SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.11.2011, 20:09   #271
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

У Сенченка змінився суперник

Наступним суперником чемпіона світу за версією WBA українця В`ячеслава Сенченка стане американець італійського походження Пол Маленьяджи.

Таке рішення прийняло керівництво WBA, повідомляє прес-служба Union boxing Promotion.

Нагадаємо, що раніше WBA призначило у суперники Сенченку Бреда Соломона. Однак, американець відмовився підписувати контракт. Тепер у Сломона відберуть першу позицію рейтингу WBA і звання офіційного претендента на титул.

До 30 листопада 2011 повинні бути вирішені усі організаційні питання, щодо бою Сенченко – Маленьяджи.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.11.2011, 10:29   #272
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Повєткін: Моя мета в наступному році - бій проти Володимира Кличка

Чемпіон WBA в суперважкій вазі Алєксандр Повєткін (22-0, 15 КО) в 2012 році вже нарешті буде готовий до поєдинків найвищого рівня.

Про це заявив сам росіянин, котри продовжує готуватися до першого захисту свого титулу проти Седріка Босвелла (35-1, 26 КО), що відбудеться 3-го грудня в Гельсінкі.

"Я радий, що зможу відпочити на Новий рік. Незабаром після бою з Босвеллом у мене буде кілька важливих дат", - говорить Повєткін.

"Спершу день народження моєї коханої дівчини, потім моєї улюбленої дочки. Після цього почнуться свята і можна буде поїхати до друзів, і поспілкуватися", - продовжує він.

"Хочеться якомога в кращій формі підійти до наступних поєдинків, адже головна моя мета на наступний рік - вийти на ринг проти Володимира Кличка", - цитує його gorodokboxing.com.

Нагадаємо, що раніше, вже двічі Повєткін відмовлявся від запланованих поєдинків з Кличком, зважаючи на свою неготовність до такої зустрічі.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2011, 11:24   #273
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Федченко захистив
титул

Чемпіон Європи за версією WBO у напівсередній вазі
харків'янин Сергій Федченко (29-1, 13 КО) успішно захистив титул.
Він здобув перемогу
одноголосним рішенням суддів над Віллі Блейном (24-2, 4 КО) з Франції, пише
сайт K2 PROMOTIONS.

За підсумками дванадцяти раундів всі судді віддали
перевагу українцеві з
рахунком: 115:112 і двічі 116:112
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2011, 10:08   #274
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Ріддік Боу також збирається побити Кличків

44-річний екс-чемпіон світу у надважкій вазі Ріддік Боу збирається відібрати у братів Кличків чемпіонські титули у надважкій вазі.

"Я просидів без діла десять років. Я дав Кличку шанс зробити усе правильно, і тепер я думаю, їм потрібно показати, як це слід робити.

Мій досвід і розміри порівнянні з ними. Я їх не боюся. Усі їх суперники, вони бояться їх. Коротше кажучи, у мене є усе, щоб перемогти їх".

За словами Боу, він прийняв це рішення, подивившись бій Володимира Кличка проти Девіда Хея. "Я дивився цей бій, і зрозумів, що мені треба повернутися на ринг заради Америки", - цитує боксера boxingscene.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2011, 10:32   #275
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Віталій Кличко і Девід Хей домовляються про бій на березень 2012 року

Екс-чемпіон WBA у надважкій вазі Девід Хей (25-2-0, 23 КО), який оголосив про завершення кар'єри в професійному боксі, і чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко (43-2-0, 40 KO) можуть домовитися про бій у березні 2012 року.

За інсайдерською інформацією з табору британця, переговори про поєдинок вже ведуться.

"Девід був дуже розчарований своїм виступом проти Володимира і засмучений тим, що завершив свою кар'єру поразкою. Хей приступив до тренувань, щоб повернутися у форму, а переговори про бій з Віталієм вже йдуть - цей поєдинок, який може пройти у березні 2012 року, повинен стати лебединою піснею Девіда", - повідомляє championat.com з посиланням на Daily Telegraph.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2011, 11:29   #276
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Хей підтвердив факт переговорів про бій з Віталієм Кличком

Переговори щодо бою з між Девідом Хеєм і володарем титулу WBC Віталієм Кличком таки йдуть.

Про це в інтерв'ю програми HARDtalk телеканалу ВВС заявив сам екс-чемпіон світу у суперважкій вазі за версією WBA.

"Я не бачив контракту, але переговори тривають", - зазначив боксер.

31-річний Хей, який у жовтні цього року завершив кар'єру, повідомив, що готовий знизити свої гонорарні вимоги до поєдинку, пише "СЭ".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2011, 16:55   #277
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Девід Хей отримав від Віталія Кличка варіант контракту на бій.

Штаб британця Девіда Хея вивчає пропозицію Віталія Кличка і в найближчі дні повинен дати відповідь, чи вийде він на ринг проти Кличка-старшого.

"В останні кілька днів ми вели переговори, і в даний час контракт на бій офіційно направлений Хею, - розповів менеджер братів Кличків Бернд Бенте. - Ми чекаємо відповіді. Прийме Хей наші умови чи ні, бій Віталія в будь-якому випадку відбудеться. Ми не зациклені на британці і розглядаємо також інші кандидатури".

Якщо угода між Хеєм та Віталієм Кличком буде досягнута, бій може пройти 3 березня в Дюссельдорфі.

Нагадаємо, що у липні цього року Хей програв одноголосним рішенням суддів Володимиру Кличку.

У жовтні Хей оголосив про завершення кар'єри, однак зазначив, що готовий повернутися заради бою з Віталієм.



Чемпіон світу за версією WBC Віталій Кличко востаннє захистив свій чемпіонський пояс у вересні, достроково перемігши поляка Томаша Адамека.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.12.2011, 13:33   #278
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Володимир Кличко потрапив до лікарні!
Бій Кличко - Мормек під загрозою зриву


Запланований на 10 грудня бій чемпіона WBA / WBO / IBF Володимира Кличка з Жаном Марком Мормеком може не відбутися в призначений строк: 35-річному чемпіонові довелося перервати тренувальний табір в Гоїнгу (Австрія) через ниркові коліки.

Володимира на рятувальному вертольоті доставили в найближчу лікарню, що знаходиться в австрійському Інсбруку. Вночі з четверга на п'ятницю Володимир відчув приступообразні болі - згідно австрійській газеті, камінь знаходиться в сечоводі.

Менеджер Кличка Бернд Бенте підтвердив цю інформацію: «Ми сподіваємося, що камінь вийде на вихідних. Наші плани поки що не зазнали змін».

«Якщо камінь дійсно розчиниться, то бій можливий. Але справа не так безневинно. Питання в тому, які додаткові проблеми виникли у зв'язку з цим інцидентом. Так як камінь застряг у сечоводі, то існує можливість запалення. Якщо це станеться - то історія затягнеться» - цитує слова доктора Бернарда Ріхтера allboxing.ru.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.12.2011, 23:10   #279
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Володимиру Кличко успішно видалили камінь з нирок....
Загрозу бою Кличко - Мормек немає.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Як повідомляє Gazeta.ru, лікарі успішно видалили камінь із нирки у Володимира Кличка. У п'ятницю ввечері він був доставлений вертольотом в одну з лікарень Інсбрука в Австрії зі скаргами на болі в животі.

Представник Klitschko Management Group Клаус-Петер Дітріх заявив, що бій проти французького претендента Жана-Марка Мормека 10 грудня в Дюссельдорфі відбудеться, незважаючи на те, що трапилося.

«В даний момент Володимир проходить лікування, - зазначив Діттріх. - Його підготовка до поєдинку не постраждає. Поки він пропустив лише одне тренування ».
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2011, 15:41   #280
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Володимир Кличко скасував бій з Мормеком....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Після операції з видалення каменю з нирки стан Володимира Кличка є таким, що не дозволяє йому боксувати у суботу.

Бій між абсолютним чемпіоном світу Володимиром Кличком та французом Жаном-Марком Мормеком скасовано. Про це повідомляє Bild з посиланням на нашого боксера.

Інформацію підтвердив і менеджер українських чемпіонів Бернд Бенте.

"Володимир дуже переживає, він просто спустошений. Володя знову відчув надзвичайно сильні болі. Тому бій доведеться скасувати", - сказав Бенте.

Нагадаємо, що в суботу Володимиру зробили операцію з видалення каменів у нирках.

Після операції Кличко був налаштований оптимістично і заявив про готовність битися.

"Біль була найгіршою, яку я коли-небудь відчував у своєму житті. Але вона пройшла. Тому я маю "зелене світло" до бою", - сказав Кличко у суботу.

Однак в неділю Володимиру стало гірше і він потрапив до лікарні прямо зі знімального майданчика каналу RTL.

"Володимир відчуває себе не дуже добре", - сказав Віталій в інтерв'ю RTL.

Минулу ніч Володимир провів в університетській клініці Дюссельдорфа.

Зазначимо, що Кличка переслідує якийсь злий рок. Адже і минулого року Володя скасував бій, який повинен був відбутися у грудні (минулого року 11-го, а цього року -10-го). Тоді Володимир за два дні до бою з англійцем Дереком Чісорою порвав м'яз живота під час роботи на лапах.

В підсумку, той бій так і не відбувся. А доля поєдинку Кличко - Мормек поки невідома.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 05:01.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум