SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.01.2018, 21:33   #801
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Ніколи такого не бачив": Ломаченко кинув в здивування легенду світового боксу

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко є унікальним явищем в світовому боксі. Таку заяву зробив легендарний промоутер Боб Арум, захоплюючись талантом українця.

Американець зізнався, що раніше не бачив подібного. "Василь - це щось унікальне, я бачу в ньому особливого спортсмена і переконаний, що Ломаченко повинен стати частиною історії боксу. Я давно працюю в боксі і ніколи не бачив нічого подібного. Василь Ломаченко - абсолютно особливий спортсмен, мені хочеться побачити його в боях з кращими в категорії 135 фунтів, і я переконаний, що це буде щось неймовірне! " - цитує Арума...
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2018, 21:39   #802
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Друга перемога Митрофанова на проф-рингу

Український середньоваговик Дмитро Митрофанов (2-0, 1 КО) одноголосним рішенням суддів здобув другу перемогу на професійному рингу над досвідченим американцем Маркусом Віллісом (17-5-2, 4 КО).

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2018, 08:03   #803
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Чемпіон WBA хоче зустрітися з Ломаченко

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Абнер Марес заявив, що не боїться вийти в ринг з українцем. Колишній чемпіон світу в трьох вагових категоріях мексиканець Абнер Марес повідомив, що не проти провести бій з українським чемпіоном світу в першій напівлегкій вазі Василем Ломаченко.
"Бій з Ломаченко? Так, звичайно, я хотів би з ним зустрітися. Багато людей говорять, що я його боюсь. Не тільки я, а й інші боксери. Насправді це не так.

Востаннє редагував Ltnar: 18.01.2018 о 08:11.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2018, 22:52   #804
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Бій за участю небитого українця Дерев'янченка проти американця скасований

Всьому виною хвороба Сергія.

Поєдинок між українцем Сергієм Дерев'янченком та американцем Дашоном Джонсоном скасований.

Повідомляється, що причиною такого рішення є хвороба українського боксера. Слід зазначити, що зустріч між Дерев'янченком та Джонсоном мала б відбутися 20-го січня 2018 року. Всього боксери збиралися провести 8 раундів.

Нагадаємо, що Дерев'янченко виступає у середній вазі та має у своєму активі 11 перемог (9 з яких були здобуті нокаутом). Цікавий той факт, що Сергій раніше мав би зустрітися проти Деметріуса Андраде, проте, як повідомила команда українця, його опонент в останній момент відмовився від угоди.

Свій останній бій Дерев'янченко провів у серпні 2017 року проти Туреано Джонсона. Тоді, наш співвітчизник отримав перемогу завдяки нокауту у 12 раунді. Наразі, Сергій є офіційним претендентом на титул чемпіона світу за версією IBF.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2018, 20:19   #805
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Зняв капелюх той, від кого не дуже й чекали: Ломаченка визнав кращим у світі відомий чемпіон-соціопат

Легендарний Майк Тайсон назвав кращим у світі боксером на сьогоднішній день українця Василя Ломаченка

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Легендарний Майк Тайсон назвав кращим у світі боксером на сьогоднішній день українця Василя Ломаченка. Про це він заявив, відповідаючи на питання журналістів.

"Для мене найкращим наразі є цей хлопець з України - Ломаченко. Мені дуже подобається дивитися бої з ним. Він дуже добре бився в поєдинку з Рігондо. Взагалі завжди показує себе з кращого боку", - розповів Тайсон, зазначивши, що вважає його кращим у світі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2018, 00:37   #806
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Гвоздик битиметься за тимчасовий титул WBC

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Український напівважковаговик Олександр Гвоздик (14-0, 10 КО) 17 березня на арені Madison Square Garden в Нью-Йорку (США) битиметься за титул тимчасового чемпіона світу за версією WBC.

Суперником Гвоздика стане француз Мехді Амар (34-5-2, 16 КО). Переможець зустрінеться з переможцем бою Стівенсон-Джек.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2018, 13:46   #807
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

-----------------
Усик прибув в Латвію для бою з Бріедісом

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Український чемпіон світу у важкій вазі за версією WBO Олександр Усик (13-0, 11 КО) прибув у Ригу, де вже нанаступні вихідні зустрінеться з чемпіоном світу у важкій вазі за версією WBC Майрісом Бріедісом (23-0, 18 КО).
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2018, 09:20   #808
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Усик: Я буду битися з Джошуа, але давайте почекаємо деякий час

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чемпіон світу в першій важкій вазі за версією WBO українець Олександр Усик (13-0, 11 КО), який 27 січня у півфіналі WBSS вийде в ринг проти чемпіона світу за версією WBC латвійця Майріса Бріедіса (23-0, 18 КО) каже, що колись вийде в ринг проти чемпіона світу за версіями WBA і IBF британця Ентоні Джошуа (20-0, 20 КО).

"Я буду битися з Джошуа, але давайте почекаємо деякий час. Я перейду в надважкий дивізіон і всім покажу, наскільки я хороший. Все мене запитують про бій з Джошуа. Я з ним буду боксувати, але не зараз. Це буде відмінний бій. Мені подобається Британія, бо саме там зародився бокс. Фанати всюди слідують за мною і дивляться мої бої, тому я завжди намагаюся демонструвати красивий бокс".
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2018, 12:08   #809
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Бій Усик - Брієдіс. Де та коли дивитися поєдинок українця проти латвійця

Сьогодні у Ризі українець Олександр Усик б'ється з латвійцем Майрісом Брієдісом за титули чемпіона світу за версіями WBO та WBC


У півфіналі Всесвітньої боксерської суперсерії Усик та Брієдіс сперечатимуться одразу за два титули у першій важкій вазі (до 91 кг).

Звання чемпіона світу за версією WBO (Всесвітньої боксерської організації) належить Усику. Поясом WBC (Всесвітньої боксерської ради) володіє Брієдіс. Сам бій відбуватиметься у рамках півфіналу WBSS (Всесвітньої боксерської суперсерії).

Українські телеглядачі побачать поєдинок у прямій трансляції з Arena-Riga.

22:15 - Олександр Усик (Україна) - Майріс Брієдіс (Латвія), телеканал "Інтер".


26 січня на церемонії зважування Усик виявився важчим за Брієдіса.

9 вересня у чвертьфіналі WBSS Олександр Усик нокаутував у Берліні Марко Хука із Німеччини.

Майріс Брієдіс на цій стадії змагань, 30 вересня у Ризі, переміг за очками кубинця Майка Переса.

У іншому півфіналі WBSS 3 лютого у Сочі зустрінуться росіянин Мурат Гассієв та кубинець Юнієр Дортікос.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!

Востаннє редагував симчич: 27.01.2018 о 12:10.
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2018, 02:36   #810
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Усик в божевільній рубці переміг Бриедиса і вийшов у фінал WBSS



На арені в Ризі українець став володарем двох чемпіонських поясів у першій важкій вазі

Олександр Усик (14-0, 11 КО) в непростому бою переміг Майріса Брієдіса (24-1, 18 КО) в півфіналі WBSS. На арені в Ризі українець переміг розділеним рішенням суддів і додав до наявного у нього титулу WBO в першій важкій вазі пояс WBC.

З самого початку боксери взяли дуже високий темп. Перша половина пройшла в рівній боротьбі. Брієдіс багато йшов вперед, намагаючись пробивати блок Усика. Олександр відповідав своїми атаками, найгостріші і яких пройшли в українця в п'ятому раунді. Крім того, латвієць не соромився брудних прийомів. У третьому раунді господар рингу «буцнув» нашого співвітчизника, після чого у нього з'явилося невелике розсічення.

У сьомому раунді в Усика пройшла хороша атака лівою, однак добити свого суперника, він не зумів. На другому відрізку бою Брієдіс почав втомлюватися і тому постійно намагався збивати темп поєдинку. На удари українця латвієць намагався відповідати своїми попаданнями. Боксери проводили справжню рубку і провели в рингу всі 12 раундів.

У підсумку результат поєдинку довелося вирішувати суддям. За регламентом WBSS нічиєї бути не могло. Перший рефері зафіксував рівність - 114:114, а ось двоє інших віддали перемогу Усику - 115:113. Таким чином, Олександр переміг розділеним рішенням суддів і став чемпіоном світу за версією WBC і WBO в першій важкій вазі. Крім того, українець вийшов у фінал Світової суперсерії боксу, де його суперником стане переможець бою Мурат Гассієв − Юнієр Дортікос.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:20.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум