SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.07.2019, 07:06   #291
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово Лэнс СТРОЛЛ: "Мы оказались в отличной форме"

Пилот "Рейсинг Пойнт" Лэнс Стролл остался доволен четвертым местом в гонке "Гран-при Германии".

Канадец на последних кругах пропустил вперед Даниила Квята на "Торо Россо" и Себастьяна Феттеля на "Феррари".

- Я очень доволен, но немного жаль, что не удержался на подиуме, - цитирует ВВС Стролла. - Моя небольшая ошибка позволила Квяту меня обогнать.

Гонка вышла напряженной. И мы провели ее грамотно. Старался внимательно изучать мокрую трассу, чтобы не ошибаться.

Понимал, что отсутствие ошибок даст преимущество перед конкурентами. Мы оказались в отличной форме.
Мініатюри долучень
371742-lens-stroll-my-okazalis-v-otlichnoj-forme.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2019, 15:02   #292
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово Гран-при Германии: И дождь смывает все следы

Во второй раз в нынешнем сезоне первенствовал голландец Макс Ферстаппен на «Ред Булл», единственный в 2019 году гонщик, нарушающий монополию «Мерседеса».

Три совершенно непохожих дня составили гоночный уик-энд на «Хоккенхаймринге».

В пятницу на свободной практике полное доминирование болидов «Феррари», взявших два первых места («Мерседесы» - третий и четвертый), и никого бы не удивило, если бы по итогам субботней квалификации Шарль Леклер и Себастьян Феттель могли бы в воскресенье занять места в первом ряду.

Однако в квалификации «Скудерию» ждал оглушительный технический провал. Сначала Феттель оказался на последнем месте стартовой решетки из-за поломки системы турбонаддува, а затем, уже в финальной части, сломалась машина Леклера.

- Я понятия не имею, связана ли моя проблема с той, что возникла у Феттеля, - грустно отметил Леклер после окончания квалификационных заездов, определивших, что ему придется стартовать десятым. - Я лишь знаю, что у меня сломалась система подачи топлива.

***

Гонка долго не могла стартовать. Ненастье то обрушивалось на трассу, то отступало. Пейс-кары намотали несколько кругов, пока не развиднелось, и гонщики не настояли на том, что пора уже стартовать с места, «согласно купленным билетам».

На старте Феттель поднялся сразу на пять позиций, Боттас - с третьего на второе место, поменявшись с Ферстаппеном. По большому счету, ничего особенного. Но потом начались приключения. Вылетел мексиканец Серхио Перес и снова пошел дождь, в результате чего на трассу выехал автомобиль безопасности, а гонщикам пришлось неоднократно менять резину.

Большинству пришлось сделать по четыре-пять пит-стопов. Льюису Хэмилтону - даже шесть. Но на то были объективные причины. По ходу гонки лидер чемпионата успел вылететь, сломать переднее антикрыло и заработать штраф за некорректный заезд на пит-лейн.

По горячим следам Льюис Хэмилтон горько сетовал:

- Давно со мной такого не случалось. Я должен был быть более сфокусированным. Пит-стопов было очень много, я не могу сказать, правильно это было или нет. Это была комбинация факторов - именно поэтому все прошло для нас так плохо.

Поворотный момент - переход на слики, когда трасса оставалась мокрой. Когда остальные перешли на слики, я остался на трассе - асфальт оставался мокрым. Я старался проехать как можно более длинный отрезок на промежуточной резине. Когда меня позвали в боксы, я видел, что дождь усилится, но у команды обычно больше информации, чем у меня.

Если бы я попросил поставить промежуточную резину, и это оказалось бы ошибкой, она бы дорого нам обошлась. В итоге я не стал ничего говорить, тем более что остальные неплохо ехали на сликах. Так совпало, что когда я перешел на слики, Леклер вылетел с трассы, а дождь усилился. Расчеты оказались неверными.

***

Вылет Леклера - слабое утешение. Это был черный день для «Мерседеса». А ведь ждали праздника. Этап на «Хоккенхаймринге» - 200-й «Гран-при» для немецкой марки. «Это совершенно особенная гонка, - пафосно провозглашал перед стартом глава «Мерседес» Тото Вольф. - Мы также празднуем знаменательную дату: 125 лет автоспорту. В 1894 году прошла первая гонка от Парижа до Руана, а на выигравшей машине стоял двигатель, построенный по проекту Готлиба Даймлера!»

И тут такое. Хэмилтон хоть добрался до финиша, в то время как Валттери Боттас сошел на 57-м круге.

А Макс Ферстаппен, избавившись от конкурентов, уверенно финишировал.

- Нужно было сохранять концентрацию, - сказал голландец после финиша. - Мы не могли позволить себе допускать слишком много ошибок. Это уже сейчас после гонки я могу в шутку сказать, что совершил разворот на 360 градусов для зрителей. Но в тот момент условия были сложными для пилотажа на сликах, сцепление было слабым.

Нам удалось здорово поработать, но нужно продолжать стараться, чтобы сократить отставание и бороться за победу в каждой гонке. «Мерседес» очень далеко впереди в чемпионате. Это отставание не отыграть даже за две победы. Считаю, что они остаются доминирующей командой».

И, конечно, нельзя не отметить Себастьяна Феттеля, показавшего, что есть еще порох в пороховницах. С 20-го места немец поднялся на второе, обойдя россиянина Даниила Квята на предпоследнем круге. Успех объяснил просто: «Мне потребовалось некоторое время, чтобы войти в ритм. В начале гонки я не мог освоиться с промежуточными шинами. Я почти не допускал ошибок. Но до чего же длинной получилась гонка - я даже не помню всего, что в ней происходило.

Я сосредоточился на том, чтобы атаковать каждую следующую машину. Перед последним сейфти-каром я понял, что мой темп намного выше, чем у соперников, и я мог обгонять. Все шло без проблем. Я был немного быстрее и правильно планировал обгон.

Евгений БЕЛОЗЕРОВ, Спорт-Экспресс в Украине

ХОККЕНХАЙМ (Германия). Чемпионат мира. 11-й этап. «Гран-при Германии». 1. Ферстаппен («Ред Булл») - 1:44.31,275. 2. Феттель («Феррари») - отставание 7,333. 3. Квят («Торо Россо») - 8,305. 4. Стролл («Рэйсинг Пойнт») - 8,966. 5. Сайнс («Макларен») - 9,583. 6. Албон («Торо Россо») - 10,052. 7. Грожан («Хаас») - 16,838. 8. Магнуссен («Хаас») - 18,765. 9. Хэмилтон («Мерседес») - 19,667. 10. Кубица («Уильямс») - 24,987. 11. Расселл («Уильямс») - 26,404. 12. Райкконен («Альфа Ромео») - 42,214 (с учетом 30 секунд штрафа). 13. Джовинацци («Альфа Ромео») - 43,849 (с учетом 30 секунд штрафа).

Не финишировали: Гасли («Ред Булл»), Боттас («Мерседес»), Хюлькенберг («Рено»), Леклер («Феррари»), Норрис («Макларен»), Риккьярдо («Рено»), Перес («Рэйсинг Пойнт»).

Квалификация. 1. Хэмилтон - 1.11,767. 2. Ферстаппен - 1.12,113. 3. Боттас - 1.12,129. 4. Гасли - 1.12,522. 5. Райкконен - 1.12,538. 6. Грожан - 1.12,851. 7. Сайнс - 1.12,897. 8. Перес - 1.13,065. 9. Хюлькенберг - 1.13,126. 10. Леклер - 1.12,344. 11. Джовинацци - 1.12,786. 12. Магнуссен - 1.12,789. 13. Риккьярдо - 1.12,799. 14. Квят - 1.13,135. 15. Стролл - 1.13,450. 16. Норрис - 1.13,333. 17. Албон - 1.13,461. 18. Расселл - 1.14,721. 19. Кубица - 1.14,839. 20. Феттель - не стартовал.

Личный зачет: Хэмилтон - 225, Боттас - 184, Ферстаппен - 162, Феттель - 141, Леклер - 120, Гасли - 55, Сайнс - 48, Квят - 27, Райкконен - 25, Риккьярдо, Норрис - 22, Стролл, Магнуссен - 18, Хюлькенберг - 17, Албон - 15, Перес - 13, Грожан - 8, Джовинацци, Кубица - 1, Расселл - 0.

Кубок конструкторов: «Мерседес» - 409, «Феррари» - 261, «Ред Булл» - 217, «Макларен» - 70, «Торо Россо» - 42, «Рено» - 39, «Рэйсинг Пойнт» - 31, «Альфа Ромео», «Хаас» - 26, «Уильямс» - 1.
Мініатюри долучень
371762-gran-pri-germanii-i-dozhd-smyvaet-vse-sledy.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2019, 18:07   #293
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово Даниил КВЯТ: "Мечты сбываются, когда вы работаете над ними"

Пилот "Торо Россо" Даниил Квят поделился своими впечатлениями от попадания на подиум "Гран-при Германии".

Россиянин стал в гонке третьим, для него это первый подиум за три года.

- Мечты сбываются, когда вы работаете над ними.

Удивительный подиум вчера, после моего возвращения в F1! Спасибо команде, мы все очень много работали, чтобы попасть на эту гонку!

К тому же моя счастливая звезда родилась накануне вечером... О чем еще я мог просить! - написал Квят в своем Instagram.
Мініатюри долучень
371775-daniil-kvjat-mechty-sbyvajutsja-kogda-vy-rabotaete-nad-nimi.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2019, 08:16   #294
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово Прост возглавил совет директоров "Рено"

Четырехкратный чемпион мира "Формулы-1" Ален Прост стал новым главой "Рено".

Он возглавил совет директоров команды.

Как информирует Autosport, 64-летний француз заменил Тьерри Боллора еще 12 июля.

Он являлся консультантом "Рено" в "Формуле-1" с 2017 года.

Тьерри Боллор, возглавлявший совет директоров команды с 2016-го, был назначен на должность временного генерального директора всего концерна "Рено".

Он занимает эту должность до сих пор.
Мініатюри долучень
371783-prost-vozglavil-sovet-direktorov-reno.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2020, 08:37   #295
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Ситуація з пандемією коронавірусу боляче вдарила по Формулі-1, яка до кінця липня навряд чи повернеться до роботи. Однак багато в Ф-1 вважають, що кризовий час є вікном можливостей для серії і шансом провести необхідні зміни. Багатьом набридло домінування Мерседеса, і навіть потенційна боротьба за титул Феррарі і Ред Булла не влаштовують Ф-1 в цілому. Директор серії Росс Браун нещодавно сказав, що не може відразу пригадати, коли востаннє гонку вигравав не пілот з топ-3 команд, і це негатив для спорту.

Відомо, що новий технічний регламент через коронавірус відклали мінімум на 2022 рік, тому в наступному сезоні боліди залишаться такими ж, як зараз. Але одну важливу норму регламенту команди домовилися використовувати вже з 2021 року. Це введення стелі на витрати. Зараз ніяких обмежень, крім власних фінансів, у команд немає. Якщо Мерседес і Феррарі можуть (і хочуть) витрачати по 400 мільйонів євро на рік - вони це роблять. А ось Вільямс або інші середняки-аутсайдери обмежені в основному 120-180 мільйонами. У Ред Булла, наприклад, бюджет близько 250-270 мільйонів на рік.

Важливо, що всі команди підтримали ідея з обмеженням на витрати в 175 мільйонів на рік. У суму не входять зарплати пілотів, топ-менеджерів, а також кошти на розробку моторів. Тому що двигуни серед команди розробляють тільки Феррарі, Мерседес і Рено (Хонда - постачальник). Але коронавірус вносить свої корективи, і ряд команд запропонували ще більше знизити стелю на витрати - до 130-150 мільйонів, а команда Макларен запропонувала опускати так опускати - відразу до 100 мільйонів.



Більшість, особливо середні і маленькі команди, це безумовно підтримують. Вони і так працюють приблизно з цими бюджетами, і великих проблем вкластися в стелю витрат для них не буде. Мерседес поки свою позицію прямо не висловив, а ось Феррарі і Ред Булл проти стелі в 100 або 130 мільйонів. Для прийняття остаточного рішення потрібна згода всіх команд, а тому з незадоволеними доведеться домовлятися.

Втім, позиція, наприклад, Феррарі, зрозуміла. Італійська команда не тільки розробляє мотор, але і шасі і весь аеродинамічний пакет. Над цим працює окрема група інженерів, і все це дуже дорого. Тоді як інші команди просто купують готове. Той же Хаас або Альфа Ромео купують у Феррарі і двигун, і шасі, і частини аеродинамічних елементів. А Вільямс і Форс Індія купують їх у Мерседеса. Природно, купити готове набагато простіше, ніж розробити, протестувати і зробити готовий елемент.

«Під час обговорення стелі витрат не можна забувати, що у всіх різні ситуації, і важливо знайти спільне рішення для всіх. Не забуваємо, що Феррарі, як і інші топ-команди, розробляє, виробляє і випускає самостійно буквально кожен елемент боліда. Інші команди працюють інакше, і вони купують ці елементи. Потрібно підійти до питання спокійно», - вважає бос Феррарі Маттіа Бінотто.

При цьому бос Макларена Зак Браун наполягає на зниженні стелі витрат з 175 мільйонів, вказуючи, що багато хто просто не переживе нинішню кризу, особливо в тому випадку, якщо сезон-2020 буде повністю відмінено і ніхто ніяких призових від Ф-1 не отримає. У Феррарі поки виступили з пропозицією двоступеневого обмеження - загального для всіх команд (припустимо, 150 мільйонів) і трохи більшого для заводських (умовно 175).



Якщо судити по тону висловлювань учасників Ф-1, то можна бути впевненим, що вони зможуть домовитися. Для уболівальників важливо, що стелю на витрати в тому чи іншому вигляді введуть уже з 2021 року. Не відразу, але подібне зрівняння сил призведе до цікавих ситуацій. Якщо у всіх будуть приблизно однакові ресурси, то ми дійсно зможемо побачити досить рівний чемпіонат. Для Ф-1 важливі гучні імена, і багато хто побоюється, що Феррарі або Мерседес можуть відійти в тінь, проте це навряд чи станеться. У цих команд занадто великий досвід і багаторічні напрацювання, а бренд все одно дозволить залучати найкращих інженерів, працівників і пілотів.

Зате стеля витрат при грамотному використанні може повернути в боротьбу за найвищі місця Макларен і Рено, у яких все ще залишається велика фанбаза. І не варто забувати про Астон Мартін. З 2021 року виробник повертається в Ф-1, придбавши Рейсінг Поінт, і у керівництва команди великі плани, тому вболівальникам Ф-1 варто порадіти, що ідея стелі на витрати знайшла позитивний відгук у всіх команд.

Очікується, що остаточне рішення про суму стелі на сезон-2021 буде прийнято найближчим часом.
Мініатюри долучень
orig_484786.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2020, 14:21   #296
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Гонщик Феррарі Шарль Леклер взяв участь у віртуальному Гран-прі Китаю і здобув перемогу. У гонці, серед інших, брали участь інші пілоти Ф-1 - Карлос Сайнс, Ландо Норріс, Алекс Альбон, Антоніо Джовінацці, Джордж Расселл, Ніколас Латіфі.

Крім того, грав воротар «Реала» Тібо Куртуа.
Мініатюри долучень
orig_485260.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.04.2020, 14:25   #297
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Контракт 6-кратного чемпіона світу Формули-1 Льюїса Хемілтона з Мерседесом завершується в кінці року, проте сторони поки не продовжили угоду.

В цей же час завершується контракт з Феррарі у Себастьяна Феттеля, і раніше британець навіть підтверджував, що спілкувався з керівництвом Скудерії.

Втім, йти Хемілтон не хоче.

«Ні про який перехід я не думаю. Я вже перебуваю в найкращій команді, в дрім-тім. Я хочу залишатися там, де мені з першого дня дуже добре», - сказав Хемілтон.
Мініатюри долучень
orig_485419.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2020, 10:06   #298
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Раніше Формула-1 погодила введення ліміту на витрати з сезону-2021 у розмірі 175 мільйонів доларів, проте на тлі кризи через коронавірус більшість команд готові ще більше знизити цю цифру.

Макларен запропонував зменшити стелю до 100 мільйонів, але Феррарі не погоджується на суму менше 150 мільйонів. У команді стверджують, що їм і так доведеться звільнити багатьох співробітників, щоб вкластися в ліміт.

«Рівень 145-150 мільйонів - це і без того важкий варіант. Якщо його зменшити, то доведеться скорочувати персонал. Якщо так трапиться, то Феррарі задумається про те, щоб представляти бренд в інших серіях», - сказав бос команди Маттіа Бінотто.

Багато хто сприйняв це як погрозу Феррарі покинути Ф-1. Пізніше Бінотто заявив, що його слова неправильно зрозуміли.

Відзначимо, що в Формулі-1 для прийняття рішення потрібна згода всіх 10 команд.
Мініатюри долучень
orig_485731.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.05.2020, 11:48   #299
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Формула-1 все ще не опублікувала попередній календар можливого старту сезону, проте керівник серії Чейз Кері підтвердив чутки в ЗМІ про перші гонках в Австрії і Великобританії.

На цих трасах планується по дві гонки поспіль.

«Активно працюємо з автодромами, намагаємося скласти календар. Дві проблеми. Перша - визначити, де можна проводити етапи, друга - як безпечно доставити туди команди і всіх працівників».

«Мета - почати сезон 4-5 липня в Австрії. А через тиждень провести ще один етап там же. Далі план на Великобританію. Серпень-вересень - ми плануємо додавати гонки в Європі, ведемо переговори».

«Всього хочемо отримати календар на 15-18 гонок. Розтягнути сезон на січень? Не хотілося б, але така можливість розглядається. Все ж хочеться закінчити чемпіонат у середині грудня», - сказав Кері.
Мініатюри долучень
orig_487143.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.05.2020, 15:47   #300
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

1-го травня 1994 року в автодромі Імола в аварії загинув легендарний пілот Формули-1 Айртон Сенна. Триразовий чемпіон світу помер у віці 34-х років.

Відзначимо, що днем раніше в кваліфікації цієї ж гонки загинув гонщик Роланд Ратценбергер. Після цього ФІА і Ф-1 серйозно посилили норми безпеки.
Мініатюри долучень
orig_486385.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:03.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум