SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення > Провайдери платного ТБ

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.06.2013, 22:16   #91
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від slavon Переглянути допис
Zhora15, Те що до Віазаду приходить "велика жопа" було ясно ще майже 2 роки тому при старті Екстра ТВ...
Я напевно щось пропустив ??? Про яку ще країну йде мова ???
То їм за те що з тіткою Шурою не товаришують..
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.06.2013, 22:30   #92
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від slavon Переглянути допис
Я напевно щось пропустив ??? Про яку ще країну йде мова ???
Мазепа,Полтава..... І сука яка здала Мазепу Москалям!!! Короче сумна історія!!!
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.07.2013, 14:07   #93
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Пакет телеканалів - Viasat «Домашній»


З 1 липня Viasat пропонує новий пакет каналів у цифровій якості Viasat «Домашній». Абонплата за перегляд пакету - всього 49 гривень на місяць!

До складу пакету Viasat «Домашній» увійшли всі українські канали і вісімнадцять кращих тематичних каналів для всієї родини. Серед них - TV1000 Comedy з новими голлівудськими комедіями, а також канал TV1000 Російське кіно. До уваги клієнтів, що підключили Viasat «Домашній» пропонуємо найкращий пізнавальний канал у світі Discovery Channel, захоплюючий канал про природу Viasat Nature і корисний канал для умілих і господарських - Садиба ». Для любителів спорту - новий канал XSport. Малюки зможуть вибирати мультфільми на п'яти дитячих телеканалах. Додатково є можливість налаштувати сотні каналів, що знаходяться на супутниках Astra, Amos та Hot Bird у відкритому доступі.

Підключи пакет Viasat «Домашній» для своєї родини і проводь час удома в супроводі кращих телепрограм і фільмів всього за 49 гривень на місяць!
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.07.2013, 14:29   #94
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

genych,Одна реклама і маразм від віазаду - з 73 каналів пакету, 59 можна дивитися навіть не знаючи що таке віазад. Я вчора трохи поспілкувався з техпідтримкою віазаду. Звіт про це Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! повідомлення #Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!


slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.07.2013, 16:16   #95
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Talking

Три нових телеканалу на Viasat!

3 липня 2013 зустрічай три нових телеканалу: ZIK, «Сонце» і «НЛО».

Розважальні серіали: нові і ті, що стали неймовірно популярними у світі - на молодіжному каналі «НЛО». У незабаром не пропусти телешоу «Грімм», «Пожежні Чикаго», «Паралельні світи», «Сomedy club» та «Універ»; фільми «Джонні Д.», «Кораліна в країні кошмарів» і «Безславні виродки».

Канал «Сонце» порадує дитячим шоу «Вулиця Сезам», розважить «забавним домашнім відео», розсмішить «Прихованої камерою», надихне програмами кулінарного генія Джеймі Олівера.

Актуальна і об'єктивна інформація про насущні події - на телеканалі ZIK. До уваги глядачів канал пропонує авторські проекти. Безпрецедентні журналістські розслідування та екстремальні викривальні програми формують унікальний образ телеканалу.
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.07.2013, 16:20   #96
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

Цитата:
Три нових телеканалу на Viasat!
Піпец, ці канали можна дивитися безкоштовно на ресівері класу Жлобо 4100С (1 в БІСС, решта в ФТА). Віазад давно став платним провайдером безплатних (ФТА) каналів...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!


slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.07.2013, 23:00   #97
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

ZIK на платформі Viasat

З 3 липня телеканал ZIK увійшов в пакети програм супутникової платформи Viasat. Про це повідомляє прес-служба каналу.

Співпраця з Viasat - це продовження роботи телеканалу ZIK з найбільшими українськими телевізійними операторами, зазначають у прес-службі. Зокрема, ZIK присутній у кабельних мережах «Воля», «Тріолан», «Ланет» та інші. Всього ZIK транслюють понад 80 операторів кабельного телебачення України по всій Західній Україні, в Києві, в Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій областях та Криму. Канал також доступний для всіх власників супутникових антен на супутнику AMOS-2.

«Те, що Viasat вирішив додати нас в усіх своїх пакетів промови, ще раз підтверджує нашу готовність на рівних конкурувати з топовими загальнонаціональними каналами», - зазначив директор з регіонального розвитку телеканалу ZIK Віталій Чичкань.

Співпраця з Viasat, а потім збільшення аудиторії, посилює вимоги до якості контенту телеканалу ZIK, який у новому телесезоні обіцяє презентувати декілька нових проектів. Вони, за словами генерального директора медіахолдингу ZIK Дмитра Добродомова, за якістю картинки та режисури не поступатимуться програмами центральних телеканалів, а за змістом і драматургією, можуть бути навіть краще.

«Політика нашої компанії така, що своїм абонентам ми хочемо пропонувати безкоштовний перегляд всіх кращих українських каналів. А ZIK однозначно входить до цього переліку », - зазначив директор з розвитку компанії Viasat Петро Конов.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2013, 13:11   #98
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Три нових телеканалb на Viasat!

З 3 липня 2013 зустрічай три нових телеканалb: ZIK, «Сонце» і «НЛО».

Розважальні серіали: нові і ті, що стали неймовірно популярними у світі - на молодіжному каналі «НЛО». У незабаром не пропусти телешоу «Грімм», «Пожежні Чикаго», «Паралельні світи», «Сomedy club» та «Універ»; фільми «Джонні Д.», «Кораліна в країні кошмарів» і «Безславні виродки».

Канал «Сонце» порадує дитячим шоу «Вулиця Сезам», розважить «забавним домашнім відео», розсмішить «Прихованої камерою», надихне програмами кулінарного генія Джеймі Олівера.

Актуальна і об'єктивна інформація про насущні події - на телеканалі ZIK. До уваги глядачів канал пропонує авторські проекти. Безпрецедентні журналістські розслідування та екстремальні викривальні програми формують унікальний образ телеканалу.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.07.2013, 14:36   #99
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

Дурить Віазад наш народ по чорному. Ось одна львівська кантора під назвою "УкрСелл" втюхує ЛОХам так звані "сертифікати" на підключку до віазаду за 20 грн...



На цей раз попався мій знайомий, професійно навішали йому на вуха "макаронних виробів" що ледво то за пів-години зняв. Допоміг відбірний російський мат і слова: "я Тебе колись хоч раз найобував". Думав ще трохи і якогось екзерциста доведеться викликати щоб відмолив...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 26.07.2013 о 14:56.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.08.2013, 21:00   #100
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Viasat Україна. Підключи HD-канали та візьми участь у неймовірній акції!
По-перше, ти гарантовано отримуєш HD-ресивер всього за 1 гривню *.
Але головне - ти автоматично отримуєш шанс поїхати удвох до Бразилії на матч чемпіонату світу з футболу! Прямо зараз замовляй дзвінок консультанта або телефонуй консультанту сам: 067 238 45 38, 050 117 90 76.
У пакет каналів «Престижний HD» входять 8 HD каналів: Футбол +, Eurosport HD, TV1000 Comedy HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Discovery HD Showcase, RT та RTД.
Також є можливість додати преміальні канали фільмів в HD-якості: TV1000 Premium HD та TV1000 Megahit HD.
* Вартість ресивера і поштової доставки за адресою абонента або поштового відділення, вказаному абонентом при замовленні HD-ресивера. Абонент має можливість замовити послуги підключення та налаштування HD-ресивера. Орієнтовна вартість підключення та налаштування HD-ресивера 200 грн.Продажа HD-ресивера, а також послуги з його підключення й налаштування здійснюються дилерською мережею Viasat.
Акція діє з 12 серпня по 30 вересня 2013 року включно на території України. Абоненти, що підключилися пакети «Престижний HD» або «Престижний HD Преміум» в період дії акції, мають право на отримання HD-ресивера за 1 гривню та приймають участь у розіграші подорожі на двох до Бразилії на матч Чемпіонату Світу з футболу. Абоненти, що підключилися до вищевказаних пакетам до 12 серпня 2013 року, можуть брати участь у розіграші подорожі на двох до Бразилії на матч Чемпіонату Світу з футболу.
Ціни з урахуванням ПДВ.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
viasat ua, віазад уа, віасат уа, віжен тв, лохотрон, маразм

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини ефірного та кабельного телебачення sat-prof Транспондери 317 09.05.2020 23:46
Прошивки для Pioneer1430,1530(Без обговорень!) savsav Pioneer1430-1730 (MediaSat) 6 19.04.2014 22:10
Новини від Viasat (MTG) Скандінавія та Балтік. savsav Провайдери платного ТБ 8 29.01.2013 09:09


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:32.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум