SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 10.02.2012, 00:37   #61
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

"Севастополь" поступився полякам

ПФК "Севастополь", програвши перший тайм польському "Гурніку", так і не зміг відігратися у черговому контрольному матчі.

"Гурник" (Забже) - "Севастополь" - 2:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Мілік (21), 2:0 - Квик (41), 1:2 - Ібраїмі (58)

"Севастополь" (1-й тайм): Литовка, Монахов, Аблітаров, Гошкодеря, гравець на перегляді, Мачуленко, Данішевський, Куценко, Дуляй, Алозіє (Стрєльцов, 8), Шевчук

"Севастополь" (1-й тайм): Сокоренко, Мате, Білий, Култишев, гравець на перегляді, Жабокрицький, Власюк, Танчик, Ківа, Кузнецов, Ібраїмі
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2012, 10:34   #62
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

ФК Львів програв у Винниках

Сьогодні Футбольний клуб «Львів», у рамках першого навчально-тренувального збору, який проходить у Львові й Винниках і включає в себе процес формування й підготовки команди, провів другу контрольну гру. Цього разу підопічним Володимира ЖУРАВЧАКА довелось позмагатись із амбітною командою Прем’єр-ліги Львівської області – винниківським «Рухом».

«Львів» – «Рух» Винники - 1:2 (0:2)

Поєдинок розпочався о 13:30 й проходив на штучному полі Львівського державного училища фізичної культури (Академія футболу «Карпати»). Не зважаючи на морозну температуру (-13 градусів), гравці обох команд продемонстрували видовищний поєдинок, який традиційно тривав два тайми по 45-ть хвилин. Тренерський штаб «Львова» задіяв у грі 23 футболісти, ще троє, за даними головного лікаря Львівських Левів Ростислава КОЗАКЕВИЧА, знаходяться на домашньому лікуванні – у них простуда й підвищена температура тіла.

Першими в дебюті поєдинку відзначилися «рухівці». Організувавши швидкісну атаку правим флангом, нападникам із Винник вдалось переправити круглого на протилежну сторону поля, а згодом і в сітку воріт городян. Далі гра проходила на зустрічних курсах, але наприкінці першої 45-ти хвилинки знову відзначились винниківчани, бездоганно реалізувавши штрафний удар, метрів з 20-ти: після «снайперського пострілу» футболіста «Руху», «куля» зрикошетила у внутрішню сторону перекладини та залетіла у «синьо-золоті» ворота, м’яч видався із розряду таких, що не беруться…

Друга половина зустрічі принесла ще один гол, це потенційний новачок городян – форвард Ігор БАЛУХ – скористався своїм високим зростом та, після кутового, переправив м’яча головою у сітку воріт «Руху». Футболісти «Львова» мали ще декілька хороших нагод відзначитись, здавалось, що ось-ось і Львівські Леви ще раз засмутять суперників, проте, навіть у стовідсоткових моментах, бракувало фарту – м’яч по-зрадницьки влучав, то в стійку, то у воротаря, а іноді зрізався з ноги перед пустими воротами.

Юрій ВОЙТОВИЧ (потенційний новачок «Львова», півзахисник): Ми грали проти хорошої збалансованої команди видно по хлопцях. Період у нас зараз такий, тренувальний, важко щось казати, проходять збори, задачу на гру, я вважаю, виконали. Попереду інші матчі, інші суперники.

Данило ЛАЗАР (оборонець): це перша товариська гра після заїзду у Винники, а перша гра, під час зборів, як ми знаємо, є дуже тяжкою. Покриття тут штучне, дуже важко бігати, довелось звикати. Матч грали двома складами.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2012, 10:35   #63
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Будковський приніс перемогу Іллічівцю

Маріупольський "Іллічівець" провів другий контрольний матч на тренувальному зборі в Туреччині. Суперником азовців була сьома команда поточного чемпіонату Молдови - ФК "Тирасполь".

Уже традиційно Ігор Леонов в кожному з таймів дав зіграти двом складам команди і в кожному з таймів іллічі зуміли відзначитися і при цьому не пропустити - 2:0.

На 32-й хвилині відкрив рахунок Філіп Будковський, замкнувши ударом головою навіс Сухоцького. Це вже третій м'яч нападника молодіжної збірної Україні в останніх двох матчах. На 73-й хвилині Пуканич подвоїв перевагу, реалізувавши пенальті, призначений за фол проти Окріашвілі.

"Іллічівець" - ФК "Тирасполь" - 2:0

Голи: Будковський, 32, Пуканич, 73, з пенальті.

"Іллічівець" (1-й тайм): Худжамов, Бутко, Сухоцький, Іщенко, Путівцев, Тищенко, Кожанов, Чайковський, Полянський, Будковський, Фомін.

"Іллічівець" (2-й тайм): Бажан, Шевчук, Невмивака, Яворський, Гречишкін, Ковальов, Скоблов, Окріашвілі, Федотов, Пуканич, Іванов.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2012, 11:29   #64
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Динамо програло Рубіну через Єременка

Київське Динамо у товариському матчі не зуміли помститися казанському Рубіну за образливий виліт з Ліги Чемпіонів на початку сезону. Рубін виграв 2:1 і при цьому росіяни ще й не забили пенальті. А переможний гол у ворота киян влетів від удару екс-гравця Динамо Романа Єременка.

Динамо - Рубін - 1:2

Голи: Мілевський, 86 - Караденіз, 23, Р. Єременко, 90

Динамо: Шовковський, Бетао, Хачеріді, Данило Сілва, Попов, Нінковіч (Мілевський, 62), Гармаш, Аруна (Алієв, 62), Ярмоленко (Дуду, 76), Ідейє, Мехмеді

Рубін: Арлаускіс, Кузьмін, Шаронов, Боккетті, Ансалді (Рязанцев, 46), Кисляк, Немов (Р. Єременко, 73), Караденіз, Мартінс (Бочаров, 75), Касаєв (Навас, 46), Вальдес (Дядюн, 46)

На 20-ій хвилині Вальдес не забив пенальті (воротар)
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2012, 12:18   #65
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

"Металіст" зустрінеться з "Кременем"

Харківський "Металіст" проведе черговий спаринг в рамках підготовки до весняної частини сезону.

Суперником команди Мирона Маркевича стане "Кремінь", інформує сайт клубу.

Матч відбудеться 11 лютого на стадіоні "Металіст". Початок зустрічі о 15:00.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2012, 13:35   #66
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

"Суми" розгромили молодіжний склад "Волині"

ПФК "Суми" у товариському матчі розгромив молодіжний склад "Волині".

У складі сумчан двічі відзначився Радіонов, і один м'яч на свій рахунок записав один із потенційних новачків клубу.

Контрольний матч

"Суми" - "Волинь" (молодь) 3:0 (3:0)

Голи: 1:0 - Радвонов (5), 2:0 - ? (37), 3:0 - Радіонов (45)

Стартовий склад ПФК "Суми": Павленко, Ятленко, Котелюх, Пукась, Радіонов, Рябцев, Петрович, Продан і 3 потенційних новички.

"Волинь": Костюк, Лащенко, Староста, Нікітюк, Медведєв, Коблюк, Малаха, Циколія, Пилипчук, Лисюк (Ряшко, 16), Гойник.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2012, 18:26   #67
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Ребров: Заплатимо гроші Леоненку, щоб він перевиховав Хачеріді

Тренер київського "Динамо" Сергій Ребров розповів про причини агресивності Євгена Хачеріді і методи його виховання в клубі.

"Женя і в інтерв'ю, і в розмовах з партнерами пообіцяв, що таке більше не повториться. Ми всі обговорювали з ним ситуацію - і я, і партнери, і головний тренер з президентом. Хто ще має провести виховну бесіду з людиною? Вітя Леоненко, який заявляє, що все знає і розуміє, а у нас сім тренерів, які нічого Хачеріді сказати не можуть? Так нехай спробує знайти особливий підхід до хлопця і перевиховати. Ми б, напевно, навіть заплатили йому гонорар, якби спроба успішної ...", - заявив екс-форвард "Динамо".
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2012, 19:29   #68
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

У Даніло Сілви - перелом руки

Матч проти "Рубіна" не обійшовся без наслідків для "динамівця" Даніло Сілви.

Бразильський захисник в одному з ігрових епізодів отримав болісний удар по руці, але поєдинок дограв до фінального свистка, пише прес-служба киян.

Бразильському захиснику був зроблений знімок, який показав перелом правої кисті. Відразу ж футболісту наклали лангету, з якою йому доведеться ходити мінімум три тижні.

Незважаючи на пошкодження, Даніло Сілва продовжить брати участь у тренуваннях, ігрових серіях і майбутніх матчах без особливих обмежень.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2012, 22:40   #69
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

"Ниву" на половину фінансуватиме Фірташ

Половину фінансових витрат на утримання футбольного клубу «Нива» візьме на себе відомий український мільярдер Дмитро Фірташ. Точніше не він, а підвладна йому установа - банк «Надра».

Про це особисто повідомив бізнесмен, перебуваючи з поїздкою в Заліщицькому районі.

«По-моєму, це питання вже закрите?» – здивовано запитав мільярдер губернатора Тернопільщини Валентина Хоптяна, почувши питання журналістів.

У відповідь губернатор зазначив, що тернопільська «Нива» працюватиме 50 на 50. «Тобто 50% Дмитро Васильович допомагає, – а 50% – меценати нашої області та всі інші».

Нагадуємо, про наміри запропонувати пану Фірташу взяти на себе частину витрат тернопільської футбольної команди голова ОДА повідомив влітку минулого року. «Хочу запропонувати Дмитру Фірташу стати генеральним засновником нашого футбольного клубу «Нива», якщо він погодиться. А я все робитиму, щоб він погодився. Тоді, я думаю, наша «Нива» матиме можливість грати в недалекій перспективі у прем'єр-лізі», заявив пан Хоптян. Очевидно аргументи губернатора були переконливими, натомість «Нива» не тільки отримає фінансові вливання, а бере на себе велику відповідальність.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2012, 22:40   #70
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Сьомін: Я задоволений грою з Рубіном

Наставник київського "Динамо" Юрій Сьомін прокоментував гру своїх підопічних у фінальному матчі товариського турніру "Марбелья Кап", де вони поступилися казанському "Рубіну" з рахунком 1:2.

"Найголовніше, що я задоволений сьогоднішньою грою. Ми показали хороший футбол, хоча відстаємо від "Рубіна" в плані підготовки: у казанців перша офіційна гра вже на наступному тижні, а в нас - лише на початку березня. На мій погляд, це був один з наших кращих матчів за останній час.

Можу сказати, що в матчах з "Рубіном" нам не вистачає удачі. З іншого боку, команда Курбана Бердиєва дуже злагоджено грає в обороні, через що дуже складно створювати моменти біля їхній воріт. Пропущений зі штрафного м'яч вплинув на подальшу гру. В таких матчах найголовнішу роль відіграє реалізація моментів, а ми, створивши серію небезпечних ситуацій, втілити їх в забиті м'ячі так і не змогли.

В цілому ж підготовкою, самовіддачею, веденням гри я дуже задоволений. До того ж, за напругою поєдинок відповідав не товариському, а офіційному рівню", - цитує Сьоміна офіційний сайт "Динамо".
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
......

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини тенісу U4EL Теніс 1376 Вчора 17:13
Новини футболу slavko1235 Спорт на SAT-TV 2948 25.02.2024 09:36
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Новини DTH провайдерів. SLAVASAM Транспондери 174 24.09.2015 17:34


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 06:04.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум