SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 06.09.2011, 19:34   #51
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Карпати представили Еріка де Олівейру


Сьогодні генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин вручив футболку з 27-им номером новачку клубу бразильцю Еріку.

«Ерік – останній наш новачок в цьому міжсезонні. До переходу в «Карпати» він грав за «Метрополітано» та «Газ Метан». Ми довго намагалися його підписати і нарешті це нам вдалося. Над його переходом ми працювали більш ніж півроку. Тепер надіємося, що наші сподівання справдяться. А сподівань насправді багато, бо Ерік креативний, забивний, у нього висока індивідуальна майстерність, він вміє своїм нестандартним рішенням вирішити епізод на користь своєї команди в будь-який момент. Тому бажаю йому тільки успіхів» – сказав Ігор Дедишин.

Слова генерального директора доповнив директор трансферний. На прохання порівняти себе (Ігор Йовічевіч грав на ідентичній з Еріком позиції плеймейкера) та новачка він сказав: «Ерік кращий за мене. Звісно, це моя суб’єктивна думка. В нього більший потенціал, він може елементарно зробити перевагу у центрі поля, обігравши суперника, для нього це легко і просто. В Еріка є швидкість думки і прекрасне бачення поля. А ще він має удар і не боїться бити по воротах. Оцим він від мене і відрізняється. Я любив паси віддавати, а він завершує атаки. Думаю, його перехід – це великий плюс для команди».

Джерело та фото: Інформаційний центр ФК «Карпати», Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.09.2011, 22:34   #52
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Цитата:
Допис від BMW Переглянути допис
Карпати представили Еріка де Олівейру


Сьогодні генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин вручив футболку з 27-им номером новачку клубу бразильцю Еріку.

«Ерік – останній наш новачок в цьому міжсезонні. До переходу в «Карпати» він грав за «Метрополітано» та «Газ Метан». Ми довго намагалися його підписати і нарешті це нам вдалося. Над його переходом ми працювали більш ніж півроку. Тепер надіємося, що наші сподівання справдяться. А сподівань насправді багато, бо Ерік креативний, забивний, у нього висока індивідуальна майстерність, він вміє своїм нестандартним рішенням вирішити епізод на користь своєї команди в будь-який момент. Тому бажаю йому тільки успіхів» – сказав Ігор Дедишин.

Слова генерального директора доповнив директор трансферний. На прохання порівняти себе (Ігор Йовічевіч грав на ідентичній з Еріком позиції плеймейкера) та новачка він сказав: «Ерік кращий за мене. Звісно, це моя суб’єктивна думка. В нього більший потенціал, він може елементарно зробити перевагу у центрі поля, обігравши суперника, для нього це легко і просто. В Еріка є швидкість думки і прекрасне бачення поля. А ще він має удар і не боїться бити по воротах. Оцим він від мене і відрізняється. Я любив паси віддавати, а він завершує атаки. Думаю, його перехід – це великий плюс для команди».

Джерело та фото: Інформаційний центр ФК «Карпати», Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
«Поставив собі за мету, щоб фанати йшли зі стадіону з усмішкою»
Веселий та життєрадісний. Таким є Ерік поза футбольним полем. Принаймні на власній презентації бразилець жартував та тішив присутніх двома десятками українських слів та фраз. Багато з них, за словами гравця, він почув від фанатів «зелено-білих». Та й спілкування з журналістами Ерік розпочав з привітання «Слава Україні!», чим приємно здивував присутніх.

– Я був на трьох матчах «Карпат» – проти «Зорі», ПАОКа та «Металіста». Слідкував за фанатами, за тим, як вони реагують на різні ігрові моменти, як вони вміють підтримувати команду. Я не можу порівняти їх з румунськими фанами, бо в «Карпат» насправді дуже сильна підтримка. Тому я вже поставив собі за мету, щоб фанати йшли зі стадіону з усмішкою, щоб вони були задоволені нашою грою, щоб у них було бажання прийти на наші матчі знову і знову. Від себе можу пообіцяти, що зроблю все можливе, аби їх не підвести. Бо за такої підтримки від гри можна отримати величезне задоволення.

–Судячи з відеонарізок ти здорово виконуєш стандарти. Це талант чи ти набув це вміння під час тренувань?

– Звичайно, Бог дає талант кожному. І мені щось дав, але не треба забувати, що його слід примножувати працею і ставитися серйозно, аби досягти відповідного рівня.

–До переходу в «Карпати» що ти знав про львівський клуб?

– Знав, що «Карпати» останні два сезони займали 5-е місце в чемпіонаті. Звичайно, знав про успіхи в Лізі Європи, про те, як «Карпати» пройшли «Галатасарай»! Та й виступ команди в групі разом з грандами європейського футболу не міг пройти непомітно. Зараз, в «Карпатах», я починаю все з нуля. Я хочу тут досягти успіхів, принести клубу користь і боротися за найвищі місця. Також я вдячний моєму попередньому клубу «Газ Метан» за все, що він для мене зробив у футбольному плані.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.09.2011, 16:08   #53
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Футбольний клуб «Карпати» нагородив кращі дитячі клубні команди.

Минулого сезону одразу шість карпатівських команд різного віку вийшли у фінал дитячо-юнацької футбольної ліги України, троє з них отримали нагороди різного ґатунку.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 15:13   #54
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Карпати" добилися 150-ї нічиєї в еліті українського футболу

Нічия в Олександрії у матчі дев'ятого туру прем'єр-ліги стала для "Карпат" ювілейною 150-ю в елітній першості країни за всю історію виступів клубу.

За цим показником львівська команда є однією з найбільш компромісних в прем'єр-лізі, поряд з "Кривбасом" (161 нічия в 583 матчах), "Дніпром" і "Таврією".

Зустріч в Олександрії стала для "Карпат" 541-ю в еліті українського футболу, пише ua-football.com.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.09.2011, 17:14   #55
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Львівські "Карпати" продовжують думати про зміцнення лінії атаки.

З цією метою "зелено-білі" звернули свій погляд на 26-річного нападника "Кривбасу" Олександра Іващенка.

У літнє міжсезоння галичани робили наполегливі спроби зміцнити свій склад форвардом, однак трансферна сума, яку вимагали криворіжці, виявилася непідйомною для львівського клубу.

Крім того, влітку "Кривбас" відчував брак гравців атаки, і це теж стало істотним чинником зриву цього переходу. Проте, Олег Кононов продовжує симпатизувати вихованцю київського футболу, і взимку львів'яни розпочнуть нову спробу знову отримати Іващенка.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.09.2011, 20:33   #56
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Фанати Карпат вірять в Кононова
Уболівальники львівського клубу не будуть вимагати відставки головного тренера

Найактивніші фанати «зелено-білих», які підтримують команду з 16-го сектора, закликають усіх уболівальників прийти в суботу на стадіон «Україна» і допомогти «Карпатам» здобути перемогу над «Оболонню».

«Як, мабуть, помітили уболівальники «Карпат», на кожний домашній матч ми організовуємо яскраву підтримку команді. Це модульні шоу, плакати, розтяжки, банери тощо. Не стане винятком і матч проти «Оболоні». Ми знову спробуємо здивувати усіх присутніх на стадіоні. Окрім того ми заявляємо, що підтримуємо команду та тренера, а також обіцяємо бути з нею завжди і всюди. У дружньому нам Дніпропетровську зараз панують песимістичні настрої, фанати вимагають радикальних змін. Ми ж і надалі віримо у краще майбутнє для команди та тренера» – заявив один з лідерів ГО «Завжди вірні» Джордан.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2011, 21:19   #57
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

В. ЄВТУШЕНКО: «Карпати дивно бачити в ролі аутсайдерів»
А проблеми у «Оболоні» тому, що з команди пішли лідери

Заслужений майстер спорту СРСР, володар Кубку Кубків 1986 року, багаторічний форвард київського «Динамо» та збірної Союзу зараз працює футбольним експертом та коментатором. Напередодні матчу між «Карпатами» та «Оболонню» пан Вадим поділився думками про це протистояння.

– Насамперед варто сказати, що досить дивно говорити про «Оболонь» і про «Карпати», як про аутсайдерів чемпіонату. Львів’яни, наприклад, привчили усіх, що є швидше фаворитом, аніж аутсайдером. Але якісь внутрішні процеси чи помилки під час підготовки до сезону призвели до того, що «Карпати» не можуть вибратися з підвалин турнірної таблиці. «Карпати» не грають, як аутсайдер. Але ніяк не можуть досягти внутрішнього спокою і відчути впевненість. Тому й у діях «Карпат» відчувається нервозність. Зважаючи на це, я думаю, що матч буде рівний. «Оболоні» просто необхідні очки, зважаючи на їхнє становище, але у «Карпат» є більше ресурсів. Це кваліфікована команда, яка прагне чимскоріш вийти зі скрутного положення. І, мабуть, в неї більше шансів на перемогу в суботній грі.

– Але в «Карпат» не буде чотирьох гравців основи...
– Можуть бути проблеми. Бо ситуація ускладнюється, коли випадає ціла група гравців. Як на мене, то найбільшою втратою є лівий захисник Ігор Ощипко. Якщо я не помиляюся, то альтернативи на цю позицію «Карпати» не мають. Ткачука, Мілошевіча та Кополовця замінити можна, лавка в «Карпат» є.

– На вашу думку, що зараз відбувається з «Оболонню»?
– Життєва ситуація – з команди пішли лідери. Ціла група гравців оборони та атаки. Два захисники – Лозинський та Кутас, нападник Худзік, опорник Путраш. Лава запасних в «Оболоні» не така, як в «Карпат». Свої ряди оболонці поповнюють виключно за рахунок українських футболістів. Але зважаючи на фінансові можливості клубу, в Сергія Ковальця нема особливого вибору. Попри це, «Оболонь» намагається виконувати поставлене завдання – грати для глядачів і показувати цікавий футбол. Це їхня філософія.

– Чи буде для «Оболоні» додатковим стимулом гра саме у Львові? Адже не секрет, що чимало гравців пивоварів народилися на Львівщині, немало з них є вихованцями «Карпат» та й Сергій Ковалець провів за «Карпати» прекрасні роки...
– Звичайно. На Заході завжди були чудові футболісти. Шкода, що зараз Західна Україна представлена в елітних дивізіонах всього кількома командами. Це десь наводить на думку, що футбол в цьому регіоні занепадає. Я сам, коли ще грав у другій лізі, то добре пам’ятаю, які були команди в Хмельницькому, Рівному, Чернівцях, інших містах. Сергій Ковалець це також знає, тому й робить ставку на Захід. До нього переїхало багато гравців зі Львова, от взяти хоча б братів Баранців...

– Пане Вадиме, яке ваше суб’єктивне ставлення до того, що «Оболонь» принципово не підсилюється легіонерами?
– Цілком нормальне. Не всі команди можуть купувати легіонерів, тут важливу роль грають економічні можливості. Я не є прихильником того, щоб наприклад легіонерів взагалі не було. Як на мене, має бути здорова пропорція. Скажімо, таким командам як «Оболоні» чи «Іллічівцю» 2-3 легіонера не зашкодили б. З іншого боку те, що кияни роблять ставку на українців – також не погано. Але в них нема можливості, скажімо, взяти зайвих українців з «Динамо» чи «Шахтаря».

Наостанок Вадим Євтушенко побажав «Карпатам» якнайшвидше вийти з кризи.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.09.2011, 14:46   #58
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Кононов: Ми втратили 2 очки

Головний тренер "Карпат" Олег Кононов вважає, що результатом матчу 10 туру чемпіонату України з "Оболонню" (0:0) мають бути задоволені гості.

"Ми втратили 2 очки. "Оболонь" здобула. Гра була повністю наша, за винятком хіба відрізків у першому таймі, коли хлопці нервували. Вони не так хвилювалися, як власне нервували. А у другому таймі ми просто зім'яли суперника. Була купа моментів, ми мали забивати", - циту тренера офіційний сайт "Карпат".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.09.2011, 15:11   #59
Goblin
Новачок
 
Аватар для Goblin
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 6

Типово

Цитата:
Допис від sacha Переглянути допис
Кононов: Ми втратили 2 очки

Головний тренер "Карпат" Олег Кононов вважає, що результатом матчу 10 туру чемпіонату України з "Оболонню" (0:0) мають бути задоволені гості.

"Ми втратили 2 очки. "Оболонь" здобула. Гра була повністю наша, за винятком хіба відрізків у першому таймі, коли хлопці нервували. Вони не так хвилювалися, як власне нервували. А у другому таймі ми просто зім'яли суперника. Була купа моментів, ми мали забивати", - циту тренера офіційний сайт "Карпат".
Воно то так, але скільки можна чекати на результат... гра є голів немає! Чекаємо на кращі часи
Goblin зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2011, 12:40   #60
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Кононов та Федецький одночасно відзначили ювілейні матчі

Поєдинок проти "Оболоні" став сотим для Олега Кононова, в якості головного тренера "Карпат", а для Артема Федецького як для гравця команд вищої ліги.

Про це повідомляє офіційний сайт "біло-зелених".

Кононов прийшов в "Карпати" влітку 2008 року. За три повних чемпіонати і 10 турів теперішнього розіграшу Прем'єр-ліги він здобув 35 перемог, 34 рази зіграв внічию та 31 раз програв.

На даний момент Олег Кононов займає друге місце у переліку тренерів-легіонерів за сумою зіграних матчів в чемпіонатах України. На першому - Мірча Луческу, в якого 226 матчів.

Після Олега Кононова йдуть екс-тренер донецького "Металурга" Ніколай Костов (84 матчі) та Юрій Сьомін (63 гри).

У переліку карпатівських тренерів Олег Кононов вийшов на третє місце. Першим уже багато років залишається Ернест Юст - рекордсмен "Карпат". На тренерському містку він провів 242 поєдинки.

Другий - Мирон Маркевич з 210-а матчами. Далі розташувалися Микола Дементьєв (82), Іштван Секеч (77) та Юрій Дячук-Ставицький (72 гри).

Щодо статистики Федецького, то перші його вищолігові кроки робилися в київському "Арсеналі", де він провів 12 матчів. За вже неіснуючий ФК "Харків" Артем зіграв 24 поєдинки і забив 5 голів.

За донецький "Шахтар" він провів 5 ігор та забив 1 гол. У складі львівського клубу в Артема 59 матчів, усі, до речі, зі старту, та 9 забитих голів.

Нагадаємо, що команда не змогла піднести подарунок обом та зіграла внічию з киянами.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Проблема з JTAG UP :: пише "The parallel port could not be opened" sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 11.04.2016 21:38
"Мультифід" або декілька голів на 1 антену. Porter Вибір супутникогово обладнання 14 17.07.2015 12:50
Вибір ресівера для роботи з офкартою "Триколор"? Porter Не знаєш, де написати? Пишем тут. 3 30.08.2010 01:24


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:55.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум