SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > SD тюнери > Тюнери, які не ввійшли в список

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.08.2015, 19:11   #11
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

В тебе заводське пз,якщо так то треба звільнити місце для нового ключа видаливши старий непотрібний,а ключі що на 700 ,що на мастер вводяться однаково
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.08.2015, 19:32   #12
Nalot
Moderator
 
Аватар для Nalot
 
Реєстрація: 30.05.2011
Дописи: 1.847
Ukraine
Мій ресівер: GI Phoenix(Фенікс)28,2-90E+Т2.
Cool

Інструкція для Evolution MASTER
Мініатюри долучень
Evolution MASTER.jpg  
Долучені зображення
  
__________________
Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя
.

Востаннє редагував VADYA777: 28.09.2015 о 10:58.
Nalot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2015, 16:34   #13
nekvik
Новачок
 
Реєстрація: 13.07.2015
Дописи: 6
Ukraine
Мій ресівер: EVOLUTION MASTER
Типово

Цитата:
Допис від Zhora15 Переглянути допис
В тебе заводське пз,якщо так то треба звільнити місце для нового ключа видаливши старий непотрібний,а ключі що на 700 ,що на мастер вводяться однаково
Дуже дякую за поради.
Але все трішички не так. На початку цієї теми, в пості №3, приведені самі свіжіші (за словами автора) прошивки на канали та ключи. Я їх скачав та залив через USB в свій тюнер. Таким чином тепер стоїть версія V3.24, а не заводська та нові ключи. Але ситуація не змінилася. Умовно кодовані канали (наприклад Трофей) не відкриваються. Далі спробував руками добавити або змінити BISS код, але це не вдалося. Стоячи на потрібному каналі кнопка «PAGE DOWN» не видає віконце для зміни ключив.
Тому і запитую - як видалити не потрібний, а завести новий ключ? Як зайти в ЕМУ?
nekvik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2015, 16:40   #14
nekvik
Новачок
 
Реєстрація: 13.07.2015
Дописи: 6
Ukraine
Мій ресівер: EVOLUTION MASTER
Arrow

Цитата:
Допис від Nalot Переглянути допис
Інструкція Evolution MASTER
Дякую за інструкцію.
До речи, в мене така уже є. Та в ній нема згадки про речи які мене цікавлять, а саме - як зайти в ЕМУ та відкорегувати BISS ключи
Включення/Додавання ЕМУ до Evolution Master!!!

Код HTML:
1. - натискаємо на пульті F1 000 перевіряємо включений у вас Ємулятор. 
Якщо на екрані з'явилося patch enable нічого не чіпаємо, якщо disable повторюємо ще раз. 
2. - Натискаємо на пульті OK потім червону клавішу (audio) справа з'являється список кодувань вибираємо biss. З'являється список каналів закодованих в цьому кодуванні. Вибираємо канал в який треба ввести ключ. На пульті трохи нижче і правіше OK є "качелька" з написом Page натискаємо нижню частину. Натискаємо червону кнопку редагування і вводимо ключ. Цифри вводяться з пульта, а букви переміщаючись стрілками і підтверджуючи клавішею OK. Після введення всього ключа натискаємо OK на екрані під буквою F. 
3. - Натискаємо на пульті кнопку Menu. Потім стрілкою вліво1 раз. З'являється Key menu. Появляется список кодувань. Заходимо в потрібну і вперед. 

Додавання ключів в ЕМУ

BISS ключ в ЕВО прив'язаний до каналу деякими параметрами. Це дає можливість виключити автоприв'язку ключа (як в Голден Інтерстар доводиться чекати спочатку 3-5 сек прив'язки) і прив'язку уручну як це зроблено в Опенбокс (багато юзерів не розуміють, як розкодувати канали). 
Під BISS ключі відведена строго певна область пам'яті. У заводській прошивці вона повністю заповнена різними ключами. Аби додати ключ необхідно видалити будь-який з тих, що існують. Стати на кодований канал, натиснути pgdn кнопку, натиснути червону і ввести правильний ключ. 
Просте коректування ключа не дасть ефекту, оскільки параметри прив'язки до каналу не редагуються в ЕМУ. 
Як варіант додавання ключа можна в ЕМУ BISS натиснути кнопку "додати" (звичайно після видалення непотрібного). Тоді до доданого ключа "пропишуться" параметри каналу, на якому стоїть приймач. 

При перегляді каналу після натискання кнопки PgDn можна подивитися SiD і ECM Pid. 
У редакторі ключів Biss натискання синьої кнопки синьою дозволяє редагувати деякі параметри. 
Індекс ключа - позиція супутника в шістнадцятковому вигляді. Якщо ключ за якої причини не працює - обнулити індекс. 
Ключі на Секу2 навпаки зручніше редагувати в ЕМУ. Заходимо в Секу, тиснемо вгору, потрапляємо в кінець списку ключів. там якраз 0065 ключів. Вписуємо свіжі і на місяць два забуваємо про це меню. Редагувати ці ключі по pgdn то удається, то ні. Ему постійно модифікується і інколи вилазять косяки.
Майстер - код : 9 8 7 6.Прошивку скачай тут від 19/02/2015р:[url]http://sd22.sdload.megamovs.com/proshivka-resivera-evolution-master.html[/url]

Востаннє редагував VADYA777: 28.09.2015 о 12:27.
nekvik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2015, 10:42   #15
nekvik
Новачок
 
Реєстрація: 13.07.2015
Дописи: 6
Ukraine
Мій ресівер: EVOLUTION MASTER
Типово

Дуже дякую Nalot
Проблема була в тому, що не був включений емулятор (F1 000)
Про це писав і Igor1031 (і йому дуже дякую). Я і раніше нашимав F1 000, але робив, мабудь щось не так,тому що надпис про включений емулятор на екрані не з'являвся. А тепер все ОК! Все працює
Ще раз дуже дякую всім форумчанам, які долучились до моєї проблеми
nekvik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.04.2016, 17:21   #16
volly
Новачок
 
Реєстрація: 07.04.2016
Дописи: 1
Ukraine
Мій ресівер: evolution master
Типово

Цитата:
Допис від Nalot Переглянути допис
Спосіб введення ключів, формату бісс (руками)

Бісс ключ прив'язаний до каналу деякими параметрами. Це дає можливість виключити автоприв'язку ключа (як в голден інтерстар доводиться чекати спочатку 3-5 сек прив'язки) і прив'язку вручну, як це зроблено в опенбокс.

Під бісс ключі відведена строго певна область пам'яті. У заводській прошивці вона повністю заповнена різними ключами. Аби додати ключ, необхідно видалити будь-який з тих, що існують. Стати на кодований канал, натискувати pgdn кнопку, натиснути червону і ввести правильний ключ.
Просте редагування ключа не дасть ефекту, оскільки параметри прив'язки до каналу не редагуються в ЕМУ. Як варіант додати ключ в ему бісс, можна натиснувши кнопку "додати" (звичайно після видалення непотрібного). Тоді до доданого ключа "пропишуться" параметри каналу, на якому стоїть приймач.
Доброго дня!
То Ви все таки знайшли як ввести ключі саме на цьому тюнері , а то я теж уже тиждень шукаю випробував усі варіанти а толку не має.
volly зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2016, 18:33   #17
sansanic
Новачок
 
Аватар для sansanic
 
Реєстрація: 09.05.2015
Дописи: 35
УКРАЇНА ЦЕ ЕВРОПА
Мій ресівер: amiko8360
Типово

ключи ,список каналов 4w5E13E (EVOLUTION MASTER )через флешку с моего ресивера.
sansanic зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Як уводити ключі на Алстар (приховані можливості EMU) sat-prof ALLSTAR 2 25.11.2013 16:11
Підкажіть будьласка як ввійти в емулятор тюнера Metronic Ouralis Evolution 2,яка прош nachtigall Openbox F-100,AF-1700 4 19.02.2013 22:29
Ресівер EVOLUTION INFINITY sat-prof Тюнери, які не ввійшли в список 1 26.12.2010 18:18


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:13.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум