SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 24.09.2012, 21:38   #1841
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Сьоміна відправили у відставку

Головний тренер "Динамо" Юрій Сьомін відправлений у відставку.

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

"Футбольний клуб "Динамо" (Київ) дякує Юрію Павловичу Сьоміну і всьому тренерському штабу команди за спільну роботу і бажає успіхів у подальшій діяльності", - йдеться в повідомленні.

Про те, хто буде готувати команду до наступних матчів, буде повідомлено найближчим часом.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.09.2012, 19:39   #1842
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Офіційно: Блохін - головний тренер Динамо

Київський клуб офіційно оголосив про призначення головним тренером команди Олега Блохіна.
Олег Блохін підписав контракт з Динамо на чотири роки. Сам тренер повідомив, що керівництво ФФУ із розуміємо поставилося до його рішення прийняти пропозицію рідного клубу.

За домовленістю з ФФУ Блохін готуватиме збірну України до двох найближчих матчів проти Молдови (12 жовтня) і Чорногорії (16 жовтня), після чого зможе зосередитися на роботі в клубі.

Завтра Олег Блохін буде представлений своїм новим підопічним, багатьох з яких він знає по роботі в збірній України.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2012, 15:36   #1843
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Блохін: "Така пропозиція буває лише один раз у житті"



У середу, 26 вересня, на заміській базі у Конча-Заспі президент київського "Динамо" Ігор Суркіс офіційно презентував громадськості нового головного тренера команди Олега Блохіна.

Незважаючи на те, що Олег Володимирович на новій посаді перебуває майже добу, виглядав наставник дещо розгублено, зазначивши, що навіть не встиг провести тренування з новими підопічними.

"Чесно кажучи, все так швидко відбулося, що думки плутаються. Про завдання ви і так знаєте, немає сенсу їх повторювати. Наразі задача - стабілізувати гру київського "Динамо". Рано про щось далі говорити. Я ще тренування навіть не провів", - сказав він.

На думку Блохіна, матчі із "Зорею", загребським "Динамо" та "Дніпром" будуть для нього, у більшій мірі, ознайомленням.

"Хоча відповідальності за результат ніхто не знімав. Обговорювати роботу попереднього тренера не хочу та не буду. Правильно Ігор Михайлович сказав, що настає нова ера, напевне. Кожен тренер хотів би, щоб сезон закінчився, аби починати з чистого листа", - зазначив новий керманич "біло-синіх".

"Єдине, що сказав хлопцям, що вони можуть програти 0:6, але байдужість їм ніхто не вибачить. Якщо я побачу, що у мене є два хороші нападники, то гратимемо у два форварди. Для мене зараз головніше, щоб команда виграла після двох поразок по 1:4", - сказав він.

Блохін визнав, що очевидно така його доля, що треба у важкий момент приймати важке рішення.

"Знаєте, читав трішки пресу: "зрадник", "зрадив національні інтереси". Я ніякий не зрадник. Я відразу запропонував, що можу довести цикл. Однак, є думки, що поєднувати дві посади - неправильно", - пригадав він і про збірну.

Президент "Динамо" Ігор Суркіс також виступив проти поєднання посад. При цьому він зазначив, якщо так треба для збірної, щоб Блохін провів дві гри, то погоджується.

На запитання про аргументи, які змусили схилити шальки терезів на користь "Динамо", Блохін відповів просто: "Я ж корінний киянин. Усе життя програв у "Динамо".

"Ображався, коли багато "динамівців" отримували шанс, а я не міг спробувати. Напевне, мав пройти якийсь час. Які ще можуть бути аргументи? Якби мені запропонували "Реал" очолити, то я б відмовив, а "Динамо" погодився. Я все життя тут був, виріс. Така пропозиція буває лише один раз у житті", - зауважив фахівець.

На запитання, як відрегували у сім'ї на таке рішення, Олег Володимирович відповів: "Жінка зрозуміла, що мене тепер удома взагалі не буде. Найбільше радів батько. Мама, на жаль, не дожила... У них завжди мрія була. Ігор Михайлович знає".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2012, 17:38   #1844
volodya44
Передовик
 
Аватар для volodya44
 
Реєстрація: 05.11.2011
Дописи: 692

Типово

В першому таймі матчу з "Зорею" "Динамо" залишиться без підтримки своїх ультрас. 10 тур

Всі знають, що матч "Динамо" проти "Зорі" буде починатися у п'ятницю о 17-30.

На матчі проти Карпат нами був піднятий банер, що показує наше негативне відношення до таких дій (а саме - призначення часу початку матчів у робочі дні, та ще й у робочий час) з боку футбольних функціонерів.

Як з'ясувалося пізніше до цього в першу чергу причетний сам клуб (керівництво клубу) Динамо Київ, про що повідомила Прем’єр-ліга у відповіді нам.

Якщо деякі люди, котрі «піклуються про футбол» вважають, що для них важливіші якісь договори з ТВ-компаніями і телетрансляторами, то нехай вже може взагалі команди грають десь на закритих базах, виключно в той час, який визначить той чи інший ТВ-канал?

Протягом першого тайму на трибунах Ультрас Динамо Київ не буде людей, не буде банерів, не буде голосової підтримки.

Ті, хто зможе бути на стадіоні до початку матчу, чи у першому таймі - ви без проблем можете дивитись перший тайм на інших секторах.

Ми ні в якому разі не виступаємо проти команди і ні в якому разі не хочемо залишати команду без підтримки у ці важкі для неї часи.
volodya44 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2012, 16:48   #1845
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

На матчі проти Молдови та Чорногорії Блохін знову не покликав Мілевського й Алієва

Головний тренер збірної України Олег Блохін оголосив список із 22 гравців, викликаних на два матчі відбірного циклу до Чемпіонату світу 2014 року - проти Молдови у Кишиневі 12 жовтня та Чорногорії у Києві 16 жовтня.

Склад "синьо-жовтих" абсолютно ідентичний виклику, який тренерський штаб зробив місяць тому - на дебютну зустріч кваліфікаційної кампанії проти збірної Англії, пише прес-служба ФФУ.

Україна розпочне свій збір 8 жовтня на навчально-тренувальній базі ФК "Динамо" у Кончі-Заспі.

До Кишинева "синьо-жовті" вилетять 11 жовтня чартерним рейсом. О 18:00 на кишинівській арені розпочнеться тренувальне заняття.

За таким же графіком збірна України працюватиме й за день до наступного відбірного матчу - проти Чорногорії. Передматчеве тренування на НСК "Олімпійський" розпочнеться о 17-ій.

Склад збірної України

Воротарі: Андрій Дикань ("Спартак" Москва, Росія), Андрій П’ятов ("Шахтар" Донецьк), Максим Коваль ("Динамо" Київ)

Захисники: В’ячеслав Шевчук, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький (усі - "Шахтар"), Тарас Михалик, Євген Хачеріді (обидва - "Динамо" Київ), Віталій Мандзюк ("Дніпро" Дніпропетровськ), Богдан Бутко ("Іллічівець" Маріуполь), Євген Селін ("Ворскла" Полтава)

Півзахисники: Олег Гусєв, Денис Гармаш, Андрій Ярмоленко (усі - "Динамо"), Євген Коноплянка, Руслан Ротань (обидва - "Дніпро"), Сергій Назаренко ("Таврія", Сімферополь), Роман Безус ("Ворскла"), Тарас Степаненко ("Шахтар"), Анатолій Тимощук ("Баварія" Мюнхен, Німеччина)

Нападники: Роман Зозуля ("Дніпро"), Марко Девич ("Шахтар")
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.10.2012, 08:06   #1846
volodya44
Передовик
 
Аватар для volodya44
 
Реєстрація: 05.11.2011
Дописи: 692

Типово

Діяльність Комітету делегатів ФФУ припинено


Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що відповідно до рішення Виконавчого комітету Федерації футболу України від 25 вересня 2012 року, діяльність Комітету делегатів ФФУ припинено з 26 вересня 2012 року.

Функції Комітету делегатів ФФУ щодо підготовки делегатів ФФУ та призначень їх на матчі змагань з футболу, передані до Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ.

Тому з усіх питань, що стосуються діяльності делегатів ФФУ просимо звертатися до Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань. Контактний телефон: (044) 521-05-06 або за електронною поштою Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! .

Інформація стосовно діяльності делегатів на офіційному сайті ФФУ також буде подаватися на сторінці Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань.

Просимо звернути увагу всім делегатам Федерації футболу України на деякі зміни, які відбулися в Рапорті «Чесна гра»: «Якщо по пункту 2 виставляється оцінка 1-5, а по пунктам 1-6 виставляється оцінка 1, 2 чи 5, то треба дати пояснення, просимо Вас користуватися новим Рапортом «Чесна гра», який є на сторінці Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань».
volodya44 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2012, 23:46   #1847
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

В Олега Блохіна - гіпертонічний криз

У п'ятницю, 5 жовтня, відчувши себе погано, головний тренер ФК "Динамо" Київ Олег Блохін був змушений звернутися за допомогою до лікарів.

Вердикт останніх був невтішний - гіпертонічний криз, повідомляє офіційний сайт киян.

Таким чином, найближчий тиждень головний тренер буде змушений пройти лікування в одній зі столичних клінік.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.10.2012, 21:28   #1848
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Блохін переніс малоінвазивну операцію

Тренер "Динамо" Олег Блохін переніс малоінвазивну операцію.

Про це розповів президент медичної клініки "Борис" Михайло Радуцький, пише сайт киян.

"Гіпертонічний криз не є діагнозом, це симптом. Природно, було проведено ретельне обстеження Олега Володимировича Блохіна на сучасному медичному обладнанні. В результаті було встановлено діагноз - тромбоз лівої сонної артерії", - сказав він.

"Лікарями було прийнято рішення про негайну малоінвазивну операцію. Операція пройшла успішно. У даний момент Олег Володимирович почуває себе у відповідності з післяопераційним періодом", - зазначив президент клініки.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.10.2012, 00:04   #1849
volodya44
Передовик
 
Аватар для volodya44
 
Реєстрація: 05.11.2011
Дописи: 692

Типово

Экс-форвард "Шахтаря" перейшов в "Кривбас"

Напередодні матчу з донецьким «Металургом» криворізький клуб поповнився новим виконавцем.

Черговим новачком «Кривбасу» став нападник Володимир Прийомов, відомий в Україні по виступам за донецькі «Металург» та «Шахтар», одеський «Чорноморець», ПФК «Олександрія» та «Кримтеплицю» з Молодіжного.

Останнім клубом новачка «Кривбасу» був клуб російської Прем’єр-ліги - “Крилья Совєтов» (Самара).

В «Кривбасі» Володимир Прийомов виступатиме під номером 10 і вже встиг дебютувати за криворізьку команду в матчі 11 туру ЕпіЦентр чемпіонату України з футболу проти своєї колишньої команди - донецького «Металурга».
volodya44 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.10.2012, 22:39   #1850
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

В Італії почалося розслідування нових "договорняків"

Італійська національна поліція найближчим часом оприлюднить дані про нові договірні матчі, що відбулися в країні.

Про це повідомляє "Спорт-Экспресс", посилаючись на агентство АР.

Глава поліції Антоніо Манджанеллі підкреслив, що правоохоронні органи зараз збирають інформацію і останні докази.

Нагадаємо, що в перед Євро-2012 по справі про матчі, які одягали сумнівний характер, підозрювалося близько 50 осіб.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Технічні новини телеканалів. sat-prof Транспондери 3336 03.02.2021 11:36


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:04.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум