SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 09.10.2020, 08:17   #901
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 2.921
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 39
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

У Чернігові відбулася гонка переслідування у дівчат в рамках юнацького чемпіонату України з літнього біатлону.

Перемогу здобула Юлія Городна, якій вдалося закрити всі мішені. Другою фінішувала віце-чемпіонка спринту Оксана Москаленко, а замкнула трійку призерок Катерина Свинаренко.

Варто відзначити, що 15-річна Олександра Меркушина, яка виграла спринт, не впоралася зі стрільбою, через що не зуміла потрапити навіть до топ-6.

Переслідування. Юніорки
1. Юлія Городна (0+0+0+0) 31:37,0
2. Оксана Москаленко (1+0+2+1) +1:26,0
3. Катерина Свинаренко (0+0+1+1) +1:29,0
4. Христина Дмитренко (1+1+2+0) +1:48,0
5. Дарина Чалик (1+1+1+2) +2:44,0
6. Любов Кип'яченкова (1+0+2+4) +3:16,0
Мініатюри долучень
orig_507090.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2020, 08:47   #902
yyyyyhhh
Moderator

Типово

У Чернігові відбулася гонка переслідування у чоловіків в рамках юнацького чемпіонату України з літнього біатлону.

Перемогу здобув Сергій Телень, якому не підкорилися три мішені. Другим фінішував Євген Івченко, а замкнув трійку призерів Віталій Мандзин.

Варто відзначити, що Дмитро Грущак, який виграв спринт, не впорався зі стрільбою, через що не зміг потрапити навіть у топ-6.

Переслідування. Юніори
1. Сергій Телень (0+1+1+1) 36:26,0
2. Євген Івченко (1+1+1+1) +41,0
3. Віталій Мандзин (1+0+1+1) +55,0
4. Степан Кінаш (2+2+1+1) +1:52,0
5. Владислав Романчіч (2+2+0+2) +2:15,0
6. Микола Ничипоренко (0+1+0+1) +2:16,0
Мініатюри долучень
orig_507161.jpg  
Старий 11.10.2020, 08:18   #903
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний повідомив, що команда завершила збір в німецькому Рупольдингу, який стартував 2 жовтня.

З сьогоднішнього дня підопічні Юрая Санітри розпочнуть лижну підготовку в італійському Рамзау.

«Збір в Рупольдингу закінчений. Сьогодні вирушаємо до Рамзау, з нетерпінням чекаємо тренувань на лижах», - написав Підручний.

Раніше повідомлялося, що IBU відклав на рік заборону на застосування фтору.
Мініатюри долучень
orig_507277.jpg  
Старий 12.10.2020, 07:34   #904
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Триразова призерка чемпіонатів світу в естафеті Анастасія Меркушина отримала квартиру в місті Хуст Закарпатської області.

Ключі від житла 25-річній спортсменці вручили президент Закарпатської регіональної федерації біатлону Василь Крулько і міський голова Хуста Володимир Кащук.

Тепер Анастасія і її молодша сестра Олександра представлятимуть на змаганнях Закарпатську область. Раніше спортсменки виступали на чемпіонатах України за Тернопільську область.

Нагадаємо, нещодавно Меркушина не поїхала на закордонні збори з національною командою.
Мініатюри долучень
orig_507512.jpg  
Старий 13.10.2020, 07:41   #905
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Раніше Віта Семеренко не поїхала на збір в Німеччині через позитивний тест на коронавірус. Вчора вона здала негативний тест і розповіла про те, як перенесла хворобу:

- Віта, як ти себе почуваєш, чи вдалося подолати хворобу?
- Так, слава Богу, вчора прийшов негативний тест, і я вже вийшла з самоізоляції. У вівторок здаю ще один тест з перекладом на англійську, якщо все гаразд, то в середу я приєднаюся до команди на зборі в Рамзау.

- Як ти перенесла хворобу, з якими складнощами зіткнулася?
- Перенесла я хворобу в легкій формі, без симптомів, без температури. Тільки на третю добу відчувала певну слабкість, відчуття того, що в організмі є вірус. А так все пройшло нормально, без ускладнень.

- Є підозри, де заразилася коронавірусом?
- У нас перехворіла вся сім'я. Я приїхала зі збору, а Андрій (чоловік Віти - прим.) якраз відвозив свого батька на знімок, і, мабуть, спочатку він підхопив, а потім і я через два дні заразилася. Можу сказати, що для цього вірусу багато часу не потрібно, щоб заразитися.

Потім вже все з ким а спілкувалася - і батьки, і старша сестра - всі сиділи на самоізоляції. А ось з Валею (Семеренко - прим.) якраз в ці дні ми не бачилися, і її, слава Богу, пронесло.

- Які були перші думки, коли дізналася про позитивний тест?
- Звичайно, в перший день у мене була паніка, якщо чесно. Я не розуміла, як буде надалі, як мені самій потім летіти, бо ми так довго чекали цієї можливості виїхати за кордон, готувалися до цього. Але потім, коли все вляглося, я спокійно проаналізувала, зрозуміла, що все що робиться, то на краще. Зараз тенденція по захворюваності дуже сумна, і, можливо, краще зараз перехворіти, ніж під час сезону.

У будь-якому випадку можу сказати, що не потрібно панікувати, необхідно дотримуватись рекомендацій лікарів, дотримуватися карантинних заходів. Мені наш доктор відразу призначив вітаміни і відправив на самоізоляцію, щоб не розносити вірус.

- Як в цілому оціниш свою літню підготовку?
- Літо пройшло в робочому режимі. Задоволена своїм фізичним станом. Правда тепер, звичайно, переживаю трохи, як ця ситуація вплине на форму, але тренери мене заспокоюють, кажуть, що нічого страшного.

Працювали ми добре, навантаження були не дитячі. Робота з Юраєм і весь тренувальний план, звичайно, відрізняються від того, що у нас було в останні роки з Григорієм Івановичем. Багато ми консультувалися і з хлопцями, уточнювали по навантаженнях, по тому, як правильно себе вести. Так що адаптація пройшла нормально, я задоволена, тепер з нетерпінням чекаю сезону.

- Морально готова зараз полетіти і до Нового року не повернутися додому?
- Так, цілком, готова. Тим більше в Рамзау давненько не була, роки 3 або 4 точно, та й на лижі вже хочеться стати. Але, звичайно, потрібно буде спочатку трохи втягнутися після хвороби, тому що мені Юрай з лікарем забороняли вдома що-небудь робити, навіть легкий крос. Сказали, поки тесту негативного не буде, сидіти вдома, щоб не провокувати далі хворобу.

Sport.ua Telegram
Мініатюри долучень
orig_507600.jpg  
Старий 14.10.2020, 08:15   #906
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоніст збірної України Артем Прима розповів про закордонні тренувальні збори.

«На зборі в Рупольдінгу ми підводили себе до роботи в австрійському Рамзау. У Німеччині провели лише дев'ять днів, а в Австрії будемо готуватися 22 дні: основну роботу проведемо в Австрії. Розпорядок дня в Рупольдингу був наступним: вставали вранці, снідали, проводили зарядку, перше тренування, пообідали, поспали і друге тренування. А після цього вечеря і відбій.

Попрацювали три дні в тренажерному залі: провели силову роботу. Були комплексні тренування на лижоролерах, адже там хороша траса: багато кіл і зі стрільбою. Там стандартне стрільбище, по п'ять стійок на команду, можна було добре попрацювати комплексно. А в Рамзау тільки 15-18 стійок на стрільбищі і чимало команд, тому буде по дві установки», - сказав Прима.

Нагадаємо, в кінці вересня Прима виграв спринтерську гонку на літньому чемпіонаті України в Чернігові.
Мініатюри долучень
orig_507684.jpg  
Старий 15.10.2020, 07:53   #907
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоніст збірної України Артем Прима розповів, що контактував зі своїми батьками, які були хворі на коронавірус.

«У моїх батьків був позитивний тест на коронавірус, вони побули на самоізоляції – без ускладнень все пройшло. Зараз уже все добре. Мене це майже не зачепило.

Ця ситуація була перед заключним збором у Сянках більше місяця тому. Я відпросився у тренера, щоб відправити сина у перший клас, якраз під час цього приїзду до Чернігова дізнався про позитивний результат батьків, а ми контактували з ними. Тому я здав два повторних тести на Covid-19, але у мене нічого не було виявлено. Повернувся до тренувань зі збірною, а пізніше й батьки одужали», - сказав Прима.

Нагадаємо, в кінці вересня Прима виграв спринтерську гонку на літньому чемпіонаті України в Чернігові.
Мініатюри долучень
orig_507856.jpg  
Старий 16.10.2020, 07:38   #908
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Координатор Білоруського фонду спортивної солідарності Олександр Опейкін засудив чотириразову олімпійську чемпіонку Дар'ю Домрачеву за реакцію на протести в Білорусі.

«Домрачева має звання Героя Білорусі і повинна захищати народ. Ти або відмовся від звання, або будь героєм», - сказав Опейкін.

Нагадаємо, нещодавно брат Дар'ї був побитий і затриманий силовиками в Мінську.

Читайте також: Дар'я ДОМРАЧЕВА: «Мій публічний гнів не вирішить суспільних проблем»
Мініатюри долучень
orig_507844.jpg  
Старий 17.10.2020, 08:30   #909
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Брат чотириразової олімпійської чемпіонки Дар'ї Домрачевої, якого 11 жовтня силовики по-звірячому побили в Мінську, розповів про те, як сестра дізналася про неприємний інцидент.

«Як тільки Даша сама про все дізналася з інтернету, намагалася зв'язатися зі мною. Але я не міг вчора з нею поспілкуватися. І на момент нашого інтерв'ю поки не зідзвонювалися, тим більше у нас велика різниця в часі - вона ж в Китаї зараз.

Даша зараз працює в іншій країні, і можу сказати, що у неї великі проблеми з інтернетом. У Китаї блокують всі соцмережі, потрібно бути близькою до влади людиною, щоб мати туди доступ. Більше того, навіть у самій збірній Китаю з біатлону проблеми з виходом в мережу. Спортсмени і тренери зараз знаходяться в якихось горах, провінціях, тренуються на далеких базах. І цивілізацією там, м'яко кажучи, не пахне.

Ну а щодо будь-яких коментарів, це особиста справа кожного - говорити чи ні. Я теж не можу обговорювати рішення сестри. Не беруся ні засуджувати її, ні просити якось коментувати. У кожного свої обставини і свої рішення», - сказав Микита Домрачев.

Читайте також: Домрачева поза політикою? Режим Лукашенка жорстко побив брата легенди біатлону
Мініатюри долучень
orig_507825.jpg  
Старий Вчора, 07:25   #910
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Титулована біатлоністка збірної України Віта Семеренко провела перше тренування на снігу.

33-річна спортсменка приєдналася до команди Юрая Санітри на закордонному зборі в австрійському Рамзау та приступила до роботи.
Мініатюри долучень
orig_508459.jpg  
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:14.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум