SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Інша техніка

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 22.01.2018, 17:13   #1
Іван86
Передовик
 
Аватар для Іван86
 
Реєстрація: 12.11.2012
Вік: 38
Дописи: 574
Україна, Івано-Франківська обл
Надіслати повідомлення для Іван86 на ICQ
Типово Зарядка для автомобільного акумулятора.

Хочу зробити зарядне для автомобільного акумулятора. І так як то для себе, то хотілось би вже щось краще, ніж просто 14,4В перемінки і міст з діодів. Бажано стабілізатор по струму, і щоб вирубалось коли напруга на акумуляторі буде 14,4 (як я розумію це кінець зарядки.) Нагуглив таку схему. Хто в цих питаннях більш знаючий, підкажіть, чи нормально воно буде працювати. Може в когось є інша перевірена схема, поділіться... Схема по Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
GI S8120 HD.
Amos 4°W, Sirius 4.8°E, Eutelsat 9°E, Hotbird 13°E, Eutelsat 36°E.
Іван86 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2018, 11:45   #2
caxa
Новачок
 
Реєстрація: 20.05.2012
Дописи: 36

Типово

У ці схемі я не бачу захисту по стрму. Всі регулятори які я робив на тирісторах моли низьку стабільність роботи.
Як про мене то саме краще переробить БЖ компа.
Ящо з трансформатором то я поставив ось такий регулятор Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
caxa зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2018, 11:58   #3
Іван86
Передовик
 
Аватар для Іван86
 
Реєстрація: 12.11.2012
Вік: 38
Дописи: 574
Україна, Івано-Франківська обл
Надіслати повідомлення для Іван86 на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від caxa Переглянути допис
Ящо з трансформатором то я поставив ось такий регулятор
Вибачайте якщо туплю, але хотів би задати пару питань. Якщо я правильно зрозумів, тими крутілками можна ставити струм і напругу, чи ні? І чи відключить воно при 14,4В на акумуляторі в кінці зарядки?
__________________
GI S8120 HD.
Amos 4°W, Sirius 4.8°E, Eutelsat 9°E, Hotbird 13°E, Eutelsat 36°E.
Іван86 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2018, 18:00   #4
caxa
Новачок
 
Реєстрація: 20.05.2012
Дописи: 36

Типово

Так, тими резисторами виставляеться максимальний струм і напруга а при вирівнюванні напруг зарядка закінчиться і залишиться тільки струм саморозряду аккумулятора.
Світлодіод на регуляторі світить червоним коли іде струм і зеленим коли сама напруга.
А на виході ставим ось таке Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! або простіше Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
caxa зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2018, 18:38   #5
Іван86
Передовик
 
Аватар для Іван86
 
Реєстрація: 12.11.2012
Вік: 38
Дописи: 574
Україна, Івано-Франківська обл
Надіслати повідомлення для Іван86 на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від caxa Переглянути допис
А на виході ставим ось таке
Купити той DC-DC, і ще це китайське диво, трансформатор і міст, то вже краще доложити ще 200 грн і купити більш менш людське китайське зарядне. Напевне попробую зробити ту схему, про яку питав. Буде працювати погано, повикадаю то все і буду обмотки трансформатора переключати..... Бачу Ви дружити з чудами китайської інженерії, може підкажете чи варто купувати вольтметр амперметр типу Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! . Нормально воно працює, не згорить за півгодини? До кінця не зрозумів чи там є шунт, чи треба буде колдувати з ним.
__________________
GI S8120 HD.
Amos 4°W, Sirius 4.8°E, Eutelsat 9°E, Hotbird 13°E, Eutelsat 36°E.
Іван86 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2018, 19:18   #6
caxa
Новачок
 
Реєстрація: 20.05.2012
Дописи: 36

Типово

Не меньше десятка пройшло через мене покищо все процюе . Шунт там впаяний в середині.Тільки ці штуки не будуть працювати при великих пульсаціях струму і напруги. Після моста нада конденсатор.
caxa зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2018, 19:33   #7
Іван86
Передовик
 
Аватар для Іван86
 
Реєстрація: 12.11.2012
Вік: 38
Дописи: 574
Україна, Івано-Франківська обл
Надіслати повідомлення для Іван86 на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від caxa Переглянути допис
Тільки ці штуки не будуть працювати при великих пульсаціях струму і напруги. Після моста нада конденсатор
Але воно повинно стояти на виході, після тиристора. Наскільки я розумію, там будуть немалі пульсації....
__________________
GI S8120 HD.
Amos 4°W, Sirius 4.8°E, Eutelsat 9°E, Hotbird 13°E, Eutelsat 36°E.
Іван86 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2018, 20:03   #8
sazan
Новачок
 
Реєстрація: 18.03.2010
Дописи: 31
Львівська область
Мій ресівер: Sat-Integral S-1223HD та інші.
Типово

Ось така штучка буде відключати зарядний пристрій при повному заряді АКБ.Має регуліровку включення і відключення.Причому відключає зарядне повністю від мережі 220в.Не має значення якої конструкції зарядне.По схемі включення можете подивитись.Брав пару штук,наразі працюють нормально.Але бажано зразу купити в запас мс NEC555,бо попадаються з браком,і приходилося замінювати.Китайці правда,передбачливо поставили її на панельку.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
sazan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2018, 20:22   #9
Calina
Учасник
 
Реєстрація: 17.08.2011
Дописи: 85

Типово

Зарядних для авто АКБ зробив на заказ штук 30. По ссилці з першого поста і зараз в гаражі працює. Робота при належному регулюванні відмінна. Вольтметр не ставив, він там не потрібен. А амперметр робив із стрілочного індикатора совейських магнітофонів. При досягненні встановленої кінцевої напруги зарядки, на амперметрі буде близько ноля. А струм виставляєтья в залежності від ємносту акума на початку зарядки. Чимало зарядних зробив із комповських БП АТХ. Схеми брав різні з інету. В порівнянні з тірісторними вони легкі і менш габаритні при однаковій потужності. Свій акум заряжаю і тірісторним і переробленим АТХ, так як на мою думку, пульсуючий струм більш підходить для тренувань акумулятора.
Calina зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2018, 20:29   #10
kreshnot
Administrator
 
Аватар для kreshnot
 
Реєстрація: 12.01.2011
Дописи: 4.358
Ukraine
Надіслати повідомлення для kreshnot на ICQ
Типово

заряджати акум треба пульсуючою напругою,щоб не було сульфатації
__________________
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Admin.MICROSOF-0EB3DE/Рабочий%20стол/1424897674.gif
kreshnot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 06:44.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум