SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.09.2010, 11:29   #21
monte_carlo
Учасник
 
Реєстрація: 28.08.2010
Дописи: 51

Типово

RIZIK
З вище сказаного Ви хотіли собі Ultra?
0.Цікавитеся чи потягне Ваш модем таку швидкість.
1.Просите техпідтримку поставить профіль 24/3 Мбіт для Ultra! (на якому модем зв'язується з стійкою станційного обладнання)
2.При поточному тарифному плані, наприклад ОГО1+ Ви працюєте тиждень, другий та дивитесь як працює вся ця байда.
3.Якщо все в нормі, переходите на тарифний план Ultra!, але навряд чи у Вас буде швидкість 24/3М. Добре якщо перевале за 15М.
4.Якщо згідно п.2 у Вас погано все працює, НЕЗАБУДЬТЕ НАГАДАТИ ТЕХПІДТРИМЦІ ЩОБ ПОСТАВИЛИ ПРОФІЛЬ ПІД ВАШ ТАРИФНИЙ ПЛАН БО БУДЕ...
5.Перевірте свої налаштування модема під роутер Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
monte_carlo зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.11.2010, 06:34   #22
grairwebywarl
Гість
 
Дописи: n/a

Типово Інтернет від Укртелекома

Я переключався через інтернет з 256 на 512, рівно в 24.00 інтернет глюкнув, а в 00.30 включився вже з новою швидкістю. Все працює нормально, але получився ульот, бо тепер мушу сидіти місяць 512/128 за 150гр., і тільки 18.01 - можу переключитись на 512/512наприклад. Треба взнати чи 1Мбіт/512 потяне наш Маневицький укртелеком, 150гр. на таку швидкість це нормально
_________________
Лучшая недвижимость и Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! без агенств!
  Відповісти з цитуванням Отримане попередження
Старий 11.11.2010, 07:07   #23
RIZIK
Супер Модератор
 
Аватар для RIZIK
 
Реєстрація: 26.12.2009
Вік: 43
Дописи: 916
Волочиськ
Мій ресівер: Sat-Integral 9100HD Sat-Integral TH-7200PVR GI8120
Надіслати повідомлення для RIZIK на ICQ Надіслати повідомлення для RIZIK на Skype
Типово

Цитата:
Допис від grairwebywarl Переглянути допис
Треба взнати чи 1Мбіт/512 потяне наш Маневицький укртелеком, 150гр. на таку швидкість це нормально
_________________
Що за байда 1Мбіт коштує 100грн. 2Мбіт коштує 150грн.Що у вас за тарифи такі(лохотрон)
__________________

Волочиськ
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
RIZIK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.12.2010, 12:04   #24
Habib
Учасник
 
Аватар для Habib
 
Реєстрація: 02.03.2010
Дописи: 96

Типово

Цитата:
Допис від RIZIK Переглянути допис
Що за байда 1Мбіт коштує 100грн. 2Мбіт коштує 150грн.Що у вас за тарифи такі(лохотрон)
Я оплачую за свій інтернет 100 грв. швидкість 4 Мбіт. gifts
Habib зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2011, 03:05   #25
xoxol4uk
Активіст
 
Аватар для xoxol4uk
 
Реєстрація: 23.07.2010
Вік: 34
Дописи: 207
Ukraine
Типово


Компанія "Укртелеком" запускає для своїх абонентів послуги широкосмугового доступу "ОГО!" можливість протестувати IPTV, як повідомляє прес-служба компанії. Під час тестування послуги плата за перегляд не стягується.

"Тепер користувачі послуги" ОГО! ", Взявши участь у ТВ-тестуванні, мають можливість переглядати телевізійні канали в цифровій якості на екрані ноутбука або комп'ютера за допомогою плеєра" VLC Media Player ", - повідомляють в компанії. Під ТБ-тестуванням слід розуміти можливість доступу користувачів до контенту ТОВ "Національний контент центр" на період тестування.

Канали, які можна буде дивитися під час тестування IPTV: "Інтер", К1, К2, НТН, "Моя Планета", "Перший канал", "Всесвітня мережа", "Рoccія-РТР", "Euronews", UBR, "Перший Національний (УТ-1) "," Будинок кіно "," Єврокіно "," Enter-фільм "," Enter-music "," MTV Україна "," Мега "," Fasion TV "," Драйв "," Домашні тварини "," Полювання і рибалка "," Час: далеке і близьке "," Теленяня "," Здорове ТВ "," Психологія 21 "," Питання і відповіді "," Садиба "," Telecafe ".

Технічна можливість участі в ТV-тестуванні визначається в залежності від параметрів абонентського обладнання та лінії зв'язку.

Так, щоб взяти участь у тестуванні, потрібно:

1) Перевірити швидкість лінії ADSL-підключення (мінімальна рекомендована - 7 Мбіт / с);
2) Налаштувати WAN-підключення. На сторінці "Мій" Укртелеком "подано інформацію про налаштування модемів D-Link 2500 A1, D-Link 2500 D2-D3, Glitel GT318RI, Glitel GT5802W, Zyxel-P600 HTW2 EE;
3) Налаштувати медіа-програвач.

При цьому перелік абонентських пристроїв, які можуть використовуватися на стороні абонента послуги "U.tv": ADSL-модем "Glitel GT5802W" та ТВ-приставка "Amino 130" з оновленою версією ПЗ. До заміни ADSL-модему на "Glitel GT5802W" для автоматичного оновлення версії ПЗ ТБ-приставки її потрібно включити на 30 хв. При цьому, під час оновлення ПЗ виключати її не можна.

У компанії також зазначається, що перегляд телеканалів по Wi-Fi не буде можливим. Можливість користуватися Інтернетом одночасно з переглядом ТБ залежить від швидкості лінії. Так, перегляд одного телеканалу займає в середньому 7 Мбіт / с, і якщо швидкість на лінії - 15 Мбіт / с, то 8 Мбіт / с залишається для Інтернет-трафіку.

Нагадаємо, в 2011 році телекомунікаційні послуги "білих" провайдерів можуть подорожчати в середньому на 5-10%, на думку директора Телекомунікаційної палати України Костянтина Грицака.
__________________
Гадом буду - не забуду.
xoxol4uk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2011, 01:35   #26
QWERY
Учасник
 
Аватар для QWERY
 
Реєстрація: 07.12.2010
Вік: 36
Дописи: 78

Надіслати повідомлення для QWERY на ICQ
Post Інтернет від Інтертелекому

Пропоную в данній темі обговорювати українського 3G провайдера Інтертелеком, писати про нові тарифи та іншу цікаву інфу...

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ATTENTION<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<
Увага з цього місяця у провайдера інтертелеком зявився новий тарифний план. дають 25 гб. трафіку за 150грн. на місяць
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ATTENTION<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<
__________________
______________________________________________
Радіус тазіка 0,88m = Amos, Sirius, Hotbird;
Радіус тазіка 0,88m = Eutelsat W4, Express AM22;
Радіус тазіка 0,95m = LMI1, Express AM2, Yamal 201;
______________________________________________
DreamBox 800,Globo 7010,Strong6155,Openbox X-820
______________________________________________
http://sat-prof.com.ua/ - РУЛИТЬ =)

Востаннє редагував QWERY: 03.02.2011 о 20:09.
QWERY зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2011, 20:42   #27
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вибачте за запитання. Хто може пояснити, що сталося???, я вже другий день не можу вийти в інтернет на інтертелекомі....Є причини, в звязку з погодними умовами?
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2011, 21:11   #28
kreshnot
Administrator
 
Аватар для kreshnot
 
Реєстрація: 12.01.2011
Дописи: 4.358
Ukraine
Надіслати повідомлення для kreshnot на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
Вибачте за запитання. Хто може пояснити, що сталося???, я вже другий день не можу вийти в інтернет на інтертелекомі....Є причини, в звязку з погодними умовами?
В мене теж була така фігня.Модем.Зараз ок.
kreshnot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.04.2011, 14:56   #29
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цитата:
Допис від kreshnot Переглянути допис
В мене теж була така фігня.Модем.Зараз ок.
Продовжую сидіти в інеті на мобільному... Інтертелеком далі не працює, і як прояснилося, в результаті якихось неполадок на ретрансляційній вишці після бурі (сильний вітер з дощем і снігом),,,яка продовжувалася три дні..
Кажуть, що нині мають виправити ситуацію на краще..
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2011, 23:50   #30
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Можливо хтось користується такою послугою від Інтертелекома???Чи варто переходити і яка там швидкість???Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! А можливо ця послуга не надається ?А це напевно відноситься до мого запитання !Може хтось дати пояснення????Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Не було б звернення якби ставало 1600мб-75гр бо кожен м-ць приходиться доплачувати 20-40гр.......
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 26.04.2011 о 01:44.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Супутниковий інтернет sat-prof Загальний розділ! 14 01.02.2014 19:48
Список інтернет термінів sat-prof Програмне забезпечення (ПЗ) для ПК 0 16.12.2009 18:09


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:11.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум