SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Загальний розділ!

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 19.10.2014, 20:14   #31
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Таких операторів МОРЕ
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2014, 15:22   #32
Shaman_SVT
Новачок
 
Реєстрація: 04.12.2014
Дописи: 3
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

У нас в Херсоні зараз посилено взялися за піратів. Причому ловлять не тих людей, які тримають сервера, а тих, хто встановлює тюнера з шарою. Телефонують, замовляють установку кульового НТВ, і після того як все встановлено і показано клієнту, заходять поняті і починається оформлення. Так що будьте обережні.

Востаннє редагував Nalot: 05.12.2014 о 15:59.
Shaman_SVT зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2014, 17:11   #33
hacjka
Активіст
 
Аватар для hacjka
 
Реєстрація: 25.03.2010
Дописи: 254
Ukraine
Мій ресівер: Dreambox800se Cryptobox550HD OptiboxEvo M7
Типово

значить не діляться з кимось,або не беруть у тих серверів в кого тре.........взагалі не йду на таке,навіть знайомим не пропоную...хочуть най самі собі то підключають.
__________________
hacjka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.09.2017, 07:54   #34
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Чилі посилює норми законодавства, спрямовані на боротьбу з піратськими супутниковими телеприставки

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Сенат Чилі схвалив поправку до діючого в країні закону про телекомунікації, що передбачає введення більш жорстких законодавчих норм, спрямованих проти нелегальних супутникових сет-топ-боксів.



Відповідно до заяв депутатів чилійського Сенату, щорічно правовласники в Чилі недоотримують доходів на суму близько 70 мільйонів доларів, і це пов'язано з тим, що в країні налічується близько 300 000 передплатників піратських платформ, які дивляться сигнал платного телебачення за допомогою нелегальних сет-топ-боксів.

«Законопроект передбачає введення штрафних санкцій, проти осіб, які займаються ввезенням в країну, продажем або установкою будь-яких технологічних рішень, що дозволяють глядачам перехоплювати супутникові сигнали», - заявив голова комісії з питань телекомунікацій, сенатор Хуан Пабло Летельер.
Таким чином, в разі остаточного прийняття законопроекту, будь-яка нелегальна активність в сфері платного телебачення, пов'язана як з апаратними, так і з програмними рішеннями - буде переслідуватися за законом.

«Ми маємо намір дати галузі юридичні інструменти, які дозволять вести боротьбу з тими, хто робить бізнес на нелегальному ввезенні та дистрибуції технологій, які порушують чинні на ринку правила», - додав сенатор.
Згідно з останніми даними, опублікованими Національної торговельною палатою Чилі, піратство стало в країні, свого роду, п'ятим по значущості оператором платного телебачення.

Востаннє редагував Ltnar: 02.09.2017 о 07:57.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2022, 15:18   #35
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Цікаво
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.06.2022, 09:32   #36
Eddy71
Новачок
 
Аватар для Eddy71
 
Реєстрація: 10.06.2022
Дописи: 5
Ukraine
Мій ресівер: Globo 4100C
Типово

С тарелок потихоньку народ переползает на смарт-тв через инет. Так быстрее и стабильнее результат - от погоды и листиков на деревьях сигнал не фризится..
Eddy71 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:00.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум