SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 21.04.2011, 17:28   #1
slavko1235
Активіст
 
Аватар для slavko1235
 
Реєстрація: 22.03.2011
Вік: 38
Дописи: 258
Львів
Мій ресівер: ORTON HD X403p
Надіслати повідомлення для slavko1235 на ICQ
Типово Новини футболу

Олег Блохін - головний тренер збірної України

Олег Блохін (на фото) призначений головним тренером національної збірної України з футболу. Він буде готувати команду до виступу на домашньому чемпіонаті Європи 2012 року. Таке рішення ухвалив сьогодні Виконком Федерації футболу України.


58-річний О. Блохін є найуспішнішим тренером в історії "синьо-жовтих". Перший раз він прийняв команду у 2003 році і відразу пообіцяв вийти на чемпіонат світу 2006 року з першого місця. Тоді його слова сприйняли з усмішкою, враховуючи, що в нашій групі грали Туреччина, Греція, і Данія. Проте тренер стримав своє слово. Збірна України набрала 25 очок і вперше у своїй історії зіграла на світовій першості. У Німеччині наші футболісти виступили успішно, лише в чвертьфіналі поступившись майбутнім чемпіонам збірної Італії.

О. Блохін продовжив роботу з командою, але кваліфікація до Євро-2008 закінчилася безславно. Всього 17 набраних очок і четверте підсумкове місце в групі після Італії, Франції та Шотландії. Головний тренер подав у відставку і виїхав працювати у ФК "Москва". У чемпіонаті Росії 2008 року "Москва" під керівництвом українського тренера зайняла 9-е місце, і після закінчення турніру договір О. Блохіна з "Москвою" було розірвано за обопільною згодою сторін.

У сезоні-2009/2010 О. Блохін обіймав посаду спортивного директора ФК "Чорноморець" (Одеса), але після вильоту команди з Прем'єр-ліги покинув цей пост і до сьогоднішнього дня залишався без роботи.

Нагадаємо, колишній тренер національної збірної України з футболу Мирон Маркевич у серпні 2010 році покинув свій пост через рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України про зняття з "Металіста" дев'яти очок у турнірній таблиці Прем'єр-ліги. Виконуючим обов'язки наставника протягом останніх восьми місяців залишався Юрій Калитвинцев.
Мініатюри долучень
blohin_oleg_1.jpg  
__________________
ORTON HD X403p/13e.5e.4w.36e.
slavko1235 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2011, 00:30   #2
slavko1235
Активіст
 
Аватар для slavko1235
 
Реєстрація: 22.03.2011
Вік: 38
Дописи: 258
Львів
Мій ресівер: ORTON HD X403p
Надіслати повідомлення для slavko1235 на ICQ
Типово

"Шахтар" переміг "Динамо" у фіналі Кубка України



Донецький "Шахтар" став володарем Кубка України, перемігши у фінальному матчі київське "Динамо". Зустріч у Сумах на стадіоні "Ювілейний" завершилася з рахунком 2:0.

Перший гол у матчі був забитий на 65-й хвилині. Адріано в боротьбі з Хачеріді відпасував на Едуардо, і хорват пробив точно в кут. А за три хвилини до закінчення основного часу матчу відзначився сам Адріано.

Для "Шахтаря" перемога в Кубку країни стала вже сьомою в історії клубу. Раніше команда перемагала у сезонах-1995, 1997, 2001, 2002, 2004, 2008.

Кубок України

Фінал

"Динамо" (Київ) - "Шахтар" (Донецьк) - 0:2 (0:0)

Голи: 0:1 Едуардо (64), 0:2 Адріано (87)

"Динамо": Шовковський, Даніло Сілва (Бетао, 57), Хачеріді, Юссуф, Попов, Вукоєвич, Єрьоменко (Алієв, 69), Гусєв, Ярмоленко, Шевченко, Мілевський

Запасні: Бойко, Гармаш, Кравець, Ель-Каддурі, Зозуля

Головний тренер: Юрій Сьомін

"Шахтар": Пятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо, Жадсон (Мхітарян, 80), Вілліан (Тейшейра, 77), Едуардо, Адріано (Коста, 90 +5)

Запасні: Худжамов, Іщенко, Рац, Гай

Головний тренер: Мірча Луческу

Попередження: Едуардо (70), Бетао (72), Попов (82), Мілевський (89), Фернандіньо (90 +1), Юссуф (90 +3)

Вилучення: Едуардо (76), Бетао (85)
Мініатюри долучень
384124_300.jpg  
__________________
ORTON HD X403p/13e.5e.4w.36e.
slavko1235 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.05.2011, 22:47   #3
slavko1235
Активіст
 
Аватар для slavko1235
 
Реєстрація: 22.03.2011
Вік: 38
Дописи: 258
Львів
Мій ресівер: ORTON HD X403p
Надіслати повідомлення для slavko1235 на ICQ
Типово

Шевченкo прийняв рішення завершити кар'єру.


Форвард повісить бутси на цвях після Євро-2012.

Нападаючий київського "Динамо" і збірної України з футболу 34-річний Андрій Шевченко прийняв рішення завершити свою спортивну кар'єру після Євро-2012.

"Я вирішив піти відразу після чемпіонату Європи, - заявив Шевченко в інтерв'ю AFP. - Це моє остаточне рішення".

При цьому форвард хоче залишити великий спорт у ранзі чемпіона Європи. "Думаю, ми можемо боротися з явними фаворитами, якщо удача буде на нашому боці. В Україні також багато божевільних уболівальників, чия підтримка є воістину безцінної і веде нас вперед", - сказав Шевченко.

"Крім того, топ-клуби нашої країни -" Динамо "і" Шахтар "- міцно закріпилися в єврокубкових турнірах. У нас є багато талановитих молодих гравців. Ось чому в мене немає сумнівів, що ця команда зможе домогтися серйозного міжнародного успіху в самому найближчому майбутньому ", - додав він.

Андрій Шевченко разом з "Динамо" виграв п'ять титулів чемпіона України, і, за його словами, "було б здорово ще раз виграти Прем'єр-лігу перед тим, як повісити бутси на цвях".

Сьогодні Шевченко взяв участь у відкритому тренуванні збірної України перед товариськими матчами з Узбекистаном (1 червня) і Франції (6 червня).

А головний тренер команди Олег Блохін вважає, що на Євро-2012 він зможе обійтися без Шевченка.
Мініатюри долучень
vptnlgumfusduthc.jpg  
__________________
ORTON HD X403p/13e.5e.4w.36e.
slavko1235 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2011, 16:04   #4
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

За кривдника Мессі вибачилась мати

Мати 17-річного хулігана, який вдарив аргентинського нападника Ліонеля Мессі, принесла вибачення футболістові "Барселони" і його сім'ї, повідомляє Marca.

Нагадаємо, при виході з бару в місті Росаріо невідомий молодий чоловік наблизився до Мессі, вдарив його і кинувся навтіки. За словами самого футболіста, він не відчув удару.

"Мій син не хотів нападати на нього. Прошу вибачення у Мессі і його сім'ї. Коли син побачив Лео, то був у захваті. Він намагався схопити його, але все вийшло ніяково, він спіткнувся. Мій син дуже незграбний. Він не надає великогог значенню футболу. Втім, я все одно шокована тим, що відбувалося", - заявила Сільвія ван Домселаар
Мініатюри долучень
leoleoleo.jpg  
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.06.2011, 16:03   #5
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

У Польщі вирішили, що фінал Євро-2012 має пройти у Варшаві

Варшава все ще може стати головним містом майбутнього Євро-2012. Про це виданню "СЕ" заявив віце-президент NCS Роберт Войчиж, що відповідає за будівництво варшавської арени.

"Чесно кажучи, поляки дуже засмутилися коли УЄФА прийняв рішення віддати фінал чемпіонату Європи Києву. Звичайно, ми прийняли це рішення. Проте все одно сподіваємося, що ще можливо щось змінити. Якщо Київ не встигне підготувати стадіон в строк, ми завжди готові підмінити його", - сказав Войчиж.

Проте генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно впевнений, що "в Києві усе буде готово в термін, не сумніваюся в цьому".

Нагадаємо, відкриття варшавського стадіону намічене на вересень цього року, він вміщуватиме 58 тисяч глядачів, а його будівництво обійшлося в 500 млн євро.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.06.2011, 21:38   #6
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Ювентус: 35 мільйонів євро за Тевеса

Втративши шанси на придбання Гекхана Інлер, Алексіса Санчеса і Джузеппе Россі, Ювентус націлився ні на кого-небудь, а на самого Карлоса Тевеса.

Варто сказати, що форварда Городян вже давно пов'язували зі Старої Синьйорою. А після того як стало відомо, що Інлер, швидше за все, перейде в Наполі, а Санчес з Россі - до Барселони, Тевес став пріоритетом для босів бьянконері.

Повідомляється, що Ювентус готовий розщедритися на 35 мільйонів євро, а зарплата аргентинця складе 6 мільйонів на рік.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2011, 20:04   #7
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Красножан: "Пішов з" Локомотива "з незалежних від мене причин"


Колишній головний тренер московського "Локомотива" Юрій Красножан підкреслив, що чесно виконував роботу в команді.

- З одного боку я в "Локомотиві", з іншого - вже немає, йде процес оформлення розриву контракту, - сказав Красножан в ефірі ТК "Росія-2". - Ситуація настільки абсурдна, що будь-який коментар на цю тему теж стає таким. Не бачу підстав виправдовуватися - робив свою роботу чесно. І в людському плані, і в професійному мені стало гірше. Я пішов з клубу з незалежних від мене причин.

- Звільнення співпало з днем ​​вашого народження. Ви отримали багато привітань і почули чимало теплих слів на свою адресу. Раніше коли-небудь було подібне?
- Наче на пенсію проводили. А я не збираюся на відпочинок. Хочу подякувати всім, хто мене підтримав.

Нагадаємо, 48-річний фахівець був звільнений з поста головного тренера залізничників у зв'язку з "допущеними упущеннями" в роботі.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2011, 20:16   #8
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Карпати: два спаринги перед вильотом до Австрії

Львів'яни продовжують готуватися до наступного сезону.
З відпустки Карпати вийшли ще минулого тижня. Протягом трьох днів підопічні Олега Кононова проводили по одному тренуванню, паралельно проходячи тести і поглиблене медичне обстеження. З вчорашнього дня львів'яни перейшли в режим дворазових тренувань, а вже завтра зіграють перший контрольний спаринг.

Суперником зелено-білих буде моршинська Скала з другої ліги. Матч пройде на стадіоні Україна, початок о 17.00. Зіграють, однак, не всі футболісти Карпат: Худоб'як, Кожанов, Федецький, Зеньов, Богатінов і Гурулі відпочивають після матчів за збірні, а Голодюк перебуває у Данії з молодіжної збірної Україні.

Збір Карпати проведуть в Австрії з 19 червня по 2 липня. Перед вильотом в Альпи Карпати зіграють ще один контрольний спаринг. Відбудеться він у п'ятницю, але суперник поки невідомий.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2011, 20:32   #9
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Marca: "Дніпро" підписав гравця "Хетафе"

Ганський хавбек "Хетафе" Дерек Боатенг перейшов до "Дніпра". Про це інформує Marcа. За відомостями джерела, представник збірної Гани уклав з дніпропетровцями угоду терміном на чотири роки. Офіційно ця інформація не підтверджена.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2011, 20:49   #10
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Нані: «Хотів би пограти під керівництвом Моурінью»

Півзахисник «Манчестер Юнайтед» Нані розповів про плани на майбутнє.
«Мене все влаштовує в Манчестері, але приємно чути, що моє ім'я пов'язують з іншими топ-клубами.
Хотів би я працювати з Моурінью? Звичайно, але зараз у мене все в порядку. Я провів відмінний сезон в «Манчестер Юнайтед», який я вважаю найкращим для себе », - наводить слова Нані ESPN
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Технічні новини телеканалів. sat-prof Транспондери 3336 03.02.2021 11:36


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:43.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум