SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 05.02.2014, 16:58   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Підключення інтернету віддалено

Була потреба, підключити інтертелеком (підключає,також інших операторів) не виходячи з дому!
Отже знайшов дилера (адміна популярного сайту netobzor )
Реєструє нові номери...
Коротко про головне!
Скачати проги:
1. AMMYY Admin (щоб він кєрував вашим компом екран не виключає)
2. Прошивка через "DFS 13.9.27.0"
3. AxesstelPst_EvDO_1.67.BSNL (рівень сигналу перевірка)
Робить безкоштовну перевірку модема!
Оплата на картку привату!
Контакти:
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
ICQ 631513019
Скайп Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! (шукати по пошті)
ЦЕ не реклама!!! (допомога лінивим таким як я)
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2014, 17:15   #2
Vitalik_
Новачок
 
Аватар для Vitalik_
 
Реєстрація: 05.02.2014
Вік: 43
Дописи: 12
Київ
Надіслати повідомлення для Vitalik_ на ICQ Надіслати повідомлення для Vitalik_ на Skype
Типово

Вітаю всіх! Власне кажучи так з sat-prof і познайомилися, спасибі за пропозицію зареєструватися на форумі. По sat я напевне не стану корисний, а ось за тематикою мобільного інтернету, прошивок СДМА обладнання, роутерів і т.п. цілком підкажу слушною порадою (та й не тільки порадою а й дією), у відповідній тематиці . )
Vitalik_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2014, 19:26   #3
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Vitalik_,
а модем хуавей е153u1 прошити під інтертелеком можеш? був заточений під сдма мтс ,я з боями його розлочив..ось думаю чи назад можна вернути,точніше під іншого сдма -інтертелеком...
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2014, 19:56   #4
Vitalik_
Новачок
 
Аватар для Vitalik_
 
Реєстрація: 05.02.2014
Вік: 43
Дописи: 12
Київ
Надіслати повідомлення для Vitalik_ на ICQ Надіслати повідомлення для Vitalik_ на Skype
Типово

Цитата:
Допис від Zhora15 Переглянути допис
Vitalik_,
а модем хуавей е153u1 прошити під інтертелеком можеш? був заточений під сдма мтс ,я з боями його розлочив..ось думаю чи назад можна вернути,точніше під іншого сдма -інтертелеком...
Zhora15, дана модель, судячи з опису, GSM ( WCDMA ), але ніяк не CDMA. І в добавок: у МТС СДМА на частоті 450 МГц. Інтертелеком і Піплнет працюють на 800 МГц, відповідно і устаткування різне. Устаткування Інтертелеком можна посадити на Піплнет, а також навпаки, і навіть якщо залочений, то обходиться це. А МТСи зі своїм СДМА підрозділом будуть і далі без розвитку сидіти зі своїми еденічними моделями . Вашому пристрою, в кращому випадку, світить тільки ТриМоб, я офіційний дилер і цього оператора, але там свої мінуси і плюси, якщо цікаво, то створю окрему тему з цього приводу , де все опишу.

Востаннє редагував Vitalik_: 05.02.2014 о 20:00.
Vitalik_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2014, 20:35   #5
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Vitalik_,
так якраз через букви u1 він і працював на сдма від мтс.... і саме через них на розлочці я влетів на 9 паперів....
що можете сказати про точку доступу mifi 4510L 9598? наскільки вона надійна,бо є глюк западання швидкості ,перегружаєш точку і комп швидкість повертається...
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2014, 21:02   #6
Vitalik_
Новачок
 
Аватар для Vitalik_
 
Реєстрація: 05.02.2014
Вік: 43
Дописи: 12
Київ
Надіслати повідомлення для Vitalik_ на ICQ Надіслати повідомлення для Vitalik_ на Skype
Типово

З приводу е153u1, навіть якщо він і працював на СДМА від МТС, всерівно нічого не вийде, причина вище. Про 4510L, в загалі це проблема пристроїв б/у, або stock. У нових такої проблеми не помічено. Обережніше зараз з придбаннями, так як нові завозять мало хто, через це і проблеми. Хоча мережа у Інтертелеком працює вкрай не стабільно, сам перейшов тимчасово на Peoplenet, у моєму випадку краще меньша швидкість, але постійна. "Заліпи" бачу і у себе на Рев Б обладнанні (5321, 315 Huawei), хоча переходячи на Haier CE81b, котрий ми завезли та адаптували під наші мережі, такого на спостерігаю, але це модем, більше підходить для звязку зі стаціонарним роутером.
Vitalik_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2014, 22:01   #7
sat78
Учасник
 
Реєстрація: 02.07.2012
Дописи: 109
Херсонська обл.
Мій ресівер: Аміко 8900 Sat Integral 9100
Надіслати повідомлення для sat78 на ICQ
Типово

Рекомендую Віталіка як спеціаліста в сфері інтернету! Неодноразово з ним стикався на форумі нетобзора! Можна без вагань довіритись!
sat78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2014, 18:32   #8
Vitalik_
Новачок
 
Аватар для Vitalik_
 
Реєстрація: 05.02.2014
Вік: 43
Дописи: 12
Київ
Надіслати повідомлення для Vitalik_ на ICQ Надіслати повідомлення для Vitalik_ на Skype
Типово

До речі, зміну устаткування також можливо зробити віддалено, без візитів до центру обслуговування абонентів, якщо наприклад модем вийшов з ладу, або куплене нове обладнання, зі збереженням номеру, тарифу та додаткових послуг, якщо такові активовані. Або відновлення швідкісної передачі данних EV-DO. Для цього необхідно повідомити: номер Інтертелеком, або Peoplenet, та контактний номер телефону який вказувався при підключенні (мобільний найчастіше). Останнє вказується для ідентифікації власника номеру.
Vitalik_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2014, 11:00   #9
Vitalik_
Новачок
 
Аватар для Vitalik_
 
Реєстрація: 05.02.2014
Вік: 43
Дописи: 12
Київ
Надіслати повідомлення для Vitalik_ на ICQ Надіслати повідомлення для Vitalik_ на Skype
Типово

Для тих хто користується Інтертелеком, до 20.03.2014 можуть безкоштовно активувати на місяць послугу "Турбо швидкість" а також 200 МБ щодня. Акція на честь дня народження Інтертелеком. Алгоритм включення через АССА: розділ Управління послугами - Подарунки від Інтертелеком поставити пташку на Вільний день. Весняні сюрпризи - ІНТЕРНЕТ (Rev.B) вибрати "Турбо швидкість - акція" - знизу не забуваємо все це підтвердити Застосувати зміни.
Vitalik_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2014, 11:12   #10
Vitalik_
Новачок
 
Аватар для Vitalik_
 
Реєстрація: 05.02.2014
Вік: 43
Дописи: 12
Київ
Надіслати повідомлення для Vitalik_ на ICQ Надіслати повідомлення для Vitalik_ на Skype
Типово

Попередження для користувачів оператору Peoplenet, з 01.04.2014 подорожчення тарифів на 20%. Подробиці виклав в блозі Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Vitalik_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини інтернету,соціальні мережі,обговорення sat-prof Програмне забезпечення (ПЗ) для ПК 823 12.05.2015 11:41
Підключення - ремонт автомагнітол sat-prof Аудіо 31 19.10.2014 19:46
Тести швидкості інтернету. sat-prof Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA 0 01.02.2014 17:18
Як визначити реальну швидкість доступу до інтернету? slavko1235 Програмне забезпечення (ПЗ) для ПК 20 04.08.2013 17:51
Підключення HD телебачення sat-prof Загальний розділ! 4 03.10.2011 19:58


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:28.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум