SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.07.2011, 17:22   #11
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Житник завершив кар`єру

39-річний хокеїст Олексій Житник прийняв рішення завершити кар'єру гравця.

Про рід своєї подальшої діяльності Олексій поки не поширювався.

Минулого літа Житник відправився в Нью-Йорк, де підтримував форму. Олексій визнав, що пропозиції від клубів НХЛ він не чекав, розраховував на інтерес з боку КХЛ. Але гідних пропозицій не було, тому хокеїст і прийняв рішення про завершення кар'єри, повідомляє Eurosport.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2011, 14:16   #12
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Гальярді почав переговори з НХЛ про покупку "Далласа"

Бізнесмен з Ванкувера Том Гальярді завершив аудиторську перевірку "Далласа" і почав готувати папери для покупки "зірок". Сума можливої ​​операції поки не відома, повідомляє Dallas News.

Однак Гальярді є не єдиним можливим покупцем команди. Його суму можуть "перебити" інші зацікавлені у придбанні "Далласа" особи - місцевий нафтовий магнат Даг Міллер, власник "Даллас Меверікс" Марк Кьюбен, бізнесмен з Детройта Крістофер Чарльтон і місцевий медіамагнат Чак Грінберг, який минулого літа намагався купити "Рейнджерс".
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.08.2011, 18:40   #13
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

У Львові буде професійний хокейний клуб

У Львові буде створено професійний хокейний клуб.

Про це повідомляє Вголос з посиланням на президента Федерації хокею Львівщини Миколу Романюка.

За словами очільника федерації Львівщини, ВАТ "Львівський автобусний завод" вирішив допомогти Львову долучитися до розвитку хокею в Україні та створити професійний клуб. Уже зараз відомо, що президентом клубу буде Ігор Чуркін.

"Наразі, важко сказати як саме офіційно звучатиме назва клубу, на це питання зможемо відповісти лише через тиждень-два. - Відзначив Микола Романюк. - Проте точно відомо, що така команда 16 вересня стартує у чемпіонаті України серед команд вищої ліги.

З 10 серпня по 1 вересня формуватиметься склад команди під час тренувального збору в Новояворівську. Там команда поки буде проводити свої домашні поєдинки чемпіонату.

Щодо складу команди важко щось відповісти однозначно. Скажу лише так: для команд вищої ліги встановлено ліміт 7 легіонерів. Ми його плануємо використати повністю. Будемо запрошувати росіян, білорусів, може ще когось. Остаточно все з'ясується через тиждень-два. Так само мені наразі важко відповісти на питання, коли точно у Львові буде льодовий Палац, де можна буде проводити матчі майбутній команді".
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.08.2011, 13:16   #14
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Львів заявився в ПХЛ

Хокейний клуб зі Львова подав заявку на участь в Професійній хокейній лізі Україна в наступному сезоні.

Завтра гравці клубу, у якого є поки що лише технічна назва ХК "ЛАЗ", почнуть проходити медичний огляд, після чого приступлять до тренувального процесу в Новояворівську Львівської області.

За останньою інформацією, керівництво клубу вирішило довірити штурвал команди білоруському наставнику, Денису Вікторовичу Булгакову. До призначення у Львів, 33-річний вихованець мінської "Юності" 6 років пропрацював помічником головного тренера ХК "Брест".

На даний момент прізвища гравців львівського ХК не розголошуються - у переліку кандидатів як українські виконавці, так і легіонери з найближчого зарубіжжя.

Також стало відомо, що відповідно до вимог ПХЛ, при клубі буде створена дитяча хокейна школа "Галичина", в яку здійснюється набір дітей 2001-го року народження, пише hockey.org.ua.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.08.2011, 23:54   #15
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

У матчі-відповіді "Донбас" програв "Жиліні"

Товариський матч з хокею

8 серпня

"Жиліна" (Словаччина) - "Донбасс" (Донецьк) 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.08.2011, 20:13   #16
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Вінниця також буде представлена у ПХЛ?

Вінницький хокейний клуб підтвердив свої наміри виступати у новоствореній Професійній хокейній лізі.

Для цього команді потрібно було вирішити кілька формальних питань стосовно спонсорської допомоги.

За регламентом ліги, мінімальний стартовий капітал клубу повинен становити 300 тисяч доларів.

"Проблеми зі спонсором вирішені на 95 відсотків, - каже засновник клубу Валерій Лук’янець. - До 25 серпня ми повинні надати офіційну заявку на участь у турнірі. Передбачається, що 20 серпня у Вінниці розпочнуться оглядини професійних українських та закордонних хокеїстів".

Як каже Лук’янець, ім’я головного тренера поки що розголошувати рано. Утім, існує три основні кандидатури на цей посаду, стверджує vn.20minut.ua.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.08.2011, 16:34   #17
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Львівська хокейна команда називатиметься "Леви"

Хокейний клуб зі Львова, який подав заявку на участь в Професійній хокейній лізі України в сезоні 2011/2012 років отримав назву.

Команда буде називатися "Леви".

Наразі гравці новоствореної хокейної команди пройшли медичний огляд і розпочали у м. Новояворівську підготовчий тренувальний збір.

Перша календарна гра планується на Льодовій арені в Новояворівську 16 вересня 2011 року, пише zik.ua.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.08.2011, 18:01   #18
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

В Україні може з'явитися "Матч всіх зірок" ПХЛ?

Не виключено, що вже у першому сезоні існування Професійної хокейної ліги глядачі побачать шоу-матч її найкращих хокеїстів.

Про це "Українській хокейній агенції" заявив президент новачка ліги "Харківських акул" Валерій Середенко.

"Я буду першим ініціювати проведення такого поєдинку, який з метою популяризації принесе неоціненну користь новоствореної ПХЛ", - повідомив він.

"Який формат матиме зустріч? Тут можуть бути варіанти", - заявив Середенко.

Зазначимо, що аналогічні матчі існують в НХЛ та КХЛ.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.08.2011, 20:54   #19
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Кубок Топольчани". "Донбас" завоював перший міжнародний трофей

Донецький "Донбас" в поєдинку за перше місце турніру "Кубок Топольчани" розгромив господарів турніру - ХК "Топольчани" - 5:0.

Таким чином, перемігши у всіх іграх, і залишивши свої ворота "сухими", донецький клуб набрав 9 очок і став переможцем, пише прес-служба "Донбасу".

Це перший міжнародний трофей в історії клубу.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.08.2011, 19:50   #20
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Хабібулін відсидів у в`язниці за водіння авто в нетверезому стані

Воротар "Едмонтона" Ніколай Хабібулін в минулий вік-енд був звільнений з в'язниці Арізони, де він відбував 15-денний термін за водіння авто в нетверезому стані, інформує The Edmonton Journal.

Згідно із спеціальною робочою програмою росіянин був зобов'язаний знаходитися за гратами тільки ночами і у вихідні. Тепер голкіперові належить провести найближчі 15 днів під домашнім арештом і весь цей час носити спеціальний електронний браслет, що дозволяє органам правопорядку визначати його місцезнаходження.

У лютому 2010 року дорожня поліція Фінікса зупинила "Феррарі" Хабібуліна за перевищення швидкості. 38-річний хокеїст погодився пройти медичний огляд, який показав, що рівень вмісту алкоголю в крові перевищує допустимий приблизно в два рази, пише sport-express.ru.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:22.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум