SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 29.04.2021, 09:40   #611
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Федерація хокею України на офіційному сайті повідомила, що ряд клубів УХЛ не відпускають гравців у збірну України на травневий тренувальний збір.

За інформацією тренера збірної Вадима Шахрайчука, близько 10 хокеїстам, які викликані в національну команду, їхні клуби сказали не їхати на збір.

УХЛ поки не коментує цю інформацію.

Раніше УХЛ подала в суд на ФХУ через ситуацію навколо проведення чемпіонату 2021/22. Федерація стверджує, що УХЛ втратила право проводити чемпіонат України.
Мініатюри долучень
orig_535410.jpg  
yyyyyhhh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 30.04.2021, 13:00   #612
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Юніорський чемпіонат світу з хокею U-18

Німеччина - Росія 1:6 (0:1, 0:3, 1:2)

Швеція - Швейцарія 3:1 (0:0, 3:1, 0:0)

США - Чехія 2:1 (по буллітам) (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0)

Білорусь - Латвія 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)

Група A

1. Канада - 6
2. Швеція - 6
3. Білорусь - 6
4. Швейцарія - 3
5. Латвія - 0

Група B

1. Росія - 6
2. США - 6
3. Фінляндія - 5
4. Чехія - 4
5. Німеччина - 0

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_535633.jpg  
yyyyyhhh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 26.07.2021, 15:53   #613
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Клуб НХЛ Вегас Голден Найтс на драфті-2021 в 6-му раунді вибрав українського захисника Сокола Артура Чолача.

Боб Лоус, помічник директора клубу з розвитку гравців, прокоментував вибір клубу.

«У пізніх раундах ми вибрали Якуба Демека і Артура Чолача. Нам влаштовує їхній розвиток, нам подобається те, що вони можуть нам дати через свій потенціал. Для клубу не має значення, звідки саме приїде хокеїст».

«Нам просто потрібні найкращі гравці, щоб перемагати», - сказав Лоус.

Сам Чолач говорив, що планує новий сезон провести в Північній Америці. Раніше 18-річного гравця на драфті Канадської хокейної ліги вибрав клуб Беррі.

Ймовірно, Артур отримає можливість грати там.
Мініатюри долучень
orig_547209.jpg  
yyyyyhhh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2021, 12:05   #614
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

В НХЛ незабаром відбудеться відкриття ринку вільних агентів, а клуби до цього часу намагаються вирішити свої питання зі складом.

Серед великих обмінів відзначимо трейд Філадельфії і Коламбуса: досвідчений Якуб Ворачек покинув Льотчиків і повернувся до складу Блу Джекетс.

Крім того, Арізона віддала Ванкуверу свого топ-захисника Олівера Екман-Ларссона, а Чикаго посилив оборону основним захисником Коламбуса Сетом Джонсом.

Найбільші угоди:

- Філадельфія обміняла форварда Якуба Ворачек в Коламбус на нападника Кема Аткінсона.

- Баффало обміняв форварда Сема Райнхарта до Флориди на воротаря Девона Леві і перший раунд драфта-2022.

- Коламбус обміняв захисника Сета Джонса в Чикаго на перспективного захисника Адама Боквіста і три драфта, в тому числі перший раунд драфта-2022.

- Арізона обміняла провідного захисника Олівера Екман-Ларссона в Ванкувер на форвардів Луї Ерікссона, Джея Бігла, Антуана Русселла і три драфта.

Крім того, ряд клубів встигли перепідписати своїх лідерів до відкриття ринку вільних агентів.

Колорадо продовжив контракт на 6 років з захисником Кейлом Макаром. У минулому сезоні гравець набрав 44 пункти в 44-х матчах.

Бостон на 4 роки продовжив контракт форварда Тейлора Холла.

Вашингтон готується оголосити про новий контракт лідера Олександра Овечкіна. У клубі впевнені, що форвард не покине команду вільним агентом і завершить кар'єру в складі Кепіталз.

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_547305.jpg  
yyyyyhhh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2021, 11:06   #615
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Клуб НХЛ Вегас Голден Найтс обміняв в Чикаго воротаря Марка-Андре Флері на проспекта Мікаеля Хаккарайнінена.

Повідомляється, що Вегасу потрібно було вирішити проблеми з платіжною відомістю, тому клуб позбувся гравця з контрактом на 7 мільйонів.

При цьому Флері в минулому сезоні виграв Везіна Трофі як найкращий воротар регулярки. Другий раз в історії НХЛ чинного володаря Везіни обміняли після сезону (Домінік Гашек).

Агент 36-річного Флері заявив, що хокеїст ще не вирішив, що робити далі і не виключив завершення кар'єри.
Мініатюри долучень
orig_547534.jpg  
yyyyyhhh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2021, 12:35   #616
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

28 липня в НХЛ відкрився ринок вільних агентів, що дозволило клубам підписувати новачків і проводити посилення перед новим сезоном.

Занадто гучних підписань не було, проте ряд цікавих переходів все ж оформився.

Серед них перехід захисника Райана Сутера в Даллас, а також посилення нового клубу Сіетл. Кракени підписали одного з найкращих воротарів сезону Філіпа Грубауера, форварда Алекса Веннберга і нападника Джейдон Швартца.

Основні угоди першого дня (оновлюється):

- Захисник Райан Сутер підписав контракт на 4 роки з Далласом.

- Воротар Петро Мразек перебрався в Торонто. Контракт на 3 роки.

- Воротар Брейді Холтбі перейшов в Даллас. Контракт на 1 сезон.

- Ванкувер підписав воротаря Ярослава Галака на 1 сезон.

- Монреаль оформив контракт на 4 роки з захисником Девідом Саваром.

- Сіетл підписав на 6 років воротаря Філіпа Грубауера, на 3 роки нападника Алекса Веннберга і на 5 років - форварда Джейдона Швартца.

- Філадельфія підписала захисника Кіта Яндла на 1 рік.

- Лос-Анджелес підписав захисника Алекса Едлера на 1 рік і форварда Філіпа Дано на 6 сезонів.

- Едмонтон посилив оборону. Контракти з клубом оформили Тайсон Беррі і Коді Сісі.

- Міннесота домовилася про контракт на рік з захисником Алексом Голігоскі.

Крім того, відзначимо гравців, які переуклали контракти:

- Колорадо буквально в останній день вдалося домовитися з капітаном Габріелем Ландескогом, який підписав 8-річний контракт.

- Чикаго недавно виміняв захисника Сета Джонса і оперативно домовився про контракт на 8 років.

- Форвард Коламбуса Патрік Лайне отримав від клубу договір на 1 рік і 7,5 мільйона.

- Захисник Вегаса Алек Мартінес підписав контракт на 3 роки.

- Тампа-Бей зберегла одного з найкращих форвардів останніх сезонів. Брейден Поінт отримав 8-річний контракт.

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_547651.jpg  
yyyyyhhh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2021, 11:34   #617
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Під егідою державної ініціативи «Велике будівництво» найближчими роками в Україні будуть зведені 19 нових льодових комплексів згідно з міжнародними стандартами. Про це стало відомо під час проведення всеукраїнського форуму «Україна 30. Децентралізація».

Завдяки сумісній співпраці Федерації хокею України та координаторів проекту «Велике будівництво» вдалось розробити програму розбудови хокейної інфраструктури в країні.

Президент Федерації хокею України Георгій Зубко зазначив: «Для українського хокею – це дуже великий та вагомий крок уперед. Разом із Федерацією ми намагаємось зробити хокей доступним у всіх регіонах України. І зведення нових арен – один із ключових факторів на шляху до вирішення цього питання».

Будівництво нових спортивних об’єктів уже розпочалось і ввійде в активну фазу у 2022 році. Орієнтовна вартість проекту – 5,4 млрд грн (з них 4,7 млрд грн – з державного бюджету). Також під егідою «Великого будівництва» буде реконструйовано 100 ДЮСШ та 18 спортивних інтернатів.
Мініатюри долучень
orig_547772.jpg  
yyyyyhhh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2021, 11:04   #618
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

На драфті НХЛ відбулася знаменна подія. У шостому раунді вперше з 2007 року «Вегасом» був обраний український юніор. Ним став 18-річний захисник київського «Сокола» Артур Чолач, який наступний сезон проведе в «Беррі Кольтс» з юніорської ліги Онтаріо. Він став першим українським гравцем, обраний на драфті НХЛ, за 14 років. Хокеїст розповів про хід драфта:

«У мене були співбесіди з «Торонто», «Вегасом» і «Сан-Хосе». Я бачив, що вони зацікавлені в мені – особливо «Мейпл Ліфс» і «Голден Найтс». Але у мене не було стовідсоткової впевненості, що мене оберуть. Розумів, що якщо мене і заберуть, то в останніх раундах. Якщо чесно, коли драфт добігав кінця, думав, що мене ніхто не вибере, але «Вегас» все-таки вирішив взяти мене в шостому раунді під 190-м номером.

Бажання вимкнути трансляцію було. Я під час драфту їхав в поїзді, і в ньому був досить поганий зв'язок. Коли побачив, що «Торонто» зробив свій останній пік, засмутився і відклав телефон. Плюс інтернет в той момент пропав, і після цього вже не стежив за драфтом. Через пару хвилин мені подзвонили батьки і почали вітати. Я почав питати: «Що? Де? Під яким номером?» Саме так і дізнався, що мене задрафтував «Вегас». Дуже радий бути частиною цієї організації.

Вболівальники почали атакувати в Інстаграмі. До цих пір читачі та повідомлення додаються – навіть не встигаю відповідати. Прямо якийсь хайп зловив.

Вже розмовляв з керівництвом «Вегаса». У вересні пройде табір новачків. Плюс у нас буде міні-турнір в Арізоні, на який приїде ще пара команд. Після цього поїду грати в юніорську лігу Онтаріо. Буду старатися – дуже хочу себе проявити в тренінг-кемпі наступного літа, а потім буду чекати на рішення команди».

Останнім українським гравцем, обраним на драфті, був воротар Сергій Гайдученко, якого обрали в 2007-му.

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_547945.jpg  
yyyyyhhh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2021, 11:38   #619
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Федерація хокею України та УХЛ оголосили про те, що новий чемпіонат стартує 17 вересня. Матч-відкриття проведуть Донбас і Сокіл.

При цьому склад учасників поки не оголошений. Повний склад стане відомий 1 вересня.

Спершу УХЛ проведе регулярний сезон, а навесні почнеться плей-оф.

Раніше повідомлялося, що в серпні повинен відбутися Кубок України, але подробиць поки немає.
Мініатюри долучень
orig_548445.jpg  
yyyyyhhh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 10.08.2021, 10:55   #620
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Федерація хокею Канади оголосила про те, що тренером збірної Канади на Олімпійських Іграх-2022 буде Джон Купер.

Спеціаліст зараз тренує Тампа-Бей, вигравши з командою два поспіль Кубка Стенлі (2020, 2021).

При цьому НХЛ, Міжнародна федерація хокею і Міжнародний олімпійський комітет все ще не домовилися з приводу участі гравців НХЛ в Олімпіаді.

На Олімпіаді-2018 хокеїстів з НХЛ не було.
Мініатюри долучень
orig_549247.jpg  
yyyyyhhh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 05:16.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум