SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Інша техніка > DVD

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.07.2015, 13:31   #1
Andbiz
Активіст
 
Реєстрація: 15.10.2014
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Q-SAT ST-08
Типово LG XH-9541 (LH-D6530/6430) - залили водою

Добрий день, шановні форумчани. Зіткнувся з ремонтом нестандартного для мене приладом - домашнім кінотеатром LG XH-9541. Всередині, на його платах вказана модель іншого апарата - LH-D6530/6430.
Проблема - господар пролив на материнську плату воду (на плату БП не попало).

Зараз прилад при включенні горить червоний світлодіод (черговий режим), при включенні спалахує зелений світлодіод. При вимиканні знову горить червоний. Крім цього жодних ознак життя не подає. На екрані ТВ нічого не відображається.

Плату вимив спиртом.
Перевірив БП - він працює. Але є напруги, які є при наяві вхідного сигналу START, якого немає.

Усередині процесор MT1379. Флеш - A29L800. Зовнішнього програматора у мене немає. Прочитав, що можна спробувати прошити пристрій через програму MTKTool.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Схема - Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Але все ж прилад на включення/вимикання реагує зміною світлодіода - можливо, що в ньому ще жевріє життя. І може бути можна пройтися без прошивки.

Питання - що може бути причиною такої несправності? Чи допоможе прошивка (чи можливий вихід процесора з ладу)?
Andbiz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2015, 20:29   #2
kreshnot
Administrator
 
Аватар для kreshnot
 
Реєстрація: 12.01.2011
Дописи: 4.358
Ukraine
Надіслати повідомлення для kreshnot на ICQ
Типово

Andbiz, може бути що завгодно.Знайди схему і пробіжись по процу,транзистори на кз.Можно прошити флеш,краще прогером.MTKTool задовбана прога,не завжди з"єднує і на справних dvd
kreshnot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2015, 01:57   #3
Andbiz
Активіст
 
Реєстрація: 15.10.2014
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Q-SAT ST-08
Типово

Цитата:
Допис від kreshnot Переглянути допис
Andbiz, може бути що завгодно.Знайди схему і пробіжись по процу,транзистори на кз.Можно прошити флеш,краще прогером.MTKTool задовбана прога,не завжди з"єднує і на справних dvd
Схему я знайшов відразу. КЗ я перевірив по живленням - відсутне. Перевірив на КЗ виводи мікросхем, які були залиті. Також пропаяв всі сумнівні ділянки плати і замінив пару резисторів (один сумнівний і один повністю розчинився) + одне перехідний отвір. Всі ці ділянки перебували в зоні відео-виходу та отримання сигналу з антенного входу.
Плата після затоки виглядала жахливо, але я її повністю вимив включаючи ділянки під мікросхемами (випаючи).


Стан апарату після даних маніпуляцій ніяк не змінилося.
Він реагує на кнопку вкл/викл і виходить з режиму очікування при натисканні на PLAY. Більше жодних ознак життя він не подає. Але все ж алгоритм вкл/викл відпрацьовується. При яких випадках таке може бути?
Andbiz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2015, 01:58   #4
Andbiz
Активіст
 
Реєстрація: 15.10.2014
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Q-SAT ST-08
Типово

Те що зображено на першому фото я відновив. Має гарний вигляд. На другому фото показав без кварца та деяких мікросхем - все чисто. Але не працює.

Востаннє редагував Andbiz: 29.07.2015 о 13:24.
Andbiz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2015, 15:34   #5
Andbiz
Активіст
 
Реєстрація: 15.10.2014
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Q-SAT ST-08
Типово

DVD-запрацював. Поки знайшов пару поганих перехідних отворів. Саме апарат не включався через відсутність сигналу START в БП, який має видавати одна мікросхема. На один з її виводів не подавалося живлення. Поки перевірив програвання DVD-дисків,. Не перевіряв антенний вхід. Але є одна річь, яка мені не подобатися. Якщо обертати регулятор гучності, то на табло відображається його зміна, показується його рівень, але насправді гучність звуку не змінюється. Як таке може бути? Або так може бути?
Andbiz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2015, 01:14   #6
kreshnot
Administrator
 
Аватар для kreshnot
 
Реєстрація: 12.01.2011
Дописи: 4.358
Ukraine
Надіслати повідомлення для kreshnot на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від Andbiz Переглянути допис
Якщо обертати регулятор гучності, то на табло відображається його зміна, показується його рівень, але насправді гучність звуку не змінюється. Як таке може бути? Або так може бути?
Може бути,хочеш підказку то скинь схему,нема бажання шукати
kreshnot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2015, 14:40   #7
Andbiz
Активіст
 
Реєстрація: 15.10.2014
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Q-SAT ST-08
Типово

Цитата:
Допис від kreshnot Переглянути допис
Може бути,хочеш підказку то скинь схему,нема бажання шукати
Дякую. Вже розібрався . Регулятор гучності регулює рівень гучності колонок 5.1 . Рівень гучності звуку, підключеного до тюльпанів (RCA) , він не змінює. Навіщо так зроблено - не знаю.
Andbiz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:58.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум