SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.09.2010, 22:37   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Ловись рибко, мала і велика!!!(все, що стосується риболовлі.)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Усе, що стосується риболовлі. Розповіді, поради, відео, фото і т.д. Як зловити рибу своєї мрії (короп, сом, щука, синій кит тощо), розповідаємо, коментуємо, ділимось враженнями.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.10.2013 о 22:50.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.08.2013, 13:41   #941
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цитата:
Допис від sat-prof Переглянути допис
Мій сьогоднішній улов..(р.Опір)
Ростислав, завидую тобі.. І що ти з ними будеш робити?
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.08.2013, 13:42   #942
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Цитата:
Допис від sat-prof Переглянути допис
Мій сьогоднішній улов..(р.Опір)
Ого...на що зловив?
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.08.2013, 17:28   #943
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

D-Misha, я ще більших 4штуки відпустив!(мені їх шкода стало)
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.08.2013, 13:28   #944
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Система кілець MicroWave Guide System

Принцип «системи» кілець MicroWave Guide System, винахідником якої вважається Дуг Хеннон (Doug Hannon), полягає в тому, щоб вже на вхідному кільці звести до мінімуму коливання жилки, що сходить зі шпулі безінерційної котушки в момент закидання. American Tackle Company, американський постачальник комплектуючих для складання вудлищ, запатентувала і активно просуває MicroWave в надії захопити деяку частину ринку кілець.

«Система» MicroWave отримала призи на виставках EFTTEX і ICAST, широко рекламується в риболовецькій періодиці та в інтернеті і підноситься як революція у світі кілець.

Згідно з офіційною точкою зору компанії, кільця MicroWave були розроблені для моножилки, однак ідеальні і для плетених шнурів; вони полегшують закидання і збільшують його дальність, точність, розширюють діапазон приманок що можуть ефективно закидатися даним вудилищем і усувають захлести за кільця на вудилищі.

Однак, на даний момент, в риболовецьких колах переважає скептичне ставлення до «революційного винаходу». Слід враховувати, мабуть, і той момент, що жилки різних видів і навіть різні жилки одного виду по-різному взаємодіють з кільцями вудилища, так що важко очікувати в цій області універсального рецепта.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.08.2013, 19:24   #945
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Мініатюри долучень
Фото0019.jpg  
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.08.2013, 19:33   #946
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

2vanya2, круто молодці!
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.08.2013, 12:26   #947
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Мікроджиг - ловля окуня в будь-яких умовах: снасті та приманки

Захоплення мікроджигом, який поступово став для мене найулюбленішою риболовлею, почалося, можна сказати, випадково. В один з теплих осінніх днів я сидів на березі дніпровської заплави і ловив поплавковою вудкою різну дрібну рибу. Через деякий час досить близько до мене підійшов рибалка, який повільно пересувався уздовж берега і закидав приманку то до заростей водоростей, то до кущика, що стирчав з води, вельми вправно орудуючи елегантним і, як мені тоді здалося, дуже крихким вудилищем з напрочуд маленькою безінерційною котушкою . Що особливо мене здивувало, так це гра приманкою, яка була дуже активною: рибалка постійно посмикував кінчиком вудилища, при цьому періодично вибираючи слабину шнура котушкою, робив паузи ... і витягав з води окуня за окунем.

Іноді за черговим «смугастим», що "сів на гачок" до самого берега слідували декілька його побратимів, активно атакуючих стирчащий з пащі «щасливчика» хвіст приманки. Все це мене заінтригувало, і я, звичайно ж, звернувся до рибалки з питаннями щодо снасті і методу ловлі. Той виявився людиною дуже доброзичливою, і відповів на всі питання, показав снасті і приманки ... от після цієї розмови і почалося моє захоплення мікроджигом. Потім було кілька років проб і помилок, удач і повних «прольотів», але ніколи у мене вже навіть і думки не виникало розлучитися з цією захоплюючою ловлею.

Снасті для мікроджигу

Давати якісь докладні поради щодо вибору снастей не буду, скажу лише про речі очевидні, але принципово важливі. Для ловлі мікроджигом просто необхідно мати спінінг з швидким ладом і чутливою ​​вершинкою (вклейкою або тубуляром) довжиною 1,8-2,1 м. У продажу є багато гідних бланків, які дозволяють чітко управляти приманкою як у товщі води, так і безпосередньо на дні - виконувати різноманітні ривочки, потяжки, підкиди, не втрачаючи при цьому контроль над приманкою, через бланк спінінга, відчувати клювання риби. Котушка потрібна невелика, зазвичай розміру 1000 або навіть менше, так як баланс легкого вудилища з потужнішою і важкою котушкою оптимальним бути просто не може. Найбільш підходящим шнуром вважаю «6-лібровий», білого, помаранчевого, салатового або рожевого кольору - він досить міцний для виважування великих екземплярів і добре видимий рибалці при будь-якій освітленості (яскраві кольори дозволяють краще бачити положення шнура щодо поверхні води). Ловлю завжди з монофільним повідцем, причому, як правило, зі звичайної жилки діаметром від 0,12 до 0,18 мм.

Хороший флюорокарбон, можливо, для цієї мети підійшов би краще, але він досить дорогий і має більшу жорсткість, ніж звичайний монофіл, а це мені принципово не подобається, тому застосовую його рідко. На перекатах з черепашкою і в коряжнику краще використовувати жилку товстішу, оскільки вона більш стійка до порізів і перетирання. Довжина повідця у мене зазвичай становить приблизно 60 см - і закидати зручно, і шнур рибу не насторожує. Перепробувавши багато варіантів з'єднання шнура з повідцем, я прийшов до висновку, що користуватися вертлюгами, застібками, карабінами сенсу немає ніякого, так як джиг-голівка або «Чебурашка» з твістером шнур при проводці практично не крутять. Найбільш зручним, надійним і швидким способом з'єднання вважаю варіант «петля в петлю». Повідець до грузила, або джиг-голівки прив'язую вузлом «Папомар», тобто теж обходжуся без всяких карабінчиків і застібок. До якихось серйозних втрат часу це не веде - при зачепі і обриві приманки перев'язування займає всього декілька хвилин.

Приманки для мікроджигу


У кожного рибалки є свій улюблений (іноді навіть секретний) арсенал приманок, що дозволяє успішно ловити в різних умовах і на різних водоймах. Часом цей набір включає моделі самих різних забарвлень і від цілого ряду виробників. У мене все простіше, оскільки я вважаю, що при ловлі окуня найкраще працюють ті приманки, в які вірить сам рибалка. Тому, випробувавши велику кількість наявних у продажі твістерів, особисто я, у свій час, зупинився на трьох колірних варіантах від Mann'sa: бузок, пісочний і темно-коричневий. Такий, здавалося б, простий набір дозволяє мені ловити окуня в умовах різної освітленості, глибини, течії і інших складових, з якими мені доводиться стикатися на Дніпрі, Десні та їх заплавах.

З вагою «вухатого» грузила або джиг-голівки визначаюся на місці - виходячи з умов ловлі. На затоці, де течії або взагалі немає, або вона дуже слабка, оптимально працюють тягарці вагою 2, 3 та 4г. Мій улюблений - «трійка». Він дозволяє і досить далеко закинути приманку, і впевнено контролювати її в процесі проводки, і чітко «стукає в руку». На річкових перекатах з течією краще застосовувати головки вагою 5-7г, що дозволяють вести приманку біля самого дна на течії. Твістери зазвичай використовую розміром від дюйма до двох і, як правило, на овнеровському гачку із збільшеним вухом. Твістери великих розмірів використовую вже на оснащенні з відвідним повідцем.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.08.2013, 15:06   #948
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Мікроджиг - ловля окуня в будь-яких умовах: вибір місця, пошук риби, проводка

Перспективні місця і пошук риби

Найперспективнішими завжди були і залишаються берегові бровки, звали, межі водної рослинності, де, як всі ми знаємо, і любить триматися окунь. Але є він, звичайно, не скрізь і не завжди активний. Тому я зазвичай роблю три-чотири закидання в зацікавившому мене місці, але якщо клювання немає, то час на «вимучування» пасивного окуня не витрачаю, а йду далі, методично обловлюючи наступні ділянки. Такий підхід мені здається більш правильним. Адже, як показує практика, окунь часто стоїть в місцях якихось аномалій рельєфу дна, причому найбільший і найактивніший завжди займає найбільш зручні для атаки точки. Тому саме перший точний закид у цікаву точку, скажімо, на кордон бровки, буває найбільш цікавим в плані упіймання великого екземпляра.

Отже, здійснюємо закид у перспективну точку ... чекаємо, коли приманка опуститься на дно, і вибираємо слабину шнура котушкою. Завжди потрібно зробити паузу в кілька секунд, адже часто саме в цей час відбувається легке «покусування» твістера, яке передається по шнуру на кінчик вудилища або навіть в руку. У цей момент важливо, різко не смикаючи, кінчиком вудилища злегка поворушити приманку, щоб окунь, відчувши цей рух, більш активно її атакував і, зробивши ривок, остаточно засікся. Після цього без ривка піднімаємо спінінг і починаємо виважування - активний окунь практично завжди засікається сам. Якщо перше клювання трапилось, то в цьому місці завжди, з вірогідністю до 100%, можна зловити не менше десятка окунів.

Як правильно здійснити проводку

Моя улюблена проводка особливою складністю не відрізняється: подвійний ривок, підмотка слабини шнура котушкою, секундна пауза ... і знову подвійний ривок. Відчувши, що окунь смикає приманку і не засікається, потрібно зробити паузу довше, при цьому поворушити вершинкою спінінга, намагаючись якомога менше пересунути приманку, але в той же час надати їй рух на дні. Зазвичай окунь не витримує і «заїдає» твістер так, що його доводиться насилу діставати з риб'ячої пащі. Вельми непогано працює і така проводка: три різких ривка, пауза, два ривка, пауза, невелике волочіння по дну, потім різке підкидання приманки і знову пауза.

Якщо окунь пасивний, його доводиться розохочувати - грати приманкою практично на одному місці, застосовувати всілякі варіації проводок, волочіння, періодично активізуючи гру приманки і чергуючи такі періоди активної гри з досить тривалими паузами. Але такий спосіб риболовлі, як кажуть, «на любителя» - так ловлять рибалки, готові, щоб то не стало, зловити саме в цьому місці. На мій же погляд, набагато простіше, легше і ефективніше знайти активного окуня, адже ми не на змаганнях і ділянка ловлі не обмежена одним місцем. Якщо риби немає біля трави, її можна пошукати на брівці. Немає результатів - шукаємо біля корчів або на перекаті. Якщо і там клювання не має, то переходимо на косу - часто окунь любить, особливо в теплі осінні вечори, поганяти малька саме на косах. Там його, до речі, і виявити легше.

При ловлі на косах теж можна використовувати масу варіантів проводки. Якщо глибина не перевищує 20-30 см, то ми зазвичай бачимо окуня і, закинувши приманку в місце «бою», ведемо її, як правило, самим звичайним чином - посмикуючи і роблячи паузи. І розохочений полюванням розбійник ніколи не пропустить твістер, ще й поб'ється за нього з конкурентами. Якщо коса плавно знижується, і глибини збільшуються до метра, іноді доводиться вести приманку і в товщі води - щоб спокусити окуня, часто окунь тут полює саме у верхніх шарах води. У цьому випадку не дозволяємо приманці опуститися до самого дна, для чого після закидання починаємо обертати ручку котушки і, щоб «оживити» приманку, злегка підсмикують її вудилищем.

При ловлі в корчах проводити приманку серед гілок треба вельми акуратно, максимально плавно працюючи як вудилищем, так і котушкою. У таких випадках, щоб максимально вберегти приманку від зачепів, я використовую тільки офсетні гачки. Адже засадивши приманку в корч і намагаючись потім відірвати її, як правило, розполохується вся риба. Зазвичай основна частина
гілок лежачого у воді дерева спрямована вниз за течією, тому завжди намагаюся стати так, щоб здійснювати закидання вище перешкоди. Завдяки цьому виходить невеликими ривочками вести приманку і при контакті з гілкою акуратно, не роблячи різких рухів, перетягнути її. Окунь, у свою чергу, теж любить розташуватися або під корчем, або трохи нижче нього за течією, знаходячи собі там укриття і зручне місце для атаки. Ось тут і спрацьовує інстинкт: коли зверху, з гілок, плавно похитуючи хвостом, планує дуже апетитний твістер, атака слідує негайно.

Загальновідомо, що самі звичайні місця стоянки окуня - це частини акваторії з водною рослинністю, особливо коли вони межують з невеликим звалами і ділянками з легкою течією. У водоростях завжди є невеликий «матросик», та й великий «горбач», періодично піднімаючись з глибини, частенько навідується туди в пошуках здобичі. Так що край рослинності - це вельми перспективне місце. Закидаючи приманку, обов'язково зайдіть нижче за течією, щоб стеблинки трави дивилися у ваш бік. Тоді ви отримаєте можливість провести твістер між стеблинками, тобто саме в місці стоянки окунців, а в разі невдалого закидання вам буде легше висмикнути приманк. Після закидання дайте (не вибираючи слабини шнура) твістеру спланувати на дно, і є висока ймовірність того, що ви отримаєте клювання саме на цій фазі. Якщо клювання немає, починайте вести приманку частими легкими ривочками, роблячи при цьому мікропаузи. Витягнувши твістер за кордон рослинності, ведіть його звичайною проводкою - два ривочка, пауза. І я переконаний: окунь не дасть вам можливості довго насолоджуватися проводкою - в траві він є завжди, правда, часто бажаним трофеєм, зважаючи своїх невеликих розмірів, не є.

І, звичайно, особливо цікавим місцем ловлі окуня є перекати з невеликою течією і глибинами 2-5 м. Як правило, дно там завжди тверде, вкрите черепашкою. У таких випадках закидування виконується з будь-якого боку перекату - як за течією, так і проти неї, а з берега часто під кутом. Важливо визначитися з кордоном перекату. Бо часом мулисте дно переходить в твердий грунт протягом якихось 30 см. І ось відразу за кордоном м'якого мулу і починаються цікаві хвилеподібні піднесення дна, вкриті черепашкою, де і чекає свою здобич смугастий розбійник. У даному випадку краще використовувати активну гру приманки, адже течія таки вносить свої корективи, і доводиться трохи потяжчувати «вухатого» - з 3 до 5-7г. У подібних ситуаціях різкі ривочки з мінімальними паузами завжди достатньо результативні. Ловля на перекатах приносить велике задоволення, адже на течії риба завжди енергійніша своїх побратимів. Крім того, саме в таких місцях дуже часто вдається зловити найбільш великих красенів-горбачів.

Найважливіша складова успіху - це, безумовно, добре знання водойми. У всіх досвідчених рибалок є місця, де їм доводиться рибалити досить часто, і вони знають, де там потрібно стати, куди закидати приманку, як її анімувати. В мене, наприклад, одним з таких місць є невелике піднесення, що знаходиться в 10 м від берега, якраз на кордоні течії і стоячої води. Праворуч до нього примикає плантація латаття, ліворуч яма з пониженням глибини з 1,5 до 4 м. Саме піднесення являє собою маленьке плато, близько 50-60 см в діаметрі, приблизно на метр не доходить до поверхні води, із ступінчастою бровкою з одного боку і плавним, пологим спуском у ямку з іншого. «Намацати» це місце було непросто, але знайшовши і зафіксувавши його координати з прив'язкою до берегових орієнтирів, я тепер завжди можу отримати там кілька десятків окуневих клювань.

Причому часто ловляться досить великі екземпляри (до 500 г). Так от, специфіка саме цього місця полягає в тому, що необхідно ставати тільки навпроти бровки, а роблячи закид, потрібно покласти твістер якраз на плато. І тоді дуже часто трапляються різкі, впевнені клювання. Якщо ж клювань немає, потрібно плавно підвести приманку до самого краю бровки і, ледь переваливши її за край, різко опустити спінінг, даючи твістеру вільно спланувати ці 30 см до наступної сходинки. Ось у цей момент і відбуваються самі злі клювання типове «віддай спінінг!». Окунь, що знаходиться над першою сходинкою звалу в очікуванні принесеного течією корму, завжди без роздумів атакує апетитну падаючу приманку.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.08.2013, 10:49   #949
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Мікроджиг - ловля окуня в будь-яких умовах: їстивна гума

Думки про істивну гуму мені доводилося чути найрізноманітніші, але здебільшого позитивні, так що в якийсь момент з'явилося бажання мати її в своєму арсеналі і в усьому розібратися самостійно. Для отримання більш повної картини вирішив не обмежуватися двома-трьома приманками, а купив відразу більше десятка різних видів твістерів, «черв'яків», «рачків» та інших «їстівних» силіконових приманок. З рибальського ящика був вивантажений весь «силікон», і почався тест виключно «їстівної гуми». Після закінчення двох сезонів ловлі на їстивний силікон з'явилося власна, безумовно, суб'єктивна думка про цей «силікон», якою і хочу поділитися з захопленими ловлею на мікроджиг рибалками. Зупинюся коротко тільки на найцікавіших приманках.



Fox Leech. Хоча спочатку приманка Leech і не справила великого враження, проте згодом вона виявилася фаворитом у ловлі малоактивної риби. Її зовнішній вигляд, рухливість, яскравий колір, а також «забійний» запах здатні розворушити саму «сонну» рибу, що не раз виручало мене як ранньою весною, так і пізньої осені. Іноді здається, що риби у водоймі практично немає, але варто поставити Leech на джиг-голівці 1-2г, як картина відразу змінюється - з'являються клювання цілком пристойних екземплярів. Найбільш уловистим виявився колір «бузок з блискітками». Змонтований на шарнірному монтажі з одинарним гачком, Leech здатний при різких коротких підкидуваннях імітувати і рухи малька, і п'явки. Особливо добре він себе показує при зниженні температури води, коли більша частина риб рішуче не бажає харчуватися. Так що кращий час для цієї приманки - осінь. Хочеться відзначити, що на Leech активно клюють як окуні, так і щуки. Рибу приваблює сіпання «п'явки» на дні, ворушіння, короткі підкидування з паузами. Окунь любить «пожувати» цю «гуму», так що рекомендую робити паузи, даючи рибі можливість глибше проковтнути приманку, надійно засіктись, і тим самим запобігти відриванню рухомого хвостика.



G-tail Saturn micro 2. Слабкий ребристий черв'як з твістерним хвостиком у формі латинської літери «G». Хвіст цієї конфігурації забезпечує приманці дуже виражену гру навіть при самій повільній проводці. G-tail Saturn micro 2 чудово зарекомендувала себе в ловлі окуня. Хижак іноді любить «пожувати» цю приманку, тому потрібно утримуватися від різких підсічок і дати можливість рибі проковтнути її повністю, хоча в більшості випадків атака риби різка, а у вийнятого окуня разом з твістером в роті часто повно піску або мулу. Проводка зазвичай ривкова - два-три ривка і пауза в кілька секунд. Іноді хороші результати дає волочіння по дну і ворушіння на паузі. Тіло хоч і м'яке, але досить міцне - витримує кілька клювань окуня, а якщо не поспішати з підсічкою, то й десяток. Приманка з відірваним хвостом теж «ловить» - вже як стік. Тіло не товсте, так що краще використовувати гачок з тонкого дроту. Найбільш «робочі» кольори - коричневий і бузковий з блискітками.



Fox Nimble - дуже тонкий твістер з довгим, загнутим півколом хвостом. Чудово працює при коротких ривочках і потяжках по дну. Спокушає різну рибу, але перш за все окуня. Причому як активного, так і не бажаючого харчуватися. Має стійкий анісовий запах. Застосовувати найкраще на шарнірі і з гачками з максимально тонкого дроту. Іноді, при повному ОП, дозволяє відійти від «нуля» навіть тоді, коли інші приманки результату не приносять. Використовувати краще в темних кольорах: коричневий, бузковий, болотно-зелений з блискітками.



Fox Slink. Цей віброхвіст класичної форми підходить як для ловлі окуня, так і некрупною щучки. Монтуючи його на шарнірі і гачку OWNER S-59, можна надавати і без того рухомій приманці різноманітні рухи. Модель досить м'яка, але разом з тим дуже живуча. Запах також досить стійкий і тримається до повного виходу приманки з ладу. Проводку застосовувати краще ривкову, чергуючи її з паузами і ворушіннями приманки на дні. Іноді дуже плідно працює проводка у формі різких, коротких ривочків з опусканням кінчика вудилища і ослабленням шнура. Окунь часто «вішається» сам, і при черговому ривку просто починаєш відчувати посмикування і активний опір риби.



Fox Krill - маленький, м'який, але міцний твістер. Запах, як і у всіх «Фокс», оригінальний і стійкий. Приманка має ребристе тіло з овальною головою і дуже рухливим хвостиком. Маючи всього 3,5 см в довжину, досить рухома, «заводиться» навіть на падінні, так що здатна провокувати рибу на клювання при найрізноманітніших проводках. На джиг-голівці працює не так здорово, як на шарнірі. Проводку застосовувати краще ривкову з мініпаузами. Іноді непогано додати після трьох-чотирьох ривків паузу і волочіння по дну. Часто окунь переслідує Fox Krill до самого човна, тому рекомендую, довівши твістер майже до човна, зробити паузу і кілька разів підкинути його спінінгом як би в схил. Що стосується колірної гамми, то краще працювали темні кольори: коричневий, фіолетовий, бузковий.



Fox Cricket. Цей оригінальний «цвіркун» від «Фокс» дає можливість спокушати навіть пасивних щук і окунів. Його стійкий анісовий запах не зникає і після декількох рибалок, причому навіть якщо приманка неабияк потріпана. Проводка - повільні потяжки по дну з паузами. Непогано працює в заростях водної рослинності. Здорово заводить щуку при плануванні з легкими посмикуваннями у вікнах латаття. При власній вазі 1,5 г дає можливість ловити без огрузки у вікнах водної рослинності. Під час пауз, при легкій анімації вершинкою спінінга, цікаво ворушить на дні кінцівками. Є у цієї моделі недоліки - відриваються вусики, а ще не дуже добре працює на течії з дуже легкими вантажами. Найперспективніші для застосування місця - перекати зі слабкою течією.

Fox Maggot - віброхвіст з оригінальною, складною формою тіла і рухомим хвостиком. Має стійкий запах, дуже подобається окуневі, особливо в бузковому і коричневому кольорі. Добре працює на ривковой проводці по дну і рівномірній над рослинністю. Окунь активно атакує цю приманку, тому гачок краще ставити відкритий, наприклад, OWNER S-59. Непогано летить при зкидуванні і тримається на гачку, одним словом, досить міцна і уловиста приманка.
Непогано себе показали Reins G-Tail Grubs - класичної форми твістери з рухомим хвостиком. Мені вони подобаються в темних тонах, починаючи від коричневого і до «машинного масла». Чудова приманка для ловлі окуня - він її просто обожнює. Хвостик грає навіть при дуже повільній проводці. Рекомендую монтувати на «чебурашку», так як в цьому випадку Reins G-Tail Grubs більш рухливий у воді. Що стосується проводок, то хороші результати дає і класична сходинка, і різні ривочки, і волочіння по дну. З недоліків можна відзначити низьку міцність силікону - рветься швидко, але це компенсується гарною вловістістю.

Ну, і на завершення кілька слів про Mayson Shaggy shad. Модель приваблює своєю невисокою вартістю при відмінній якості виконання. Ребра приманки виконані чітко і симетрично. Силікон досить пружний, хоч і трохи жорсткуватий. Відмінно тримається на гачку і вкрай рідко втрачає хвіст при клюваннях, що не може не радувати. Також потрібно відзначити позитивну плавучість: при оснащенні гачком з тонкого дроту Mayson Shaggy shad на паузі стоїть хвостом вгору і ворушиться на течії, провокуючи тим самим рибу на клювання. Володіє не сильним, але стійким запахом, який тримається весь термін служби приманки. Проводку краще застосовувати ривкову, чергуючи її з паузами і невеликими волочіннями по дну. Часто клювання відбуваються і при повільному падінні приманки на паузі. При спробах окуня «пожувати» «силікон», потрібно зробити паузу довше, і «смугастий» сам проковтне його і засічеться. Найчастіше цією приманкою цікавляться саме окуні, але і щука з жерехом теж не залишають її без уваги.

Ось, власне, поки і все. Поле для досліджень буде ще більш широке, адже виробники намагаються випустити все нові і нові види приманок, в тому числі і «їстівного» силікону. В цілому думка про їстівну гуму у мене склалася позитивна. У більшості випадків вона дійсно більш уловиста, ніж звичайний силікон, а початківцям рибалкам напевно принесе набагато більше клювань і помітно збільшить їхні шанси навіть у складній ситуації. Пробуйте, експериментуйте і отримуйте задоволення від риболовлі!
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.08.2013, 19:33   #950
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Ловля риби в серпні

Серпень - вдалий місяць для ловлі червонопірки і головня. Також у серпні спостерігаються непогані улови сома, язя, щуки, окуня, сазана і карася.

Головня добре ловити в затемнених ділянках водойми в ранкові години. Для ловлі цієї риби використовують зазвичай довге вудилище без поплавця, для насадки найкраще підійдуть коник, гусениця кропив'янки, м'ясо черепашки. Підсікати головня слід швидко, так як риба вмить знімає наживку з гачка і йде в сторону.

Для ловлі червонопірки вибирайте місця зі спокійною течією, найкраще рибалити в затоках, очеретяних заростях, біля островців. Найчастіше червонопірку ​​ловлять поплавочною вудкою, закидаючи гачок з насадкою на глибину. В якості насадки використовують личинки комах. У теплу погоду червонопірка виходить на поверхню води.

Якщо Ви вирішили ловити сома, приготуйте донні вудки з міцними жилками. На поплавкову вудку в серпні ловлять ляща, сазана, коропа.

В кінці серпня ефективною виявляється ловля карася. Зазвичай цю рибу ловлять з берега на поплавкову вудку з легким поплавком. Карась не відмовиться поласувати мотилем, хробаком, опаришем, також можна використовувати в якості насадки хлібний м'якуш. Під час риболовлі використовуйте прикормку.
Кращий час для ловлі карася - ранній ранок (до 9 год) і пара годин після заходу сонця. У теплу, безвітряну, сонячну погоду карась піднімається на поверхню.

У другій половині місяця покращується ловля окуня, при чому як на малька так і спінінгом. Також ефективнішою стає ловля язя й головня - в річках, на жабеня. Часто на цю насадку попадається щука і великий окунь. В цю пору добре клює карась. Успішною може бути ловля плотви, яку в цей час добре ловити на коника серед заростей водної рослинності. У серпні поступово затихає, а під кінець місяці і взагалі припиняється клювання лина. Все рідше попадається судак. Хижим рибам стає важче полювати за молоддю яка зміцніла і стала обережнішою; мабуть, цим пояснюється покращення клювання окуня на малька.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
все по sti5518 (з фото) sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 03.07.2016 16:16
Все про ремонт ресиверів seriff Проф розділ 194 07.07.2014 14:35
Блискавка та все про неї! sat-prof Офтопік (теревеньки) 31 12.06.2014 12:42
Hivision HV-5000CI ER:07 і все. sos200 Тюнери, які не ввійшли в список 2 26.07.2010 18:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:51.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум