SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.12.2011, 22:35   #21
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Таргамадзе став гравцем "Шахтаря" - офіційноУ п'ятницю, 30 грудня, "Шахтар" підписав п'ятирічну угоду з грузинським півзахисником Давідом Таргамадзе.

Про це повідомляє прес-служба донеччан.

Грузин у першому колі чемпіонату захищав кольори ПФК "Олександрія".

До переїзду в Україну Давід встиг пограти за німецький "Фрайбург". На його рахунку також чотири поєдинки й один забитий м'яч у складі національної збірної Грузії
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2012, 14:08   #22
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

"Динамо" Київ купує хорвата
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Найцінніший гравець сплітського "Хайдука" Анте Вукушич в найближчі десять днів, скоріш за все, покине хорватську команду.

"Хайдук", який зараз переживає не найкращі часи, має намір поповнити свій бюджет за рахунок продажу талановитого футболіста.

Нагадаємо, нещодавно з'явилась інформація про те, що інтерес до Анте Вукушича проявляє київське "Динамо".
__________________
OPENBOX S1;ORTON 4100C;SAMSUNG DSB-S300V
Amos 4'W + Astra 4.8'E + Hotbird 13'E + Abs 75'E;
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.01.2012, 22:33   #23
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Дніпро" підписав захисника "Андерлехта"?
Чеський захисник "Андерлехта" Анджей Мазух переходить в "Дніпро".

Клуби вже про все домовилися, тепер гравцеві залишилося тільки пройти медогляд, повідомляє ресурс SportovniNoviny.

Цю інформацію підтвердив і агент 22-річного гравця збірної Чехії Віктор Колар.

Трансферну вартіст центрального захисника transfermarkt.de. оцінює в 3,5 мільйона євро, пише terrikon.com
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.01.2012, 17:08   #24
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Лаціо поцупить в Баварії ще одного форварда


32-річний хорватський нападник "Баварії" Івіца Оліч незадоволений малою кількістю часу в основі команди перед чемпіонатом Європи, а тому хоче піти з клубу.

За даними ЗМІ, Оліч повинен приєднатися до "Лаціо". Футболіст, контракт якого закінчується в червні нинішнього року, вже має усну домовленість із наставником "бьянкочелесті" Едоардо Рейєю. Трансфер може відбутися як влітку, так і в січні.

Нагадаємо, раніше сам Оліч стверджував, що до кінця сезону мюнхенський клуб не залишить. Раніше з "Баварії" в "Лаціо" через аналогічну причину перейшов Мірослав Клозе.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.01.2012, 22:49   #25
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Чорноморець" підписав вихованця академії "Барселони"
6-го січня 25-річний іспанський нападник Сіто Рієра підписав контракт з ФК "Чорноморець".
Угода розрахована на 3,5 роки, пише сайт клубу.

Форвард, за виступами якого селекційна служба клубу уважно стежила більше року, пройшов в Одесі поглиблений медогляд і ознайомився з інфраструктурою "Чорноморця".

Рієра закінчив футбольну академію ФК "Барселона". Виступав у юнацьких командах цього клубу (69 ігор, 16 голів), а також у молодіжному складі барселонського "Еспаньола" (29 матчів).

У 2008/2009 рр.. захищав кольори грецького "Пантракікоса" (Комотіні) - 28 матчів, 5 м'ячів. З липня 2009-го по грудень 2011-го грав в "Паніоніосі" (Неа Смірні), за який у вищій лізі чемпіонату Греції провів 52 матчі, забив 7 голів.

Сіто Рієра - з футбольної сім'ї. Його старший брат Альберт також професійний спортсмен, який виступав у "Бордо", "Еспаньолі", "Ліверпулі", "Олімпіакосі" і національній збірній Іспанії (16 матчів, 4 голи). З 2011 року грає в турецькому "Галатасараї"
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2012, 13:08   #26
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Челсі майже купив лідера Болтона


Головний тренер "Болтона" Оуен Койл підтвердив, що центральний захисник Гарі Кехілл завершить свій перехід в "Челсі" протягом 48 годин, повідомляє BBC. Ще на початку тижня два клуби погодили трансферну вартість 26-річного гравця збірної Англії в розмірі 7 мільйонів фунтів.

Проте в переговорах виникли ускладнення, коли справа дійшла до обговорення зарплати Кехілла. Згідно з чутками, Гарі бажає отримувати 120 тис. фунтів на тиждень, а лондонський клуб готовий витрачати на нього не більше 70 тис.

Також з'явилася інформація, що в боротьбу за Кехілла в останній момент можуть включитися "Ліверпуль" і "Манчестер Юнайтед". Втім головний тренер "Болтона" Оуен Койл розвіяв усі чутки і підтвердив, що до кінця тижня Гарі перейде в "Челсі".

"Угода може не відбутися тільки в тому випадку, якщо зацікавлені сторони не домовляться між собою. Але особисто я переконаний, що це відбудеться, і всі залишаться задоволеними", - повідомив Койл.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2012, 15:26   #27
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Грузинський опорник Георгі Меребашвілі вирішив повернутися до свого колишнього клубу - тбіліського "Динамо".

За гравця "динамівці" заплатили компенсацію у розмірі 300 тис.

Нагадаємо, Меребашвілі обирав своє місце продовження кар'єри між двома клубами - львівськими "Карпатами" та тбіліським "Динамо". За словами самого грузина обидва клуби пропонували приблизно однакові умови.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2012, 22:39   #28
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Бразильські ЗМІ: Жадсон погодив умови контракту із "Сан-Пауло"Півзахисник донецького "Шахтаря" Жадсон погодив умови особистого контракту з "Сан-Пауло".

Уже найближчим часом футболіст може перейти у бразильський клуб.

Як передає бразильська преса, 28-річний футболіст підпише угоду із "Сан-Пауло" на чотири роки.

Повідомляється, що перехід відбудеться, коли клуби домовляться про трансферну вартість бразильського півзахисника.

У неділю, 8 січня, Жадсон повертається до Донецька, де у нього відбудеться особиста розмова з президентом "Шахтаря" Рінатом Ахметовим, стверджує championat.com
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2012, 16:51   #29
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Півзахисник "Спартака" може перебратись в "Расінг"

Півзахисник московського "Спартака" Жано Ананідзе може перейти в іспанський "Расінг", повідомляє Vavel.com.

Майбутнє 21-річного грузинського футболіста має визначитися найближчими днями.
Цей перехід став можливий завдяки Дмитру Попову, який виступав за сантандерский клуб в 90-і роки, а тепер є спортивним директором червоно-білих.
__________________
OPENBOX S1;ORTON 4100C;SAMSUNG DSB-S300V
Amos 4'W + Astra 4.8'E + Hotbird 13'E + Abs 75'E;
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2012, 16:53   #30
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Ісла - головна ціль "Інтера" та "Ювентуса"

За даними fcinternews.it, міланський "Інтер" планує придбати гравця "Удінезе" чилійця Маурісіо Іслу.

Ісла потрібен "Ювентусу" та "Лаціо", проте лише "Інтер" готовий віддати 10 млн євро за гравця.
__________________
OPENBOX S1;ORTON 4100C;SAMSUNG DSB-S300V
Amos 4'W + Astra 4.8'E + Hotbird 13'E + Abs 75'E;
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:15.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум