SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.10.2012, 20:57   #1
sanela
Moderator
 
Аватар для sanela
 
Реєстрація: 14.05.2010
Вік: 35
Дописи: 658
Вінницька обл.
Мій ресівер: Galaxy Innovations S8120; Cosmosat 7100
Типово Прискорювач інтернету або як зробити інтернет дешевше

Цитата:
Мова в даній темі піде не про апаратне пришвидшення, так як в GSM його реалізувати майже неможливо. GSM це не CDMA і антена тут мало чим допоможе..
Тому залишається тільки один спосіб - програмне пришвидшення.
Тільки щоб у вас не складалася оманлива думка: скачав програму і бам інтернет з 125кбіт/сек перетворився в 3 мбіт/сек такого не буває і не буде.

Сам я опробував велику к-ть програм які працюють через сервера і є безкоштовними в тестовому режимі скажу чесно - БАРАХЛО >

Тому опишу тут реально робочий метод
Саме "збільшення швидкості" буде реалізуватися за рахунок кешування вже закачаних файлів.. Більшість користувачів інтернету традиційно відвідують 1-5 сайтів в день. А для чого браузер повинен качати ті самі сторінки по 100раз і ви все це повинні оплачувати, для цього і існують спеціальні програми кешери.

Кешер буде економити трафік - повторно сторінки не качаються а беруться з кешу.
Збільшувати швидкість завантаження сторінок - принцип такий же.
Блокувати рекламу - в програмі реалізовані фільтри, які можна налаштувати під себе.

А тепер детальніше про саму програму і її налаштування Бо коли я її скачав в перший раз, з налаштуваннями повозився трохии.. не зміг їх зразу знайти на оф сайті...

HandyCache (HC) - це безкоштовна програма, яка економить трафік, прискорює завантаження сторінок, блокує рекламу і дозволяє в автономному режимі (без підключення до Інтернет) проглянути будь-які відвідані раніше сайти.

Він скорочує трафік до 3-4 разів за рахунок кеша: одного разу завантажені сторінки (файли) записуються в кеш і при наступному запиті беруться з кешу, а не з Інтернет - за рахунок цього економляться і трафік і час завантаження. HC може кешувати будь-які файли передані по HTTP протоколу - навіть ті, які браузери не кешує.
Будь-який зі встановлених на комп'ютері браузерів (та інші програми) можуть використовувати кеш HC, а значить, немає необхідності завантажувати одні й ті ж сторінки кілька разів для перегляду в різних браузерах. Більше того, і без підключення до Інтернету можна переглядати відвідані раніше сторінки та завантажені файли.

Щоб збільшити швидкість інтернету і зменшити використовуваний трафік (особливо актуально для GSM) потрібно :
- Скачати HandyCache (прикріплений нижче )
- Налаштувати HandyCache (каталог для зберігання кешу та поставити його на автозапуск)
- Налаштувати браузер

Налаштування браузера Opera :
* Запустите Opera.
* Пройдите в меню "Инструменты (Сервис) / Настройки".
* Откройте вкладку "Дополнительно". Выберите "Сеть".
* Нажмите кнопку "Прокси-серверы".
* Включите опцию HTTP.
* В левом поле введите: 127.0.0.1 и поле "Порт": 8080.
* Нажмите "ОК" и еще раз "ОК" в окне "Настройки".

Налаштування браузера FireFox :
* Запустите FireFox.
* Пройдите в меню "Настройки".
* Нажмите на кнопку "Дополнительно". Перейдите на вкладку "Сеть".
* Нажмите кнопку "Настроить" в группе "Соединение".
* Выберите "Настроить параметры подключения прокси вручную".
* В левом поле введите: 127.0.0.1 и поле "Порт": 8080.
* Нажмите "ОК" и еще раз "ОК" в окне "Настройки".
Допомогає при малій швидкості інета, уже сам провірив, класна штука!













Доречі класна штука в кого повільний інет, сам спробував, мені допомогло.
__________________
"Есть старое правило - чтобы не было геморроя, руки должны быть прямыми, а извилины - кривыми, но не наоборот."
Слава Україні !!!

Востаннє редагував sanela: 27.10.2012 о 21:07.
sanela зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.10.2012, 21:38   #2
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

sanela,Так по моєму ці браузери і без цієї проги самі кешуть файли графіки веб-сторінок...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!


slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.10.2012, 03:11   #3
sanela
Moderator
 
Аватар для sanela
 
Реєстрація: 14.05.2010
Вік: 35
Дописи: 658
Вінницька обл.
Мій ресівер: Galaxy Innovations S8120; Cosmosat 7100
Типово

Цитата:
Допис від slavon Переглянути допис
sanela,Так по моєму ці браузери і без цієї проги самі кешуть файли графіки веб-сторінок...
Можливо і так но я цего не замічав, з цією програмою загрузка сторінок яких я загружаю постійно, збільшилась на відсотків 60, і це реальні цифри (вкого мала швидкість інету). Реально, вона мені допомогає.
__________________
"Есть старое правило - чтобы не было геморроя, руки должны быть прямыми, а извилины - кривыми, но не наоборот."
Слава Україні !!!
sanela зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини інтернету,соціальні мережі,обговорення sat-prof Програмне забезпечення (ПЗ) для ПК 823 12.05.2015 11:41
Як визначити реальну швидкість доступу до інтернету? slavko1235 Програмне забезпечення (ПЗ) для ПК 20 04.08.2013 17:51
Як зробити голосніше звук на avi файлах QWERY Не знаєш, де написати? Пишем тут. 4 16.01.2012 17:29
Що треба зробити, щоб відкрити сайт і заробити на ньому гроші? Orton Не знаєш, де написати? Пишем тут. 5 13.09.2011 16:18
Чи можна підключитися до послуги ОГО! ADSL Інтернету, якщо у нас не має стаціон.тел? Orton Програмне забезпечення (ПЗ) для ПК 35 21.06.2011 23:06


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:13.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум