SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.07.2014, 15:05   #11
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

sat-prof, а чим він найкращий?
25грн щомісяця(за телефон) на повітря викидати треба...
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2014, 15:13   #12
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

sat-prof,
Цитата:
Укртелеком ...найкращий провайдер!
це твердження доволі суперечливе !!! Основний бич Укртелекому це застаріла на даний момент технологія aDSL/xDSL яка реалізована на ще більш старших, гнилих і морально-застарілих мідних лініях звязку. Оптика проведна тільки до найбільших населених пунктів, у нас в районі це наприклад тільки Перемишляни і Бібрка. Навіть маючи оптику у Бібрці, Укртелеком не розвиває "останню милю" доставки інтернету до споживача, наприклад щоб запустити той же WiMax/AirMax багато затрат не треба, а клієнтів було б досить !!!
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!


slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2014, 15:35   #13
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Порошенко обіцяє 3G та 4G "найближчим часом"



Президент України Петро Порошенко пообіцяв, що вже найближчим часом в Україні з'явиться 3G та 4G. Про це він наголосив під час зустрічі президента з громадськими організаціями, пише ain.ua.

За словами Порошенка, такі технології не були введені через корупцію у владних структурах. За словами президента, саме такі технології як 3G та 4G. зможуть покращити ситуацію та вплинути на економіку. Причому, результат можна буде почабити вже найближчим часом.

Запровадження нових стандартів зв’язку 3G і 4G є одним із напрямків діяльності експертної групи «Реанімаційний пакет реформ». В рамках спільноти була створена робоча група, яка займається цією проблемою.

Зокрема, цим питанням займатиметься екс-гендиректор Microsoft Україна, а нині заступник голови АП Дмитро Шимків.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2014, 15:40   #14
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

arki, можна нет без телефону!
Швидкість не ріже,нема збоїв.
Дроти є дроти , WiMax
ітд залежать від погоди!!!
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2014, 15:43   #15
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від sat-prof Переглянути допис
arki, можна нет без телефону!
в укртелекомі????
та як це можливо?
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2014, 15:45   #16
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

arki, сказати що потрібен, тільки інтернет без тел апарату (тоді -25грн ) Давно таке є!
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2014, 15:59   #17
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

sat-prof, та я телефонував взимку до оператора і вона мені сказала що без телефону ніяк...
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2014, 16:02   #18
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

arki, в нас пів села так мають!
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.07.2014, 20:53   #19
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Коли ж в Україні з’явиться повноцінний 3G зв’язок?
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Київ – 3G та 4G зв’язок з’явиться в Україні вже найближчим часом. Про це заявив президент України Петро Порошенко. Раніше перешкодою на шляху країни до сучасних технологій була корупція і монополія «Укртелекому» говорять експерти. Тепер – затримка за Кабміном і Міністерством оборони.

Президент Петро Порошенко запевняє що 3G та 4G з’являться в Україні найближчим часом. А причиною того, що нові технології зв’язку досі не були впроваджені, президент називає корупцію. Якщо ж прибрати корупційні перешкоди, то ці технології можна покласти в основу електронного урядування, каже він.

«Я не можу зрозуміти, чому Україна ледь не остання країна в світі, де ми не маємо 4G. Відповідь проста – корупція. Не знали, як розподілити. І сьогодні ми маємо продемонструвати: Україна буде країною надшвидких, найефективніших технологій. 4G – це не просто технологія зв’язку, це поштовх економіки, який наповнює бюджет, реформує держзакупівлі», – зазначив президент.

Монополісти, корупціонери, бюрократи?

Досі в Україні єдиним монопольним власником ліцензій на 3G (UMTS) є компанія «ТриМоб», яка отримала її від свого материнського і на той час державного «Укртелекому», і володіє нею вже 9 років.

Саме «Укртелеком» і «ТриМоб» незацікавлені в подальшому запровадженні 3G технологій в країні, сказала Радіо Свобода голова правління «Інтернет-асоціації України» Тетяна Попова.

«Саме «Укртелеком» не був у цьому зацікавлений – ні до приватизації (там чиновники хотіли підняти капіталізацію і дорожче його продати). Ні сьогодні. Зараз той же «Укртелеком», маючи монопольну ліцензію на 3G зв’язок, не зацікавлений в подальшій видачі таких ліцензій. Бо вони спеціально виділили «ТриМоб» із активів «Укртелекома» в такий спосіб, який вони це зробили, і теж хочуть його продати подорожче», – пояснює Попова.

Подальша доля видачі ліцензій в діапазоні UMTS 2100 залежить від рішення Кабміну, що має ухвалити зміни до постанови уряду № 993. («Про затвердження Порядку залучення додаткових позабюджетних коштів для проведення конверсії радіочастотного ресурсу України в смугах радіочастот загального користування»). Ці зміни вже готові і узгоджені з іншими держустановами, каже Тетяна Попова.

За ким затримка?

«Затримка за Кабміном і Міністерством оборони. А НКРЗІ (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації) має підготувати умови тендера, щоб найдорожче продати ліцензії, адже бажаючих вже 5 компаній», – зазначає Тетяна Попова.

Претендують на ліцензії компанії «Київстар», «МТС», «Укретелеком», «Інтертелеком», «Астеліт», «Інтертелеком». Однак з точки зору ефективності використання і запровадження нової технології експерти радять видати лише 3 ліцензії. Плата за ліцензію на 3G зможе поповнити держбюджет на 3 мільярди гривень.

Окрім підвищення якості комунікації та обміну інформації, запровадження електронного урядування сучасний зв’язок пришвидшує розвиток економіки. Про це в коментарі Радіо Свобода сказав голова Ради з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій України Ігор Лисицький. Крім того, запровадження новітніх технологій зробить якісний інтернет більш доступним.

«Країна немаленька, багато шкіл розташовано в місцях, де нема якісного інтернету, тому неможливо користуватися контентом, який розміщується все більше на різних ресурсах. Це обмежує наших дітей, громадян в правах на отримання інформації. Крім того, чим більша конкуренція, тим більш виважена ціна на ринку», – зауважує Лисицький.

Поки в Україні практично нема 3G («ТриМоб» надає послуги приблизно 1% споживачів), у всьому світі активно впроваджується зв’язок нового покоління, а саме 4G.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.07.2014, 14:28   #20
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

sat-prof, ти був правий, стосовно інету без телефону(укртелеком). Сьогодні телефонував до оператора і він підтвердив що можна без телефону, лише інтернет
Хоча ж їх монтери переконували мене що телефон обовязково...
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Українські анекдоти(без обговорень) sat-prof Офтопік (теревеньки) 1946 Нині 06:01
Українські і інші прислів'я, приказки, афоризми, крилаті фрази D-Misha Ваші захоплення 225 08.11.2022 11:48
Хочуть закодувати українські ФТА(БІСС) канали slavon Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 54 21.12.2013 14:31


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:01.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум