SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > HD тюнери > Решта лінійки HDTV > Globo (Opticum) - 9600hd

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.09.2020, 14:56   #1
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово Optimum 9600hd

У мене був тюнер Optimum 9600hd протягом деякого часу. Це дуже успішна в технічному плані конструкція, проте сторона електроніки і якості збірки залишає бажати кращого. Не кажучи вже про програмне забезпечення.
Як всім, напевно, відомо, цей тюнер при нормальному використанні дуже сильно нагрівається. Ви можете перевірити це, натиснувши рукою на корпус тюнера. Більшість думає, що це джерело живлення. На деяких форумах модератори навіть видаляють повідомлення, які хтось стверджує інакше.

Перша дуже значна помилка полягає в розміщенні радіатора на процесорі з ребрами, спрямованими перпендикулярно передній і задній стінок тюнера. Вентиляційні отвори на корпусі розташовані зліва і праворуч від корпусу. Це має сенс, тому що таким чином провітрюється весь тюнер, але за умови, що і ребро радіатора буде направлено паралельно передній і задній стінок. В іншому випадку радіатор не використовує всю свою поверхню для відводу тепла, і практично процесор охолоджується до мінімуму. І саме звідси беруться заїкання зображення або навіть заїкання всього тюнера.
Це дуже чутливий елемент цілого, і саме через неправильну роботу процесора виникають згадані проблеми з роботою всього тюнера.
В одному з описів процесора я читав, що він встановлений плавкий запобіжник, який працює таким чином, що в міру зростання температури скорочується частота а після зниження частоти приблизно на 60% зупиняється до тих пір, поки температура не впаде до приблизно 45 ° Номінальна температура роботи процесора 60 градусів і без забезпечення циркуляції повітря температура на радіаторі ( виміряна) - це приблизно 50 градусів
Я перестав відправляти тюнер в ремонт, витрачати час і гроші ( на "ліки", щоб заспокоїти нерви), а тюнер придбав комфорт роботи в області більш низьких температур, для забезпечення кращої стабільності і, найголовніше, продовження його життя в період заявленого виробниками компонентів. З часів переробки тюнер не пропускав жодної волоті, жодного заклинювання, і канали навіть як би швидше застрибують. І тепер не має значення, чи є це HD або SD-канал.
І ось що я зробив: по-перше, кулер процесора.
На чотирьох силіконових стійках, заповнених пробкою, я встановив вентилятори 12V 100mA розміром 5x5 см і прикріпив це до материнської плати так, щоб вентилятор був централізовано над процесором, звичайно, над процесором. Вентилятор підключений до розетки зовнішнього джерела живлення. Після модифікацій можна сміливо підключати його, так як вже зараз можна додатково завантажити струм до 500 мА.
Над процесором в корпусі я зробив додаткові отвори для охолодження, звідки повітря надходить через вентилятор. У моєму тюнері я вирізав отвори у формі китайського дракона, в інших, які я також обробляв, були отвори, просвердлені свердлом діаметром 6 мм. те, що там буде зроблено, не має значення, важливо, щоб був вільний потік повітря.

Крім того, я встановив невеликий радіатор на u105, що зменшило його температуру і, таким чином, усунуло наступний нагрівач, який нагріває внутрішню частину тюнера.
Ви також можете розпаяти цю систему з дошки і пригвинтити її до задньої стінки, а з'єднання зробити проводами. Зверніть увагу тільки на хорошу ізоляцію корпусу системи від листа задньої стінки. Без хорошої ізоляції ви можете пошкодити тюнер!

Я просто поясню причину останнього пошкодження тюнера.
Оскільки чіп U105 був без радіатора, теплові умови призвели до його згоряння, що зробило коротке замикання, тим самим навантажуючи блок живлення (коротке замикання виходу блоку живлення (23 в) ). У моєму випадку в блоці живлення згорів один з резисторів. Після заміни резистора і системи стабілізатора, установки радіаторів радіаторів вентилятора тюнер працює без застрягань і без будь-яких проблем вже майже рік.

З повагою..Меценат.
Джерело Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Долучені файли
Тип файлу: zip 9600HD-pomiary.zip (8,9 КБ, 1 переглядів)
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
ремонт блок питания Globo 9600Hd mcm Globo (Opticum) - 9600hd 2 07.04.2017 20:20
Обговорення Globo (Opticum) - 9600hd sat-prof Globo (Opticum) - 9600hd 8 16.02.2011 00:09


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:02.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум