидить?

Потім рушник викинули, і бій був зупинений. Я тоді був уже неодноразовим чемпіоном Спортивного клубу армії. Того року в черговий раз переміг», - сказав Маскаєв.

Відзначимо, що в 1991 році Віталію Кличку виповнилося 20 років, Маскаєв на два роки старший.
Мініатюри долучень
orig_485658.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.04.2020, 15:42   #17
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Колишній чемпіон світу з боксу в надважкій вазі росіянин Олег Маскаєв (39-7, 28 КО) відповів на вічне запитання про те, хто сильніший з братів Кличків.

«Якби брати побилися між собою? Я вважаю, що переміг би Віталій. Він характером сильніший. Якщо говорити про техніку, то Володя більш технічний, але у Віталія характер міцніший», - сказав росіянин.
Мініатюри долучень
orig_485674.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.04.2020, 16:24   #18
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

33-річний український боксер суперважкої ваги Олександр Усик (17-0, 13 КО) привітав мусульман з початком місяця обов'язкового посту.

З настанням священного місяця Рамадан! Брати-мусульмани!», - написав Усик.
Мініатюри долучень
orig_485691.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2020, 11:13   #19
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Український боксер Олександр Усик розповів, що відчуває себе комфортно в суперважкій вазі:

«Мені не потрібні додаткові бої. Кілька років тому я працював проти боксерів вагою 110 або 120 кг, коли виступав за «Українських отаманів» у Світовій серії боксу. Слід розуміти, що якби король тварин був найбільшим і найважчим, то це був би не лев, а слон. Вага та розміри іноді не мають значення.

Коли у людини з'являється бажання показати свою кращу сторону та докладати великі зусилля, не має значення, проти кого він виходить на ринг. Труднощі зміцнюють і роблять нас сильнішими. Я готовий боксувати з Джошуа хоч зараз. Ми вибрали такий шлях, що найближчим суперником стане Чісора, але потім я б з радістю зустрівся з Ентоні. І це трапиться.

Ви знаєте, я не роздаю обіцянки наліво і направо. Крок за кроком, спокійно наближаючись до мети. Поєдинок, який я шукаю, повинен відбутися. Чи я буду чемпіоном в суперважкій вазі? Я хлопець, який вірить в себе, але самовпевненість теж не годиться. Однак я маю намір стати не тільки чемпіоном, але й абсолютним чемпіоном!»
Мініатюри долучень
orig_485509.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2020, 10:44   #20
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Колишній чемпіон світу в надважкій вазі росіянин Микола Валуєв прокоментував сенсаційну новину про можливе повернення легендарного Майка Тайсона на ринг.

«Звичайно, я давно бачив його останні бої, і зараз це буде відрізнятися від того, що було раніше, але все реально. Але ж справа не в цьому, Тайсон чітко вказав мету повернення на ринг, і я впевнений - він ці кошти точно збере. З поваги до «Залізного Майка» зал буде повний, я впевнений», - сказав Валуєв.

Раніше повідомлялося, що в планах Тайсон брати участь в благодійних боях з 4 раундів. Нагадаємо, останнього разу американець виходив на ринг ще в червні 2005 року, коли його зупинив Кевін Макбрайд.
Мініатюри долучень
orig_485851.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Бокс на SAT-TV SLAVASAM Спорт на SAT-TV 1291 20.03.2024 13:20


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:39.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум