SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Технічне спілкування

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.07.2021, 11:40   #1
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово ТВ приставки і чому їх так багато в ремонті)

Частиною моєї роботи полягає ремонт тв приставок, тих самих що на Андроїд . Сам є власником такої штуки, дуже задоволений: тв і до неї ця коробка, дивитися з торрента Ютуб, інше, одне задоволення, я навіть антену до телевізора не приєднував, тільки нею користуюся. Але останнім часом мене засипали ними)
На фото мої донори, всі клієнтські апарати лежать акуратно на поличках)



Назви приставок змінюються, А нутрощі однакові

Скарга клієнта: протягом 15 хвилин або відключається, або зависає намертво. Судячи з досвіду, причини може бути три: відвал проца, відвал флеш, блок живлення.
замінив, БП, дефект залишився тим же, замінив флеш дефект той же (благо вона тут планарна і не вимагає перекатки, втім теж не рідкість але для приставок з процесором s905)



Дефект залишився прийшов час мучити проц! Зовсім випадково зловив момент зависання придавив його пальцем і про диво приставка відвисла і продовжила працювати, але я ж не можу так пальцем тримати коли клієнт дивиться))) довелося паяти в результаті маємо:



Жорсткий відвал п'ятаків під ним, на жаль враховуючи вартість девайса і кількості відірваних п'ятаків ремонт не доцільний.... Навіть якщо все відновити і поставити процесор, довго він не пропрацює. Від температури відвалитися, а гріється не Хило...
Висновок: при покупці цього девайса не чекайте час, відразу розбирайте і міняйте термопасту як мінімум, як максимум міняйте радіатор або кулер

Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2021, 11:41   #2
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Ляпи та приколи у ремонті :) Оригінальні поломки Porter Технічне спілкування 129 04.03.2021 10:20
Чому? (роздуми на тему культури) Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 09.12.2016 12:12
В чому різниця? RUDKY Не знаєш, де написати? Пишем тут. 2 05.12.2012 17:03
Чому спутниковий інтернет такий дорогий? sat-prof Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA 2 06.04.2012 12:05
BISS Samsung S300: невже все так глухо ? sat-prof Samsung S300 19 14.03.2010 13:27


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:28.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум