SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 02.02.2012, 14:25   #21
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Лавренко: "З "Олександрією" тренуються семеро потенційних новачків"

На тренувальному зборі разом з "Олександрією" працюють семеро потенційних новачків.

Про це "Українському футболу" розповів президент клубу Микола Лаврекно.

"Кадрова ротація відбувається, але, скажімо, в останніх спарингах у нашому складі виходило всього по двоє-троє новачків. Наразі в тренувальному таборі "Олександрії" в Туреччині на оглядинах їх перебуває всього семеро, та це ще не означає, що вони підпишуть із нами угоди", - сказав він.

Також Лавренко сказав, що точно не гратиме в "Олександрії" Артем Кичак — він уже повернувся до розташування київського "Динамо".
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2012, 18:59   #22
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Гармаш: я в Ліверпулі? Просто чутки, напевно


Півзахисник київського "Динамо" Денис Гармаш прокоментував інформацію про інтерес до своєї персони з боку "Ліверпуля".

"Я читав в Інтернеті про це... Та ні, не думаю, що це все серйозно. Напевно, просто чутки.

Чи хочу в АПЛ? Я, звичайно, в "Динамо" хотів би грати, але... Навіть не знаю. Дивлячись як би домовилися керівники клубів", - сказав гравець сайту Футбол.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2012, 23:15   #23
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Шева тиждень не тренуватиметься з Динамо
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Дискомфорт у стегні, який відчув Андрій Шевченко час останнього контрольного матчу "Динамо" на першому іспанському зборі, знову нагадав про себе в середу в ході вечірнього тренування. Сьогодні вдень капітана збірної детально обстежили в клініці Марбельї. Остаточні результати обстеження будуть відомі ввечері. Проте вже зараз можна впевнено говорити про розтягнення м'яза, яке, судячи з усього, змусить Шевченка протягом найближчого тижня працюватимуть за індивідуальним планом.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2012, 12:46   #24
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

"Говерла" перемогла молодіжку "Карпат"

"Говерла-Закарпаття" завершила тренувальний збір перемогою над молодіжним складом "Карпат".

Контрольний матч

"Говерла-Закарпаття" - "Карпати" - 3:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Джакобія (25), 2:0 - Єлісєєв (44), 3:0 - Вітер (49), 3:1 - Ахолія (51)

"Говерла" (1 тайм): Бабенко, Єлісєєв, Молнар (Щедраков,23), Мелікян, Свідерський, Нудний, Муховиков, Печенкін, Трухін, Малін, Джакобія.

"Говерла" (2 тайм): Бабенко, Гібалюк, Щедраков, Комарницький, Сагайдак, Райчевіч, Печенкін, Ситник, Като, Косирін, Вітер.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2012, 23:20   #25
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Кривбас не залишив шансів Гомелю

"Кривбас" на зборі в Туреччині провів товариську зустріч з представниками білоруського футболу, з якої вийшов переможцем.

Матч завершився з переконливим рахунком 4:0, відзначимо дубль Сергія Самодіна і гол Олексія Антонова під завісу гри.

Товариський матч

ФК "Гомель" (Білорусь) - "Кривбас" (Кривий Ріг, Україна) - 0:4 (0:1)

Голи: Канкава, 20 (0:1), Самодін, 62 (0:2), Самодін, 75 (0:3), Антонов, 88 (0:4).
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2012, 15:56   #26
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Сьомін: всі матчі між українськими і російськими командами принципові

Головний тренер київського "Динамо" Юрій Сьомін поділився думкою про проведену зустріч з "Крильями Совєтов".

Перемога над самарським клубом з рахунком 2:0 вивела динамівців у півфінал "Марбелья Кап". Оцінив фахівець і важкість отриманих ушкоджень Даніло Сілви і Дениса Гармаша.

"Гра була жорсткою. В принципі, в такому ключі проходять всі матчі між українськими і російськими командами, в них присутня певна принциповість. Але я б не сказав, що нанесення травм нашим футболістам було навмисним. Так склалися обставини. У Даніло просте розсічення брови, її зашили, і дні через два все буде нормально. Пошкодження Гармаша може бути складнішим", - наводить думку наставника прес-служба динамівців.

"Всі гравці відіграли досить непогано, когось виділити складно. Ми забили дуже красиві м'ячі. Гра проходила з нашою перевагою, але варто віддати належне супернику - їм також вдавалося створювати моменти біля наших воріт", - зазначив Сьомін.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2012, 16:36   #27
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Дніпро обіграв китайський Гуанчжоу

Дніпропетровський "Дніпро" у заключному товариському матчі на тренувальному зборі в Іспанії обіграв китайський "Гуанчжоу".

Уже на 12-й хвилині поєдинку Матеус вивів дніпрян вперед у рахунку, проте незадовго до перерви китайці відновили рівновагу після вдало виконаного пенальті за фол у своєму штрафному майданчику Пашаєва.

Перемогу команді Хуанде Рамоса приніс точний удар Зозулі на 75-й хвилині зустрічі.

Товариський матч

"Дніпро" (Дніпропетровськ, Україна) - "Гуанчжоу" (Китай) - 2:1

Голи: Матеус, 12 (1:0), Е Вей Чао, 42, пен. (1:1), Зозуля, 75 (2:1)
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2012, 18:23   #28
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Клуби ПЛ спільно з ФФУ обговорили турнір U-19

За участю представників клубів та адміністрації ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ у Будинку футболу відбулася робоча нарада з питань організації першості України серед дев’ятнадцятирічних футболістів. Планується, що ці змагання стануть обов’язковими починаючи із сезону 2012/2013 рр.

На стадії дискусії не лише формат та схема проведення змагань, а й представництво учасників. Наприклад, чи залучати до участі у змаганнях команди клубів ПФЛ, чи обмежитися винятково представниками ПЛ.

Голова Комітету професіонального футболу ФФУ Анатолій Біденко представив один з проектів проведення змагань. Згідно з ним, учасниками турніру для 19-річних стануть 16 або 18 команд (якщо залучити два клуби ПФЛ). Вони будуть рівно поділені на дві групи за географічним принципом. Першість складатиметься з трьох етапів. На першому між собою у два кола гратимуть «сусіди». Потім кращі чотири команди з обох груп об’єднаються у новий октет, в якому розігруватимуться місця з 1 по 8. Інші учасники першості змагатимуться за підсумкове 9-16 місця. Друга стадія гратиметься лише в одне коло (або у два − інший запропонований комітетом варіант). Третій етап буде доступний лише для чотирьох кращих команд за підсумками попереднього раунду. А фінальний турнір складатиметься з півфіналів, матчу за 3-е місце та фіналу.

У будь-якому випадку навантаження на 19-річних футболістів має становити не більше 40 офіційних матчів за сезон. За словами першого віце-президента ФФУ Сергія Стороженка, це обумовлено відповідною директивою УЄФА.

Наступна зустріч з приводу національного турніру U-19 запланована на 16 березня.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2012, 19:01   #29
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Шахтар зіграє з московським ЦСКА




Донецький "Шахтар" зіграє товариський матч з московським ЦСКА, повідомляє "Советский спорт".

Спаринг відбудеться 16 лютого в Анталії.

Нагадаємо, в Донецьк чемпіон Україну повернеться 8 лютого. 10 числа "Шахтар" знову збереться на базі і продовжить підготовку до відновлення сезону
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2012, 20:46   #30
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Донецький Металург поступився Ростову

Донецький "Металург" програв представникам російського футболу у другому товариському матчі на підготовчому зборі в Туреччині.

Зустріч з "Ростовом" завершилась з рахунком 1:2, а єдиний гол "Металурга" забив Геворг Казарян перед фінальним свистком.

Товариський матч

"Металург" (Донецьк) - ФК "Ростов" - 1:2 (0:1)

Голи: Круглов, 20 (0:1), Кочіш, 79 (0:2), Казарян, 89 (1:2)
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
......

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини тенісу U4EL Теніс 1376 Вчора 17:13
Новини футболу slavko1235 Спорт на SAT-TV 2948 25.02.2024 09:36
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Новини DTH провайдерів. SLAVASAM Транспондери 174 24.09.2015 17:34


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:06.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум