SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.09.2011, 20:10   #1
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово ФК "Барселона"

ФК "Барселона"

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
«Барсело́на» (кат. Futbol Club Barcelona) — футбольний клуб з Барселони (Каталонія, Іспанія). Засновано 29 листопада 1899 року. Один з найвідоміших і найсильніших клубів Іспанії і світу. За понад столітню історію цей клуб став одним із символів Каталонії.

Історія

До 1950-х років

Засновником футбольного клубу «Барселона» вважають Ганса («Жуана») Ґампера — швейцарського спортсмена і великого любителя ігрових видів спорту, який приїхав до Барселони в 1898 році. Тоді в місті ще ніхто не грав у футбол, а Ґампер хотів створити команду. Він подав оголошення в місцеву газету «Los Deportes», на яке відгукнулося чимало охочих — англійці, каталонці та швейцарці. Добровольці й оголосили про створення футбольного клубу «Барселона». Це сталося восени 1899 року.

Усеіспанської футбольної першості ще не існувало, тому «Барселона» щорічно виступала у чемпіонатах Каталонії, в яких грали всі найсильніші команди регіону. Команда поїхала до Мадрида на перший розіграш Кубка Іспанії в 1902 р. Там каталонці в 1/2 фіналу перемогли з рахунком 3:1 ФК «Мадрид» (майбутній «Реал Мадрид») і вийшли до фіналу, де поступились «Атлетику» з Більбао. Після закінчення кар'єри гравця Ґампер став президентом клубу. Перший Кубок Іспанії команда виграла у 1910 р., повторивши успіх у 1912 і 1913 рр. Тренером команди на початку 20-х рр. був Джек Ґрінвел. У команді виступали гравці збірної Іспанії: Самора на воротах, Самітьєр в середині поля і Алкантара в нападі. «Барселона» перемогла у 12 з 14 чемпіонатів Каталонії і виграла Кубок в період з 1919 до 1932 і її вважали однією з найсильніших команд Іспанії. Каталонці перемогли в першому розіграші чемпіонату Іспанії (1929), але в 1930-х рр. за перше місце боролися переважно «Реал» з «Атлетиком». «Синьо-гранатові» посідали 3-і або 4-і місця. Чемпіонат Каталонії після створення першості почав втрачати колишнє значення. Після закінчення громадянської війни режим узагалі заборонив цей турнір в 1940 р. Післявоєнні чемпіонати «Барса» провела дуже невпевнено: 9-е, 4-е і 12-е місця в сезонах 1939/40—1941/42. Цього ж 1942 клуб вперше за останні 14 років здобув Кубок Іспанії і команда заграла стабільніше і краще. В сезоні 1944/45 «Барселона» з захисниками збірної Іспанії Ґонсалво II та Ґонсалво III і результативним форвардом Сесаром виграла чемпіонат. Тренував «Барсу» Хосе Самітьєр. Через 3 роки клуб знову виграє Прімеру — у складі з'явився молодий воротар Рамальєтс. На початку 50-х рр. лідерами є воротар Рамальєтс, захисник Ґонсалво III, а в лінії атаки — Сесар, Басора і Ладіслао Кубала. Угорець почав виступати в Каталонії з сезону 1950/51. «Барселона» — єдиний клуб у Європі, який бере участь у всіх розіграшах Ліги Чемпіонів, починаючи з 1955 року, тобто від часу заснування турніру. Клуб має в активі три Кубки ярмарків (1958, 1960, 1966 років), відомого зараз як Ліга Європи (раніше Кубок УЄФА).

Після невдачі із підписанням Ді Стефано, який потім переїхав у стан одвічного суперника «Реала», був звільнений президент клубу Енріка Марті. Наступний президент Франсеск Маріо-Санс направив всі свої зусилля для створення нової арени, так 24 вересня 1957 року був відкритий великий «Камп Ноу», який спочатку вміщував у собі 98.934 глядачі.

Матч на стадіоні «Камп Ноу», на якому виступає «Барса», за участю клубу

На новій арені команда виграла Чемпіонат Іспанії сезонів 1958/59, 1959/60, а також Кубок ярмарків 1957/58, 1959/60. На жаль шістдесяті не були дуже успішні для клубу, за наступні десять років команда виграла тільки Кубок Іспанії 1963 і 1968 років, Кубок ярмарків 1966 року. У цей період і з`явився вислів, який проявляв нескінчену любов вболівальників «більше ніж клуб».

Ера Йогана Кройфа: 1974—1978 і 1988—1996

У 1971 році «Барселона» знову виграла Кубок Іспанії і через два роки до команди приєднався Йоган Кройф, з яким був виграний Чемпіонат Іспанії 1973/74 та був битий у «Ель-Класико» на «Сантьяго Бернабеу» 5-0. У 1978 році Кройф поїхав грати у США, проте йому судилося повернутися.

1978—1988 рр. стали періодом стабільності в клубі. У 1978 році президентом було обрано Жузепа (Хосепа) Нуньєса, який хотів створити заможну і світового рівня команду. Були виграні два Кубки володарів кубків у 1979 та 1982 р.р., а також три Кубки Короля (1981, 1983, 1988 р.р.).

Йоган Кройф

У середині 1982 року в команду прийшов легендарний Дієго Марадона, за рекордну на той час суму — 3 млн фунтів стерлінгів. Влітку 1986 року до команди приєднався Гаррі Лінекер та голкіпер Андоні Субісаретта, невдовзі тренером став Луїс Арагонес, який виграв разом із командою Кубок Іспанії 1988 року.

Після перемоги в Кубку до команди повернувся Йоган Кройф у якості головного тренера, незабаром новостворену команду почали називати «Команда мрії» («Dream Team»). У цей час пришла плеяда видатних гравців: Хосеп Гвардіола, Хосе Марія Бакеро, Чикі Бегирістайн, Георге Хаджі, Рональд Куман, Мікаель Лаудруп, Ромаріо та Христо Стоїчков,що стали грізною силою у європейському футболі.

У сезонах 1991-94рр. Барса виграла підряд чотири чемпіонства в країні, виграли Кубок Кубків у 1989 році і Кубок Чемпіонів 1992 році. Крім цього були виграні Кубок Іспанії (1990), Суперкубок УЄФА (1992) і три Суперкубка Іспанії.

Проте невдовзі смуга перемог завершилась поразкою у фіналі Ліги Чемпіонів сезону 1993—1994 в Афінах, де Барса програла «Мілану» 0-4. Із тих часів були два невдалі сезони (1994—1995, 1995—1996), яке призвело до того, що Кройф покинув тренерський місток, а за ним до початку 1997 року більшість основного складу «дрім-тім».

1996—2000

Після Йогана Кройфа на тренерський місток прийшов Боббі Робсон, який попрацював всього один сезон 1996/97, але зміг завоювати триплет (Кубок Іспанії, Суперкубок Іспанії та Кубок володарів Кубків) і купити майбутню зірку Роналдо. Хоча Роналдо пограв всього рік у команді і перейшов у 1997 році в «Інтер», де отримав Золотого м`яча. Робсона на тренерському містку замінив Луї ван Галь, який підсилив команду Луїшем Фіґу, Луїсом Енріке і Рівалдо.

У 1999 році Рівалду отримав Золотий м'яч, але успіхи самої команди були не такими значними: після поразки у Лізі Чемпіонів від «Валенсії» був посланий у відставку Луї ван Галь та Хосеп Нуньєс і перейшов у стан заклятого ворога один із лідерів Луїш Фіґу, останньому цей перехід фани каталонців так і не змогли пробачити.

Новітні часи (2003—)

23 липня 2003 року клуб очолив Жуан Лапорта, а вже 22 січня 2004 року почав функціонувати тренувальний комлекс імені Ганса Гампера. У цьому ж році прийшов молодий тренер Франк Райкард, який створив команду, що мала можливість боротися за всі кубки у Європі. Вже у сезоні 2004/05 — Барса впевнено взяла чемпіонство в країні та Суперкубок Іспанії; лідер команди Рональдіньйо у цьому ж році отримав Золотого м'яча як кращий футболіст Європи. А ось у Лізі Чемпіонів програли за сумою двох матчів розбагатівшим «Челсі» : вдома 2-1, на виїзді 2-4.

Команди «Барса» і «Арсенал» перед фіналом ЛЧ-2005/06.

У наступному сезоні команда била у двох матчах своїх принципових суперників «Реала» та «Еспаньйол» вдома та на виїзді. Та найбільший успіх команда мала в Лізі Чемпіонів, де у фіналі перемогла лондонський «Арсенал» 2-1. Після цього тріумфу в команді був спад, про що свідчить відсутність виграних кубків і третє місце в Прімері. У результаті чого Франка Райкарда було звільнено.

Місце тренера довірили колишньому гравцю «Барселони» Хосепу Гвардіолі, який одразу зробив «чистку» у команді, продавши в інші команди гравців основного складу, які за два роки помітно здали в грі — Джанлука Дзамбротта, Деку, Роналдінью. І придбав молодих футболістів — Даніеля Алвеса, Жерара Піке, Сейду Кейту, Мартіна Касереса, Алєксандра Глєба. У сезоні 2008-09 команда завоювала три титули Кубок Короля, Чемпіонат Іспанії і Лігу Чемпіонів, де у фіналі переконливо перемогла «Манчестер Юнайтед» 2-0. Також був переможений на «Сантьяго Бернабеу» «Реал», який програв із рахунком 2-6.

Влітку клуб підсилився Златаном Ібрагімовичем, за якого заплатили 46 мільйонів євро та віддали одного із лідерів атаки Самюеля Ето'о до «Інтера», також оренда Алєксандра Глєба вважалась частиною угоди, проте вона зірвалася і тому його віддали в аренду до «Штутгарта». У якості заміни Сільвіньо, який пішов як вільний агент був придбаний Максвелл із того самого «Інтера». Молоді Касерес та Кейрісон проведуть річну аренду в «Ювентусі» та «Бенфіці» відповідно.


У 2011 році "Барселона" опинилася на четвертій сходинці рейтингу найдорожчих футбольних клубів світу журналу Forbes. "Барселона" подешевшала: з 1 млрд до 975 мільйонів доларів. "Синьо-гранатові" опустилися на п'яте місце рейтингу, пропустивши перед собою мюнхенську "Баварію" - 1,048 млрд.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2011, 20:12   #2
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Гвардіола: Я ніколи не обіцяю жодних титулів

Тренер Барселони Пеп Гвардіола заявив, що його команда має однакові можливості як отримати титули, так і не отримати нічого.
Незважаючи на зоряний склад команди, чемпіони Європи показали ненайкращий футбол в останніх двох поєдинках з Реалом Сосьєдад і Міланом.
"Я ніколи не обіцяю жодних титулів і вигравати це так само нормально, як не вигравати нічого", Гвардіола сказав під час прес-конференції.
"Все, що я можу обіцяти це те, що про команду будуть знати всі."

Тренер Барселони Пеп Гвардіола заявив, що його команда має однакові можливості як отримати титули, так і не отримати нічого.

Незважаючи на зоряний склад команди, чемпіони Європи показали ненайкращий футбол в останніх двох поєдинках з Реалом Сосьєдад і Міланом.

"Я ніколи не обіцяю жодних титулів і вигравати це так само нормально, як не вигравати нічого", Гвардіола сказав під час прес-конференції.

"Все, що я можу пообіцяти це те, що про команду будуть знати всі."
Долучені зображення
Тип файлу: jpg newsimg_big_131618879056.jpg (12,1 КБ, 1 переглядів)
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2011, 20:15   #3
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Піке цілить в президенти Барселони
6246
Захисник іспанської "Барселони" Херард Піке висловив бажання стати в майбутньому президентом клубу.

Футболіст збірної Іспанії повторив свої слова, проте він не впевнений на всі сто відсотків, що його бажання здійсниться, повідомляє Marca.

"Так, я хочу стати президентом "Барселони", але не знаю, чи здійсниться моє бажання. Час покаже. Зазначу, що бути гравцем "Барси" дає великі переваги. У нашої команди мільйони уболівальників, які нас дуже люблять", - заявив Піке.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2011, 20:28   #4
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Барселона планує придбати Сільву з Мілану
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
"Барселона" має намір взимку поповнитися захисником "Мілана" Тіаго Сілвою. Керівництво каталонського клубу найближчим часом звернеться до італійців з офіційною пропозицією.
"Дійсно, керівництво каталонців розглядає можливість посилити захист Сілвою. Мені лестить той факт, що моїм клієнтом цікавиться "Барса", адже на даний момент це найкраща команда у світі. Однак не варто забувати, що Тіаго недавно продовжив контракт з "Міланом" до 2016 року", - наводить Football Italia слова агента футболіста Пауло Тоніетто.
Нагадаємо, що саме Сілва приніс "Мілану" нічию у вчорашньому матчі з "Барселоною" (2:2) в стартовому турі групового раунду Ліги Чемпіонів.
в Києві щойно закінчився матч 1-го туру групового турніру Ліги Європи між місцевим "Динамо" та англійським "Сток Сіті". А кілька хвилин тому стали відомі стартові склади команд на майбутній поєдинок.

"Барселона" має намір взимку поповнитися захисником "Мілана" Тіаго Сілвою. Керівництво каталонського клубу найближчим часом звернеться до італійців з офіційною пропозицією.

"Дійсно, керівництво каталонців розглядає можливість посилити захист Сілвою. Мені лестить той факт, що моїм клієнтом цікавиться "Барса", адже на даний момент це найкраща команда у світі. Однак не варто забувати, що Тіаго недавно продовжив контракт з "Міланом" до 2016 року", - наводить Football Italia слова агента футболіста Пауло Тоніетто.

Нагадаємо, що саме Сілва приніс "Мілану" нічию у вчорашньому матчі з "Барселоною" (2:2) в стартовому турі групового раунду Ліги Чемпіонів.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2011, 21:54   #5
sanela
Moderator
 
Аватар для sanela
 
Реєстрація: 14.05.2010
Вік: 35
Дописи: 658
Вінницька обл.
Мій ресівер: Galaxy Innovations S8120; Cosmosat 7100
Типово

THE GAME, Ви звичайно не ображайтесь, но кому потрібна ця тема, для цього є тема новини спорту .......
Якщо ви з цим не згодні то може створемо на кожний клуб окрему тему??? кожний клуб заслуговує на повагу, якщо на те пішло то хотьби на Український клуб створили тему.


Це моя власна думка і може я помиляюся!
__________________
"Есть старое правило - чтобы не было геморроя, руки должны быть прямыми, а извилины - кривыми, но не наоборот."
Слава Україні !!!
sanela зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.09.2011, 14:36   #6
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Каталонці повністю реваншувалися перед трибунами "Камп Ноу" за нічиї зі "Сосьєдадом" та "Міланом".

Як і зазвичай, на полі існувала лише одна Команда. Хрестоматійні комбінації "Барси" заплутали памплонцям голови вже на п'ятій хвилині, коли відзначився Мессі. Цього виявилося достатньо, щоб "Осасуна" здійняла лапки вгору і здалася на милість переможця. Переможець милосердя не проявив, змусивши переможених ще сім разів вийняти м'яч зі сітки. Такі перемоги стали нецікавими вже й для самої "Барси".

"Барселона" - "Осасуна" - 8:0 (5:0)

Голи: Мессі, 5, 41, 79, Фабрегас, 13, Вілья, 34, 76, Роверсіо, 40, автогол, Хаві, 57
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2011, 12:19   #7
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Головний тренер іспанської "Осасуни" Хосе Луїс Менділібар після виїзного матчу четвертого туру визнав, що "Барселоні" важко щось протиставити.

Гості повезли додому вісім сухих м'ячів.

"Барселона" грала на повну силу до останніх секунд і забила нам вісім голів. Коли такі команди грають на всі сто відсотків своїх можливостей, то можуть забити п'ять м'ячів "Вільяреалу". Можна в матчі з ними грати від оборони, але все одно вони здатні забити чотири, п'ять або вісім голів", - сказав Менділібар.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2011, 19:57   #8
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Алвес: Фабрегас та Мессі чудово грають вдвох

Фабрегас, якийприєтнався до Барселони на початку цього літа, постійно отримує похвальні відгуки від своїх колег по команді.
"Фабрегас добре попрацював на команду і встиг зробити великий внесок в команду", цитує Дані Алвеса AS.
"Це дійсно велика честь грати поруч з ним. Фабрегас та Ліонель Мессі чудово грають вдвох, між ними прекрасне взаємопорозуміння на полі".
Також Алвес додав, що задоволений власною грою, незалежно від позиції, яку йому призначить Грардіола.
"Мені просто подобається грати в футбол, незалежно від позиції, до якої я звик. Все, що я хочу це зіграти свою роль і допомогти команді перемогти. Я завжди буду робити все від мене залежне в будь-якому положенні. А тренер сам визначає де мені потрібно бути".

Фабрегас, який приєднався до Барселони на початку цього літа, постійно отримує похвальні відгуки від своїх колег по команді.

"Фабрегас добре попрацював на нас і встиг зробити великий внесок в команду", цитує Дані Алвеса AS.

"Це дійсно велика честь грати поруч з ним. Фабрегас та Ліонель Мессі чудово грають вдвох, між ними прекрасне взаємопорозуміння на полі".

Також Алвес додав, що задоволений власною грою, незалежно від позиції, яку йому призначить Гвардіола.

"Мені просто подобається грати у футбол, незалежно від позиції, до якої я звик. Все, що я хочу це зіграти свою роль і допомогти команді перемогти. Я завжди буду робити все, що від мене залежить на будь-якій позиції. А тренер сам визначає, де я зіграю найкраще для загального результату команди".
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.09.2011, 18:18   #9
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Лео Мессі дотримав свого слова, присвятивши один із голів у ворота "Осасуни" десятирічному Суф'яну.

Ця історія почалася ще наприкінці січня цього року, коли в кінці тренування Лео познайомився зі Суф'яном, що страждає на синдром Лауріна-Сендроу - йдеться про дуже рідкісну хворобу, яка може вплинути на формуванням кінцівок.

Хлопець зміг познайомитися зі своїм ідолом і навіть декілька разів ударити по м'ячу, граючи з Лео. Суф'ян носить протези і вони від колін до стегон пофарбовані у кольори "блауґранас" з номером "10". Форвард "Барселони" був вражений такою відданістю хлопчика, який з самого народження змушений боротися за те, щоб вести нормальне життя, долаючи величезну кількість негараздів.

Минулої п'ятниці Лео і Суф'ян знову зустрілися. Лео пообіцяв, що якщо заб'є "Осасуні", то присвятить цей гол хлопчині, і той запитав Лео, яким же буде святкування цього голу. Зазвичай, вразивши ворота суперника, Лео піднімає руки і скеровує погляд у небо. Суф'ян запропонував, щоб Мессі торкнувся ніг і таким чином дав зрозуміти, що це особливе святкування для нього.

Ліонель аж тричі вразив ворота суперника, а один з голів присвятив Суф'яну.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.09.2011, 18:26   #10
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Феєрична перемога "Барселони" над "Осасуною" (8:0) у минулому турі змусила букмекерів внести у список ставок додатковий пункт.

Букмекери пропонують уболівальникам спрогнозувати, чи заб'є "Барселона" 10 голів в одному матчі Прімери?. Якщо таке трапиться, то щасливці помножать свою ставку на 17.

Гольова злива "Барселони" та поразка "Реалу" змінила також коефіцієнти на перемогу команд у чемпіонаті Іспанії.

"Барселона" - 1,50
"Реал" - 2,52
"Валенсія" - 51,0
"Малага" - 126,0
"Севілья" - 151,0
...

"Бетіс" - 751,0.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Проблема з JTAG UP :: пише "The parallel port could not be opened" sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 11.04.2016 21:38
ФЕРГУСОНИ - проблема "Скидання сетінгів" та її вирішення sat-prof Openbox F-100,AF-1700 23 30.07.2015 11:37
Вибір ресівера для роботи з офкартою "Триколор"? Porter Не знаєш, де написати? Пишем тут. 3 30.08.2010 01:24


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:55.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум