SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.08.2020, 07:22   #921
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Увечері 1 серпня великий профі-бокс повертається до Києва після тривалої перерви. Шоу боксу організовано Usyk17 Promotion, промоутерською компанією Олександра Усика.

В рамках шоу пройде 6-раундовий бій в суперважкій ваговій категорії Віктор Вихрист (1–0, 1 KO) – Семен Пахомов (2–10, 2 KO).

27-річний Вихрист проведе свій другий профі-бій. Він виступає під псевдонімом Віктор Фауст. Вихрист офіційно перейшов в професіонали на початку 2020 року, але це подія супроводжувалася великим скандалом.

Планувалося, що Вихрист в складі української команди побореться за виступ на Олімпіаді-2020, однак серйозну конкуренцію складав Цотне Рогава, і Вихрист вирішив перейти одразу в профі-бокс. Боксер потім пояснив своє рішення незрозумілим статусом у збірній: «Якби я знав, що я перший номер, і на 100% буду їхати на ліцензійний турнір, то про який перехід в професіонали могла бути мова?»

До відома федерацію боксу України Вихрист поставив тільки за день до цього. ФБУ вкрай негативно відреагувала на перехід Віктора в професіонали і навіть прийняла рішення дискваліфікувати особистого тренера боксера, Олександра Ляхова, і його менеджера, Андрія Котельника. У відповідь команда Вихриста вирішила подати судовий позов на федерацію.



8 лютого в Німеччині Вихрист переконливо виграв свій дебютний бій у профі-боксі. Українець вдало відбоксував в поєдинку проти джорнімена з Білорусі Андрія Мазаника (13–11, 10 KO). Дуель пройшла в німецькому місті Геппінген. Вихрист потужними ударами нокаутував білоруса вже на 55-й секунді бою. Мазаник не зміг піднятися до рахунку 10, кут білоруса викинув рушник, і рефері припинив бій.

Нинішній суперник Вихриста – маловідомий 30-річний Семен Пахомов з Харкова. У нього негативний рекорд: 2 перемоги і 10 поразок. Дебютував в профі в 2013 році. Проводив бої в російських містах Каспійськ, Санкт-Петербург, Краснодар, бився в Харкові, Києві та Миргороді. З перших 9 боїв всі програв, і тільки потім зумів здобути дві перемоги.

Прогноз на бій – дострокова перемога Віктора Вихриста вже у першому раунді.


Віктор Вихрист перед другим боєм на профі-рингу важить 104,4 кг. Семен Пахомов показав вагу 99,3 кг.
Мініатюри долучень
orig_497650.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.08.2020, 08:30   #922
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

1 серпня в рамках шоу боксу під Києвом пройшов 8-раундовий бій, співголовний поєдинок вечора.

Петро Іванов (12–0–2, 7 KO) одноголосним рішенням суддів переміг Романа Шкарупу (28–11–2, 12 KO).

Петро Іванов є чемпіоном світу серед молоді за версією WBC.

Шоу боксу організовано Usyk17 Promotion, промоутерською компанією Олександра Усика.
Мініатюри долучень
orig_497822.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.08.2020, 08:45   #923
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Тренер Сергія Дерев'янченко Андре Розьє поділився очікуваннями від бою українця проти Джермалла Чарло:

«Дерев'янченко віддасть всі сили, це його лебедина пісня. Це третя спроба Сергія стати чемпіоном світу. Я вважаю, що він переміг Головкіна, але ми не отримали титул. Цього разу у нас немає права на помилку. Сергій - не примадонна. Я працював з примадоннами в минулому, але до кінця мого життя у мене більше не буде таких бійців.

Дерев'янченко слухає мене. Він мало говорить, тільки висловлює мені свої побажання. Саме так і стають чемпіонами світу. Дерев'янченко намір боксувати з Чарло, він хоче зруйнувати плани Джермалла і позбавити його балансу. Це все що я можу сказати.

Чарло - жорсткий і сильний хлопець, але Сергій такий же. Я думаю, що досвід Дерев'янченка поєднується з його навичками. Він ніколи не втрачав баланс або настрій. Я вважаю, що це має сказати вам про те, наскільки хороший Сергій», - сказав Розьє.

Нагадаємо, що бій Деревяненка і Чарло відбудеться 26 вересня в Анкасвілле, штат Коннектикут, США.
Мініатюри долучень
orig_497891.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2020, 08:18   #924
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

1 серпня в Києві в боксерському турнірі, організованому компанією Usyk17 Promotion Владислав Сіренко достроково переміг опонента Павла Короленко. Ця перемога стала 14й в кар'єрі Влада.

Міжнародна беттінговая компанія Favbet напередодні бою підписала рекламний контракт з боксером, ще раз продемонструвавши силу своєї філософії «З нами переможці!».

Контракт передбачає не тільки участь Влада Сіренко в рекламних і соціальних активностях компанії, а й спільну роботу над промоутингом боксера.

Влад Сіренко є непереможеним боксером-важковаговиком, чемпіоном за версією WBF International, чемпіоном Євразії за версією EBP, срібним призером молодіжного чемпіонату Європи. Влад входить в ТОП-50 важкоатлетів усього світу.
Мініатюри долучень
orig_498027.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2020, 08:47   #925
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Глава Top Rank Боб Арум прокоментував інформацію про те, що чемпіон світу за версією IBF в легкій вазі Теофімо Лопес може відмовитися від бою з чемпіоном WBA/WBO/WBC Franchise Василем Ломаченком.

Раніше повідомлялося, що Лопеса не влаштовує гонорар в розмірі 1,2 мільйона доларів.

«Ми пояснили команді Лопеса, що у нас не буде виручки від продажу квитків і платних трансляцій. Тобто ми хочемо заплатити їм великий гонорар, але, знову ж таки, я не збираюся втрачати мільйони доларів на івент через те, що Лопес оцінює себе дорожче.

Якщо ми не укладемо угоду, то відмовимося від цього поєдинку. В такому випадку ми будемо шукати для Ломаченка іншого суперника на осінь. Але я все ще зберігаю оптимізм з приводу того, що ми досягнемо консенсусу», - сказав Арум.

Бій Ломаченко - Лопес планують провести в жовтні.
Мініатюри долучень
orig_498208.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.08.2020, 13:40   #926
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Російський боксер Алєксандр Повєткін прилетить до Великобританії, щоб провести тренувальні спаринги з Дереком Чісорою, наступним суперником українця Олександра Усика.

Президент Matchroom Boxing Едді Хірн розповів:

«Повєткін буде тут в п'ятницю, 7 серпня, щоб спарингувати з Дейвом Алленом і Дереком Чісорою. Всі будуть протестовані на коронавірус.

Загалом, у нас тут будуть Повєткін, Вайт, Аллен і Чісора. Причому останні будуть допомагати Повєткіну в підготовці! Вайт не особливо буде щасливий цьому».

Бій між Алєксандром Повєткіним і Ділліаном Вайтом намічений на 22 серпня у Matchroom Fight Camp в Брентвуді.
Мініатюри долучень
orig_498335.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.08.2020, 09:46   #927
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Василь Ломаченко поділився останніми новинами щодо підготовки до бою з Теофімо Лопесом:

«Насправді, я всі новини спочатку дізнаюся з інтернету, від ЗМІ. А потім ввечері взнаю це все від Егіса (Клімаса, менеджера Ломаченка, - прим.), він мені все це підтверджує. Поки що так, 3 жовтня - остаточна дата.

Підготовку до бою я почав уже давно. Не готуюся до конкретної дати, а до суперника, Лопеса.

Наскільки я читав - бій відбудеться без глядачів. Мені здається, відчуття будуть як ніби від спарингу. Загалом буде людей 50-70 глядачів - це люди, які братимуть участь у вечорі боксу, будуть битися в андеркарті.

Чи завадить ця атмосфера мені? Точно ні. Для мене не особливо важливо, чи будуть глядачі. Є ринг, є опонент, є мета».

Раніше повідомлялося про те, що Лопес може відмовитися від бою через недостатній розмір гонорару.

Sport.ua Telegram
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!
Мініатюри долучень
orig_498383.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.08.2020, 07:37   #928
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Екс-чемпіон світу в трьох вагових категоріях Хорхе Лінарес здав позитивний тест на коронавірус. Хвороба у екс-суперника Василя Ломаченка протікає безсимптомно.

Лінарес зараз знаходиться в Токіо і зобов'язаний залишатися там на самоізоляції як мінімум до 17 серпня.

На 28 серпня в США у Лінареса запланований бій проти Хав'єра Фортуни. Зараз бій знаходиться під загрозою зриву.

Нагадаємо, 12 травня 2018 року Лінарес був нокаутований Василем Ломаченком в 10-му раунді.
Мініатюри долучень
orig_498571.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.08.2020, 08:22   #929
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Перспективний український напівсередньоваговик Арам Фаніян (18-1, 2 КО) здобув впевнену перемогу над співвітчизником Владиславом Барановим (6-6-2, 4 КО).

Бій проходив в рамках вечора боксу від Top Boxing Generation. Поєдинок завершився достроково в 4 раунді, після того як Баранов не зміг продовжити виступ через сильне розсічення.

Розсічення у Баранова утворилося в результаті зіткнення головами. Судді вирішили віддати перемогу Фаніяну по результатом записок за три раунди.

Також в рамках шоу в цій же вазі український проспект Яніс Куриленко (2-0, 2 КО) нокаутував співвітчизника Сергія Сороку (4-5-1, 1 КО).
Мініатюри долучень
orig_498758.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.08.2020, 08:39   #930
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

26 вересня Сергій Дерев'янченко проведе бій за титул чемпіона світу за версією WBC в середній вазі, який належить Джермаллу Чарло.

— В одному з інтерв'ю ви сказали, що Чарло для вас більш небезпечний суперник, ніж Альварес. Це був такий троллінг Канело, або ви дійсно так вважаєте?
— З боксерами такого стилю, як у Головкіна, я відчуваю себе комфортно, я показую такий же бокс, як Альварес і Головкін.

А ось Чарло буде йти, рухатися і працювати на контратаках, і тут треба буде щось думати. Буде важче.

— Бій з Чарло буде без глядачів. Що це змінює для вас в плані психологічної підготовки і настрою?
— Так, ми працюємо над психологічною підготовкою. У мене вже був один такий бій без глядачів в Німеччині по WSB.

— Ви переглядали попередні бої Чарло? Чим він може вас здивувати?
— Він досить витривалий, добре боксує під кінець бою. Початок і середина в його виконанні — обережні, але потім він роздуває темп в кінці бою. І по бою з Коробовим було видно, що йому некомфортно проти боксерів радянської школи.
Мініатюри долучень
orig_498851.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:54.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум