SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.03.2011, 10:52   #41
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Цитата:
Кличко уклав Соліса з одного удару....
що сказати Кличко кращий!!!
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2011, 22:29   #42
Zinge
Активіст
 
Реєстрація: 17.12.2009
Дописи: 222

Типово

Без сумнівів!!!!Україна має чим гордитись!
жаль що Долгополов приймає громадянство росії...
Zinge зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.05.2011, 16:15   #43
kosoleg5
Учасник
 
Аватар для kosoleg5
 
Реєстрація: 04.05.2010
Дописи: 60

Надіслати повідомлення для kosoleg5 на ICQ Надіслати повідомлення для kosoleg5 на Skype
Типово

сьогодні на каналі росія 2

17:25 мскі
професійний бокс.
володимир кличко (України) проти Едді Чамберса (сша).
__________________

опен800 -( 120см - 36Е мотопідвіс)90см (19E, 13E, 5E, 1W, 4W) 1,2m (75E, 80E, 90E)
kosoleg5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.05.2011, 20:50   #44
kosoleg5
Учасник
 
Аватар для kosoleg5
 
Реєстрація: 04.05.2010
Дописи: 60

Надіслати повідомлення для kosoleg5 на ICQ Надіслати повідомлення для kosoleg5 на Skype
Типово

Кличко: покажу, що Хей такий же, як і інші 49 нокаутованим

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF / WBO / IBO Володимир Кличко прокоментував майбутній поєдинок проти чемпіона світу WBA Девіда Хея.

"Перемога над Девідом Хеєм стане для мене 50-й нокаутом. За останні 15 років я нокаутував 49 бійців, і Девід Хей висловився про них нешанобливо. Я покажу йому, що він такий же, як і 49 попередніх, він буде моїм 50-м номером 2 липня ", - цитує Кличка Fightnews.

Бій Володимир Кличко - Девід Хей відбудеться 2 липня в Гамбурзі (Німеччина).

Хей: Володимир Кличко - шахрай

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBA Девід Хей критично висловився про своє майбутнє суперника, чемпіона світу IBF / WBO / IBO Володимира Кличка.

"Я бачив його стиль і те, як він веде себе в рингу. Я думаю, що він шахрай, виглядав видовищно тільки завдяки вибору суперників. Цього разу він зустрінеться з потужним спортсменом, який знаходиться на піку.

У мене є пояс, який вони давно хочуть завоювати, але з різних причин це поки що їм не вдалося. Я вважаю, що так сталося тому, що Микола Валуєв не підходив під їх модель вибору в суперники маленького і товстого американця.

Володимир намагається підбирати суперників, які чудово підходять під його стиль, але мене так просто не обдурити. Навіть круїзерів я нокаутував би Кличка. Боксерські боги вирішили, що 2 липня я стану абсолютним чемпіоном світу ", - цитує Хея BoxingScene.

Нагадаємо, що бій Кличко - Хей відбудеться 2 липня в Гамбурзі (Німеччина).
__________________

опен800 -( 120см - 36Е мотопідвіс)90см (19E, 13E, 5E, 1W, 4W) 1,2m (75E, 80E, 90E)
kosoleg5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.06.2011, 17:19   #45
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Евандер Холіфілд " У мене є все щоб побороти Кличків"

Колишній чотириразовий чемпіон світу в суперважкій вазі, 48-річний Евандер Холіфілд (44-10-2, 29 КО) планує стати абсолютним чемпіоном світу в суперважкому дивізіоні ще до 50-ти років і побити рекорд Бернарда Хопкінса (самий віковий чемпіон світу). При цьому хоче забрати цей пояс у кого-небудь з братів Кличко.

«Я збираюся стати абсолютним чемпіоном світу ще до 50-ти років. Вони тільки повинні дати мені шанс. Зараз я значно покращився. Незалежно від того, менше ви, ніж ваш противник чи ні, незалежно від вашого розміру і ваги - тренуйтеся і переважають над цим. Ви не повинні бути краще за всіх, ви повинні бути трохи краще за свого суперника », - говорить Холіфілд, -«Багато хто говорить, що Кличко хороші боксери. Але у них ніколи не було суперників, які могли б надати їм гідний опір. Я не знаю, що станеться, якщо на них постійно чинити тиск. У мене є все, щоб побити їх. Мене не цікавлять рекорди, я тільки хочу отримати титул чемпіона. Якщо я це зроблю, то тоді я піду тихо і спокійно ».


....чомусь я так не думаю...
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2011, 21:42   #46
sanela
Moderator
 
Аватар для sanela
 
Реєстрація: 14.05.2010
Вік: 35
Дописи: 658
Вінницька обл.
Мій ресівер: Galaxy Innovations S8120; Cosmosat 7100
Типово

Хасім РАХМАН: «Хочу, щоб Адамек нокаутував Кличка»



Американський суперважкоатлет побажав удачі поляку Томашу Адамек в бою проти українського чемпіона

Американський суперважкоатлет Хасим Рахман побажав удачі поляку Томашу Адамек, який 10 вересня вийде на ринг проти чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBC Віталія Кличка.

«Я бажаю удачі Адамек, буду підтримувати Томаша і вболівати за нього. Я хочу, щоб поляк не просто переміг Кличка, а нокаутував його », - цитує Рахмана BoxingScene.com.

Нагадаємо, що Рахман повинен був у статусі обов'язкового претендента зустрітися з Кличком на рингу в 2005 році, проте українець пославшись на травму так і не вийшов на бій, а незабаром оголосив про завршеніі кар'єри, повернувшись в бокс у 2008 році.

В кінці 2008 року Рахман програв технічним нокаутом бій молодшому братові Віталія - Володимиру Кличку.
__________________
"Есть старое правило - чтобы не было геморроя, руки должны быть прямыми, а извилины - кривыми, но не наоборот."
Слава Україні !!!
sanela зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2011, 22:20   #47
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Нагородження Майка Тайсона, Кості Цзю, Хуліо Сезара Чавеса і Сильвестра Сталлоне

У неділю, в Нью-Йорку, пройшла церемонія нагородження і занесення до Міжнародного боксерський зал слави імен людей, які зробили величезний внесок у розвиток боксу. На цей раз цими іменами були:

Майк Тайсон
- колишній абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі, а також наймолодший чемпіон світу в суперважкому дивізіоні за всю історію боксу;

Костя Цзю - колишній асболютно чемпіон світу в суперлегкій вазі;

Хуліо Сезар Чавес - екс-чемпіон світу в трьох вагових категоріях, легенда і гордість Мексики;

Сильвестр Сталлоне - актор і режисер прославленої боксерської саги про Роккі Бальбоа;

Джо Кортез - рефері, який протягом багатьох років судить одні з найважливіших поєдинків;

Ігнасіо Беріштейн
- мексиканський тренер та промоутер.

Церемонія пройшла в урочистій та дружній обстановці, і навіть незважаючи на своє прізвисько «Залізний», Майк Тайсон не зміг втриматися від сліз під час своєї промови і перервалася відійшов убік.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2011, 22:55   #48
Єгор
Новачок
 
Аватар для Єгор
 
Реєстрація: 13.06.2011
Дописи: 44

Типово

Кличко: подарую Хею нокаут в кінці 12 раунду

Чемпіон світу IBF / WBO / IBO в суперважкій вазі Володимир Кличко заявив, що має намір нокаутувати чемпіона світу WBA Девіда Хея в кінцівці заключного раунду.

"Хей базікав занадто багато. Коли він вийде в ринг, слова закінчиться. Я дуже мотивований. Я преподом йому урок протягом 12 раундів і насолоджуся всім процесом. І лише в кінця 12 раунду я обдарував його нокаутом ", - цитує Кличка BoxingScene.

Бій Кличко - Хей відбудеться 2 липня в Німеччині на стадіоні футбольного клубу "Гамбург".
Єгор зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.06.2011, 11:25   #49
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Девід Хей анітрохи не шкодує про витівку з футболкою

У своєму недавньому інтерв'ю Володимир Кличко сказав, що швидше за все Девід Хей жалкує про свою дурну витівку з футболкою, на якій були зображені обезголовлені брати Клички, а якщо ні, то закликав його знову одягнути її на прес-конференцію. Природно британець відразу відреагував і заявив, що випадок з футболкою найкращий піар-хід, який він коли-небудь робив.

«У 2009 році я випустив футболку, на якій був зображений я, що тримає в своїх руках голови Кличко. Тепер ситуація трохи змінилася. Володимир попросив мене знову надіти цю футболку, але замість цього я пішов далі. Я випустив гру «David Hayes Knockout» для телефонів, де ви можете побити боксера зі Східної Європи. Я знаю, що коли Володимир дізнається наскільки популярна ця гра і скільки разів її завантажили, він обов'язково занервував. А щодо футболки можу сказати, що це був самий розумний піар-хід в моєму житті », - говорить Хей, -« Я помітив, що Володимир робить спроби зачарувати публіку і піти, як можна далі від героя Дольфа Лундгрена у фільмі «Роккі». Він намагається з усіма дружити, але він - типовий Іван Драго. Ніхто з британців не буде платити гроші для того, щоб підтримувати його, це я вам гарантую. Я не знаю, де він побачив любов уболівальників з Великобританії, але 2-го липня він вийде на ринг під свист і шикання ».
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.06.2011, 12:47   #50
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Фроч: «Якщо Девід швидко подловит Кличка, він його розмаже»

Карл дав мудру пораду земляку, головне перемагати Кличка швидко, поки не перемогли тебе

Британський боксер Карл Фроч впевнений, що якщо його співвітчизник Девід Хей зуміє пробити оборону Володимира Кличка в одному зі стартових раундів, перемога йому забезпечена.

«Якщо Девід швидко його подловит, він його розмаже, - заявив Фроч в інтерв'ю boxingscene.com. - Звичайно, шанси на це не такі великі, але Девід - відмінний боксер, він вміє битися і боксувати. Швидкість стане важливим чинником у поєдинку. Кличко великий і сильний, але він трохи незграбний. Швидкість і вибір правильного моменту можуть допомогти Девіду виграти бій ».
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:04.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум