SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 26.07.2011, 12:04   #21
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Футболісти "Динамо": завдання одне – перемогти

25 липня 2011


Напередодні матчу з «Рубіном» динамівці провели відкрите тренування на базі в Кончі-Заспі. Як і казав Юрій Сьомін, до матчу готуються всі футболісти за винятком молодих Парцванії, Рибалки та Калитвинцева, які поки працюють із молодіжною командою. Нарівні з усіма займалися Мілевський та Алієв, які пропустили матч із «Оболонню». Більшу частину часу, який журналістам було дозволено спостерігати за заняттям, футболісти присвятили контролю м’яча. Розбившись на дві групи, вони відпрацьовували «квадрат». Гравці серйозно поставилися до завдання, не соромлячись йти в підкати та зіткнення. Та ще й Юрій Сьомін підбадьорював: «Старайтеся, вас же знімають», «Бетао, не треба лаятися, поруч мікрофони».

Огнєн ВУКОЄВИЧ, півзахисник «Динамо»:

- На нас чекає серйозна гра, яку, щоб то не було, потрібно виграти.

- Що змінилося в «Рубіні» з часів вашої останньої зустрічі?

- Від них пішли три дуже сильних і досвідчених гравця – Сємак, Бухаров та Домінгес. При цьому «Рубін» залишається хорошою, досвідченою командою. Ми дивилися їхнє відео, я чекаю завтра на важкий матч.

- Що за цей час змінилося в «Динамо»?

- Багато чого – новий тренер, нові гравці. Все ж таки минуло два роки. Але вони нас дуже добре знають, жодних секретів немає. Ми вже два дні цілеспрямовано готуємося до цієї гри, і я думаю, що все буде гаразд. Сподіваюся на добрий результат.

- Погоджуєтеся, що зараз «Рубін» вже не той, що був раніше?

- Ні. В Росії чотири сильних клуби, «Рубін» серед них. За нього говорять результати. Казанці добре виступають і є сильним клубом.

- Що розповідав про «Рубін» Сергій Ребров, який був присутнім на їхній останній грі?

- Він там грав, добре знає футболістів. Сказав, що нам потрібно обережно зіграти, тому що «Рубін» багато голів забиває зі «стандартів». Потрібно прийняти цю інформацію до відома.

- Зазвичай ви весь сезон граєте без замін, але вже в другій грі поспіль вас змінюють після першого тайму...

- Усе добре, все гаразд, просто так вирішив тренер. Фізично я готовий. Головне, що команда виграє, а скільки я буду грати, це не так важливо.

* * *

Андрій ШЕВЧЕНКО, нападник «Динамо»:

- Ми протиставимо «Рубіну» активність у русі, велику кількість переміщень, зробимо акцент на флангових передачах.

- Стежите за чемпіонатом Росії?

- Трохи. Там достатня кількість хороших команд, чемпіонат цікавий. Чого варте протистояння ЦСКА, «Динамо», «Зеніта».

- Якщо рахунок у матчах з «Рубіном» буде аналогічним 2009 року (3:1 удома, 0:0 на виїзді), вас це влаштує?

- Нас влаштує той результат, який дозволить пройти до наступного етапу. Це наше першочергове завдання.

* * *

Артем МІЛЕВСЬКИЙ, нападник «Динамо»:

- Зі мною все гаразд, а хто як готовий – вирішувати тренеру.

- Напевно, готові до запитань із приводу вашої відсутності в матчі з «Оболонню»?

- Так, постійно виникають якісь питання, але зараз усі мої думки про гру. Не хочу більше ні на що інше відповідати, запитуйте краще про «Рубін».

- Який головний козир «Динамо» в майбутній грі?

- Гадаю, повний стадіон, своє поле, і належний настрій. Адже це Ліга чемпіонів!

- Які сильні якості «Рубіна»?

- Вони дуже добре виконують «стандарти». Напевно, це їхня найсильніша якість.

- Чи став «Рубін» слабшим за останні два роки?

- Ні. Від них пішли певні гравці, але ми дивилися їхні матчі, в них вони виглядали дуже добре.

- А «Динамо»?

- «Динамо» завжди було й буде сильним.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.07.2011, 12:57   #22
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Динамо" – "Рубін": команди в "домашніх" формах

26 липня 2011


На традиционном совещании, которое предшествовало первому матчу 3-го квалификационного раунда Лиги чемпионов УЕФА между «Динамо» и «Рубином», администраторами команд были представлены комплекты формы, в которой футболисты выйдут сегодняшним вечером на поле стадиона «Динамо» им. Валерия Лобановского.

Так, футболисты нашей команды сыграют в традиционном домашнем комплекте формы – белых футболках, трусах и гетрах. Голкипер, в свою очередь, будет одет в свитер, трусы и гетры желтого цвета.

Гости из Татарстана выйдут на поединок также в домашнем комплекте – бордовых футболках, трусах и гетрах. Вратарь же примерит свитер, трусы и гетры фиолетового цвета.

Информационный отдел ФК «Динамо» (Киев)
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.07.2011, 13:15   #23
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Попов не зіграє з "Рубіном" у Києві

26 липня 2011


Захисник «Динамо» Горан Попов не зіграє в першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Рубіна», який пройде сьогодні на стадіоні ім. Валерія Лобановського.

Македонець розплачується за «гріхи», які здійснив ще в минулому сезоні. Нагадаємо, що в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи проти «Браги» (0:0) Горана було вилучено з поля за повторне попередження.

Оскільки той матч став останнім для «Динамо» в єврокубках сезону 2010/2011, дискваліфікацію (один матч) футболіст відбуває вже в сезоні нинішньому.

Інформаційний відділ ФК «Динамо» (Київ)
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.07.2011, 15:58   #24
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Как сообщает РИА Новости, российские и иностранные букмекеры считают, что киевское «Динамо» возьмет верх над казанским «Рубином» в первом матче третьего квалификационного раунда футбольной Лиги чемпионов со счетом 1:0.

Российский «Марафон» принимает ставки на этот результат с коэффициентом 5,70, австрийская контора bwin установила коэффициент 6,25, британская William Hill — 6,00. Вторым наиболее вероятным исходом поединка «Марафон» считает ничью 1:1 (6,50), bwin — ничью 0:0 (6,75), а William Hill — победу динамовцев со счетом 2:0 и ничью 1:1 (по 7,50).

Все три конторы отдают предпочтение хозяевам поединка: коэффициент «Марафона» на то, что встречу выиграют киевляне, составляет 1,70, на ничью — 3,70, на победу «Рубина» — 5,50. Коэффициенты William Hill — 1,67, 3,25 и 4,75 соответственно, bwin — 1,65, 3,50 и 5,25.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.07.2011, 16:53   #25
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Якщо ми хочемо грати в Лізі чемпіонів, то зобов’язані подолати за сумою двох зустрічей казанський клуб, — переконаний президент „Динамо“ Ігор Суркіс. — Ніхто не сумнівається, що це буде важке випробування. Адже „Рубін“ — класна команда, одна з найкращих у Росії, вона має дуже кваліфікованого тренера. Але свої козирі є і в нас. Так, обидва ці матчі важливі, проте якщо ми пройдемо „Рубін“, далі буде не легше».

Останніми роками «Динамо», для якого новий єврокубковий похід буде тридцятим за ліком, неабияк заборгувало рідній публіці. Так, уже два сезони поспіль найтитулованіший клуб колишнього СРСР не вигравав значних трофеїв, та й останнім його сплеском у Лізі чемпіонів була якраз домашня перемога над казанцями (3:1) у вересні 2009-го.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.07.2011, 19:08   #26
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

В нынешнем сезоне «Динамо» демонстрирует атакующий футбол, забив в четырех матчах 11 мячей. Пожалуй, середина поля и атака являются сильными сторонами коллектива, в ней самая высокая конкуренция, мощно выглядят новички Идейе и Аруна. Зато повысить надежность в обороне не помешало бы. В трех стартовых играх динамовцы пропускали по мячу, лишь против «Оболони» сохранив ворота «на замке». Вполне возможно, ситуация изменится с возвращением в строй травмированных Михалика и Алмейды, но это уже после матчей с «Рубином».
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2011, 19:29   #27
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Ліга Чемпіонів. "Бенфіка" прийме "Трабзонспор". Інші матчі

Ліга Чемпіонів 2011/12

Третій кваліфікаційний раунд

Перші матчі

27 липня

ГІК (Гельсінкі, Фінляндія) - "Динамо" (Загреб, Хорватія) 19:00

"Копенгаген" (Данія) - "Шемрок Роверс" (Ірландія) 21:00

"Оденсе" (Данія) - "Панатінаїкос" (Греція) 21:00

"Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) - "Марибор" (Словенія) 21:05

"Стандард" (Бельгія) - "Цюріх" (Швейцарія) 21:15

"Русенборг" (Норвегія) - "Вікторія Пльзень" (Чехія) 21:45

"Бенфіка" (Португалія) - "Трабзонспор" (Туреччина) 21:45
__________________

Востаннє редагував sacha: 27.07.2011 о 19:33.
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2011, 19:32   #28
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Ліга Чемпіонів. БАТЕ зіграв унічию на виїзді з "Екранасом". Інші матчі

Ліга Чемпіонів 2011/12

Третій кваліфікаційний раунд

Перші матч

26 липня

"Зестафоні" (Грузія) - "Штурм" (Австрія) 1:1 (0:0)

Голи: 1:0 - Гелашвілі (74), 1:1 - Вольф (78)
Попередження: Аладашвілі (22), Апціаурі (59) - Вебер (11)

"Екранас" (Литва) - БАТЕ (Білорусь) 0:0

Попередження: Радавічюс (48), Зубас (90+3) - Концевой (63), Олехнович (90), Гордійчук (90+4)

Вилучення: Анджелковіч (58)

АПОЕЛ (Нікосія, Кіпр) - "Слован" (Братислава, Словаччина) 0:0

Попередження: Пурсайтідіс (37) - Гуеде (29), Грендел (36)

"Літекс" (Болгарія) - "Вісла" (Краків, Польща) 1:2 (1:1)

Голи: 0:1 - Ламей (19), 1:1 - Веллінгтон (45+1), 1:2 - Меліксон (76)

Попередження: Берберовіч (53), Міланов (82) - Чавес (32), Ілієв (45)

"Генк" (Бельгія) - "Партизан" (Сербія) 2:1 (0:0)

Голи: 0:1 - Томіч (65), 1:1 - Воссен (70 пен), 2:1 - Огунжимі (90+2)

Попередження: Надсон (19), Ванден Борре (71) - Іліч (32), Бабовіч (41), Томіч (69), Йованчіч (73)

Вилучення: Нгконгка (32) - Бабовіч (48)

"Рейнджерс" (Шотландія) - "Мальме" (Швеція) 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 - Ларссон (18)

Попередження: Папач (50), Воллес (57) - Вілтон (30)

"Твенте" (Нідерланди) - "Васлуй" (Румунія) 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Янко (34 пен), 2:0 - Янко (57)

Попередження: Брама (65) - Адаїлтон (36), Папп (52), Костін (56), Санмартян (71), Лопес (72)
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2011, 00:20   #29
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Леоненко: Безумовно, далі пройде "Рубін"

Перемога у першій грі кваліфікації Ліги Чемпіонів у гостях - занадто серйозний заділ, щоб його втрати.

Про це відомий експерт Віктор Леоненко заявив "Советскому спорту", коментуючи домашню поразку "Динамо" від "Рубіна".

"Мій основний висновок: Бердиєв виграв у Сьоміна, і лише потім "Рубін" виграв у "Динамо". Виїзна модель "Рубіна" - прагнення до досконалості тренерської думки", - вважає він.

"Поясню чому: маючи серйозні проблеми зі складом, а особливо нападниками, Бердиєв потрапив в точку зі своїм планом. Як грав "Рубін" - від оборони чи ні - нікого не повинно хвилювати. Результат залишиться", - наголосив Леоненко..

"Безумовно, далі пройде "Рубін". Бо в цього "Динамо" немає характеру. Поступатися в рахунку вдома - це трагедія. А динамівці атакували мляво, без пристрасті, ніби виліт з Ліги Чемпіонів їх абсолютно не лякає", - каже фахівець.

На його думку, "динамівці" вже не замислюються про такі поняття як честь клубу.

"Хто врятує "Динамо"? Сподіваюся, що Андрій Шевченко буде в порядку до гри, і тоді, можливо, Казань попляше. Але шансів у "Динамо" по-моєму, все одно немає", - резюмував Леоненко
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2011, 01:10   #30
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Ліга Чемпіонів. "Бенфіка" перемогла "Трабзонспор". Інші матчі

Ліга Чемпіонів 2011/12

Третій кваліфікаційний раунд

Перші матч

27 липня

ГІК (Гельсінкі, Фінляндія) - "Динамо" (Загреб, Хорватія) - 1:2 (1:1)

Голи: 1:0 - Рінг (14), 1:1 - Рафінья (19, автогол), 1:2 - Саммір (77)

"Копенгаген" (Данія) - "Шемрок Роверс" (Ірландія) - 1:0 (1:0)

Гол: 1:0 - Оттесен (4)

"Оденсе" (Данія) - "Панатінаїкос" (Греція) - 1:1 (0:0)

Голи: 0:1 - Лєто (47), 1:1 - Регінюссен (89)

"Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) - "Марибор" (Словенія) - 2:1 (1:1)

Голи: 1:0 - Двалішвілі (8, пен.), 1:1 - Маркос (27), 2:1 - Ямпольський (70)

"Стандард" (Бельгія) - "Цюріх" (Швейцарія) - 1:1 (0:0)

Голи: 0:1 - Мехмеді (78), 1:1 - Гонсалес (90)

"Русенборг" (Норвегія) - "Вікторія Пльзень" (Чехія) - 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 - Пілар (33)

"Бенфіка" (Португалія) - "Трабзонспор" (Туреччина) - 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Ноліто (70), 2:0 - Гайтан (88)
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:21.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум