SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 12.02.2012, 00:20   #321
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Великий бокс" на "Інтері" 18.02.2012 о 22.30......
Віталій Кличко проти Дерека Чісори......


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

В австрійському Гоїнгу тривають активні тренування. Уже 18 лютого в Мюнхені відбудеться поєдинок чемпіона світу з боксу в суперважкій вазі за версією WBC Віталія Кличка проти Дерека Чісори.

"На даний момент, все йде за планом. Я з нетерпінням чекаю поєдинку в Мюнхені. Чісора - це непростий і небезпечний опонент, тому я тренуюся дуже старанно кожен день", - зауважив чемпіон світу за версією WBC в суперважкій вазі Віталій Кличко.

Суперник Кличка-старшого випромінює впевненість напередодні бою і, як уже увійшло в традицію, наголошує на тому, що саме йому вдасться посунути Кличка з боксерського Олімпу:

"Багато хто намагався його зупинити, але у них не було такої пристрасті й харизми, яка є у мене, щоб вийти туди і виграти поєдинок".

"Я не боюся Кличка. Ось чому я стану успішним. Можливо, цей бій стане найбільшим випробуванням у його спортивній кар'єрі", - резюмував британець.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2012, 12:45   #322
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Хуан Карлос Санчес відібрав титул у Родріго Герреро

У мексиканському Лос-Мочіс місцевий андердог Хуан Карлос Санчес (14-2-1, 7 КО) несподівано перебоксував з досить комфортним відривом фаворита та чемпіона світу за версією IBF у другій найлегшій вазі (до 52,2 кг) Родріго Герреро (17-4, 10 КО).

Підсумковий рахунок - 116:112, 119:109 і 115:113 на користь мексиканця.

На післяматчевій прес-конференції екс-чемпіон заявив, що вважає результат несправедливим, а тому буде домагатися реваншу, пише vringe.com.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2012, 10:16   #323
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Володимир Кличко: Ми не просимо Хея битися безкоштовно

Володар поясів IBO/WBO/IBF/WBA у надважкій вазі Володимир Кличко вважає, що на місці британця Девіда Хея прийняв би пропозицію про бій з чемпіоном світу за версією WBC Віталієм Кличком.

"На його місці, з урахуванням його нинішньої ситуації, я б зустрівся з Віталієм, що б не пропонували брати Клички.

Я просто б скористався можливістю знову здобути повагу. Ми не просимо його битися безкоштовно.

Ми даємо йому можливість заробити гарні гроші, але, що ще важливіше, знову стати чемпіоном світу. Я сподівався, що після всього, що було в Гамбурзі, він стане краще, як людина. Але, судячи з усього, цього не сталося", - цитує Кличка-молодшого championat.com з посиланням на Daily Mail.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2012, 13:14   #324
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

На бій Кличко - Мормек вже продано 35 тисяч квитків

На бій між чемпіоном світу за версіях IBF, WBA, WBO і IBO у надважкій вазі Володимиром Кличком і колишнім абсолютним чемпіоном світу у першій важкій вазі Жаном Марком Мормеком продано вже 35 тисяч квитків.

Про це повідомляє boxingscene.

Нагадаємо, що цей бій пройде 3 березня на "Esprit Arena" в Дюссельдорфі.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2012, 18:19   #325
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Володимир Кличко: "Хея ніхто не просить боксувати безкоштовно"

Девід Хей має погоджуватися на бій з Віталієм Кличком, а не "варити воду".

Про це заявив абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко.

"Якби я був зараз на його місці, то я б погодився боксувати з Віталієм за будь-яку суму, яку б мені запропонували брати Клички. Це відмінний шанс повернути собі повагу", - сказав він.

"Хея ніхто не просить боксувати безкоштовно. Ми даємо йому, насамперед, можливість повернути собі чемпіонський пояс, і при цьому заробити хороші гроші. Я сподівався, що після того, що з ним сталося в минулому році на ринзі в Гамбурзі, він стане кращим. Напевно цього не сталося?", - цитує Володимира gorodokboxing.com.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2012, 18:20   #326
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Кличко дав Хею місяць для підтвердження бою

Команда чемпіона WBC Віталія Кличка продовжує переговори з британцем Девідом Хеєм і чекає на його відповідь щодо ймовірного бою протягом 4-5 тижнів.

Про це повідомив менеджер Кличка-старшого Бернд Бенте.

"Ми ще не знаємо, хто буде суперником Віталія, якщо він виграє у Чісори. Зараз ми продовжуємо переговори з Хеєм, але швидше за все цього бою не буде", - сказав він.

"Хей має 4-5 тижнів, щоб дати нам відповідь. В іншому випадку ми починаємо домовлятися з іншими боксерами" - цитує Бенте gorodokboxing.com.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2012, 19:57   #327
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Біденко 30 березня битиметься з Мануелєм Чарром

Уродженець Сирії Мануель Чарр (20-0, 11 КО) оголосив про створення власної промоутерської компанії.

У першому боксерському вечорі новоспеченої Diamond Boy Promotion, який відбудеться 30 березня у Кельні, 27-річний Чарр зустрінеться з українцем Тарасом Біденком (28-4, 12 КО).

На кону зустрічі буде титул WBC International Silver, який належить Чарру.

"Не можу дочекатися свого першого поєдинку, де я буду виступати у якості промоутера та боксера", - цитує Чарра boxnews.com.ua.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2012, 19:57   #328
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Чісора: "Я створю грандіозну сенсацію"

Дерек Чісора не боїться виходити в ринг проти Віталія Кличка в поєдинку, запланованому на 18 лютого.

Про це британець заявив на прес-конференції в Мюнхені.

"Я не боюся Віталія Кличка - він така ж людина, як і я, він не зможе витримати мого темпу", - сказав він.

Я обіцяю тобі, Віталій, що я створю грандіозну сенсацію, відголос якої відчуватиметься по всьому світу, і завершу правління братів Кличків", - цитує Чісору boxingnews.com.ua.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2012, 19:58   #329
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Бенте: "Хей відхилив нашу пропозицію"

Девід Хей відхилив пропозицію провести поєдинок з Віталієм Кличком.

Про це заявив менеджер братів Бернд Бенте, повідомляє spox.de.

"Хей відхилив нашу пропозицію. Не думаю, що він стане наступним суперником Віталія", - зазначив Бенте.

Британець буде одним з коментаторів бою свого співвітчизника Дерека Чісори проти Віталія Кличка, який відбудеться 18-го лютого, пише allboxing.ru.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2012, 22:04   #330
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Федченко зустрінеться з угорцем, який ще не програвав

Озвучено ім'я наступного суперника українського боксера Сергія Федченка (29-1, 13 КО).

18 лютого у Мюнхені (Німеччина) він зустрінеться з проспектом з Угорщини Ласло Фазекасом (8-0-1, 6 КО), пише прес-служба компанії братів Кличків "K2 Promotions".

Цей 8-раундовий поєдинок відбудеться в андеркарті у Віталія Кличка (43-2, 40 КО) та Дерека Чісори (15-2, 9 КО) і буде мати статус рейтингового.

Титул чемпіона Європи за версією WBO у першій напівсередній вазі, що належить Федченку, не буде стояти на кону.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:55.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум