SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV > Трансляції

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.04.2020, 12:16   #21
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Колишній чемпіон світу в чотирьох вагових категоріях Роберто Дюран в 68 років показав, як потрібно тренуватися, щоб здолати коронавірус.

«Доброго ранку, мої дорогі. Не забудьте послати в нокаут коронавірус. Ми повинні боротися на відстані. Я залишаю вам це відео і залишаюся вдома, мию руки і тримаю дистанцію», - написав легендарний панамський боксер.

Нагадаємо, Дюран був визнаний найкращим боксером легкого дивізіону XX століття.
Мініатюри долучень
orig_485952.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.05.2020, 14:15   #22
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

П'ятого травня 2007 року в бою за титул WBC в 1-й середній вазі зійшлися 34-річний Оскар Де Ла Хойя і 30-річний Флойд Мейвезер.

Мейвезер був фаворитом у букмекерів, але Де Ла Хойя відмінно провів першу половину бою і став трохи здавати лише в другій. За рахунок свого феноменального захисту Флойду вдалося уникнути більшості ударів, а сам він відправляв в ціль більш 50% своїх ударів.

В результаті Мейвезер переміг роздільним рішенням суддів і став чемпіоном в 5-й ваговій категорії.
Мініатюри долучень
orig_486759.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2020, 13:37   #23
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Український боксер надважкої ваги Олександр Усик провів тренування для юних спортсменів.

Колишній абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі показав, як потрібно рухатися на ногах і викидати джеб.

«Ноги вовка годують», - сказав дітям Усик.
Мініатюри долучень
orig_486990.jpg  

Востаннє редагував yyyyyhhh: 07.05.2020 о 14:32.
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.05.2020, 10:47   #24
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Український боксер Олександр Усик розповів, коли може відбутися його бій з британцем Дереком Чісорою.

«Багато хто запитує про поєдинок. Я сам в замішанні. Ми спілкуємося з менеджерами, які організовують поєдинки. На даний момент ситуація начебто попускається, але даних про те, коли і де буде поєдинок, поки немає.

Тому нам смиренно доводиться тренуватися і чекати свого часу», — сказав Усик в зверненні в Instagram.

Відзначимо, що бій Усик — Чісора повинен був відбутися 23 травня, але був перенесений на невизначений термін.
Мініатюри долучень
orig_487470.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.05.2020, 14:56   #25
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Колишня чемпіонка світу Аліна Шатернікова розповіла про продаж свого чемпіонського пояса для допомоги бійцям АТО.

«Прикладом я взяла вчинок нашої прославленої гімнастки Наталі Годунко. Вона продала свою золоту медаль чемпіонату світу. Гроші, виручені з цього аукціону, вона, по-моєму, витратила на закупівлю обладнання для армії.

Я подумала, чому б мені так не зробити. Через Наташу вийшла на хлопців, які займалися цими аукціонами. Продала свій пояс за 20 тисяч гривень. Відразу ж вирішила, що хочу віддати ці гроші адресно комусь із воїнів, які перебували в Київському військовому госпіталі.

Приїхала в госпіталь, головлікар мені показала хлопців, які потребували коштів. Один хлопчик був поранений снайпером в область шиї, йому потрібна була заміна трахеї. 10 тисяч гривень я віддала йому. Другий хлопчик отримав поранення під Луганськом. Йому віддала гроші на реабілітацію.

Моя мета дуже проста. Якщо я можу фінансово або морально підтримати воїнів, які захищають нашу землю, я це роблю. Це не для галочки, це природне бажання. Намагаюся регулярно адресно займатися благодійністю. Наприклад, ми з моєю родиною їздимо в Кам'янець-Подільський до будинку маляти, допомагаємо. Намагаємося хоч якось скрасити життя дітям без батьків або з неблагополучних сімей», - сказала Шатернікова.
Мініатюри долучень
orig_487522.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2020, 10:03   #26
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Знаменитий американський боксер Флойд Мейвезер попросив молодих боксерів не кидати виклик філіппінцю Менні Пакьяо.

«Менні вільний робити все, що він захоче. Не маю нічого проти нього, але він - це не я. Сумно чути, як хлопці кажуть: «Я хочу битися з Менні Пакьяо».

Зараз Менні 41 рік, не переслідуйте його. Молоді хлопці, бігайте один за одним. Припиніть переслідувати цього дідугана. Але якщо випаде така можливість, то вийдіть і зробіть свою роботу.

Нехай Пакьяо сам обирає, з ким він хоче битися. Він багато чого досяг. Сподіваюся, що він зробив кілька вдалих інвестицій», - сказав Мейвезер.

Нагадаємо, Мейвезер переміг Пакьяо в бою, який відбувся в 2015 році.
Мініатюри долучень
orig_487585.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2020, 15:32   #27
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

11 травня Олександр Усик відповів на виклик борця Богдана Грицая і заявив, що готовий битися тільки за правилами боксу. Однак імені Грицая в своєму зверненні Усик не назвав жодного разу.

Самому борцю це, мабуть, не сподобалося, і саме на цьому він акцентував свою увагу в черговому зверненні до Усика:

«Я, Богдан Грицай, звертаюся до Алєксандра Усика у відповідь на його відеозвернення, яке виглядає так, нібито було адресовано мені.

Схоже, що цей ролик Усика знімали російські політтехнологи, які, як і я, є великими шанувальниками Джоан Роулінг з її Гаррі Поттером, і використовують прийом «Той, кого не можна називати».

В Росії, коли Путін звертається до свого опонента Навального, теж ніколи не називає його по імені. А у нас Усик звертається, ймовірно, до мене, не називаючи мого імені. Ну добре.

Сьогодні, Алєксандр, будемо вчитися називати людей по імені. Отже, я - Богдан Грицай. Ти - Алєксандр Усик. Саме так ти вимагав від іноземних журналістів, щоб тебе називали. Не Олександр, а Алєксандр. Правильно? Добре.

Отже, ще раз. Я - Богдан Грицай, ти - Алєксандр Усик. Вірю, що ти зможеш засвоїти цей урок. Оскільки урок, який я дав тобі в моєму попередньому відео, ти засвоїв, судячи по твоїй відповіді. І це чудово».

Sport.ua Telegram
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!
Мініатюри долучень
orig_487658.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.05.2020, 10:36   #28
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Заступник голови Ради резервістів Мирослав Гай прокоментував зйомки боксера Олександра Усика в російському фільмі та припустив, що той завербований спецслужбами Росії:

«Я не знайомий з ним особисто і не знаю його як людину. Але однозначно можу сказати, що не поважаю його вчинок – зйомки в цьому абсолютно пропагандистському ролику.

Маючи певний досвід у протидії інформаційно-психологічним операціям Російської Федерації, у мене є підозра, що Усик свідомо чи несвідомо був завербований спецслужбами РФ.

Це ніяке не звинувачення, це не означає, що він якийсь спеціальний агент. Може, він несвідомо. Але я не думаю, що він зовсім глуха людина, щоб не розуміти, до чого призводять його заяви».
Мініатюри долучень
orig_487709.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.05.2020, 13:10   #29
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі між володарем титулів WBA, WBO, WBC Василем Ломаченком та чемпіоном за версією IBF Теофімо Лопесом не відбудеться.

Американський боксер заявив, що поєдинок не вдасться провести в зв'язку з тим, що Ломаченко не може вилетіти з України.

«Бою з Ломаченком не буде. Він в Україні і не може вилетіти через заборону на перельоти. Він не може прилетіти в США.

Ми намагалися організувати бій з Девіном Хейні, але відповіді так і не отримали. На жаль, більшість хлопців з топ-15 рейтингу IBF в моєму легкому дивізіоні зараз знаходяться не в США. Чорт», - заявив Лопес.
Мініатюри долучень
orig_487748.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.05.2020, 15:04   #30
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Американський боксер легкої ваги Девін Хейні (24-0, 15 KO), який нещодавно отримав статус діючого чемпіона світу в легкій вазі за версією WBC, спростував інформацію про те, що промоутери володаря поясу IBF Теофімо Лопеса пропонували його команді організувати поєдинок.

«Теофімо - брехун, і я починаю думати, що він божевільний, він насправді вірить в брехню, яку сам говорить.

Промоутери Лопеса ніколи в житті не зв'язувалися з моїми. Не забувайте, що я вже брав участь в турнірі з цим клоуном. У таких бійців немає працьовитості, щоб перемогти мене. Обіцяю, час покаже», - сказав Хейні.
Мініатюри долучень
orig_487754.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Бокс на SAT-TV SLAVASAM Спорт на SAT-TV 1291 20.03.2024 13:20


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:45.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум