SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > SD тюнери > Samsung > Samsung S300

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.12.2009, 17:37   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово BISS Samsung S300: невже все так глухо ?

Samsung S300 чи можливе щось на нього?Мене цікавить як можна його прошити або переробити під іншу модель щоб відкривав щось?Поясніть чому з ним так глухо адже проц звичайний STI5518 і флеш стандартна 29LV160DT 2Мб ОЗУ теж,правда СКВ відрізняється від всіх інших моделів проте я думаю можна його переробити на звичайну від Глобо 5000 Що невже ніхто ще не взламав ПЗ?Так як RS232 в ньому є і JTAG прекрасно працює ,правда на платі він відсутній до проца підпаюється!Я розумію що кращий вихід купити новий проте мене цікавить саме він тобто переробка або прошивка під щось інше!!!Деталі для переробки є всі необхідні підкажіть щось буду братись за нього.... Прошу не пояснювати мені що вже це обговорювалось і так безнадійно адже я хочу почути кваліфіковану і обгрунтовану відповідь!З повагою Rostyk.07
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.03.2010, 22:40   #2
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

апарат на свалку
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 09:38   #3
Yaro
Передовик
 
Аватар для Yaro
 
Реєстрація: 08.02.2010
Вік: 62
Дописи: 602

Мій ресівер: Amiko Alien 8900, Pioneer 1430,1530 et.al.
Надіслати повідомлення для Yaro на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від sat-prof Переглянути допис
Що невже ніхто ще не взламав ПЗ?
Ні. І навряд чи хтось зробить таке. Не актуально. Гряде ера ХД.
Yaro зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 10:53   #4
Android-80
Учасник
 
Аватар для Android-80
 
Реєстрація: 11.03.2010
Дописи: 72

Типово

Цитата:
Допис від Yaro Переглянути допис
Ні. І навряд чи хтось зробить таке. Не актуально. Гряде ера ХД.
Не будьте такими категоричними. Після 9400 було пророблено дещо і 300-им. Працює лишень biss і картоприймач. В пабліку софту раніше липня-серпня не побачите. Прошито більше 20-ти апаратів,-глюків не замічено.
Якщо принесуть сама 300-го на прошивку, то зроблю відеодоказ. Доречі кожен апарат після прошивки заливається комаундом в районі флешки, щоб хитрі товариші не считали дані на програматорі.
Доречі, для тестів просив апарат-донор, но ніхто не хотів дати, лишень пропонували продати. Прийшлось відкупити в клієнта за 100грн. Тепер розумієте, чому нема софту в пабліку?

2Yaro, Славік, телебачення високої чіткості вже давно є в тих, хто має гроші. Воно,так сказати є, но для "обраних". Щоб його мати в себе вдома-потрібно мати норнальний телевізор(800$ і вище) і власне сам комплект для перегляду (600$ і вище). При моїх установках виходить в середньому 800$, при використанні IPBOX та DREAMBOX. З етичної точки зору не ставлю ортони та всілякі фергусони аріви,бо з таким апаратом при перегляді отримуєм не задоволення, а нервозний стан.
Android-80 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 11:51   #5
Yaro
Передовик
 
Аватар для Yaro
 
Реєстрація: 08.02.2010
Вік: 62
Дописи: 602

Мій ресівер: Amiko Alien 8900, Pioneer 1430,1530 et.al.
Надіслати повідомлення для Yaro на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від Android-80 Переглянути допис
Працює лишень biss і картоприймач.
Я особисто радий чути, що ти все-таки не даремно сидів з тим 300-м А софт до нього мені особисто не нужОн. Хай потіють ті, в кого є такі апарати, а я Піонера поки що не міняю ні на що, він ще послужить...
Yaro зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 12:11   #6
Android-80
Учасник
 
Аватар для Android-80
 
Реєстрація: 11.03.2010
Дописи: 72

Типово

Взагалі то взявся я за того трупака заради спортивного інтересу. А софт поки не викладаю, бо ніхто мені навіть дякую не скаже, а ще краще почнуть хуйкати, що криптоворк не приліпив Про матеріальну сторону взагалі мовчу, блін, жлоби навіть для тестування донора не хотіли дати задарма, а навіть тут хотіли заробити
Друга сторона. Я викладаю софт, після чого він розповзається по інтернету, починаються прошиватись сотнями самсунги в більшості навіть не вказують джерело і автора. Ну а про те, щоб хтось якусь двадцятку чи п"ятдесятку кинув на рахунок мобілки я щось глибоко сомніваюсь.
Android-80 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 12:39   #7
roger5000
Активіст
 
Аватар для roger5000
 
Реєстрація: 07.01.2010
Дописи: 262

Типово

Цитата:
Допис від Android-80 Переглянути допис
А софт поки не викладаю, бо ніхто мені навіть дякую не скаже, а ще краще почнуть хуйкати, що криптоворк не приліпив Про матеріальну сторону взагалі мовчу, блін, жлоби навіть для тестування донора не хотіли дати задарма, а навіть тут хотіли заробити
Викладати чи ні це Ваше особисте право, а на рахунок того що жлоби, не спорю, але не варто ставити всіх під одну лінійку, більшість людей з якими я спілкуюся на цьому і не тільки цьому форуму, є щирі і хороші люди
__________________
дивись
roger5000 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 13:09   #8
Android-80
Учасник
 
Аватар для Android-80
 
Реєстрація: 11.03.2010
Дописи: 72

Типово

Цитата:
Допис від roger5000 Переглянути допис
Викладати чи ні це Ваше особисте право, а на рахунок того що жлоби, не спорю, але не варто ставити всіх під одну лінійку, більшість людей з якими я спілкуюся на цьому і не тільки цьому форуму, є щирі і хороші люди
По-порше, давай перейдемо на ти. Як не як, ми все ж знайомі тай по телефону спілкувались Згадай матрицю до DELL. В Тернопільській області виходило 150-160$. Вийшов на Львів і на ціну в половину нижчу.Це про жлобство.
А тепер про хороших і щирих людей. Так дійсно, є ще такі. Часто зустрічаюсь з однодумцями по форумах, на виставках. Думаю, що цього року після Паски знову відбудеться зустріч форумчан з *****************
Про жлобство. Іноді сам потребую допомоги технічної. Поляки,італійці 100% не жлоби, бо одразу при необхідності допомагають. Росіяни в більшості випадків жлоби, українці частково
Android-80 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 16:32   #9
roger5000
Активіст
 
Аватар для roger5000
 
Реєстрація: 07.01.2010
Дописи: 262

Типово

Цитата:
Згадай матрицю до DELL. В Тернопільській області виходило 150-160$. Вийшов на Львів і на ціну в половину нижчу.Це про жлобство.
Ти не повіриш, я на тобі ні копійки не хотів наварити, це не мій профіль, знайомі цим займаються, ти попросив я запитав, звернися до мене по запчастинах до мобільних, ціни будуть веселішими.
Пропоную припинити ці пусті балачки, або перийти в відповідний розділ!
Тему пізніше очищу.
__________________
дивись
roger5000 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 16:53   #10
Yaro
Передовик
 
Аватар для Yaro
 
Реєстрація: 08.02.2010
Вік: 62
Дописи: 602

Мій ресівер: Amiko Alien 8900, Pioneer 1430,1530 et.al.
Надіслати повідомлення для Yaro на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від roger5000 Переглянути допис
звернися до мене по запчастинах до мобільних, ціни будуть веселішими.
Вітя, я брав у Віталіка до Нокії 6300 дисплей, можеш мені вірити - ціна була дійсно веселою З ним працювати - одне задоволення, тьху-тьху щоб не зурочити
Yaro зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:09.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум