SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Загальний розділ!

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 06.08.2020, 16:28   #1
Петрович
Активіст
 
Аватар для Петрович
 
Реєстрація: 04.06.2010
Вік: 64
Дописи: 310
Волинь м.Берестечко
Мій ресівер: ORTON 4100c,U2C HD ...
Типово інтернет

«Інтертелеком» припиняє роботу на Львівщині та ще у восьми регіонах
://https://zaxid.net/intertelekom_pripinyaye_robotu_u_lvivskiy_oblasti_ n1506000"][/URL]
Національний мобільний оператор «Інтертелеком», який надає послуги голосового зв’язку і швидкісного інтернету по всій території України у стандарті CDMA, оголосив про припинення надання своїх послуг у дев’яти регіонах України.

За повідомленням «Інтертелекому», його роботу з 1 вересня буде припинено у Львівській, Волинській, Івано-Франківській, Закарпатській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, а також на Донеччині й Луганщині.

У компанії заявили, що припинення їхньої роботи у цих регіонах пов’язане з відмовою від радіочастотного ресурсу, який буде використаний «великою трійкою» мобільних операторів для запуску LTE-900 – зв’язку четвертого покоління (4G) на низьких частотах. Спершу «Інтертелеком» також планував запустити LTE-900 на своїх частотах, але для цього йому не вистачило коштів.

«Упродовж тривалого часу компанія “Інтертелеком” перебувала в процесі пошуку і залучення інвестиційної фінансової підтримки, що дозволило б організувати розгортання національних мереж LTE і впровадження інноваційних сервісів, які відповідають сучасним вимогам до якості надання послуг і споживчим очікуванням. Однак, тривала ситуація з карантинними обмеженнями і подальше поширення пандемії Covid-19, а також загальна економічна нестабільність в нашій країні і світі не дозволила нашій компанії реалізувати фінансові домовленості з зацікавленими інвесторами і зробити у встановлені терміни оплату вартості ліцензії на використання технології LTE», – констатували в «Інтертелекомі».

У компанії наголосили, що переглянуть свою стратегію розвитку. Її основними елементами стане відмова від частини радіочастотного спектру, оптимізація своєї радіо і транспортної мережі в низці регіонів, а також впровадження та активний розвиток додаткових інноваційних IT-сервісів.


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував Петрович: 06.08.2020 о 20:47.
Петрович зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.08.2020, 20:53   #2
Петрович
Активіст
 
Аватар для Петрович
 
Реєстрація: 04.06.2010
Вік: 64
Дописи: 310
Волинь м.Берестечко
Мій ресівер: ORTON 4100c,U2C HD ...
Типово

Я користувався модемом Новател 2200.Сімка у нього не вставляється.Тепер мабуть доведеться його викинути і купляти новий.
....що порадити окрім викинути?
Петрович зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.08.2020, 00:56   #3
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цитата:
Допис від Петрович Переглянути допис
Я користувався модемом Новател 2200.Сімка у нього не вставляється.Тепер мабуть доведеться його викинути і купляти новий.
....що порадити окрім викинути?
Петрович!!! Прийдеться вертатися в ті далекі часи, коли починали з мобільного інтернета... Якщо нема альтернативи....
__________________
Доброта-вище всіх якостей

Востаннє редагував Ltnar: 07.08.2020 о 03:07.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Інтернет від Укртелекома RIZIK Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA 203 28.11.2016 23:03
Хочу супутниковий інтернет Zinge Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA 42 15.01.2015 10:52
Супутниковий інтернет sat-prof Загальний розділ! 14 01.02.2014 19:48
Супутниковий інтернет Orton Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA 1 06.06.2012 00:59
Список інтернет термінів sat-prof Програмне забезпечення (ПЗ) для ПК 0 16.12.2009 18:09


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:39.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум