SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 31.08.2021, 10:58   #1061
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 5.561
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 42
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

У біатлонному сезоні-2021/22 на нашому порталі знову можна буде стежити за текстовими трансляціями гонок літнього чемпіонату світу, Кубку світу, чемпіонату Європи та, звичайно ж, Олімпійських ігор.

Для зручності читачів у цей матеріал, який регулярно оновлюється, будуть додаватися посилання на анонси та підсумки змагань, текстові трансляції, а також новини з результатами всіх гонок. Додавайте в закладки і дізнавайтеся першими про всі події!

Літній чемпіонат світу-2021. Нове-Мєсто, Чехія (Анонс)

26.08.2021 - 14:05 - Суперспринт, юніорки. Кваліфікація (Трансляція. Результат)
26.08.2021 - 15:35 - Суперспринт, юніорки. Фінал (Трансляція. Результат)
26.08.2021 - 16:50 - Суперспринт, юніори. Кваліфікація (Трансляція. Результат)
26.08.2021 - 18:25 - Суперспринт, юніори. Фінал (Трансляція. Результат)
27.08.2021 - 14:05 - Суперспринт, жінки. Кваліфікація (Трансляція. Результат)
27.08.2021 - 15:35 - Суперспринт, жінки. Фінал (Трансляція. Результат)
27.08.2021 - 16:50 - Суперспринт, чоловіки. Кваліфікація (Трансляція. Результат)
27.08.2021 - 18:25 - Суперспринт, чоловіки. Фінал (Трансляція. Результат)
28.08.2021 - 11:15 - Спринт, юніорки (Трансляція. Результат)
28.08.2021 - 13.00 - Спринт, юніори (Трансляція. Результат)
28.08.2021 - 16:45 - Спринт, жінки (Трансляція. Результат)
28.08.2021 - 18:45 - Спринт, чоловіки (Трансляція. Результат)
29.08.2021 - 12:15 - Гонка переслідування, юніорки (Трансляція. Результат)
29.08.2021 - 14:15 - Гонка переслідування, юніори (Трансляція. Результат)
29.08.2021 - 16:30 - Гонка переслідування, жінки (Трансляція. Результат)
29.08.2021 - 18:15 - Гонка переслідування, чоловіки (Трансляція. Результат)

Гонки Кубка світу, чемпіонату Європи та Олімпійських ігор будуть додані пізніше

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_551250.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.09.2021, 10:35   #1062
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоністка збірної України Юлія Джима прокоментувала завоювання срібної медалі в гонці переслідування на літньому чемпіонаті світу-2021 в чеському Нове-Мєсто.

«Сьогодні легше коло, небезпечних спусків немає. Зрозуміло, що можна впасти на рівному місці, але всі дівчата їдуть акуратно, перестраховуються, тому що падати ніхто не хоче. На фініші на містку я намагалася обійти Маркету, але там спуск, і позаду Маркета вже піджимала, тому вирішила їхати дуже обережно.

Ціле фінішне коло згадувала фінал суперспринту (сміється). В голові було, що цього разу я не здамся! Але...

Загалом, літнім чемпіонатом світу залишилася задоволена. Шкода, що вчора допустила промах, в той час, як інші дівчата працювали на «нуль». З колом штрафу важко було боротися, ще й з огляду на те, що номінальним лідерам цих змагань ніхто багато не програє, і все вирішувалося на стрільбі.

Зараз відчуваю втому. Тепер чекаю тренувального збору, щоб відпочити», - сказала Джима.
Мініатюри долучень
orig_551830.jpg  
Старий 02.09.2021, 10:56   #1063
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоніст збірної України Дмитро Грущак прокоментував 4 місце в спринті на літньому чемпіонаті світу-2021.

«Гонка пройшла доволі непогано, але, не буду приховувати, що через погодні умови на останньому колі моє самопочуття погіршилося. Я терпів як міг, і якщо на передостанній позначці програвав дві секунди третьому місцю, то до фінішу ця відстань збільшилась до семи... Мені було дуже погано через спеку: хоч і була похмура погода, але голова сильно розболілась, тому на останньому колі було важко боротися з фізичним станом та головним болем. Радує, що від старту до старту вдається покращувати результат.

Щодо стрільби... з одного боку я задоволений, а з іншого - ні. На лежці був не мій рівень стрільби, тому що був дуже далекий промах на першу годину, в мішень і близько не влучив. Але саме з таких поразок будується майбутнє кожного спортсмена. Є над чим працювати. Завтра буде ще одна гонка, на якій потрібно буде дуже попрацювати: не тільки фізично, але й морально та психологічно налаштуватись на проходження всієї дистанції. Загалом, тим, що я зробив сьогодні, - задоволений.

Після гонки Микола Миколайович Зоц сказав, що я досить непогано провів гонку, але відзначив, що на підйомах я втрачаю дуже багато часу. Якщо на рівнині та спуску за рахунок своїх поштовхів я можу відіграти дорогоцінні секунди, то на підйомах, де потрібна вибухова сила, мого досвіду та професіоналізму поки що не вистачає для того, щоб покращити результат. Але ми над цим будемо працювати, до зимового сезону ще є трішки часу.

В колектив команди Б влився дуже швидко, тому що я знайомий з усіма хлопцями, а ось Микола Миколайович Зоц для мене нове обличчя, я з ним ніколи раніше не працював. Але я дуже задоволений співпрацею із ним, разом ми вже провели величезну роботу, і, впевнений, будемо продовжувати рухатися вперед», - сказав Грущак.

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_552277.jpg  
Старий 03.09.2021, 10:52   #1064
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Головний тренер жіночої збірної України Урош Велепец прокоментував виступ підопічних на літньому чемпіонаті світу-2021.

«Якщо чесно, ми навіть не очікували, що в Нове-Мєсто вийде боротися за призові місця.

Перед цим на тренувальному зборі була досить складна робота, і два-три дні відпочинку перед чемпіонатом було, звичайно, не достатньо, щоб підготуватися до стартів», - сказав Велепец.
Мініатюри долучень
orig_552296.jpg  
Старий 04.09.2021, 12:58   #1065
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоністка збірної України Юлія Джима прокоментувала завоювання двох срібних медалей на літньому чемпіонаті світу-2022.

В цілому, літнім чемпіонатом світу я залишилася задоволена. Зараз відчуваю невелику втому.

Я влітку дуже рідко змагаюся. Не знаю, чому в цьому році зважилася на такий необачний крок. Напевно, тому що з кожним роком стаєш все старшою, і хочеться якомога більше насолодитися такими моментами в біатлоні. Ну і в цілому добре себе почувала ще перед Вісбаденом, ніби непогано там пробігла, але трохи зі стрільбою не склалося.

Я рада, що там виступила. Ролери це все-таки не мій коник, мені легше на лижах, у мене і техніка не роллерна. В основному влітку я на завантаженні працюю, тому важко на максимумі робити швидкісну роботу», - сказала Джима.
Мініатюри долучень
orig_552566.jpg  
Старий 05.09.2021, 12:06   #1066
yyyyyhhh
Moderator

Типово

25-річний біатлоніст збірної України Віталій Труш прокоментував 7 місце в спринті на літньому чемпіонаті світу-2021 в чеському Нове-Мєсто.

«Гонка була дуже швидка, непомітна. Перед собою поставив дві цілі: по-перше, не сумніватися в собі та своїх силах на стрільбі, по-друге, видати весь максимум на трасі на сьогоднішній день. Вдалося правильно тактично розподілити свої сили на два кола. На третьому, як завжди, було важко, відчував, що закінчуються сили, але вдалося віддихатися, щоб відпрацювати останній кілометр. Зовсім трішки не вистачило, щоб потрапити у квіткову церемонію. Вже другий день не можу відпрацювати на максимумі фінішний відтинок траси - у мене було таке відчуття, що біжу проти вітру, і ніби зупиняюсь. Попри це, гонкою задоволений. Тішить, що як і вчора, сьогодні зумів отримати хороші емоції та задоволення. Я не дуже втомився після гонки, тому тепер потрібно налаштуватися на завтрашній старт, оскільки моя позиція дозволяє боротися за медаль (посміхається).

Під час гонки Іван Петрович Білосюк постійно надавав мені інформацію щодо моєї позиції та відстані до моїх суперників. Її я встигав проаналізувати і зробити висновки для того, аби правильно тактично спрацювати.
На стійку підійшов дуже спокійним, і навіть не бачив цього промаху. Останній постріл був на габариті, а всі попередні чотири вистріли я помічав як потрапляння, вже після стрільби побачив, що не закрив четверту мішень.

Складно було спрацювати на великому спуску з поворотом, тому що на ньому було дуже слизько. В голові було лише одне – пощастить значить пощастить, а ні то ні (сміється). Але вдалося згрупуватися і спокійно відпрацювати на цьому спуску», - сказав Труш.

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_552289.jpg  
Старий 08.09.2021, 10:20   #1067
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак прокоментував виступ біатлоністів на літньому чемпіонаті світу-2021.

«Задоволений виступом чоловічої резервної команди. Бачив, що у нас хлопці молоді, є там потенціал. Вони вже можуть боротися. Ногами все добре, стрільбу підтягнуть, не сумніваюся. Так що все добре.

Турбує, що у наших дівчат-юніорок немає таких яскравих лідерів, подивимося, як вони будуть виступати взимку. Нам треба проводити зміну поколінь, хотілося б мати більш надійний резерв. Будемо над цим працювати», - сказав Бринзак.
Мініатюри долучень
orig_552950.jpg  
Старий 09.09.2021, 11:02   #1068
yyyyyhhh
Moderator

Типово

4 вересня в чеському Летограді пройшов перший з двох змагальних днів чемпіонату Чехії з літнього біатлону. Організатори надали змаганням статус відкритих, що дозволило взяти участь в гонках кільком українським спортсменам.

І в спринті в категорії юнаків U19 переможцем став Сергій Супрун! Наш біатлоніст став єдиним серед 44-х учасників гонки, хто закрив усі десять мішеней, завдяки чому на сім секунд випередив кращого з господарів чемпіонату - Мілана Якуба. У цій же гонці бронзу завоював Богдан Борковський, який відстав на 16 секунд від часу переможця, маючи при цьому два штрафи в стрільбі. На восьмому місці ще один українець Михайло Хміль.

У цій же віковій групі у дівчат єдина з українок, яка стартувала, Вероніка Шевчук стала 11-ю. А в молодшій віковій групі (U-17) Ксенія Приходько фінішувала на п'ятій позиції.
Мініатюри долучень
orig_552934.jpg  
Старий 10.09.2021, 11:03   #1069
yyyyyhhh
Moderator

Типово

В рамках Відкритого Кубка Австрії з літнього біатлону пройшли гонки переслідування. Чоловічу гонку виграв австрієць Сімон Едер, а в жіночій першою фінішувала італійка Доротея Вірер.

Жінки

1. Доротея Вірер (Італія) - 31.48,9 (5)

2. Катаріна Іннерхофер (Австрія) - 55,3 (5)

3. Еліза Гаспарін (Швейцарія) - 1.03,5 (3)

4. Аїта Гаспарін (Швейцарія) - 1.35,8 (5)

5. Крістіна Оберталер (Австрія) - 1.38,1 (1)

6. Анна Юппе (Австрія) - 1.51,7 (5)

Чоловіки

1. Сімон Едер (Австрія) - 33.24,4 (2)

2. Томмазо Джакомель (Італія) - 10,1 (5)

3. Томас Бормоліні (Італія) - 17,0 (2)

4. Домінік Віндіш (Італія) - 45,2 (2)

5. Юліан Еберхард (Австрія) - 1.25,7 (6)

6. Шон Доерті (США) - 1.28,3 (2)

Біатлонний сезон-2021 / 22: розклад, анонси, трансляції, результати

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_553227.jpg  
Старий 11.09.2021, 12:00   #1070
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоністка збірної України Юлія Журавок повернулася до тренувань після народження сина.

26-річна спортсменка, яка стала мамою 26 червня, опублікувала в Instagram фотографію з тренування.
Мініатюри долучень
orig_553363.jpg  
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:55.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум